Ermin Bičakčić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

B0SANAC
Postovi: 1705
Pridružen/a: 30 avg 2010, 10:39
Kontakt:

Ermin Bičakčić

Post Postao/la B0SANAC » 01 dec 2010, 21:12

Evo, ja mislim da je i on zasluzio temu.
Debitirao je za Stuttgart, u jednoj od najjacih ligi svijeta, i sigurno ce biti jako vazan igrac za nasu reprezentaciju.

slika

Datum rodjenja: 24.01.1990
Mjesto rodjenja: Zvornik
Pozicija: Stoper
Vrijednost po transfermarktu: 100.000 € (Sigurno ce biti povecana, zbog debija u Europa Ligi)
Lijevak je i desnjak

1 Nastup za U18 Repku Njemacke
4 Nastupa za U19 reprezentaciju BiH (1 gol)

jessus123
Postovi: 209
Pridružen/a: 23 jul 2009, 10:52
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la jessus123 » 01 dec 2010, 21:24

Odlicno ! Jel momak potpisao profesionalni ugovor sa stuttgartom ? ;)

Avatar
Principatus
Postovi: 9441
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Principatus » 01 dec 2010, 22:26

Nego jeli iko gledao ovu utakmicu, primili su valjda brzo golove? Kakav je bio Bicakcic?
Samo sam kratko zavirio u forum Stuttgarta i jedan poduzi tekst od nekog tipa koji kaze, da su jedini Bicakcic i Bah bili jaki. Kaze da je Bicakcic igraca pored sebe pretekao za nekoliko klasa u ovoj utakmici.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

B0SANAC
Postovi: 1705
Pridružen/a: 30 avg 2010, 10:39
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la B0SANAC » 01 dec 2010, 22:28

Principatus je napisao/la:Nego jeli iko gledao ovu utakmicu, primili su valjda brzo golove? Kakav je bio Bicakcic?
Samo sam kratko zavirio u forum Stuttgarta i jedan poduzi tekst od nekog tipa koji kaze, da su jedini Bicakcic i Bah bili jaki. Kaze da je Bicakcic igraca pored sebe pretekao za nekoliko klasa u ovoj utakmici.
Imao je par vrhunskih intervencija.
A takodje 0 faulova. Po meni medju boljima.
Niedermeier, koji je igrao pored njega, proglasen kao Flop of the Match

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Pauk » 01 dec 2010, 22:34

Gledao sam veceras tekmu Young Boys-Stuttgart prvih 60 minuta i Bicakcic je bio vrlo dobar iako je bilo mnogo snijega.
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Pauk » 01 dec 2010, 22:40

Na www . **** . de
Bicakcic je dobio najbolju ocjenu od svih igraca Stuttgarta, dobio je 2.5 (1 je najbolja a 6 najgora ocjena)

Znaci veceras je Bicakcic bio najbolji igrac Stuttgarta. :D
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

B0SANAC
Postovi: 1705
Pridružen/a: 30 avg 2010, 10:39
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la B0SANAC » 01 dec 2010, 22:47

Pauk je napisao/la:Na www . **** . de
Bicakcic je dobio najbolju ocjenu od svih igraca Stuttgarta, dobio je 2.5 (1 je najbolja a 6 najgora ocjena)

Znaci veceras je Bicakcic bio najbolji igrac Stuttgarta. :D

Cool 8-) 8-)

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Željovac » 01 dec 2010, 23:31

Ne valja mu samo što čupa obrve :P Gledao sam par minuta i vidio par odličnih intervencija.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6328
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la _dreamer_ » 01 dec 2010, 23:40

I navijaci Stuttgarta ga hvale i govore da je odigrao jako dobro. Naravno, daleko je on jos uvijek od prve postave, ali nije iskljuceno da dobije neku zapazeniju ulogu u drugom dijelu sezone... Sve ovo sada izgleda mnogo bolje, jer imamo dva momka na deficitarnim pozicijama koji mnogo obecavaju...
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
Zenga
Postovi: 1691
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Zenga » 02 dec 2010, 03:35

Izuzetno teska utakmica, tesko je bilo igrati po onakvom kijametu. Nego, Besic i Bicakcic trebaju biti uz A-repku ukoliko budu igrali makar, eto recimo, petu,sestu utakmicu... Ukoliko ne budu igrali u klubovima onda ih treba gurnuti da igraju za mladje selekcije, nek' tamo poguraju vrsnjake ;)

Svaka cast obadvojici, samo hrabro Ermine !!!

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la harishp » 16 dec 2010, 20:41

Bicakcic opet u akciji ,veceras protiv Danaca.
I to Bruno ga postavlja u prvu postavu.Sto bi se reklo,prvo pa musko.Pamet u glavu Erminaga,Labaddia je zik.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

B0SANAC
Postovi: 1705
Pridružen/a: 30 avg 2010, 10:39
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la B0SANAC » 16 dec 2010, 23:01

harishp je napisao/la:Bicakcic opet u akciji ,veceras protiv Danaca.
I to Bruno ga postavlja u prvu postavu.Sto bi se reklo,prvo pa musko.Pamet u glavu Erminaga,Labaddia je zik.
Zna Bruno sta valja :lol:

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Pauk » 16 dec 2010, 23:07

+19drina45+ je napisao/la:jel ovaj iz Zvornika,ili je iz Malog Zvornika?
znas li ti citati?

ako da, valjda mozes procitati da pise Zvornik
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la harishp » 16 dec 2010, 23:40

Bruno ubode sa ovom drugom postavom.Bico sasvim dobar.Kod gola pa moze se reci djuture su bili krivci Bico mozda preuzima najvecu krivicu jer je njegov igrac zabio.Vise je to ipak bilo majstorstvo Itake.Ali je zato minutu poslije nakon greske golmana i ako se ne varam Kuzmanovica spasio cist gol.
Sasvim dobar stoper,vec sad.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

B0SANAC
Postovi: 1705
Pridružen/a: 30 avg 2010, 10:39
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la B0SANAC » 17 dec 2010, 13:41

Bicakcic je sinoc bio jako dobar.
Od goal.com je dobio solidnu 5.

Avatar
Principatus
Postovi: 9441
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Principatus » 17 dec 2010, 16:21

Nisam gledao utakmicu, ali na TM forumu Stuttgartovci se nadaju da ce Bicakcic igrati i u sljedecim utakmicama. Kazu da je bio bolji i sigurniji od Niedermeier.

Pojedini komentari:
"Manje sam ga zapazivao od Niedermeiera.

manje zapazen = dobro

O njemu ljudi kazu da je covjek koji zivi (za) fudbal.
Dakle gospodine Bobicu, pustite ga da to jos vise zivi, posaljite Boulahrouz u pustinju, a ovog momka dovedite u prvu (momcad)."


"Bolji od Niedermeier je sigurno, a taj je vec ove sezone odigrao skoro svaku utakmicu...da li ce to Labbadia isto tako vidjeti u to se moze sumnjati."


"Dali je stvarno bolji, to neznam. Juce su njih dvoje bili jedan pored drugog i time se dalo usporediti. Poslije jednog nesigurnog pocetka on je na mene djelovao sigurnijim i boljim od Niedermeiera. Iako imas sumnju u to, ja mislim da je Labbadia isto to vidio."


"Bicakcic je bio po mom misljenju dosta dobar. Besobno njegovo pokrecanje igre mi se dobro svidjalo, za razliku od Niedermeier, koji je imao nekoliko pogresnih pasova."
Bolje je da se pouzdamo u Bicakcica, nego na Boulahrouza, njega vise ne mogu gledati."
Niedermeier i Boulahrouz su na TM procjenjeni na 3.000.000 Eura, Bicakcic na 100.000, dakle otprilike se vidi gdje bi njegova cjena mogla biti za mozda godinu dana ako zaigra za prvu ekipu. Bicakcicu su 20 godina, ovima 4 i 8 godina vise. Za nasu repku bi ovaj momak mogao mnogo da znaci. Susic ga mora zvati na sljedecu prijateljsku utakmicu i mislim da hoce.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6328
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la _dreamer_ » 17 dec 2010, 16:27

Ma jasta ce ga neg zvati, nema tu puno price... Neko ce vec "doturiti" Papetu informaciju o ovom momku. Kako se stvari brzo okrenu, prije pola god nismo ni na mapi imali drugog stopera da valja, danas se cini kao da bi uskoro mogli imati dvojicu bundesligasa na toj poziciji, ili jednog na stoperu, a drugog na DM. Naravno, moraju oni jos dosta pure jesti da bi se probili kod nas u prvi plan, ali gledam sve to optimisticno i mislim da ce se izboriti i on i Besic za bolji status u klubu. Najvaznije je da je pred obojicom jos aBd dugi niz godina igranja fudbala, a to za nas mnogo znaci...
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

k_c
Postovi: 619
Pridružen/a: 14 jan 2010, 14:49
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la k_c » 17 dec 2010, 16:29

Bicakcic ce vrlo brzo zaigrati u dresu BIH,pred njim je velika karijera..igra u dobrom klubu,dakle ima sve predispozicije da uspije,do njega je...svaki kvalitetan igrac je dobro dosao u repezentaciju,to vazi i za Bicakcica,samo neka nastavi igrati..

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Željovac » 17 dec 2010, 16:40

harishp je napisao/la:Bruno ubode sa ovom drugom postavom.Bico sasvim dobar.Kod gola pa moze se reci djuture su bili krivci Bico mozda preuzima najvecu krivicu jer je njegov igrac zabio.Vise je to ipak bilo majstorstvo Itake.Ali je zato minutu poslije nakon greske golmana i ako se ne varam Kuzmanovica spasio cist gol.
Sasvim dobar stoper,vec sad.
Meni ono ne izgleda k'o druga postava Stuttgarta.

Philipp Degen, Cristian Molinaro, Georg Niedermeier, Zdravko Kuzmanovic, Ciprian Marica, Timo Gebhart, Arthur Boka, Pavel Pogrebnyak...
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la harishp » 17 dec 2010, 16:55

Željovac je napisao/la:
harishp je napisao/la:Bruno ubode sa ovom drugom postavom.Bico sasvim dobar.Kod gola pa moze se reci djuture su bili krivci Bico mozda preuzima najvecu krivicu jer je njegov igrac zabio.Vise je to ipak bilo majstorstvo Itake.Ali je zato minutu poslije nakon greske golmana i ako se ne varam Kuzmanovica spasio cist gol.
Sasvim dobar stoper,vec sad.
Meni ono ne izgleda k'o druga postava Stuttgarta.

Philipp Degen, Cristian Molinaro, Georg Niedermeier, Zdravko Kuzmanovic, Ciprian Marica, Timo Gebhart, Arthur Boka, Pavel Pogrebnyak...
Ma kakav gdje bi bilo,kad se kaze druga postava naravno da se bukvalno i ne misli na to.Taj luksuz ni najvece ekipe bas nemaju prilike cesto da izvedu.
Poenta je da veliki broj igraca sto su igrali sinoc,nemaju bas puno minutaze u BL.
Bicakcic osim utakmica u EL i kupu DB nema jos ni minute upisane u BL.Ali je zato odigrao svih 90 minuta u EL vec dvije zaredom.A u kupu DB ima i asistenciju upisanu.Sto je najbitnije odigrao je vrlo dobro.
I ocjene izvjestaca,kao i navijaci koji ''sve vide''su vise nego zadovoljni.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Goalgetter, Sveti i 20 gostiju.