Ermin Bičakčić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6414
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la JavierBosnia » 27 jan 2018, 16:36

Povreda ili zbog zutog? Nisam nesto puno pratio
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8173
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 27 jan 2018, 16:39

JavierBosnia je napisao/la:Povreda ili zbog zutog? Nisam nesto puno pratio
Los je do bola, svaki napad Bajerna nigdje ga, isto kao da je u zraku kad napadaju uzas za gledati

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Vucevich » 27 jan 2018, 16:40

JavierBosnia je napisao/la:Povreda ili zbog zutog? Nisam nesto puno pratio
Ni jedno ni drugo, vec zato sto je najgori igrac na terenu.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6414
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la JavierBosnia » 27 jan 2018, 16:51

A gledao sam na pocetku je rastrcan bio, pa onda ono kad mu je Lewandowski uzeo loptu i izvozao ga
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Tristan10 » 27 jan 2018, 16:57

Njegov najveci nedostatak jeste sto je uzasno spor. Sad samo zamislite u glavi da ne pise ispred njega Hoffenheim nego neki klub iz Madjarske. Niko ga nebi ni spominjao. Uzasno nam je spora zadnja linija i to je najveci problem nase reprezentacije. Uz to nemamo igraca u odbrani koji ima mozak, da iznese loptu otkad Spahica nema.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Moggi » 27 jan 2018, 17:11

cekam samo trenutak kad ce i on ofarbat kosu u zuto
Zarathustra

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la DrFilgud » 27 jan 2018, 17:22

Vidim , bez Bicakcica im ide sjajno. :roll:
Klasika, potiv Bayerna , Liverpoola i te klase timova izgledaju lose i to je realno.
Bicakcic ce opet ispasti zrtveni jarac i opet ce ga vratiti u prvih 11, kad vide da nije do njega.

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la DevilsAdvocate » 27 jan 2018, 19:30

Iskreno meni nikad nije bilo jasnos to Bicakcic igra ovako dugo u jednom bundesligasu, za repezentaciju je uvijek bio katostrofalan, isto ko sto mi nije jasno sto Zukanovic kuburi po Serie A kada su za moderni fudbal totalno van svakog kriterijuma, sa ovakvom zadnjom linijom dzaba da nam Neymar u napadu igra ...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Tristan10 » 27 jan 2018, 20:00

DevilsAdvocate je napisao/la:Iskreno meni nikad nije bilo jasnos to Bicakcic igra ovako dugo u jednom bundesligasu, za repezentaciju je uvijek bio katostrofalan, isto ko sto mi nije jasno sto Zukanovic kuburi po Serie A kada su za moderni fudbal totalno van svakog kriterijuma, sa ovakvom zadnjom linijom dzaba da nam Neymar u napadu igra ...
Upravo tako, isti je slucaj i sa Zukanovicem, samo sto je nesto za mene bolji sa loptom, ali svakako dosta liminitiran i ne vidim ozbiljne rezultate sa njim. Opet bi imali tromu odbranu, i mislim da nam treba citav remont odbrane osim Kolasinca. Iskreno neznam kvalitet Simunovica, jer ga zaista nikad nisam gledao. Ali evo da se ja pitam koje bi igrace volio viditi u odbrani: Kolasinac, Simunovic (ako ima taj kvalitet), Serbecic (ako se dokaze u Rosenborg), Celikovic (ako se izbori za mjesto u Rijeki). Isto bi imao Adnan Kovacevica i Daniela Graovca kao opcije. Kovacevic je dobro igrao za Sarajevu i sada isto u Poljskoj, ima 24 godine i ima prostor da napreduje. Stabilan u odbrani. Graovac isto dosta brz i snazan u duelu, zna loptu da iznese. Zeljeznicar je primio najmanje golova u PL ove sezone i on je isto jedan od razloga za to. Vise bi volio istrpiti jednog mladog igraca kao sto su Serbecic i Celikovic nego krpiti sa nekim igracima koji su liminitirani i koce nam igru. Kad je Hrvatska mogla dati sansu Jedvaju sa 17 godina, mozemo i mi Celikovicu ako bude igrao za prvi tim Rijeke. Na desnom beku neznam sta trenutno i imamo, osim Vranjesa. Mozda i Prosinecki otvori vrata nekim drugim kvalitetnim igracima za koje jos i neznamo da bi mogli igrati za nas. Barem se nadam.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Vucevich » 27 jan 2018, 20:01

Celikovic je DMF, mislim da moze i igrati stopera ali ne bas najbolje

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Pivopija » 27 jan 2018, 20:02

DevilsAdvocate je napisao/la:Iskreno meni nikad nije bilo jasnos to Bicakcic igra ovako dugo u jednom bundesligasu, za repezentaciju je uvijek bio katostrofalan, isto ko sto mi nije jasno sto Zukanovic kuburi po Serie A kada su za moderni fudbal totalno van svakog kriterijuma, sa ovakvom zadnjom linijom dzaba da nam Neymar u napadu igra ...
Igraju u top ligama zato sto takvih kao oni, a i jos losijih, u tim istim ligama ima koliko hoces.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Tristan10 » 27 jan 2018, 20:15

Vucevich je napisao/la:Celikovic je DMF, mislim da moze i igrati stopera ali ne bas najbolje
Ok, nisam znao. Samo sam mislio da je igrao stopera za u19 pa radi toga. A izgleda da mu nije to prirodna pozicija.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la DrFilgud » 27 jan 2018, 21:32

Bicakcixc i Zukanovic su limitirani stoperi u odnosu na stopersku kremu iz liga 5.
Za nas su standardni igraci iz Njemacke , Italije zlata vrijedni. Pogotovo kada vidimo kako su prosli Bajic, Kodro, Sunjic, Hajrovic u tim istim ligama.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Pivopija » 27 jan 2018, 21:51

DrFilgud je napisao/la:Bicakcixc i Zukanovic su limitirani stoperi u odnosu na stopersku kremu iz liga 5.
Za nas su standardni igraci iz Njemacke , Italije zlata vrijedni. Pogotovo kada vidimo kako su prosli Bajic, Kodro, Sunjic, Hajrovic u tim istim ligama.
U odnosu na stopersku kremu iz lige 5, ali te kreme je jako malo. Mislim da je besmisleno kuditi Bicakcica i Zukanovica koji su trenutno najbolji stoperi reprezentacije. Losi su to svi znamo, ako imamo bolje onda navedi.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Vucevich » 27 jan 2018, 21:53

Nisu vrhunski igraci, ali nije ni niko u nasem timu osim Pjanica... zato i jesmo reprezentacija koja je otisla na jedno takmicenje u historiji, isto kao i Latvija...

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la DrFilgud » 27 jan 2018, 21:56

Pivopija je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Bicakcixc i Zukanovic su limitirani stoperi u odnosu na stopersku kremu iz liga 5.
Za nas su standardni igraci iz Njemacke , Italije zlata vrijedni. Pogotovo kada vidimo kako su prosli Bajic, Kodro, Sunjic, Hajrovic u tim istim ligama.
U odnosu na stopersku kremu iz lige 5, ali te kreme je jako malo. Mislim da je besmisleno kuditi Bicakcica i Zukanovica koji su trenutno najbolji stoperi reprezentacije. Losi su to svi znamo, ako imamo bolje onda navedi.
Ma naravno, na Bicakcica je povika kada ih izbuse Bayern ili Liverpool.
Koliko nasih reprezentativaca uopste ima sansu da igra protiv takvih timova?
Kamo srece da imamo 10-15 igraca koji igraju na nivou Bicakcica i Zukanovica.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Tristan10 » 27 jan 2018, 22:01

DrFilgud je napisao/la:
Pivopija je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Bicakcixc i Zukanovic su limitirani stoperi u odnosu na stopersku kremu iz liga 5.
Za nas su standardni igraci iz Njemacke , Italije zlata vrijedni. Pogotovo kada vidimo kako su prosli Bajic, Kodro, Sunjic, Hajrovic u tim istim ligama.
U odnosu na stopersku kremu iz lige 5, ali te kreme je jako malo. Mislim da je besmisleno kuditi Bicakcica i Zukanovica koji su trenutno najbolji stoperi reprezentacije. Losi su to svi znamo, ako imamo bolje onda navedi.
Ma naravno, na Bicakcica je povika kada ih izbuse Bayern ili Liverpool.
Koliko nasih reprezentativaca uopste ima sansu da igra protiv takvih timova?
Kamo srece da imamo 10-15 igraca koji igraju na nivou Bicakcica i Zukanovica.
Oni su ti ispod prosjeka tih liga, kakvo poredjenje sa "kremom". Mene bi bilo i stid upotrebiti tu rijec u recenici. Ja sam napisao koga bi ja pozvao. Vise bi volio tripiti gresku mladog i perspektivnog igraca koji je u zaletu karijere, nego jednog igraca koji je vec dozivio svoj limit, stoji na mjestu, a reprezentacija nema nista od toga.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la DrFilgud » 27 jan 2018, 22:09

Tristan10 je napisao/la:
Oni su ti ispod prosjeka tih liga, kakvo poredjenje sa "kremom". Mene bi bilo i stid upotrebiti tu rijec u recenici. Ja sam napisao koga bi ja pozvao. Vise bi volio tripiti gresku mladog i perspektivnog igraca koji je u zaletu karijere, nego jednog igraca koji je vec dozivio svoj limit, stoji na mjestu, a reprezentacija nema nista od toga.
Vidim stavio si Daniela Graovca, koji je za sezonu u Mouscronu uspio odigrati citave 2 utakmice, pa ekspresan povratak u BHPL.
Nije valjda on zamjena za stndardne stopere BL i Serie A.
Da ne govorim o djeci Serbecicu ili Celikovicu, koji ima 20-30 minuta seniorskog fudbala?

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Pivopija » 27 jan 2018, 22:13

DrFilgud je napisao/la: Ma naravno, na Bicakcica je povika kada ih izbuse Bayern ili Liverpool.
Koliko nasih reprezentativaca uopste ima sansu da igra protiv takvih timova?
Kamo srece da imamo 10-15 igraca koji igraju na nivou Bicakcica i Zukanovica.
Nismo mi jedini koji imamo takve probleme, sve reprezentacije izuzev ovih top imaju slicnu situaciju, samo sto neki kubure iskljucivo sa sredinom, neki iskljucivo sa napadom, mi vecinom sa odbranom, a neki u svakoj liniji, ali to izbalansiraju. Individualni kvalitet u odbrani nemamo, ali dobra taktika sa kolektivnim branjenjem moze uroditi plodom.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la DrFilgud » 27 jan 2018, 22:18

Pivopija je napisao/la: Nismo mi jedini koji imamo takve probleme, sve reprezentacije izuzev ovih top imaju slicnu situaciju, samo sto neki kubure iskljucivo sa sredinom, neki iskljucivo sa napadom, mi vecinom sa odbranom, a neki u svakoj liniji, ali to izbalansiraju. Individualni kvalitet u odbrani nemamo, ali dobra taktika sa kolektivnim branjenjem moze uroditi plodom.
To je to, ako Hoffenheim moze s Bicakcicem da bude u gornjoj polovini Bundeslige, mozemo valjda i mi da budemo drugi u grupi za EP.
Sto rece, Pjanic, Dzeko i Kolasinac su visoka klasa u nasoj repreuentaciji, ostatk je uglavnom slabiji od tog Bicakcica.
Ali nije ni cudo, po nasim kriterijima, kapiten Lazia je najgori igrac reprezentacije.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 35 gostiju.