Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Principatus » 19 jan 2013, 13:34

Pa u tome i jeste citav problem. Sve kontra. Ne da mi (selektor) pozovemo igraca, da mu pruzimo podrsku, pokazemo interes i da ga motiviramo da napusti svoje sigurno mijesto u stranoj reprezentaciji...nego kao igrac treba sve sto ima pustiti na stranu, poziciju u jednoj reprezentaciji, papire jedne EU ili jake drzave i nadati se, da ce ga jednog dana mozda neko pozvati. I onda ta jeftina retorika: "Mozemo samo zvati igrace koji imaju nase drzavljanstvo." Veoma pametno. A posto nemaju, mi ih nikada necemo zvati ni na razgovore ili posjetiti, a to im nece dati motiv da mijenjaju drzavljanstvo, tako da nemaju drzavljanstvo i nemozemo ih zvati. Not bad. :D
Zadnja izmjena: Principatus, dana/u 19 jan 2013, 13:36, ukupno mijenjano 1 put.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Saurman
Postovi: 29478
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Saurman » 19 jan 2013, 13:34

I ptice na grani znaju da se preko repke prodaju igrači, možda je Ušonja iz rešetaka ali njegova politika i dalje cirkuliše savezom Safet to najbolje zna.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la nihco » 19 jan 2013, 13:35

vrebac86 je napisao/la:
Dylan Dog je napisao/la:Dajte ba Nihco i Gringo,sve i da jeste tako,popustite malo.
zasto da popuste , i ja imam isto misljenje kao oni u vezi ove situacije,pa nezna se ljudi ni tko pije ni tko placa kada su u pitanju ovi pozivi!! :?: :?: zalosno je ovo :oops: :oops:
ne, treba popustiti o ovome i napisati naredne 2 000 stranica , je li bolji balloteli ili dzeko , ili pjanic ili totti i kakav ce biti dres reprezentacije . Tosu elementarn4e stvari !
Sent from my Commodore 64

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la edinjo-bih » 19 jan 2013, 13:37

jok treba tebe pustiti da lijecis licne frustracije ovdje i dosadjujes i sebi i nama!!

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la edinjo-bih » 19 jan 2013, 13:41

Vaha o Halilovicu:

"Pratite li zbivanja u svojoj domovini. Je li vas Safet Sušić pitao za mišljenje o Alenu Haliloviću?

– Nije, dečka i ne poznajem, no čuo sam da je veliki talent. Navijam da zaigra za reprezentaciju BiH, ali ne treba mu stvarati pritisak. Neka on i njegova obitelj odluče što je najbolje za njega. Međutim, nisam za to da ga se odmah uspoređuje s Messijem, kao Matea Kovačića. To je Kovačiću samo odmoglo i nije se razvio onako kao sam očekivao – zaključio je Halilhodžić."
(iz Vecernjih Novina).

U kampu Atalante
Tri mlada nogometaša iz BiH žive svoj san u Italiji
U Italiji se trenutno nalaze Nermin Kahriman, Irfan Mujezin i Amin Efendić, tri juniora FK Olimpic. Dobijenu šansu će iskoristiti pokazujući svoje nogometno znanje i umijeće u nekoliko klubova kao što su A.C. Cesena, Monza, Chievo Verona, Atalanta, Milan B...
(sa stranice klix.ba)

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Devil » 19 jan 2013, 13:58

Objavljivanje PP-a se kaznjava banom samo da znas. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

vendeta87
Postovi: 1751
Pridružen/a: 25 feb 2011, 18:52
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la vendeta87 » 19 jan 2013, 14:00

vrebac86 je napisao/la:
Dylan Dog je napisao/la:Dajte ba Nihco i Gringo,sve i da jeste tako,popustite malo.
zasto da popuste , i ja imam isto misljenje kao oni u vezi ove situacije,pa nezna se ljudi ni tko pije ni tko placa kada su u pitanju ovi pozivi!! :?: :?: zalosno je ovo :oops: :oops:
I ja se slazem sa vama, treba unutar saveza ustanoviti neki ured koji bi bio zaduzen za pomoc oko rjesavanja problema sa papirologijom igraca. Jer ako ostane ovako izgubit će mo sve potencijalne talente. A o Papetovoj politici pozivanja igraca u repku je svaki komentar suvisan.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la zizu1991 » 19 jan 2013, 15:44

Treba mijenjati nešto, ovakva politika Saveza ne vodi nikuda.
Čovjek koji ne gleda u budućnost je ograničen čovjek.
Bez zdravih temelja se ne može nešto pozitivno napraviti.
Da se od ovoga trenutka krene sa nekim pozitivnim promjena, i izbacivanjem negativnih navika koje imaju naši službenici iz Saveza, do EP - a poslije Ria 2014 bismo vidjeli velike, ogromne promjene.

Ovo je žalosno šta se radi, i na koji način se pokušavaju privući mladi talentovani momci, naše gore list u našu reprezentaciju.
Oni su do sada bili korijen uspjeha, uspijeh je malo prejaka riječ za koristiti, no svakako, da ne bi bili među 50 najboljih selekcija svijeta da nema njih.
Na koji način ovi u Savezu misle da pridobiju ove momke da igraju za nas .?
Vrijeme patriotizma, onoga istinskoga od strane naših ljudi u inostranstvu je počelo da slabi, jer su već krenuli u drugu deceniju van svoje jedne, jedine, to je sigurno moglo da ima uticaja.

Ovi momci će u situacijama koje nosi današnje vrijeme vagati ponude, ali na nama je da ih privolimo, molimo, kumimo, klečimo, dok ne krenemo u ozdravljenje našeg domaćeg nogometa i lige, koja je prema svim parametrima među zadnjima u svijetu. Drugoga riješenja nema. Za 10 god ako budemo nastavili da radimo, ovo što radimo, crno nam se piše.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la edinjo-bih » 19 jan 2013, 17:17

a admin ako nepocne da brise ove barabe poput nihce i njemu slicnih ce ubrzo izgubiti na kvantitetu i pogotovo kvalitetu ovog foruma! radi svoj posao!!

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la CashMan » 19 jan 2013, 17:22

edinjo-bih je napisao/la:a admin ako nepocne da brise ove barabe poput nihce i njemu slicnih ce ubrzo izgubiti na kvantitetu i pogotovo kvalitetu ovog foruma! radi svoj posao!!
odradiće admin što treba ne brini ;)
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Elegant » 19 jan 2013, 17:36

Ovaj @nichudin je opasno dosadan, samo neke negativnosti, talovi, prevare. Pa ajde ako si mangup napisi svoje ime i prezime pa pisi o tome da u reprezntaciji igraju igraci preko familijanrih veza, da Pape ima "tal" sa menadžerima da pare određuju ko ce igrati i slicne gluposti koje pises. Jos o tome da Uske iz zatvora "diktira" sta da se radi.

Samo uvodi negativnu energiju na forum on i jos par likova, ispade kao da se borimo da budemo predzadnji u grupi a ne kao sto jeste da smo prvi da je sve u reprezentaciji zaista FANTASTICNO.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la nihco » 19 jan 2013, 17:46

Decki , ako niste u stanju da komunicirate bez kvalifikacija tipa: kompleksas, budala, gluposti isl, budite spremni da na pp dobijete ono sto vam sleduje. Ja ne zelim da, javno , komuniciram na taj nacin , sta kome govorim u pp, je stvar izmedju mene i te osobe i to ne treba iznositi. @Edinjo me upravo nazvao balavcem i barabom, (@edinjo, stojim iza onoga sto sam ti napisao u pp) , doticni @elegant komunicira sa mnom imenom @nihcudin i sl,i to su stvari koje ovaj forum degradiraju, pa se hajka prebacuje na ljude koji, bar javno, pokusavaju komunicirati normalno !
Moji stavovi su mozda, po vasem sudu , negativni, po mom pozitivni, nikoga javno ne vrijedjam niti nipodastavam i ne organizujte hajku !
Sent from my Commodore 64

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la harishp » 19 jan 2013, 17:49

@nihcudine(to ti k'o fol uvreda :roll: ) idi odmori malo.Kazu da je klima u Banovicima za to perfektna.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Hypnose
Postovi: 871
Pridružen/a: 07 jul 2012, 14:36
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Hypnose » 19 jan 2013, 17:51

nihco je napisao/la:Decki , ako niste u stanju da komunicirate bez kvalifikacija tipa: kompleksas, budala, gluposti isl, budite spremni da na pp dobijete ono sto vam sleduje. Ja ne zelim da, javno , komuniciram na taj nacin , sta kome govorim u pp, je stvar izmedju mene i te osobe i to ne treba iznositi. @Edinjo me upravo nazvao balavcem i barabom, (@edinjo, stojim iza onoga sto sam ti napisao u pp) , doticni @elegant komunicira sa mnom imenom @nihcudin i sl,i to su stvari koje ovaj forum degradiraju, pa se hajka prebacuje na ljude koji, bar javno, pokusavaju komunicirati normalno !
Moji stavovi su mozda, po vasem sudu , negativni, po mom pozitivni, nikoga javno ne vrijedjam niti nipodastavam i ne organizujte hajku !
POTPIS!
Samo tako @nihco, znaj da nisi u manjini, ima jos nas koji mozgom razmisljamo kao i ti.....
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Monolog » 19 jan 2013, 17:51

Ili ćete prestati sa ovom diskusijom, ili ćete je nastaviti u Banovićima. To se odnosi na sve učesnike.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Majstor10
Postovi: 403
Pridružen/a: 08 dec 2012, 10:26
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Majstor10 » 20 jan 2013, 17:11

^De ne lupetaj ti, pusti ljude da se svadjaju i da uzivaju. Ko si ti da nam prijetis, nas od tebe nije strah legendo haj odvedi nas na rucak ti placas

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la sajo10 » 21 jan 2013, 14:56

Haris Seferović i Sead Hajrović dolaze u Ljubljanu upoznati Zmajeve!

Iako do pozivom predviđenog roka nisu stigle potvrde o dolasku u Sloveniju na okupljanje reprezentacije gostiju Fudbalskog saveza BiH Alena Halilovića, Seada Hajrovića, Harisa Seferovića i Seada Kolašinca, naši interacionalci sa švicarskim pasošem ipak će 6. februara pristići u Ljubljanu.

Kao gosti predsjednika Elvedina Begića i generalnog sekretara NFSBIH Jasmina Bakovića na okupljanje reprezentacije u Ljubljani sigurno će doći fudbaleri Fiorentine i Arsenala Haris Seferović i Sead Hajrović.

- Mogu potvrditi da su svoj dolazak na okupljanje reprezentacije u Ljubljani povodom prijateljske utakmice fudbalskih reprezentacija Slovenije i BiH do sada potvrdili Sead Hajrović i Haris Seferović. - rekao je za **** generalni sekretar NFSBIH Jasmin Baković.

Pomenuti dvojac, koji predstavlja potencijalna pojačanja naše reprezentacije u budućnosti, pozvan je u Sloveniju kako bi se upoznao sa rukovodstvom NFSBIH-a, te stručnim i igračkim kadrom naše "A" selekcije.

Od strane fudbalera Dinama iz Zagreba Alena Halilovića i Schalkea 04 Seada Kolašinca NFSBIH nije dobio potvrdu dolaska.

// Rep.ba

SUPER VIJESTI !! :)
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Dylan Dog » 21 jan 2013, 14:58

Pa dolazio je Seferović i prije,na dodjelu sportsport.ba nagrada,kada je dobio priznanje za najboljeg mladog BiH igrača.
I tad se družio sa Džekom i reprezentativcima :mrgreen:
slika
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Batko » 21 jan 2013, 15:01



"Čuo sam se sa kapitenom Spahićem, doći ću u Ljubljanu, ostalo mi je još samo da rezervišem let. Velika mi je čast što ću imati priliku da upoznam sve bh. igrače. Već sam ranije upoznao Džeku, Spahića, Ibričića i evo nedavno i Pjanića", kaže Seferović u razgovoru za SportSport.ba, dodavši:

"Trebam da se odajvim iz švicarske mlade reprezentacije i da onda zaigram za bh. reprezentaciju. Naravno da mi je želja da zaigram za BiH, ali želim najprije da posjetim reprezentaciju i da popričam sa selektorom Safetom Sušićem, da vidim kakvo on ima mišljenje o meni i da li računa na mene za reprezentaciju."

U Fiorentini Seferović sve češće igra, zbog čega je jako sretan. "Zadovoljan sam, igram sve više i zasad je dobro. Do ljeta ćemo vidjeti šta i kako, ali moguće je da na ljeto odem iz kluba. No, ranije da bi se o tome pričalo."

Posebno je oduševljen Pjanićem, kojeg u budućnosti vidi u nekom velikom klubu.

"Veliki je igrač i čeka ga velika karijera. Mislim da će biti u samom vrhu svjetskog nogometa. Nedavno smo se upoznali kada je Fiorentina igrala protiv Rome. Odličan je momak i bit će mi drago ako budemo dijelili i reprezentativnu svlačionicu."



Znaci sada je i oficijalno nas.... 8-)

Edol
Postovi: 874
Pridružen/a: 05 feb 2012, 13:13
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Edol » 21 jan 2013, 15:02

Za ovog Seada nisam uvjeren da će biti nešto od njega, ali neka ga, ne bi l' privolio brata da zaigra za nas. :D Jesu li to naši skroz odustali od njega?

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.