Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
crvenocrni
Postovi: 1538
Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la crvenocrni » 28 apr 2014, 11:39

BigBigBang je napisao/la:Prcic u timu kola francuske lige, ali djaba sve Tino je bolji :lol:
Kakve to veze ima? Prcic u timu kola zato sto je igrao protiv tamo nekog PSG-a koji je jedva dosao do cetvrt-finala LP-a i koji je prvak tamo neke lige petice dok u isto vrijeme Tinky 'valja' igrace Lokomotive, Dragovoljca i klupe Hajduka na treninzima. Ipak je tesko poredit ligu Francuske sa HNL, zna selektor sta prica :cool:
Zadnja izmjena: crvenocrni, dana/u 28 apr 2014, 11:48, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Ibizevic
Postovi: 1486
Pridružen/a: 06 jan 2011, 16:24
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Ibizevic » 28 apr 2014, 11:44

Ma 'ta će Prcić, može tamo nekom PSG-u

Avatar
kokakolas
Postovi: 1514
Pridružen/a: 01 jul 2009, 11:37
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la kokakolas » 28 apr 2014, 11:57

Sanjin Prcić u idalnom timu 35. kola Ligue 1 - Doslovno trebaš biti idiot da tjeraš taj neki svoj seljački inat i ne zoveš momka.
"...i zaista, Sušić je iznenadio. Ne samo Nigerijce, već i cijeli nogometni svijet tako što je u najvažnijoj utakmici u povijesti reprezentacije na travnjak poslao sastav bez lijevog beka..."

Don't raise your voice, improve your argument.

Avatar
Ibizevic
Postovi: 1486
Pridružen/a: 06 jan 2011, 16:24
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Ibizevic » 28 apr 2014, 11:59

Ajmo novinari SportSporta, naružite Sušića još jednom zbog Prcića

Avatar
Sveti
Postovi: 10199
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Sveti » 28 apr 2014, 12:05

Slab je prcic


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk
naprijed rejal

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la hz1987 » 28 apr 2014, 12:40

bagrcavi je napisao/la:slika
Dečko u timu kola na poziciji za koju ne mozemo naci igraca vec 2 godine od odlaska rahimica...hahaha...to je isto da gledas preko baste a ne vidis pod nosom :(
prisiljavamo se da salihovic, medunjanin i tino-sven igraju tu poziciju, a decko u timu kola i od sviju mladji igra tu poziciju :D

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la _dreamer_ » 28 apr 2014, 12:41

kokakolas je napisao/la:Sanjin Prcić u idalnom timu 35. kola Ligue 1 - Doslovno trebaš biti idiot da tjeraš taj neki svoj seljački inat i ne zoveš momka.
Definitivno i ja mislim da bi Safet i savez trebali pricati sa Sanjinom i ostaviti na stranu povrijedjenu sujetu, ipak je visi interes u pitanju. Prcic nam mozda nije prijeko potreban kao neki DM, ali momak zasluzuje da se nadje na spisku.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la zizu1991 » 28 apr 2014, 12:47

Sanjine Sanjine, protiv njegovog PSG - a odigraš takvu utakmicu i završiš u timu kola. Baš sad nećeš na spisak.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
kokakolas
Postovi: 1514
Pridružen/a: 01 jul 2009, 11:37
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la kokakolas » 28 apr 2014, 12:49

_dreamer_ je napisao/la:
kokakolas je napisao/la:Sanjin Prcić u idalnom timu 35. kola Ligue 1 - Doslovno trebaš biti idiot da tjeraš taj neki svoj seljački inat i ne zoveš momka.
Definitivno i ja mislim da bi Safet i savez trebali pricati sa Sanjinom i ostaviti na stranu povrijedjenu sujetu, ipak je visi interes u pitanju. Prcic nam mozda nije prijeko potreban kao neki DM, ali momak zasluzuje da se nadje na spisku.
Nije to više ni sujeta, nego obični bezobrazluk. Drsko, primitivno i što je najgore - papanski.
"...i zaista, Sušić je iznenadio. Ne samo Nigerijce, već i cijeli nogometni svijet tako što je u najvažnijoj utakmici u povijesti reprezentacije na travnjak poslao sastav bez lijevog beka..."

Don't raise your voice, improve your argument.

gazijabih
Postovi: 320
Pridružen/a: 09 okt 2013, 15:31
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la gazijabih » 28 apr 2014, 12:58

Mislim da je Papetu svejedno da li ce povesti 20 ili 23 igrača...znaci ta 3 igraca moze biti bilo ko!

Kolumbija je to lijepo uradila...oni će povesti 23 reprezentativca u Brazil, ali su tražili od organizatora da im se obezbjedi smještaj za 10-tak odabranih mladih potencijalnih A-reprezentivaca igrača do 21 godine koji će prisustvovati i učestvovati u treninzima A-tima i provoditiće vrijeme tokom kompletne smotre! To nije mala stvar i to je za mene odličan potez.

Tako bi i Pape mogao učiniti...da pozove 3 mlada potencijalna igrača do 21 godine koji bi učestvovali u toj akciji reprezentacije na Svjetskom prvenstvu. Prcić ima samo 20 godina i kao mlad igrač još uvijek može birati na kojoj poziciji će graditi karijeru. Trenutno se okušao kao napadački vezni igrač (tipa Pjanića) i kao krilni igrač...od početka ove godine trener ga forsira na zadnjem veznom i redovno igra. Kao takav je upao i u tim kola francuske lige!
Sada je na Papetu da ga nastavi kao mladog igrča i kroz reprezentaciju profilisati na poziciji zadnjeg veznog, jer smo deficitarni na toj poziciji, a isto tako i Sanjim mora to prihvatiti kao svoju buduću prirodnu poziciju i sebi zacementirati mjesto u reprezentaciji za narednih 15 godina!
Po meni bi upravo trebali tu trojicu činiti naše nade Bešić, Prcić i Arslanagić (ako sredi papire)...Oni su naša budućnost i nevjerovatno sticanje iskustva bi imali da samo budu ti pridruženi 21,22 i 23 članovi repke - pa da ne odigraju ni minute!!!
Moramo misliti i ulagati u našu budućnost i buduće stubove repke!
Zadnja izmjena: gazijabih, dana/u 28 apr 2014, 13:01, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la legenda reala » 28 apr 2014, 13:00

moraš biti ćorav da ne vidiš Sanjinov kvalitet, znači da ovdje ima dosta ćoravih + selektor
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la dubrovnik » 28 apr 2014, 13:14

Nije ovdje potrebno nikakvo sticanje iskustva vec Besic Prcic i Arslanagic su igraci koji bi mogli odmah u prvih 11 ili bi bili vrlo blizu tome. Kao takvi ne smiju biti ignorisani i selektor mora biti pritisnut na svaki nacin i pod svaku cijenu mora zvati ovu djecu. Dosta smo igraca radi njegovog ignorantskog pristupa izgubili i to treba zaustavit. Ova su djeca buducnost repke a Susic je nocna mora svakog od njih. Boze prosvijetli mu pamet kad bude pisao spisak kandidata.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 28 apr 2014, 13:22

legenda reala je napisao/la:moraš biti ćorav da ne vidiš Sanjinov kvalitet, znači da ovdje ima dosta ćoravih + selektor
a ja trubio o njemu i dok je vecinom sjedio na klupi i prije konflikta cak :salut:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AW: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaci

Post Postao/la Goalgetter » 28 apr 2014, 13:30

Sta fali sto je u timu kola i odigrao sjajno protiv PSG? Tino je zabio i asistirao protiv Dragovoljca.

TSS > Prcic

Sent from my GT-I9300 via Tapatalk

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la bosnas_ » 28 apr 2014, 13:43

Prcic vec sada moze igrati na poziciji DM,ili kao zamjena za Misimovica... kako god on mora biti pozvan na SP! Selektor ako bude korektan,posten nece ga izostaviti sa spiska ,ako se gledaju sportski kriteri Prcic kao najbolji mladi reprezentativac BIH,i kao standardni igrac u Francuskoj prvoj ligi,mora biti na spisku za Brazil. on moze biti otkrice na SP,i definitivno nikoga ne ostavlja ravodusnim taj ponizavajuci odnos selektora prema igracu koji je buducnost bh nogometa! ajd da je njemu konkurencija Rahimic iz najboljih igrackih dana,ili Misimovic iz najboljih dana,a ne Kvrzic,Ibricic,T.Susic,pa bude ti zlo......prema Zecu,Prcicu i Besicu se vrsi velika nepravda,i to nikoga ne ostavlja ravnodusnim!

Avatar
InnocentEmeghara
Postovi: 39
Pridružen/a: 12 dec 2013, 21:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la InnocentEmeghara » 28 apr 2014, 14:02

Prcic je prosjecan igrac, nista specijalno. Ne mislim da je bolji od Zahirovica.

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Rios » 28 apr 2014, 14:12

Cestitke Prcicu na izboru u tim kola,nije to mala stvar.. :clap: Steta zbog svega sto se izdesavalo,ovaj momak itekako ima mjesta na spisku za SP,ali eto..
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Avatar
donniedarko
Postovi: 1076
Pridružen/a: 28 jan 2014, 00:14
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la donniedarko » 28 apr 2014, 14:13

Izgubili smo kvalitetnog mladog igraca zbog Tine Susica , Bravo Safete :clap:

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la grgr » 28 apr 2014, 15:01

Jedan tevez se nije odrekao repke a ignorisu ga konstantno , ql zato jes veliki sanjin. Jestr daleko bolji od tinkija ali njegovo je da suti radi i ceka svoju priliku mi sigurno idemo i na europsko a zasigurno je na slj svijetskom uz mireta mogao predvoditi neku nocu generaciju... ovo je njegov izbor a inace u drugoj francuskoj ce samo stagnirati ukoliko ispadnu a kako stoje sve prilike hoce... Po meni druga francuska je bara bara sa turskom drugom itd ...

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la drummer » 28 apr 2014, 15:13

Sanjin Prcić ima nase i francusko drzavljanstvo,nikad nije zaigrao za nasu A reprezentaciju u zvanicnoj utakmici,a njegova karijera se jako fino razvija.Pametnom dosta.
Sad ce jurisnici pocet,kakav on i Francuska a ja cu im samo spomenuti Kolasinca za kojeg su govorili isto,kakav on i Njemacka a da nije bilo Juke,Spahe i dobrih ljudi baraba bi i njega izgubila svojim nemarom i neznanjem a Kolasinac bi sad cekao poziv za Brazil u dresu Njemacke.
Dokle ce se trpiti i gledati kako nam ova varalica na klupi unistava buducnost?

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.