Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

Fudbal
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Fudbal » 24 nov 2014, 18:32

Sabinho je napisao/la:
Fudbal je napisao/la:Spominje li iko Harisa Handzica koji igra standardno za UFU.. U proljecnjoj polusezoni za Borac je na 9 utakmica postigao 8 golova, a u ufi na 13 utakmica ima 2 gola uz jos 2 gola u kupu rusije..

Ne spominje niko i ne treba jos da ga se spominje. 13 utakmica i dva gola da nadoknade 4-5 godina lutanja? Mozda u nekoj slabijoj reprezentaciji.

Sto bi Djuric bio bolji kandidat onda?

HariTz
Kontakt:

Post Postao/la HariTz » 24 nov 2014, 18:38

Fudbal je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:
Fudbal je napisao/la:Spominje li iko Harisa Handzica koji igra standardno za UFU.. U proljecnjoj polusezoni za Borac je na 9 utakmica postigao 8 golova, a u ufi na 13 utakmica ima 2 gola uz jos 2 gola u kupu rusije..

Ne spominje niko i ne treba jos da ga se spominje. 13 utakmica i dva gola da nadoknade 4-5 godina lutanja? Mozda u nekoj slabijoj reprezentaciji.

Liči na Ibrahimovića.

Ajax
Kontakt:

Post Postao/la Ajax » 24 nov 2014, 18:39

HariTz je napisao/la:Liči na Ibrahimovića.

:wtf: :wtf:

Head
Kontakt:

Post Postao/la Head » 24 nov 2014, 18:43

MUAMER TANKOVIC

Iako sam i sam rek'o da je momak supak i da nam nije potreban kad je bila ona afera poslije razgovora sa Dzekom smatram da je ovaj igrac jako potreban nasoj reprezentaciji. Mi necemo imati drugog napadaca za 2 godine, moramo se boriti svim sredstvima da ovog malca dovedemo. To treba biti prioritet novog selektora.
1946

Ajax
Kontakt:

Post Postao/la Ajax » 24 nov 2014, 18:48

@ Head objasnio.
Plus momak nije htio da se izjasni na intervjuu kada je dolazio u AZ koja je njegova selekcija nasa ili Svedska. Plus izgleda da se ne zeli odazvati mladoj Svedskoj selekciji. Kada je vec izgubljen najbolji posljeratni napadac poslje Dzeke i donekle Ibisevica, Seferovic treba bar ovog nagovorit i iskoristit sto on trenutno nije u prvom planu kod njih.

Sabinho
x 25
Kontakt:

Post Postao/la Sabinho » 24 nov 2014, 18:50

Fudbal je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:

Ne znam.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

BeyKopites
Kontakt:

Post Postao/la BeyKopites » 24 nov 2014, 18:56

Tankovicson bi nam valjao pravo.Dzeki je 28 godina i moze on igrati odlicno jos 4-5 sezona sigurno al' Vedo je već ušao u 30-e u velikom je padu forme i osim njih dvojice, mi nemamo igrača koji može pružiti bar približne partije.Tu je 24-ogodisnji Đurić koji se još uvijek traži, Mahmutović koji je Džekino godište a cijelu karijeru je proveo u Ceskoj (davno je trebao dobiti sansu da se mene pita), Hodzic za kojeg je pitanje kako ce se sad snaci u Dinamu pored silnih napadaca :hmmmmm:

Treba sad kad dođe novi selektor opet sjesti i popričati sa momkom, ubijediti ga.Yebo ponos neki kad nam fali igrača za nove generacije.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Ajax
Kontakt:

Post Postao/la Ajax » 24 nov 2014, 18:56

Gledao sam ja juce Djurica i nije bio los za tih desetak minuta jako se je trudio. Samo to je premalo vremena da se pokaze nesto vise. Njemu bi povreda Almeide sjela ko budali samar. Tek onda bi se najvjerovatnije nametnuo i pokazao svoj pravi kvalitet i koliko stvarno vrijedi. Ovako posto je Almeida poznatiji i skuplji igrac Djuric mora da ceka u redu. Treci napadac ne moze biti neko ko daje 5 golova po sezoni nego neko ko igra za svoj klub i postize bar oko 12-15 golova po sezoni.

BeyKopites je napisao/la:Tankovicson bi nam valjao pravo.Dzeki je 28 godina i moze on igrati odlicno jos 4-5 sezona sigurno al' Vedo je već ušao u 30-e u velikom je padu forme i osim njih dvojice, mi nemamo igrača koji može pružiti bar približne partije.Tu je 24-ogodisnji Đurić koji se još uvijek traži, Mahmutović koji je Džekino godište a cijelu karijeru je proveo u Ceskoj (davno je trebao dobiti sansu da se mene pita), Hodzic za kojeg je pitanje kako ce se sad snaci u Dinamu pored silnih napadaca :hmmmmm:

Treba sad kad dođe novi selektor opet sjesti i popričati sa momkom, ubijediti ga.Yebo ponos neki kad nam fali igrača za nove generacije.

Sve si rekao kao da sam ja pisao :salut:

Iskren
Kontakt:

Post Postao/la Iskren » 24 nov 2014, 19:06

Handzic BETON veceras u remiju Ufe sa favorizovanom Lokomotivom,cak je napravljen i crveni karton nad njim,gdje bi sigurno realizovao kontru 1-1 ..Kakav Dzuric i bakraci !!!

zgembo89
Kontakt:

Post Postao/la zgembo89 » 24 nov 2014, 19:16

Ja sma rek oovdje za Dumic kad sam vidio da u Danskoj igraju rep. iz Brondbya sta smo to mi velesila pa nama ne trebaju..sto se tice Tankovica Martica i ostalih i avez je tu dosta pogrijesio prepustili su Susicu,a Susic je uzimao samo pulene iz HNl-a umjesto da su oni smai odradjivali poslove jer cekajuci Susica ni Kolasinac ne bi jos zaigro..

SjeverniVjetar

Post Postao/la SjeverniVjetar » 24 nov 2014, 19:23

BeyKopites je napisao/la:Tankovicson bi nam valjao pravo.Dzeki je 28 godina i moze on igrati odlicno jos 4-5 sezona sigurno al' Vedo je već ušao u 30-e u velikom je padu forme i osim njih dvojice, mi nemamo igrača koji može pružiti bar približne partije.Tu je 24-ogodisnji Đurić koji se još uvijek traži, Mahmutović koji je Džekino godište a cijelu karijeru je proveo u Ceskoj (davno je trebao dobiti sansu da se mene pita), Hodzic za kojeg je pitanje kako ce se sad snaci u Dinamu pored silnih napadaca :hmmmmm:

Tankovic bi nam vise valjao kao krilni napadac. Cak bi, u ovom trenutku , bio blizu prvog tima, u boljoj je formi i od Hajrovica i od Visce. Uz to, dugogodisnje rjesenje na svim ofanzivnim pozicijama.
To ce biti ispit za novog selektora i savez, jer mi od toga ovisimo.

soko
x 2
Kontakt:

Post Postao/la soko » 24 nov 2014, 20:14

Ne znam sta bi Dzeko rekao u vezi Tankovica.
Sto se tice novih stopera, prvo treba vratiti Zukunovica. Arslanagic, Horic, Dumic bi se mogli isprobati. Arslanagic je pao u formi. Imamo dosta stopera. Spaha, Ermin, Sunjic i Zukanovic. Treba ganjati napadace Djuric, Handzic.
I bekove Martic, Letic.

Schwarz
Kontakt:

Post Postao/la Schwarz » 24 nov 2014, 20:16

Po meni novi selektor bi trebao obratiti paznju na Harisa Hajradinovica.Momak odlicno igra za Trencin a ima 20 godina. Igrac koji moze da igra lijevog beka, lijevo krilo
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

SjeverniVjetar

Post Postao/la SjeverniVjetar » 24 nov 2014, 20:25

soko je napisao/la:Ne znam sta bi Dzeko rekao u vezi Tankovica.
Sto se tice novih stopera, prvo treba vratiti Zukunovica. Arslanagic, Horic, Dumic bi se mogli isprobati. Arslanagic je pao u formi. Imamo dosta stopera. Spaha, Ermin, Sunjic i Zukanovic. Treba ganjati napadace Djuric, Handzic.
I bekove Martic, Letic.

Ma to je to sranje u koje smo se uvalili Susicevim odnosom prema dijaspori. Na kraju je Dzeko ganjao igrace, obecavao im sto ne moze ispuniti...Krajnje neprofesionalno i bezobrazno.
Nadam se da ce novi selektor uvesti red i poslagati prioritete, sto znaci i disciplinovanje Dzeke i ekipe, u tome ce sigurno imati podrsku javnosti.

Sabinho
x 25
Kontakt:

Post Postao/la Sabinho » 24 nov 2014, 20:41

Schwarz je napisao/la:Po meni novi selektor bi trebao obratiti paznju na Harisa Hajradinovica.Momak odlicno igra za Trencin a ima 20 godina. Igrac koji moze da igra lijevog beka, lijevo krilo

Momentalno, tanki smo na krilima. Ako nastavi ovako vec za mec protiv Austrije ga pozvat' i isprobati.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Schwarz
Kontakt:

Post Postao/la Schwarz » 24 nov 2014, 21:11

Nas savez bi trebao u nekom od slijedecih slobodnih reprezentativnih termina organizovati utakmicu u kojem bi novi selektor pozvao potencijalne reprezentativce, s ciljem da se bolje upozna u njihov kvalitet.I da se tekma igra u BIH.To je jedan od nacina da uvidimo da li je neko kapacitet za rerezentaciju ili ne.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

zizu1991
Kontakt:

Post Postao/la zizu1991 » 24 nov 2014, 21:17

Hadžić (Hercules), Hajradinović(Trencin) i Štilić (Wisla) bi trebali da budu pri pozivi novog selektora po mom mišljenju. Nama fali brzih krilnih igrača, i fali nam desetka. Pokušati sa Štilom, što da ne.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

el-fighter
Kontakt:

Post Postao/la el-fighter » 24 nov 2014, 21:39

Od novog selektora se ocekuje da napravi dosta promjena kada je u pitanju igracki kadar. Prvo i osnovno je vratiti Zukanovica u reprezentaciju, jer nam taj igrac itekako treba. Zatim je tu i poziv Stilicu, pa tek onda Vrancicu. Danas sam citao na nekom portalu da je vec pokrenuta procedura promjene drzavljanstva za Vrancica i da bi se on ubrzo mogao staviti na raspolaganje selektoru. Odmah iza je i Milan Djuric koji mora postati dio reprezentacije.

Od ostalih se tu isticu stoperi Arslanagic (iako u zadnje vrijeme igra katastrofalno), Dumic i Horic, te bekovi Hajradinovic i Letic.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Principatus
Kontakt:

Post Postao/la Principatus » 25 nov 2014, 07:38

Tankovicu je 19 godina. U 11 utakmica je dao 4 gola i 3 je pripremio, nije lose za Nizozemsku ligu. Mislim da ga trebamo pokusati dovesti u A reprezentaciju, nece nas nista kostati.

Boze kad covjek razmisli da su nasi mazlumi iz saveza i onaj debilni selektor uspijeli izgubiti Seferovica, koji je itekako zelio igrati za nas. :facepalm: Momka koji je sa 17 godina osvojio SP sa Svicarskom. Takav talenat ne osigurati za A reprezentaciju. Da je Susic ostao izgubili bi i Djurica, pa lik je uspio da izgubi i Zukanovica i za malo Hajrovica. :urnebes:
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Virtu4l
x 76
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 25 nov 2014, 08:21

Kako bi izgubili Đurića?
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: ASD, DaVinci, DuljevinhoHaraldo, neso i 17 gostiju.