Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Ajax » 05 jan 2015, 14:33

TMovac je napisao/la:Fakat mi žao sto Meša ne dodje ranije pa da pokupi i Seferovića, možda i Halilovića. eh gdje bi nam bio kraj. :tokralju: :tokralju: :tokralju: :bih: :bih: :bih:
Tako je.

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Batko » 05 jan 2015, 14:36

Ovo nije nista cudno, vec normalno za jednog selektora BiH repke.... Problem je sto smo mi navikli da teletina apsolutno nije radio nista povodom potencijalnih igraca vec cekao da mu se sve servira dok ceska jajca u Parizu.....


Za ostale ne znam ali sam uvjeren da bi Seferovic danas igrao za BIH da Pape nije u tom trenutku bio selektor....


Avatar
habib
Postovi: 661
Pridružen/a: 09 mar 2014, 22:12
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la habib » 05 jan 2015, 18:01

Znal neko dje sad Harba igra
habib

Boskvalitet
Postovi: 379
Pridružen/a: 31 avg 2009, 21:03
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Boskvalitet » 05 jan 2015, 19:35

Volio bi da Selektor pozove ove igrace, da se izprobaju makar bili na vecem
spisku...

Buric/Alomerovic/Reif Husic

Arslanagic/ Zukanovic/ Dumic/ Mateo Susic/ Bunoza/ Martic


Djuric / Tankovic

Avatar
Cartman
Postovi: 29473
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Cartman » 05 jan 2015, 19:55

Boskvalitet je napisao/la:Volio bi da Selektor pozove ove igrace, da se izprobaju makar bili na vecem
spisku...

Buric/Alomerovic/Reif Husic

Arslanagic/ Zukanovic/ Dumic/ Mateo Susic/ Bunoza/ Martic


Djuric / Tankovic
Kada cete shvatit da igraci koji jos nemaju ni sekunde seniorskog nogometa ne mogu dobit poziv za ozbiljnu seniorsku reprezentaciju?
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 05 jan 2015, 19:56

habib je napisao/la:Znal neko dje sad Harba igra
FC VYSOČINA JIHLAVA

U Ceskoj Ligi. Standardan je ali klub nije bas dobar, u donjoj polovici ceske Lige

Avatar
zgembo89
Postovi: 4946
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la zgembo89 » 05 jan 2015, 21:03

TMovac je napisao/la:Fakat mi žao sto Meša ne dodje ranije pa da pokupi i Seferovića, možda i Halilovića. eh gdje bi nam bio kraj. :tokralju: :bih:

Kako saznajemo, šef državnog tima u januaru će posmatrati pojedine utakmice širom Evrope gdje nastupaju aktuelni i potencijalni bh. reprezentativci.

Tako bi Baždarević već 9. januara mogao na djelu pogledati Arslanagića na gostovanju kod Heerenveena ili devet dana kasnije, kada kući njegov tim dočekuje Westerlo.

Standard je trenutno na šestom mjestu belgijske nogometne elite.

Dino Arslanagić ima 21 godinu i čini posljednji bedem ispred gola Standarda.
LJudi bespotrebno tu likujete ova rečenica janso govori da Meša nije rekao da će ići gledati Arslanagića nego samo da će gledati neke utakmice,ova rečenica je ubačena od strane novinara dok ne vidimo Mešu u posjetama Martiću,Vrančiću,Djuriću itd ne mozemo donositi zaključke..

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la FaraonTM » 05 jan 2015, 21:17

TMovac je napisao/la:Fakat mi žao sto Meša ne dodje ranije pa da pokupi i Seferovića, možda i Halilovića. eh gdje bi nam bio kraj. :tokralju: :tokralju: :tokralju: :bih: :bih: :bih:

Stoper Standarda Dino Arslanagić mogao bi pojačati Zmajeve

Dino Arslanagić, stoper belgijskog Standarda, zanimljiv je novom selektoru bh. nogometnog tima Mehmedu Baždareviću. Pomenuti nogometaš odigrao je već 15 utakmica za svoj tim u aktuelnoj sezoni. Postigao je i jedan pogodak u utakmici protiv Lokerena.

Kako saznajemo, šef državnog tima u januaru će posmatrati pojedine utakmice širom Evrope gdje nastupaju aktuelni i potencijalni bh. reprezentativci.

Tako bi Baždarević već 9. januara mogao na djelu pogledati Arslanagića na gostovanju kod Heerenveena ili devet dana kasnije, kada kući njegov tim dočekuje Westerlo.

Standard je trenutno na šestom mjestu belgijske nogometne elite.

Dino Arslanagić ima 21 godinu i čini posljednji bedem ispred gola Standarda.
Ovo ili je neka greška ili je prijateljska utakmica (u tom slučaju ne vidim neki razlog da se to gleda) jer Heerenveen je holandski klub :)
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la bistrikboy » 05 jan 2015, 21:35

Drago mi je sto Mesa na ovaj nacin pokusava smiriti navijace :thumbup:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la FaraonTM » 05 jan 2015, 21:38

bistrikboy je napisao/la:Drago mi je sto Mesa na ovaj nacin pokusava smiriti navijace :thumbup:
A zna čovjek znanje za razliku od prethodnika ;)
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la bistrikboy » 05 jan 2015, 21:43

FaraonTM je napisao/la:
bistrikboy je napisao/la:Drago mi je sto Mesa na ovaj nacin pokusava smiriti navijace :thumbup:
A zna čovjek znanje za razliku od prethodnika ;)
Pa dobro ide sada linijom manjeg otpora da pomiri repku sa navijacima i sa medijma,iskreno niko od ovih sto se pominju nije kalibar za repku,ovog Martica hvale i mozda bi mogao biti solidna rezerva za Mujdzu,Arsla moze biti na sirem spisku jer nije u formi trenutno i vidjecemo kako ce se razvijati.Pozitivno je sto ce Vrancic debitovati protiv Austrije,jer Izet nije ni blizu prvih 11,nadam se da ce se Seo brzo oporaviti i tako kompletirati odbranu.Begovic da se iskupi za kikseve,Rusilac na lijevom beku,Bicakcic i Spaha centralno i Mujdza desno,u veznom nazad Medo i Besic ispred lijevo Lulic,na "prirodnoj" poziciji Pjanic desno Vrancic i naprijed Dzeko.Daj nam 15 bodova da bude ludnica u barazu sa Portugalom :mrgreen:
Zadnja izmjena: bistrikboy, dana/u 05 jan 2015, 21:44, ukupno mijenjano 1 put.
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Boskvalitet
Postovi: 379
Pridružen/a: 31 avg 2009, 21:03
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Boskvalitet » 05 jan 2015, 21:44

Cartman je napisao/la:
Boskvalitet je napisao/la:Volio bi da Selektor pozove ove igrace, da se izprobaju makar bili na vecem
spisku...

Buric/Alomerovic/Reif Husic

Arslanagic/ Zukanovic/ Dumic/ Mateo Susic/ Bunoza/ Martic


Djuric / Tankovic
Kada cete shvatit da igraci koji jos nemaju ni sekunde seniorskog nogometa ne mogu dobit poziv za ozbiljnu seniorsku reprezentaciju?
Ovi igracu mogu biti korisni na vecem spisku kao sto sam reko nevidim problem polako upoznavati ove mladze sa representacijom, etc.. Jer mi inace nemamo bolji zamjena to je to...

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la SjeverniVjetar » 05 jan 2015, 21:52

bistrikboy je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:
bistrikboy je napisao/la:Drago mi je sto Mesa na ovaj nacin pokusava smiriti navijace :thumbup:
A zna čovjek znanje za razliku od prethodnika ;)
Pa dobro ide sada linijom manjeg otpora da pomiri repku sa navijacima i sa medijma,iskreno niko od ovih sto se pominju nije kalibar za repku,ovog Martica hvale i mozda bi mogao biti solidna rezerva za Mujdzu,Arsla moze biti na sirem spisku jer nije u formi trenutno i vidjecemo kako ce se razvijati.Pozitivno je sto ce Vrancic debitovati protiv Austrije,jer Izet nije ni blizu prvih 11,nadam se da ce se Seo brzo oporaviti i tako kompletirati odbranu.Begovic da se iskupi za kikseve,Rusilac na lijevom beku,Bicakcic i Spaha centralno i Mujdza desno,u veznom nazad Medo u Besic ispred lijevo Lulic,na "prirodnoj" poziciji Pjanic desno Vrancic i naprijed Dzeko.Daj nam 15 bodova da bude ludnica u barazu sa Portugalom :mrgreen:
Gledao sam Martica nekoliko puta i iznenadio me kvalitetom, bez pretjerivanja, ako nije bolji, trenutno nije losiji od Mujdze. On bi bio istinsko pojacanje, kao i Tankovic, ukoliko ga ulovimo.
Vrancic nije zamjena za Hajrovica, jeste koliko i Misimovic, Pjanic i ostali centralni/ofanzivni vezni koje imamo, dakle neka "romb" formacija. Prava zamjena za Hajrovica bi bio Tankovic ili Visca..ako bas nekog od centralno/ofanzivnih veznih moramo staviti na Hajrovicevo mjesto, ja bih stavio Pjanica jer je , u vise navrata u Romi, igrao desnog napadaca u formaciji 4:3:3, i to ne lose.
Ostalo se slazem.
Sto se tice informacija, cisto sumnjam da je ista od ovoga Mesa rekao, vjerovatno se vrsi indirektni pritisak da uradi te stvari ili se smiruju navijaci (sto je medvjedja usluga, ako nema namjeru to stvarno uraditi).
EDIT; Salihovicu bih uvijek dao prednost nad Medunjaninom , vise trke, vise duela, a tehnika ista.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la SjeverniVjetar » 06 jan 2015, 15:28

Modic na klupi Milana ! :thumbup:

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 06 jan 2015, 15:33

SjeverniVjetar je napisao/la:Modic na klupi Milana ! :thumbup:
Po ovom nije. Oficielno.

slika

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la SjeverniVjetar » 06 jan 2015, 15:38

DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:
SjeverniVjetar je napisao/la:Modic na klupi Milana ! :thumbup:
Po ovom nije. Oficielno.

slika
Ja procitah na Flash score !? Obicno su u tacni, izgleda da su fulili. :(

Avatar
MaksuzBaksuz
Postovi: 1043
Pridružen/a: 23 jul 2013, 16:34
Lokacija: Austria
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la MaksuzBaksuz » 07 jan 2015, 11:41

Cartman je napisao/la:
Boskvalitet je napisao/la:Volio bi da Selektor pozove ove igrace, da se izprobaju makar bili na vecem
spisku...

Buric/Alomerovic/Reif Husic

Arslanagic/ Zukanovic/ Dumic/ Mateo Susic/ Bunoza/ Martic


Djuric / Tankovic
Kada cete shvatit da igraci koji jos nemaju ni sekunde seniorskog nogometa ne mogu dobit poziv za ozbiljnu seniorsku reprezentaciju?

Ti to ozbiljno mislis tako?

Sta bi sa Besicom, koji je dobio poziv prije nego je ozbiljno kreno igrati nogomet (HSV) ili naprimjer Alaba (igro za drugi tim Bajerna kad je prvi put dobio poziv)...sigurno ima I drugih primjera!

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Husika » 07 jan 2015, 11:56

[youtube][/youtube]
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

bagra
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:13
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la bagra » 07 jan 2015, 12:04

Husika je napisao/la:[youtube][/youtube]
Prevedi nam ;)
Limvo Likce

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.