Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Momciluk » 16 sep 2015, 22:59

dubrovnik je napisao/la:Koji korak je potreban da zatrazi promjenu SD, upravo onaj kakav se Seadu Kolasincu dao. Ako se sjecas.
Pa mislis da je ovaj igrac sa 30 godina u poziciji da trazi neke garancije? I kakve mu garancije Mesa moze dat, za prvu postavu sigurno ne. A i da mu hoce dat garancije kako znas da to nije uradjeno, ne mora biti javno.
Seo bi igrao svakako za nas, inace bi ga se babo odrekao :mrgreen:
This time next year we'll be millionaires.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 16 sep 2015, 23:23

Sta god da je, Mesa treba da se oglasi. Ovdje se radi o igracu koji ima mjesta i u prvih 11 reprezentacije.
Ako je laz, da demantuje ono sto se pisalo, ako nije, da kaze u cemu je problem, ako ga Milicevic ne interesuje, da to kaze.
Ovo me podsjeca na prijasnju praksu, kada se o pojedinim igracima naprosto sutilo, kao da ne postoje. :roll:

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 16 sep 2015, 23:29

Momciluk je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Koji korak je potreban da zatrazi promjenu SD, upravo onaj kakav se Seadu Kolasincu dao. Ako se sjecas.
Pa mislis da je ovaj igrac sa 30 godina u poziciji da trazi neke garancije? I kakve mu garancije Mesa moze dat, za prvu postavu sigurno ne. A i da mu hoce dat garancije kako znas da to nije uradjeno, ne mora biti javno.
Seo bi igrao svakako za nas, inace bi ga se babo odrekao :mrgreen:
Pa covjece Bazdarevic je izjavio da je razgovarao sa njime i da ga je stavio na mode pracenje. Momak mu je rekao da ce pokrenuti proceduru ako mu treba. Garanciju je trebao dobiti odavno jer je u zadnje 2 sezone zabio 20ak golova i imao jos toliko asistencija . Ponajbolji je igrac prvaka Belgije i igra na poziciji koja je nama potrebna. Sta sada treba opet Susiceve price. Mesa se mora izjasniti po pitanju ovog igraca ili nije sav svoj.

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Momciluk » 16 sep 2015, 23:53

dubrovnik je napisao/la:
Momciluk je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Koji korak je potreban da zatrazi promjenu SD, upravo onaj kakav se Seadu Kolasincu dao. Ako se sjecas.
Pa mislis da je ovaj igrac sa 30 godina u poziciji da trazi neke garancije? I kakve mu garancije Mesa moze dat, za prvu postavu sigurno ne. A i da mu hoce dat garancije kako znas da to nije uradjeno, ne mora biti javno.
Seo bi igrao svakako za nas, inace bi ga se babo odrekao :mrgreen:
Pa covjece Bazdarevic je izjavio da je razgovarao sa njime i da ga je stavio na mode pracenje. Momak mu je rekao da ce pokrenuti proceduru ako mu treba. Garanciju je trebao dobiti odavno jer je u zadnje 2 sezone zabio 20ak golova i imao jos toliko asistencija . Ponajbolji je igrac prvaka Belgije i igra na poziciji koja je nama potrebna. Sta sada treba opet Susiceve price. Mesa se mora izjasniti po pitanju ovog igraca ili nije sav svoj.
Slazem se da mu treba dati garanciju da ce biti pozvan i nista vise. Mozda je to Mesa vec uradio, ne znamo, tako da nema smisla ni prozivat ga.
This time next year we'll be millionaires.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 17 sep 2015, 00:08

Husika je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
SjeverniVjetar je napisao/la:Milicevic za 1-1 !
Mesa, Mesa, c,c,c...
Motri ga Mesa i pozvat ce ga kad sredi papire. Poznato?
Mladic je davno rekao da je na raspolaganju i da ceka korak od izbornika. Imamo Sturmova kreativca sto ce nam ovaj.
Onaj Hadzic je malo reci uzas, pa da barem ima gradju fudbalera, nema ni to, zamisli kako protivnickim igracima raste samopuzdanje kada ga vide onakvog kao da je iz Zvijezda Granda pao na teren... :damn:
A bas, tuzno je i za komentirati.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AW: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Goalgetter » 17 sep 2015, 00:15

Jos ga je Mesa trebao za ruku uzeti i odvesti u ambasadu da preda za nas pasos... :lolno:

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Cartman » 17 sep 2015, 00:16

Lik ima 29 godina, za 3 mjeseca 30. Ne vrijedi.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Gabon
Postovi: 1216
Pridružen/a: 27 jul 2015, 23:56
Lokacija: Ogooué-Maritime (Port-Gentil)
Kontakt:

Re: AW: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Gabon » 17 sep 2015, 00:18

Goalgetter je napisao/la:.
Najjaci avatar na forumu :tokralju: :urnebes:



Zelje i pozdravi iz Izraela..
Najjaca poruka
:(
Hadzic Anel pjevac, igrac manje na terenu.
Svrsic Avdo minutica Papketa.
Talent Tino Sven Susic zadnji vezni, playmaker.. adzin univerzalac, dobar i za klupe Hajduka.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 17 sep 2015, 00:38

aleksandar_veliki je napisao/la:Dobio je garanciju, ali nazalost do danas nije nista uradio po pitanju papira. On je kao Gudelj, cini mi se, hoce, hoce po medijima, ali ceka poziv nekog za čije boje mu srce kuca. I naravno, nista nemam protiv toga, ali lijepo je znati da on nista ne radi i da samo supjira...
Njegov blizak srodnik mi je rekao da se poslije susreta sa Mesom nista nije dogodilo(obecano mu je da ce se pratiti). Ali valjda je lagao ako je ovo tvoje provjereno. Momak je svako ljeto u Dubrovniku. Kod Mese me zabrinjava previse kontakata a rezultata nema. Zar nije pricao i sa Dumicem, Marticem, Tankovicem, Arslanagicem... I tko zna sa kim ne. Rezultat ne postoji. A svi su izuzev Arslanagica slali pozitivne signale.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 17 sep 2015, 08:29

aleksandar_veliki je napisao/la:Dobio je garanciju, ali nazalost do danas nije nista uradio po pitanju papira. On je kao Gudelj, cini mi se, hoce, hoce po medijima, ali ceka poziv nekog za čije boje mu srce kuca. I naravno, nista nemam protiv toga, ali lijepo je znati da on nista ne radi i da samo supjira...
Dobro, onda bi Mesa trebao da nas obavijesti sta se desava s Milicevicem.
Ne moze se dati izjava da je neki igrac kontaktiran, da postoji obostrano interesovanje, pa onda godinu sutiti, kao da se nista nije desilo. To je neodgovorno.
Uz duzno postovanje, to sto ti ili ja pisemo po forumu, nije relevantno dok ne potvrdi neko od odgovornih.
Mesa pokazuje simptome iste bolesti kao i prethodnici.

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la bagrcavi » 17 sep 2015, 11:49

Eto meša objasni sve lijepo. Ovaj Vejinović bi nam valjo ako bi ga uspjeli premuntati da zaigra za nas.
http://sportsport.ba/bh_fudbal/dva-nova ... ica/171664
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
EmirTM87
Postovi: 2639
Pridružen/a: 13 dec 2009, 19:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la EmirTM87 » 17 sep 2015, 13:00

Kako bi nam valjao Milicevic, gledao sam dosta utakmica Genta lik je igracina. Brz, dobar tehnicar, odlican sut s obje noge a svaki napad Genta lopta je upucena njemu. Takav tip igraca mi nemamo i to je upravo ono sto nam fali da budemo pravi. Puno je bolji igrac od Hajrovica, Visce i Medunjanina a o dvojcu Susic-Hadzic da ne pricam.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 17 sep 2015, 14:18

Pa dobro Mesa, nismo mi od jucer!
Promjena sportskog drzavljanstva u FIFA-i traje 2-4 mjeseca, MESIN posao je da Milicevica privoli da igra za nas, a da nase u savezu natjera da mu srede drzavljanstvo u najskorijem roku! Ostalo je formalnost.
Ponavlja se situacija kao sa Vrancicem. Godinu i po su guslali o tome kako FIFA koci proceduru, a ispostavilo se da Vrancicu nisu sredili o pasos, pa kada ga je dobio, FIFA je stvar zavrsila za tri mjeseca.
Lazovi !!!

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 17 sep 2015, 14:35

Ljudi, ovaj Vejinovic bi mogao biti ono sto nam treba! :shock:
Moderan CM/DM, daje golove, 25 godina...Ovaj bi bez kosti uletio u prvih 11 reprezentacije.
MESA DAJ GA VAMO, NEMOJ DA ZA DVIJE GODINE BUDE, PROBLEMI S PAPIRIMA !!! :x

Evo s Wikipedie
Personal life[edit]
He is a Dutch citizen of Serbian/Bosnian descent.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 17 sep 2015, 15:18

SjeverniVjetar je napisao/la:
Pa dobro Mesa, nismo mi od jucer!
Promjena sportskog drzavljanstva u FIFA-i traje 2-4 mjeseca, MESIN posao je da Milicevica privoli da igra za nas, a da nase u savezu natjera da mu srede drzavljanstvo u najskorijem roku! Ostalo je formalnost.
Ponavlja se situacija kao sa Vrancicem. Godinu i po su guslali o tome kako FIFA koci proceduru, a ispostavilo se da Vrancicu nisu sredili o pasos, pa kada ga je dobio, FIFA je stvar zavrsila za tri mjeseca.
Lazovi !!!
Pa to je stvarno bolesno sta rade ovi banditi u savezu.
Ne znam na koji nacin drze zatvorena usta selektoru ili je i on u dilu sa njima. Ulaskom Milicevica i slicnih neki bi morali ispasti. Momku je istekao BiH pasos i znaci da nema problema da izvadi novi. Cim ga je jednom imao vjerujem da problem ne postoji sa tim stvarima. Poslije toga se ide u proceduru promjene SD i to je vec moralo biti sredjeno. Ima godina dana da ga Mesa spominje. On sada izlazi sa ovim mazanjem ociju pogotovu sa lijevim bekom iz Italije. Sto ne trazi desnog beka ili su ovo Susic style izjave. Spominjati sada DM bez papira je takodjer naknadna pamet. Morao ga je vec imati u rosteru. Bojim se da on nema hrabrosti da promjeni Hadzica a ne jednog od lijevih bekova koji ako cemo posteno i imaju dovoljan kvalitet. Bazdarevic se cini mi se samo bavi alibi izjavama i ovo sto citam je u sluzbi samo toga.
Zadnja izmjena: dubrovnik, dana/u 17 sep 2015, 15:27, ukupno mijenjano 1 put.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 17 sep 2015, 15:25

dubrovnik je napisao/la: Pa to je stvarno bolesno sta rade ovi banditi u savezu.
Ne znam na koji nacin drze zatvorena usta selektoru ili je i on u dilu sa njima. Ulaskom Milicevica i slicnih neki bi morali ispasti. Momku je istekao BiH pasos i znaci da nema problema da izvadi novi. Cim ga je jednom imao vjerujem da problem ne postoji sa tim stvarima. Poslije toga se ide u proceduru promjene SD i to je vec moralo biti sredjeno. Ima godina dana da ga Mesa spominje. On sada izlazi sa ovim mazanjem ociju pogotovu sa lijevim bekom iz Italije. Sto ne trazi desnog beka ili su ovo Susic style izjave. Spominjati sada DM bez papira je takodjer naknadna pamet. Morao ga je vec imati u rosteru. Bojim se da on nema hrabrosti da promjeni Hadzica a ne jednog od lijevih bekova koji ako cemo posteno i imaju dovoljan kvalitet. Bazdarevic se cin mi se samo bavi alibi izjavama i ovo sto citam je u sluzbi samo toga.
Vrijeme je da Mesa pocine dobijati minuse.
Prosla je skoro godina, a on nije nista uradio na dolasku novih igraca, a sto je najgore, pravi se blesav i suti.
Kao ni Safetu, ni njemu se ne moze gledati kroz prste i pricati kako to nije njegov posao, da im nece on sredjivati papire...
Mesa treba da kaze sta se desava s tim igracima, u cemu je problem, zasto papiri nisu sredjeni ! Ublehe o tome da neko u FIFA-i koci papire, da se ne zna u cemu je problem...smo davno prezvakali i ne vjerujemo. :stop:
Ako ne moze ili ne smije da se zamjeri menadzerima, kriminalcima u savezu, to je njegov problem, zavrsice kao Safet.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 17 sep 2015, 15:40

SjeverniVjetar je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la: Pa to je stvarno bolesno sta rade ovi banditi u savezu.
Ne znam na koji nacin drze zatvorena usta selektoru ili je i on u dilu sa njima. Ulaskom Milicevica i slicnih neki bi morali ispasti. Momku je istekao BiH pasos i znaci da nema problema da izvadi novi. Cim ga je jednom imao vjerujem da problem ne postoji sa tim stvarima. Poslije toga se ide u proceduru promjene SD i to je vec moralo biti sredjeno. Ima godina dana da ga Mesa spominje. On sada izlazi sa ovim mazanjem ociju pogotovu sa lijevim bekom iz Italije. Sto ne trazi desnog beka ili su ovo Susic style izjave. Spominjati sada DM bez papira je takodjer naknadna pamet. Morao ga je vec imati u rosteru. Bojim se da on nema hrabrosti da promjeni Hadzica a ne jednog od lijevih bekova koji ako cemo posteno i imaju dovoljan kvalitet. Bazdarevic se cin mi se samo bavi alibi izjavama i ovo sto citam je u sluzbi samo toga.
Vrijeme je da Mesa pocine dobijati minuse.
Prosla je skoro godina, a on nije nista uradio na dolasku novih igraca, a sto je najgore, pravi se blesav i suti.
Kao ni Safetu, ni njemu se ne moze gledati kroz prste i pricati kako to nije njegov posao, da im nece on sredjivati papire...
Mesa treba da kaze sta se desava s tim igracima, u cemu je problem, zasto papiri nisu sredjeni ! Ublehe o tome da neko u FIFA-i koci papire, da se ne zna u cemu je problem...smo davno prezvakali i ne vjerujemo. :stop:
Ako ne moze ili ne smije da se zamjeri menadzerima, kriminalcima u savezu, to je njegov problem, zavrsice kao Safet.
To je poanta svega Vjetre. U momentu izbora novog selektora shvativsi da je Halilhodzic nedostizan moj favorit je bio Prosinecki. Bio sam protiv Bazdarevica. Njegovim dolaskom na celo nacionalnog tima i ubrzani scouting mi je izgledao perfektno. Ugrizao sam se za jezik mislivsi da sam se ogrijesio o Bazdarevica. Cinilo se da smo dobili upravo ono sto je toliko falilo. Sada nakon godinu dana a posto ja nisam navijac Zelja i Sarajeva i ti me odnosi ne doticu pomalo dolazim do zakljucka da je sva prica o razgovorima sa novim igracima totalna prevara. Ne zelim nabrajati sve momente moga razocarenja u Bazdarevica ali mi se cini da je on nastavio gdje je Safet stao. Samo to zna lijepo prikriti alibi izjavama u slobodnom vremenu izmedju utakmica. Prvi put sam vidio i onaj Susicevski izgubljeni pogled tokom drugog poluvremena utakmice u Belgiji. Da bog da pa ja budem u krivu ali mi se cini da je dobit od promjene izbornika minorna. Ovaj nas ne minira sastavom a sve ostalo je na slicnom nivou.

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Momciluk » 17 sep 2015, 15:44

SjeverniVjetar je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la: Pa to je stvarno bolesno sta rade ovi banditi u savezu.
Ne znam na koji nacin drze zatvorena usta selektoru ili je i on u dilu sa njima. Ulaskom Milicevica i slicnih neki bi morali ispasti. Momku je istekao BiH pasos i znaci da nema problema da izvadi novi. Cim ga je jednom imao vjerujem da problem ne postoji sa tim stvarima. Poslije toga se ide u proceduru promjene SD i to je vec moralo biti sredjeno. Ima godina dana da ga Mesa spominje. On sada izlazi sa ovim mazanjem ociju pogotovu sa lijevim bekom iz Italije. Sto ne trazi desnog beka ili su ovo Susic style izjave. Spominjati sada DM bez papira je takodjer naknadna pamet. Morao ga je vec imati u rosteru. Bojim se da on nema hrabrosti da promjeni Hadzica a ne jednog od lijevih bekova koji ako cemo posteno i imaju dovoljan kvalitet. Bazdarevic se cin mi se samo bavi alibi izjavama i ovo sto citam je u sluzbi samo toga.
Vrijeme je da Mesa pocine dobijati minuse.
Prosla je skoro godina, a on nije nista uradio na dolasku novih igraca, a sto je najgore, pravi se blesav i suti.
Kao ni Safetu, ni njemu se ne moze gledati kroz prste i pricati kako to nije njegov posao, da im nece on sredjivati papire...
Mesa treba da kaze sta se desava s tim igracima, u cemu je problem, zasto papiri nisu sredjeni ! Ublehe o tome da neko u FIFA-i koci papire, da se ne zna u cemu je problem...smo davno prezvakali i ne vjerujemo. :stop:
Ako ne moze ili ne smije da se zamjeri menadzerima, kriminalcima u savezu, to je njegov problem, zavrsice kao Safet.
Hej moji vi, da je on htio da se zamjeri kriminalcima ne bi nikad ni dosao na mjesto selektora. Sve mi se vise cini da ni ovaj nema nista vise obraza od onog Susica, sto se moglo odma i zakljucit kad se poceo nudit preko medija nakon sto je Susic dobio otkaz. Sramota sta ove nase legende rade od svog imena zbog malo para. Samo naprijed Meša ako hoces da budes tele, ubleha i kriminalac kao tvoj jaran Safet i da ti je.bu mater na svakom koraku, naprijed imas moju punu podrsku. :bih:
This time next year we'll be millionaires.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 17 sep 2015, 15:49

dubrovnik je napisao/la: To je poanta svega Vjetre. U momentu izbora novog selektora shvativsi da je Halilhodzic nedostizan moj favorit je bio Prosinecki. Bio sam protiv Bazdarevica. Njegovim dolaskom na celo nacionalnog tima i ubrzani scouting mi je izgledao perfektno. Ugrizao sam se za jezik mislivsi da sam se ogrijesio o Bazdarevica. Cinilo se da smo dobili upravo ono sto je toliko falilo. Sada nakon godinu dana a posto ja nisam navijac Zelja i Sarajeva i ti me odnosi ne doticu pomalo dolazim do zakljucka da je sva prica o razgovorima sa novim igracima totalna prevara. Ne zelim nabrajati sve momente moga razocarenja u Bazdarevica ali mi se cini da je on nastavio gdje je Safet stao. Samo to zna lijepo prikriti alibi izjavama u slobodnom vremenu izmedju utakmica. Prvi put sam vidio i onaj Susicevski izgubljeni pogled tokom drugog poluvremena utakmice u Belgiji. Da bog da pa ja budem u krivu ali mi se cini da je dobit od promjene izbornika minorna. Ovaj nas ne minira sastavom a sve ostalo je na slicnom nivou.
Ma sto se mene tice , Mesa ima punu podrsku, ali na ovoj temi je i Safet poceo da pada. Mesa tu treba da bude ozbiljan i ne dozvoli da se uplete u sopstvene lazi.
Cuj "Interesantan nam je Vejinovic"!?
Pa ako ti je inetresantan, a trebao bi biti itekako, nazovi ga , dogovori sastanak i pitaj hoce li igrati za BiH! Ako hoce, naredi savezu da sredi papire i obraduj nas informacijom da smo dobili novog igraca.
Ali jok, ovo je kupovina vremena, bacanje prasine u oci navijacima, ko fol se nesto radi, pa ce za godinu biti "eto Vejinovic nije sredio papire". :roll:

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Elegant » 17 sep 2015, 15:51

Sta je sa Arslanagicem, sjecam se jednom pisalo kao da je dobio nas pasos i sad jos neki papiri nedostaju pa evo prođe dugo, dugo ni traga ni glasa za njega. Tankovic dugo ga niko ne spomenu a svata je bilo oko njega.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 38 gostiju.