Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
forgempp
Postovi: 6549
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la forgempp » 23 feb 2018, 11:38

Weigl je za njega svemirski brod, dosta faktora osim povrede utiče na karijeru, red, rad itd... Svi znaju kakav je Mo u glavi :D
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Raonffa » 23 feb 2018, 12:30

marconato je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Pa i govori se o nekoj teoriji, priča se o tome kad je ko i za koga je ko mogao igrati prije nego što je izabrao nas, zar ne?
Na osnovu cega je Bešić mogao igrati za Njemačku, ako se fokusiramo samo na igracke kvalitete?
Rekoh već, u jednom dijelu svoje karijere jeste, onaj period od SP-a pa do zime 2015-te je bio pravo dobar, kasnije su počele povrede i sve je krenulo nizbrdo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
forgempp
Postovi: 6549
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la forgempp » 23 feb 2018, 12:36

Da, da. Sigurno bi Nijemci zvali igrača u formi koji igra u velikom Ferencvarosu :D
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la marconato » 23 feb 2018, 12:41

Raonffa je napisao/la:
marconato je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Pa i govori se o nekoj teoriji, priča se o tome kad je ko i za koga je ko mogao igrati prije nego što je izabrao nas, zar ne?
Na osnovu cega je Bešić mogao igrati za Njemačku, ako se fokusiramo samo na igracke kvalitete?
Rekoh već, u jednom dijelu svoje karijere jeste, onaj period od SP-a pa do zime 2015-te je bio pravo dobar, kasnije su počele povrede i sve je krenulo nizbrdo.
Ali kako majstore kad je u Njemačkoj Švajnštajger tada sjedio na klupi... :think:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Raonffa » 23 feb 2018, 12:45

marconato je napisao/la:
Ali kako majstore kad je u Njemačkoj Švajnštajger tada sjedio na klupi... :think:
Daj Marconato, Švajnštajger je već tada bio zreo za Kine ili MLS-a.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 23 feb 2018, 12:51

Kad je Besic izabrao da igra za mladu BiH reprezentaciju, onda je mogao da igra i za Njemacku u21. Veoma mlad je debitovao za prvi tim HSV. Kasnije mi nije bio dovoljan kvalitet da igra za A reprezetnaciju Njemacke. To nemoze da umanji njegovu zelju da igra za BiH kad je objektivno i mogao da igra za Njemacku u21. Nama veoma koristan igrac.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 23 feb 2018, 12:58

Raonffa je napisao/la:
marconato je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Pa i govori se o nekoj teoriji, priča se o tome kad je ko i za koga je ko mogao igrati prije nego što je izabrao nas, zar ne?
Na osnovu cega je Bešić mogao igrati za Njemačku, ako se fokusiramo samo na igracke kvalitete?
Rekoh već, u jednom dijelu svoje karijere jeste, onaj period od SP-a pa do zime 2015-te je bio pravo dobar, kasnije su počele povrede i sve je krenulo nizbrdo.
Da, bio je period kad je pruzio dobre partije, a ni tad ne bi bio blizu njemacke reprezentacije.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Raonffa » 23 feb 2018, 13:01

Ja ipak mislim da bi, u užem krugu za 23 igrača reprezentacije.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la marconato » 23 feb 2018, 13:05

Raonffa je napisao/la:
marconato je napisao/la:
Ali kako majstore kad je u Njemačkoj Švajnštajger tada sjedio na klupi... :think:
Daj Marconato, Švajnštajger je već tada bio zreo za Kine ili MLS-a.
Cekaj, ti stvarno mislis da je pored Krosa, Švajnštajgera, Gundogana, Bendera itd itd..Bešić mogao zaigrati za Njemačku?

To je kao kad bih ja rekao da jedan Luka Milivojević sada ima mjesta u istoj... :crazy:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 23 feb 2018, 13:07

Vucevich je napisao/la:Simunovic od prve minute protiv Zenita
Nisam nikad imao mogucnost da gledam citavu njegovu utakmicu, ali jesam nesto vidio dok je igrao za Celtic u ligi. Osim sto igra za Celtic ja licno nemogu da vidim neki kvalitet. Igra za Celtic, jos ima visinu. Nemoze da nevalja. A covjek ko jablan. Nemogu da razumijem prizivanje igraca u reprezentaciju sa strane a koji nemogu da donesu jedan kvalitet koji ce dici reprezentaciju na veci nivo. Ista logika se i odnosi za Nastica. Ako igrac nije top u Genku, nisam siguran da moze ista znacajno donijeti BiH reprezentaciji. Onda je bolje fokusirati na slicnog domaceg igraca. Ako selektor i njegovi saradnici mogu da dovedu igrace iz regiona koji su klasa, a nemaju prostora u Hrvatskoj ili Srbiji zbog nekih razloga, onda normalno smatram da to treba da ucini.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 23 feb 2018, 13:08

Raonffa je napisao/la:Ja ipak mislim da bi, u užem krugu za 23 igrača reprezentacije.
:crazy: budi malo objektivan jarane, inace se obicno slazem s tobom ali se raspitaj ovdje malo... Njemacka, najjaca reprezentacija na svijetu koja ima na toj poziciji igraca iz Dortmunda, Bajerna, Reala... kakav Besic :wtf:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Raonffa » 23 feb 2018, 13:11

marconato je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
marconato je napisao/la:
Ali kako majstore kad je u Njemačkoj Švajnštajger tada sjedio na klupi... :think:
Daj Marconato, Švajnštajger je već tada bio zreo za Kine ili MLS-a.
Cekaj, ti stvarno mislis da je pored Krosa, Švajnštajgera, Gundogana, Bendera itd itd..Bešić mogao zaigrati za Njemačku?

To je kao kad bih ja rekao da jedan Luka Milivojević sada ima mjesta u istoj... :crazy:
Apsolutno, pogotovo pored Bendera i Švajnštajgera u taj vakat, ništa bolji od Bešića nisu bili.

@Vucevich

Ne sporim ja da imaju 3,4 kvalitetnija igrača (koji igraju i dan danas za Njemačku) al' bi se Bešić svakako vrtio tu oko reprezentacije, kažem opet govoreći o teoriji, naglašavam to u svakom postu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Wandelanoite » 23 feb 2018, 14:50

Besica su unistile povrede, sad bi bio mozda poslije Kantea i najbolji BWM na svijetu. Jedno vrijeme su navijaci Evertona svrsavali na njega i redovno je biran za igraca utakmice od strane navijaca.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sarmelino » 23 feb 2018, 15:17

:rol: :tokralju:
Besic je ustvari WC igrac, a ne jedva prosječan :tokralju:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 23 feb 2018, 15:23

Mozda je ovo isto pravi momenat da se zakljuci da je Kolasinac imao mjesta u Njemackoj reprezentaciji, dok su nam memorije na pravom mjestu. Da nebude za 3 godine da se prica da nije imao, kad jeste.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Moggi » 23 feb 2018, 15:24

forgempp je napisao/la:Da, da. Sigurno bi Nijemci zvali igrača u formi koji igra u velikom Ferencvarosu :D
prijavih te zbog potpisa
Zarathustra

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 23 feb 2018, 16:33

Tristan10 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Simunovic od prve minute protiv Zenita
Nisam nikad imao mogucnost da gledam citavu njegovu utakmicu, ali jesam nesto vidio dok je igrao za Celtic u ligi. Osim sto igra za Celtic ja licno nemogu da vidim neki kvalitet. Igra za Celtic, jos ima visinu. Nemoze da nevalja. A covjek ko jablan. Nemogu da razumijem prizivanje igraca u reprezentaciju sa strane a koji nemogu da donesu jedan kvalitet koji ce dici reprezentaciju na veci nivo. Ista logika se i odnosi za Nastica. Ako igrac nije top u Genku, nisam siguran da moze ista znacajno donijeti BiH reprezentaciji. Onda je bolje fokusirati na slicnog domaceg igraca. Ako selektor i njegovi saradnici mogu da dovedu igrace iz regiona koji su klasa, a nemaju prostora u Hrvatskoj ili Srbiji zbog nekih razloga, onda normalno smatram da to treba da ucini.
U BiH trenutno ne postoji bocni igrac Nasticeve kvalitete koji vec nije u reprezentaciji. Gledao sam ga nekoliko puta I siguran sam da on moze biti dobra zamjena za Kolasinca. Da li je on standardan prvotimac ili ne u ovom slucaju nije uopce vazno kad boljeg nemas. Da li bi ti prije Civica koji ni u Ceskoj trenutno ne igra seniorski nogomet pretpostavio Nasticu? Lako je birati kad imas izbor ali ako ga nemas uzmes najbolje sto mozes. Nastic je jos mlad I trebalo bi ga uzeti. Sa Jozom je slicna situacija. Nista on nas nije kostao do sada a ne vidim ni jedan razlog da bi u timu bio Sunjic ispred njega.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 23 feb 2018, 16:39

dubrovnik je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Simunovic od prve minute protiv Zenita
Nisam nikad imao mogucnost da gledam citavu njegovu utakmicu, ali jesam nesto vidio dok je igrao za Celtic u ligi. Osim sto igra za Celtic ja licno nemogu da vidim neki kvalitet. Igra za Celtic, jos ima visinu. Nemoze da nevalja. A covjek ko jablan. Nemogu da razumijem prizivanje igraca u reprezentaciju sa strane a koji nemogu da donesu jedan kvalitet koji ce dici reprezentaciju na veci nivo. Ista logika se i odnosi za Nastica. Ako igrac nije top u Genku, nisam siguran da moze ista znacajno donijeti BiH reprezentaciji. Onda je bolje fokusirati na slicnog domaceg igraca. Ako selektor i njegovi saradnici mogu da dovedu igrace iz regiona koji su klasa, a nemaju prostora u Hrvatskoj ili Srbiji zbog nekih razloga, onda normalno smatram da to treba da ucini.
U BiH trenutno ne postoji bocni igrac Nasticeve kvalitete koji vec nije u reprezentaciji. Gledao sam ga nekoliko puta I siguran sam da on moze biti dobra zamjena za Kolasinca. Da li je on standardan prvotimac ili ne u ovom slucaju nije uopce vazno kad boljeg nemas. Da li bi ti prije Civica koji ni u Ceskoj trenutno ne igra seniorski nogomet pretpostavio Nasticu? Lako je birati kad imas izbor ali ako ga nemas uzmes najbolje sto mozes. Nastic je jos mlad I trebalo bi ga uzeti. Sa Jozom je slicna situacija. Nista on nas nije kostao do sada a ne vidim ni jedan razlog da bi u timu bio Sunjic ispred njega.
Simunovic apsolutno nije bolji od nasih sadasnjih stopera. Da jeste igrao bi vec za Hrvatsku. Ako nemoze da igra ispred jednog Domagoja Vide, onda o cemu mi pricamo. Pa Vida nije bolji ni od Zukanovica ni od Bicakcica. Oni su fakticki bolji od njega. Spor i propuh u odbrani. Za Nastic mogu da razumim zbog manjka opcija. Osim ako se Jasarevic dokaze u Svedskoj, imao bi po mom prednost. Prvu utakmicu protiv Malme je bio klupa, tako treba da vidi kako ce se snaci.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 23 feb 2018, 16:45

Simunovic je prevara, nisu nam bez razloga Hrvati 'ostavili'. Mozda se popravi u buducnosti ali ove sezone je medu najgorim igracima u Celticu i nije solidan ni protiv Kilmarnoka ili Aberdeena.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 23 feb 2018, 17:07

Amir Hadziahmetovic konacno u pocetnih XI Konyaspora, takodjer i Milosevic. Igraju od 18:00 protiv Akhisara

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.