Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 29 mar 2018, 14:36

Kompromis je napisao/la:
NiftyDribbler je napisao/la:
Kompromis je napisao/la:Ne smeta pojedinim kBosnjak koji je anti-patriota ali im smeta Srbin ili Hrvat koji je to isto... ovo k je kvazi po uzoru na quazi novac...
Dvostruki arsini... puca mi neka stvar ako on ne voli BiH ali ako ce igrati profesionalno i pozrtvovano kao ogi vranjes koji je 100x veca patriota od onih sto mu zvizde i sto hucu po tribinama kao kakvi primati i domoroci...
Je.bo majku ako je četa vranješ posto patriota, onda idi i ti sebi jedan fin tatoo RS napravi.

Daj bože da mi jednog medu i asmira opet dobijemo.
Ako je iko za grđansku BiH, onda sam ja, ali netreba bit naivan.
Znas li citati ti?... procitaj kompletnu tu recenicu i onda debelo i dugo razmisli o tome sta pise... covjek igra profesionalno i požrtvovano i samim time to ga cini 100x boljim od onih koji to ne cijene i koji mu zvizde... e ti nisu patriote jer drukanjem na ogija drukaju i na bih, a ogi jest jer ako se za nekog može reci da se trudi, gine i ostalo onda je to on.... i da je ostavio tetovazu RSa ja nemam nista protiv (onako je ispao samo glup sa satom zeleci se dodvoriti nekome) jer je to sastavni dio BiH koji neko to zelio priznati ili ne... ja sam realista koji zivi ovdje i koji to shvata... problem bi bila tetovaza Srbije ili jos gore velike Srbije sa dijelom BiH... ovo je normalno... i jos jednom tri puta mi je drazi prelivoda Srbin ili Hrvat nego prelivoda BiH poput Hajrovica ili Seferovica jer su ta djeca ako nista odgajana da vole BiH....

I normalno ne treba svakog srbina ili hrvata zvati... nego samo one koji kvalitetom mogu pomoci... a ovaj nastic je suhveli ali s obzirom na godine nije toliko losa opcija za probati.... i drugo barem ima velike veze sa BiH jer je rodjen u njoj...
Ti si mali izgleda zaluto. Ako Ogija krasiš terminom patriota, koji kontekst to god bio, nisi zdrav. Ja ogija kao igrača cijenim, i volio bih što više kvalitetnih bosanskih srba i hrvata vidjet u repci, poput Menala koji se i karakterno ćini dobrim momkom. Ali ako skupljali Šimunoviće, Miličeviće, Gudelje, Nastiće...pa to je ništa nego ćista prostitucija, đa dajte molim vas.

p.s ako smeta dijaspora, onda je to stvarno žalosno, ako misliš da je preče jednom Šimunoviću dudlit karu, nego jednom Pjaniću, Medi, Begoviću pokazat koliko su bitni i voljeni,onda je to zaista žalosno. Kad pomislim na one dane gdje daytonska bih slala po nacionalnom ključu pozive, hoću da se userem. Tek, gad je ova generacija mladih dijasporaca došla, i savez se normaliziro i težio nekom kvalitetnom radu.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Moggi » 29 mar 2018, 14:50

rifresh je napisao/la:
Moggi je napisao/la:
rifresh je napisao/la:Stilic,veliki grijeh svih selektora,i danas je u solidnom klubu i odlicno igra.A u svakom klubu je bio i najbolji igrac svog tima i medju najboljim u ligi,falilo mu je reprezentativnih poziva da zavrsi u nekoj od liga petice.
prvi i zadnji post nadam se
zasto se nadas,primitivac pravi fakat,svi skoro ,to je moje misljenje ,jbg ko ti je kriv sto je tvoj kao goovno odmah zasmrdis,nesto ti smeta moj post. hehe jado samo se ti nadaj
nagovori mi se lik ne smijem vise uc na forum
Zarathustra

rifresh
Postovi: 22
Pridružen/a: 23 feb 2018, 13:15
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la rifresh » 29 mar 2018, 16:21

zasto se nadas,primitivac pravi fakat,svi skoro ,to je moje misljenje ,jbg ko ti je kriv sto je tvoj kao goovno odmah zasmrdis,nesto ti smeta moj post. hehe jado samo se ti nadaj[/quote]
nagovori mi se lik ne smijem vise uc na forum[/quote]

hahahha koji bidon, ti se prvi ponasao ko da ti je babovina,sta ti je primitivni covjek vidi neki novi ne poznat nick i vidi nema puno postova ovih odmah se nadovezo prepo se ko pecinski covjek za pecinu nemoze se to objasnit sto i kako:=) :wave: :thumbdown:

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DevilsAdvocate » 29 mar 2018, 16:22

Moggi je napisao/la:
rifresh je napisao/la: zasto se nadas,primitivac pravi fakat,svi skoro ,to je moje misljenje ,jbg ko ti je kriv sto je tvoj kao goovno odmah zasmrdis,nesto ti smeta moj post. hehe jado samo se ti nadaj
nagovori mi se lik ne smijem vise uc na forum
Ovo djete neko od 12 godina uveli mu internet :rol: :rol:
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

rifresh
Postovi: 22
Pridružen/a: 23 feb 2018, 13:15
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la rifresh » 29 mar 2018, 16:26

DevilsAdvocate je napisao/la:
Moggi je napisao/la:
rifresh je napisao/la: zasto se nadas,primitivac pravi fakat,svi skoro ,to je moje misljenje ,jbg ko ti je kriv sto je tvoj kao goovno odmah zasmrdis,nesto ti smeta moj post. hehe jado samo se ti nadaj
nagovori mi se lik ne smijem vise uc na forum
Ovo djete neko od 12 godina uveli mu internet :rol: :rol:

ovo je opet neki vidovnjak,sa stereotipnim frazama.ti si garant neki veliki znalac i analiticar nogometa a meni se iz kom. vidi da sam djete a ti se meni nakacio na komentare.djesi vidovita djemila heh :njanjanja:

Avatar
Sheyi
Postovi: 12157
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sheyi » 29 mar 2018, 16:29

Poznat mi stil :hmmmmm:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 31 mar 2018, 00:03

Burnic otprilike nije nikako u planovima novog trenera Stuttgarta Korkuta, najvjerovatnije da do kraja sezone nece opet zaigrati u Bundesligi... da odradi do kraja pa da trazi novu posudbu, mozda ovaj put u drugoj Bundesligi

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Moggi » 31 mar 2018, 00:20

Vucevich je napisao/la:Burnic otprilike nije nikako u planovima novog trenera Stuttgarta Korkuta, najvjerovatnije da do kraja sezone nece opet zaigrati u Bundesligi... da odradi do kraja pa da trazi novu posudbu, mozda ovaj put u drugoj Bundesligi
ova u20 njemacka ce mu biti zadnja njemacka selekcija, ne znam sta ocekuje frajer, ovakav bi tesko upao u nas u21 uigran vezni red
Zarathustra

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Maestro » 31 mar 2018, 00:26

Dzenisov stari se pravi budala. Lik jos vjeruje da mu mali moze zaigrati za njemacku. Zato malom i neda da igra za nas.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

zure99
Postovi: 203
Pridružen/a: 09 mar 2018, 15:50
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la zure99 » 31 mar 2018, 00:41

slika

Boli ba Dzenisa sad tuki hocel igrat i za Zanzibar :rol: ..njemu je bitno sad kod ove trebe uletit :urnebes:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 31 mar 2018, 00:45

Maestro je napisao/la:Dzenisov stari se pravi budala. Lik jos vjeruje da mu mali moze zaigrati za njemacku. Zato malom i neda da igra za nas.
Pa trenutno ne bih rekao da ima kvalitet ni za nas...

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Moggi » 31 mar 2018, 00:47

Maestro je napisao/la:Dzenisov stari se pravi budala. Lik jos vjeruje da mu mali moze zaigrati za njemacku. Zato malom i neda da igra za nas.
provjereno znas ili ?
Zarathustra

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Moggi » 31 mar 2018, 00:50

zure99 je napisao/la:slika

Boli ba Dzenisa sad tuki hocel igrat i za Zanzibar :rol: ..njemu je bitno sad kod ove trebe uletit :urnebes:
jos je i nepismen
Zarathustra

Avatar
hurem
Postovi: 8616
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la hurem » 31 mar 2018, 01:06

Nikada nisam prizeljkivao Burnicev poziv u A- reprezentaciju jer ama bas nikada niti jedan jedini argument nije bio na njegovoj strani da ga se pozove.
Totalno nedokazan igrac!
A U-21 mu nikada nije bila opcija.
Ako proigra i bude na nekom nivou, vrata ce mu biti otvorena, ili nek ceka poziv Njemacke, ko ga sisa. Ni prvi ni posljednji Halilovic, Seferovic i slicna bagra.
Jedini za kojim zalim je Ibrahimovic...ovo ostalo, manje vise.

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1142
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la theKuPuS » 31 mar 2018, 01:08

hurem je napisao/la: Jedini za kojim zalim je Ibrahimovic...ovo ostalo, manje vise.
A TANKOVIĆ?????!?!?!


:lol: :lol:

Avatar
hurem
Postovi: 8616
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la hurem » 31 mar 2018, 01:09

theKuPuS je napisao/la:
hurem je napisao/la: Jedini za kojim zalim je Ibrahimovic...ovo ostalo, manje vise.
A TANKOVIĆ?????!?!?!


:lol: :lol:
Da, na njega sam zaboravio. :mrgreen:

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la sajo10 » 31 mar 2018, 01:10

theKuPuS je napisao/la:
hurem je napisao/la: Jedini za kojim zalim je Ibrahimovic...ovo ostalo, manje vise.
A TANKOVIĆ?????!?!?!


:lol: :lol:
Igrac kojeg nikada necemo mozi prezaliti... Jadnik jedan, cak ga i vlastiti navijaci srednjeg kluba u Svedskoj ismijavaju. A bio decko u kontaktu sa Ibrahimovicem, fotkice dresa na instagramu itd. :(
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 31 mar 2018, 01:15

Tankenssen nakon sto je odigrao 5 minuta za Fulham je umislio da je Aguero, nikakav gubitak

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 31 mar 2018, 01:32

Burnić je mlad, 19g. - vjerujem da će uspjeti ostvariti kakvu-takvu karijeru u Bundesligi. Neće igrati za Njemačku A reprezentaciju sigurno, jer nema kvalitet za istu, njegov maksimum i realnost je naša reprezentacija i kraj priče.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sabinho » 31 mar 2018, 02:21

Vucevich je napisao/la:Tankenssen nakon sto je odigrao 5 minuta za Fulham je umislio da je Aguero, nikakav gubitak
Nije problem sto je on umislio, vec ova rulja.

Dino Arslanagic, Sead Hajrovic, Damir Dzombic, Emrah Tahirovic, Muamer Tankovic, Bahrudin Atajic, Nikola Saric, Mustafa Kucukovic... Odabrana skupina levata oko kojih se dizala tolika prasina da se sticao dojam da ako ne zaigraju za nas smijesi nam se gasenje repke. Uskoro bi na ovaj spisak mogli i Izonny Hajrovic i MAlen Halilovic.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.