Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 25 maj 2018, 01:56

Raonffa je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
PS: Gazibegović je trenutno najveći potencijal na toj poziciji, uz Todorovića i Memiju, al' je upitno kako će se dalje razvijati karijere njih dvojice, sa posebnim naglašavanjem da su i jedan i drugi više za krila nego za beka.
Memija sa 21 napravio transfer u Dansku drugu diviziju. Nisam bas siguran oko toga.

Jeste da je sad izborio plasman u najvisi rang ali on je izgubio svoje mjesto u U21 reprezentaciji, a da ne pricamo o A-selekciji.
A yebiga nemaš drugih (mlađih i onih koji su spremni sutra zaigrati) pored njega, Todorovića i Gazibegovića.
Zar nije izgubio status kapitena u mladoj reprezentaciji? Nedisciplinovan, kasnio na treninge, kurcobolja i slicno? Ako se dobro pokaze sljedece sezone u Danskoj vjerovatno ce i biti u opticaju za mjesto u reprezentaciji.

A zaboravio da napisem - mozda bi u buducnosti moglo nesto biti od Marina Galica. Nemoj zaboraviti ni Kadusica, kao ni Sabanovica.
Zadnja izmjena: Vucevich, dana/u 25 maj 2018, 02:00, ukupno mijenjano 2 puta.

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 25 maj 2018, 01:58

Cuj te momci! Sinoc sam jednu partiju pokera bacio sa Sergejom, inace moj dobar prijatelj, kaje zvali ga da bude selektor ali ih on odyebo. Kaze sta ce sa 50 hiljada godisnje, jedan online turnir mu vise donese.

Exclusive news :opaopa:
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Raonffa » 25 maj 2018, 02:06

Vucevich je napisao/la:
Zar nije izgubio status kapitena u mladoj reprezentaciji? Nedisciplinovan, kasnio na treninge, kurcobolja i slicno? Ako se dobro pokaze sljedece sezone u Danskoj vjerovatno ce i biti u opticaju za mjesto u reprezentaciji.

A zaboravio da napisem - mozda bi u buducnosti moglo nesto biti od Marina Galica. Nemoj zaboraviti ni Kadusica, kao ni Sabanovica.
Nemam pojma, znam da kod Vinka nije puno igrao, mislio sam da je to zato što je ovaj procjenio da je u datom trenutku Todorović bolji igrač.

Galić nije loš također, šteta što je ove sezone dosta kuburio sa povredama pa nije bio toliko standardan u Zrinjskom, valjda iduće sezone bude standardan i onda na ljeto odradi neki transfer.

Što se tiče Kadušića i on je stagnirao u Sarajevu, pa je zimus napravio taj transfer u Zrinjski, mada eto on i Galić su konkurencija jedan drugom, neko od njih dvojice sigurno neće biti standardan, al' treba ga pratiti svakako. Šabanović je još mlađa 'garda' (kao i Gazibegović), šteta što u Sarajevu igra lijevog beka, možda ga iduće sezone vrate na prirodnu poziciju, vidjet ćemo kako će mu se razvijati karijera, rano je nešto prognozirati.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Miske01 » 26 maj 2018, 14:32

Momci, kako da uploadujem sliku s telefona u post na forumu?
BHF

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1134
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la theKuPuS » 26 maj 2018, 14:47

Miske01 je napisao/la:Momci, kako da uploadujem sliku s telefona u post na forumu?
uploadujes je na postimage , i onda direct link kopiras u post, i kliknes img


[img]DirektanLinkSaPostimage.org[/img]

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Miske01 » 26 maj 2018, 15:02

slika

Bacam bombe :opaopa:

Hvala puno @Kupus :)
BHF

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 26 maj 2018, 15:43

Miske01 je napisao/la:slika

Bacam bombe :opaopa:

Hvala puno @Kupus :)
Hahaha kakanjinfo.com i kakanjac eldar ganibegovic :rol: :rol: :rol: nema treceg jarane haha. Them **** though. Mogao si odmah i BNM citirat.

Mali radi za svoj gušt što god hoces, ali ne prosipaj ovdje neke stvari tipa vecera i slicnih nebuloza :facepalm:

Toliko od mene i zatvaram tu temu sto se mene tice.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Miske01 » 26 maj 2018, 15:46

NiftyDribbler je napisao/la:
Miske01 je napisao/la:slika

Bacam bombe :opaopa:

Hvala puno @Kupus :)
Hahaha kakanjinfo.com i kakanjac eldar ganibegovic :rol: :rol: :rol: nema treceg jarane haha. Them **** though. Mogao si odmah i BNM citirat.

Mali radi za svoj gušt što god hoces, ali ne prosipaj ovdje neke stvari tipa vecera i slicnih nebuloza :facepalm:

Toliko od mene i zatvaram tu temu sto se mene tice.
Niko te nije tjerao ni da je otvaraš, jer se tebe ne tiče. Ako želiš možeš mi biti saradnik, možda izliječiš te komplekse :kafa:
BHF


NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 26 maj 2018, 15:51

Miske01 je napisao/la:
NiftyDribbler je napisao/la:
Miske01 je napisao/la:slika

Bacam bombe :opaopa:

Hvala puno @Kupus :)
Hahaha kakanjinfo.com i kakanjac eldar ganibegovic :rol: :rol: :rol: nema treceg jarane haha. Them **** though. Mogao si odmah i BNM citirat.

Mali radi za svoj gušt što god hoces, ali ne prosipaj ovdje neke stvari tipa vecera i slicnih nebuloza :facepalm:

Toliko od mene i zatvaram tu temu sto se mene tice.
Niko te nije tjerao ni da je otvaraš, jer se tebe ne tiče. Ako želiš možeš mi biti saradnik, možda izliječiš te komplekse :kafa:
Hvala brate na ponudi, samo ti svoje. Ali na gluposti i kompleksase moram reagirati i to cu tako i dalje praktikovati.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Miske01 » 26 maj 2018, 15:57

Znači na forumu smo svi kompleksaši koji valjaju gluposti, a ti reaguješ.
BHF

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 26 maj 2018, 16:14

Miske01 je napisao/la:Znači na forumu smo svi kompleksaši koji valjaju gluposti, a ti reaguješ.
drug, ima li pomaka u situaciji oko aganovica, abdijanovica i omica?

ps: neku noc sam popricao sa golmanom hadzikicem, momak je pravi bosanac i ako bi mu se prislo od strane nfsbih-a, tu nebi bilo dileme za koga bi nastupao. siguran sam da bi i ova trojica gore isto reagovala, ali moramo makar 1 korak prema njima napraviti. nadam se da mozes selektorima (pogotovo malkocevicu) javiti o njima.

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 26 maj 2018, 16:18

Miske01 je napisao/la:Znači na forumu smo svi kompleksaši koji valjaju gluposti, a ti reaguješ.
S tim manevrom što kazeš "svi" traziš saveznike, jer nisi dovoljno jak da se sam boriš. Eto dobio si vuchka, nadam se da ste zadovoljni skupa.

I nemoj neke druge forumaše sa tim "svi" uvaljivat. Da se sutra srame.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Miske01 » 26 maj 2018, 17:05

NiftyDribbler je napisao/la:
Miske01 je napisao/la:Znači na forumu smo svi kompleksaši koji valjaju gluposti, a ti reaguješ.
S tim manevrom što kazeš "svi" traziš saveznike, jer nisi dovoljno jak da se sam boriš. Eto dobio si vuchka, nadam se da ste zadovoljni skupa.

I nemoj neke druge forumaše sa tim "svi" uvaljivat. Da se sutra srame.
Ovim sam samo htio reci da ulazis u konflikte s vecinom forumasa, ali ocito da imas veliki problem sa shvatanjem.
BHF

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Miske01 » 26 maj 2018, 17:10

edinjo-bih je napisao/la:
Miske01 je napisao/la:Znači na forumu smo svi kompleksaši koji valjaju gluposti, a ti reaguješ.
drug, ima li pomaka u situaciji oko aganovica, abdijanovica i omica?

ps: neku noc sam popricao sa golmanom hadzikicem, momak je pravi bosanac i ako bi mu se prislo od strane nfsbih-a, tu nebi bilo dileme za koga bi nastupao. siguran sam da bi i ova trojica gore isto reagovala, ali moramo makar 1 korak prema njima napraviti. nadam se da mozes selektorima (pogotovo malkocevicu) javiti o njima.
Ma vjeruj da nemam pojma oko Abdijanovica i Agana, znam samo da bi Omic igrao za nas, kao i Hadzikic. Moje kolege iz BNM-a su mu PR menadzeri pa zato to znam, a dobri su i s tim Omicem. Ako mislis da su ostala dvojica kvalitet za kadetsku repku pisi mi u pp ili na Facebook pa cemo poslati Sakibu. Samo ne bih da preporucujem neke lijeve igrace pa da ljudi izgube povjerenje, ako me kontas. Memisevic je recimo odlicno pojacanje zasad, a vidjet cemo sta ce s Fazlagićem biti...
BHF

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 26 maj 2018, 17:24

Zinedin usao za Spartu u 63-oj minuti.

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Pip » 26 maj 2018, 17:39

ima ona slika hadzikica s dzekom gdje je dzeko skoro za glavu veci od njega

licno mislim da tu ne treba nista urgirat, jer nije talenat o kakvom se pricalo

ima li neki poseban razlog da se pritisne za fazlagica??igrati sa 18 za skendiju nije cinjenica za past na dupe...bilo je i u nasoj ligi momaka koji sa 17-18 igraju.....mozda se veci klubovi vrzmaju oko njega?? :hmmmmm: nisam u toku

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 26 maj 2018, 17:45

Miske01 je napisao/la:
NiftyDribbler je napisao/la:
Miske01 je napisao/la:Znači na forumu smo svi kompleksaši koji valjaju gluposti, a ti reaguješ.
S tim manevrom što kazeš "svi" traziš saveznike, jer nisi dovoljno jak da se sam boriš. Eto dobio si vuchka, nadam se da ste zadovoljni skupa.

I nemoj neke druge forumaše sa tim "svi" uvaljivat. Da se sutra srame.
Ovim sam samo htio reci da ulazis u konflikte s vecinom forumasa, ali ocito da imas veliki problem sa shvatanjem.
Aj mali trazi cura, kani se mene!
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 26 maj 2018, 17:47

Taj Hadzikic je izgubio mjesto jedinice u Austriji iz Beca. Za sad nam nije potreban.
ima ona slika hadzikica s dzekom gdje je dzeko skoro za glavu veci od njega

licno mislim da tu ne treba nista urgirat, jer nije talenat o kakvom se pricalo

ima li neki poseban razlog da se pritisne za fazlagica??igrati sa 18 za skendiju nije cinjenica za past na dupe...bilo je i u nasoj ligi momaka koji sa 17-18 igraju.....mozda se veci klubovi vrzmaju oko njega?? :hmmmmm: nisam u toku
Fazlagic prelazi u Gent ovog ljeta.

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 26 maj 2018, 17:48

Pip je napisao/la:ima ona slika hadzikica s dzekom gdje je dzeko skoro za glavu veci od njega

licno mislim da tu ne treba nista urgirat, jer nije talenat o kakvom se pricalo

ima li neki poseban razlog da se pritisne za fazlagica??igrati sa 18 za skendiju nije cinjenica za past na dupe...bilo je i u nasoj ligi momaka koji sa 17-18 igraju.....mozda se veci klubovi vrzmaju oko njega?? :hmmmmm: nisam u toku
Pirić je Oliver Kahn za Hadzikica, tako da je to gubljenje vremena. Bio jedno vrijeme treci izbor kod slabasne Austrije Wien.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hansestadt, muhamedhulk i 18 gostiju.