Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 13 jun 2018, 13:40

Moggi je napisao/la: on nama odbranu mi njemu treći entitet
Da i ugovor da u slijedecih 5 godina, najvise 4 igraca rodjena u zapadnoj hercegovini, mogu igrati za hrvatske seniore.
Mlade selekcije nisu uracunate.
Posteno, potpisace nasi.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Lillard » 13 jun 2018, 17:42

Sabinho je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Nikola Katic (21) presao iz Slaven Belupa u Glasgow Rangers. Platili su ga oko 2.5 miliona eura, a momak je rodjen u Ljubuskom. Na tm-u ipak ima samo hrvatsko drzavljanstvo. Igra na poziciji stopera.
BiH može zaboravit na njega.
Ne moze on na BIH. :kafa: Inace svaka momku cast za razvoj karijere, prije 4 godine je igrao za neki klub kod nas koji je u 3-4.ligi.
Stolac. Mogao je otić u Hajduk, dobio ugovor, al bi igrao prvo u drugoj ligi za B momčad. I odlučio se za Slaven Belupo i gledaj ga sad. Bio je među najboljim stoperima lige ovako mlad. Nije to Šimunović, uz dužno poštovanje. Ovo sam napisao jer je već igrao za Hrvatsku u prijateljskoj utakmici i jer realno, odličan je potencijal i možda može igrat za BiH ako ne bude dovoljno dobar. Znam, tužna istina, al jbg :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 13 jun 2018, 20:08

Lillard je napisao/la:
Stolac. Mogao je otić u Hajduk, dobio ugovor, al bi igrao prvo u drugoj ligi za B momčad. I odlučio se za Slaven Belupo i gledaj ga sad. Bio je među najboljim stoperima lige ovako mlad. Nije to Šimunović, uz dužno poštovanje. Ovo sam napisao jer je već igrao za Hrvatsku u prijateljskoj utakmici i jer realno, odličan je potencijal i možda može igrat za BiH ako ne bude dovoljno dobar. Znam, tužna istina, al jbg :mrgreen:
Tesko je razumjeti ovu tvoju tvrdnju da on nije Simunovic. Koliko se sjecam Jozo je placen makar 4-5 puta vise I otisao je u isti grad gdje I on. Dobro igrao je u Dinamu ali I ovaj je pozivan u reprezentaciju da mu se malo pomogne. Vrijeme ce pokazati kakav je a da je u HNL-u bio dobar to je istina. Sto se tice neigranja za BiH "ako bude dobar" mislim da pretjerujes. Papac je iz Stoca pa je bio dobar I igrao za BiH. Tko to moze znati.
A bogme I u Hrvatskoj na stoperskim mjestima ne cvjeta cvjece pa bi za Nikolinu dodatnu potvrdu bilo dobro pricekati jos neko vrijeme. Igrati u HNL-u I na nekom malo vecem nivou nikako nije isto.
U svakom slucaju momku sve najbolje Iz mog je kraja a neka igra za koga on misli da treba. Cudno je samo da ga niko of ovih nezalica iz PL nije prije primjetio. Cak ga je I Hajduk slao u drugu momcad.

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1135
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la theKuPuS » 13 jun 2018, 21:58

Zar je Papac iz Stoca? Ne bih rekao

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 13 jun 2018, 22:08

theKuPuS je napisao/la:Zar je Papac iz Stoca? Ne bih rekao
Pa nije vazno da li se rodio u Stocu nego odakle su mu roditelji. Tko got dolazi iz tog djela Hercegovine zna odakle su Papci. Okolica Stoca.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4651
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Bazinga12345 » 13 jun 2018, 22:20

dubrovnik je napisao/la: Pa nije vazno da li se rodio u Stocu nego odakle su mu roditelji. Tko got dolazi iz tog djela Hercegovine zna odakle su Papci. Okolica Stoca.
Nisam znao da si i ti iz Stoca. Zemljak. :D
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 13 jun 2018, 22:31

Bazinga12345 je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la: Pa nije vazno da li se rodio u Stocu nego odakle su mu roditelji. Tko got dolazi iz tog djela Hercegovine zna odakle su Papci. Okolica Stoca.
Nisam znao da si i ti iz Stoca. Zemljak. :D
Nisam bas iz Stoca nego iz okolice. :D

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1135
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la theKuPuS » 13 jun 2018, 23:19

nisi ti iz dubrovnika nego sa dubrava haha

pa to do visica su stocani, od visica su iz capljine haha

a sasa papac nije iz stoca sigurno

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 14 jun 2018, 11:44

theKuPuS je napisao/la:nisi ti iz dubrovnika nego sa dubrava haha

pa to do visica su stocani, od visica su iz capljine haha

a sasa papac nije iz stoca sigurno
Ne kaze se sa Dubrava nego iz Dubrava a moji su sa druge strane prema domovini MAKSUZIJE. :D
Papac je porijeklom iz Stoca ali ajde nije ni to vazno. Bio iz Mostara, Stoca ili Capljine velike li razlike. Sada smo svakako svi iz Sarajeva, Mostara, Tuzle, Zenice ...
Niko nije s druge strane brda. :D :D

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1135
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la theKuPuS » 14 jun 2018, 23:34

ma joj, ne znam otkud mi sa dubrava majke mi, bas sam kontao sinoc sta napisah haha

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la vlakanje » 17 jun 2018, 10:23

https://www.sporcle.com/games/Freddie/i ... xis-bosnia

msm da je ovo ipak najprikladnija tema :D
pa da vas vidim strucnjaci :D
moj rezz je 202.
napomena, dovoljno je da ukucate prezime i odgovor ce automatski da prihvati i povuce. ne treba udarati enter i slicno....
isto tako, dzeko je npr par godina tu tako da treba samo jednom da ga ukucate i povuce ga na par mjesta...

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la phily » 17 jun 2018, 11:13

vlakanje je napisao/la:https://www.sporcle.com/games/Freddie/i ... xis-bosnia

msm da je ovo ipak najprikladnija tema :D
pa da vas vidim strucnjaci :D
moj rezz je 202.
napomena, dovoljno je da ukucate prezime i odgovor ce automatski da prihvati i povuce. ne treba udarati enter i slicno....
isto tako, dzeko je npr par godina tu tako da treba samo jednom da ga ukucate i povuce ga na par mjesta...
slika
od 2010 gore sve pogodio tj. znao :mrgreen:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Goalgetter » 17 jun 2018, 11:33

vlakanje je napisao/la:https://www.sporcle.com/games/Freddie/i ... xis-bosnia

msm da je ovo ipak najprikladnija tema :D
pa da vas vidim strucnjaci :D
moj rezz je 202.
napomena, dovoljno je da ukucate prezime i odgovor ce automatski da prihvati i povuce. ne treba udarati enter i slicno....
isto tako, dzeko je npr par godina tu tako da treba samo jednom da ga ukucate i povuce ga na par mjesta...
Zanimljivo, hvala za link. :thumbup:

slika

Do 2006 sam bio "cist". Ali onda unazad slabije. :mrgreen:

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 17 jun 2018, 12:01

Najveći talenat u regionu: Julardžija nije odbio poziv iz BiH!

Premda su pojedini mediji prenijeli vijest kako je Edin Juulardžija, najveći talenat u regionu, odbio poziv iz NSBiH, Sportske iz “prve ruke” saznaju pravu istinu.

Dinamov talentirani napadač, najbolji strijelac šampionske kadetske ekipe, na odmoru je i s ocem Dinom, jednim od trenera u Dinamovoj prestižnoj školi, “vaga” ponude. A ponuda ne manjka. Naprotiv. Julardžijae su na slatkim mukama. Kao i Dinamo, jer je škola “izbacila” još jedno dragulja. I zato Sud BiH treba Zdravku Mamiću odrediti mjeru “obaveznog rada u bh.nogometu”. Da ozdravi ekonomiju, sport, da pokaže kako se stvara kapital.

Edin Julardžija je, unatoč ponudama i pohvalama čvrsto na zemlji. Ipak, nije mu ugodno čitati vijesti o njegovom definitivnom reprezentativnom opredjeljenju. Pogotovo ga bole glasine “kako je odbio BiH”…

” Nije tačno da sam odbio BiH! Da bi odbio valjda prvo moram dobiti službeni poziv, a ja ga nisam dobio. Svakom igraču, pogotovo mladom čast je zanimanje reprezentacije. Tako i meni. Moji su korijeni iz BiH, tako da mi laska zanimanje NSBiH. Moj otac ima super korektne odnose s ljudima iz bh.saveza i općenito iz bh.nogometa. Nije nam drago kada se u ovom kontekstu pominje moje ime, jer su to samo špekulacije”, izjavio je za **** Edin Juraldžija.

I dok se teret bespotrebno stavlja na pleća na rijetko nadarenog mladića, koji je prošao Dinamove i hrvatske selekcije, kao potencijalni nasljednik Edina Džeke, u NSBiH bi se trebali pobrinuti za, također, jednog velikog talenta. Što već nosi dres BiH. Ajdina Hasića, sjajnog Dinamovog veznjaka Bosni i Hercegovini želi preoteti jedna regionalna reprezentacija. Inače Bosanci su najzaslužniji za Dinamovu kadetsku titulu. Julardžija kao lider i najbolji strijelac, zatim “play maker” Hasić i svestrani defanzivac Vedad Radonja. Dok “Maminjo” odmara u bajkovitoj Hercegovini, Bosanci vladaju nogometom. Hodžić, Gojak, Hajrović, Juraldžija, Radonja, Hasić… Ima ih u svim maksimirskim svlačionicama.

--> sportske-ba

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Moggi » 17 jun 2018, 12:10

kockasti ohladite od hasica slobodno
Zarathustra

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la babino » 17 jun 2018, 12:26

samo 69%,
interesantno bolji bio u starijim generacijama, npr lulica nisam ubacio haha...bice da mi je nesvjesno dobro ohladio ovim prekidom rep. karijere.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 17 jun 2018, 14:13

Moggi je napisao/la:kockasti ohladite od hasica slobodno
Nece on za Hrvatsku igrati, kakva smijurija :lol:. Momak je rodjen u Banovicima.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Pivopija » 17 jun 2018, 14:36

Goalgetter je napisao/la:
vlakanje je napisao/la:https://www.sporcle.com/games/Freddie/i ... xis-bosnia

msm da je ovo ipak najprikladnija tema :D
pa da vas vidim strucnjaci :D
moj rezz je 202.
napomena, dovoljno je da ukucate prezime i odgovor ce automatski da prihvati i povuce. ne treba udarati enter i slicno....
isto tako, dzeko je npr par godina tu tako da treba samo jednom da ga ukucate i povuce ga na par mjesta...
Zanimljivo, hvala za link. :thumbup:

slika

Do 2006 sam bio "cist". Ali onda unazad slabije. :mrgreen:
Al' se ja namuci za 2017. godinu, jedva sam skontao Jajala.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin


Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Drape » 18 jun 2018, 18:14

Luka i Dilaver jedan kraj drugog na predstavljanju pojačanja. Slučajnost? Ne bi rekao.

slika

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.