Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,insider

edinjo-bih
Kontakt:

PostPostao/la edinjo-bih » 17 jun 2018, 12:01

Najveći talenat u regionu: Julardžija nije odbio poziv iz BiH!

Premda su pojedini mediji prenijeli vijest kako je Edin Juulardžija, najveći talenat u regionu, odbio poziv iz NSBiH, Sportske iz “prve ruke” saznaju pravu istinu.

Dinamov talentirani napadač, najbolji strijelac šampionske kadetske ekipe, na odmoru je i s ocem Dinom, jednim od trenera u Dinamovoj prestižnoj školi, “vaga” ponude. A ponuda ne manjka. Naprotiv. Julardžijae su na slatkim mukama. Kao i Dinamo, jer je škola “izbacila” još jedno dragulja. I zato Sud BiH treba Zdravku Mamiću odrediti mjeru “obaveznog rada u bh.nogometu”. Da ozdravi ekonomiju, sport, da pokaže kako se stvara kapital.

Edin Julardžija je, unatoč ponudama i pohvalama čvrsto na zemlji. Ipak, nije mu ugodno čitati vijesti o njegovom definitivnom reprezentativnom opredjeljenju. Pogotovo ga bole glasine “kako je odbio BiH”…

” Nije tačno da sam odbio BiH! Da bi odbio valjda prvo moram dobiti službeni poziv, a ja ga nisam dobio. Svakom igraču, pogotovo mladom čast je zanimanje reprezentacije. Tako i meni. Moji su korijeni iz BiH, tako da mi laska zanimanje NSBiH. Moj otac ima super korektne odnose s ljudima iz bh.saveza i općenito iz bh.nogometa. Nije nam drago kada se u ovom kontekstu pominje moje ime, jer su to samo špekulacije”, izjavio je za **** Edin Juraldžija.

I dok se teret bespotrebno stavlja na pleća na rijetko nadarenog mladića, koji je prošao Dinamove i hrvatske selekcije, kao potencijalni nasljednik Edina Džeke, u NSBiH bi se trebali pobrinuti za, također, jednog velikog talenta. Što već nosi dres BiH. Ajdina Hasića, sjajnog Dinamovog veznjaka Bosni i Hercegovini želi preoteti jedna regionalna reprezentacija. Inače Bosanci su najzaslužniji za Dinamovu kadetsku titulu. Julardžija kao lider i najbolji strijelac, zatim “play maker” Hasić i svestrani defanzivac Vedad Radonja. Dok “Maminjo” odmara u bajkovitoj Hercegovini, Bosanci vladaju nogometom. Hodžić, Gojak, Hajrović, Juraldžija, Radonja, Hasić… Ima ih u svim maksimirskim svlačionicama.

--> sportske-ba

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 17 jun 2018, 12:10

kockasti ohladite od hasica slobodno
"EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Baho."

dugi vokal spahe velida

babino

PostPostao/la babino » 17 jun 2018, 12:26

samo 69%,
interesantno bolji bio u starijim generacijama, npr lulica nisam ubacio haha...bice da mi je nesvjesno dobro ohladio ovim prekidom rep. karijere.

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 17 jun 2018, 14:13

Moggi WroteColonkockasti ohladite od hasica slobodno

Nece on za Hrvatsku igrati, kakva smijurija :lol:. Momak je rodjen u Banovicima.

Pivopija
Kontakt:

PostPostao/la Pivopija » 17 jun 2018, 14:36

Goalgetter WroteColon
vlakanje WroteColonhttps://www.sporcle.com/games/Freddie/international-football-xis-bosnia

msm da je ovo ipak najprikladnija tema :D
pa da vas vidim strucnjaci :D
moj rezz je 202.
napomena, dovoljno je da ukucate prezime i odgovor ce automatski da prihvati i povuce. ne treba udarati enter i slicno....
isto tako, dzeko je npr par godina tu tako da treba samo jednom da ga ukucate i povuce ga na par mjesta...

Zanimljivo, hvala za link. :thumbup:

slika

Do 2006 sam bio "cist". Ali onda unazad slabije. :mrgreen:

Al' se ja namuci za 2017. godinu, jedva sam skontao Jajala.
Što se ostalih tiče, može se bez njih, uostalom kao što se može i bez Prcića, možda on nije tipa igrača kakve Prosinečki preferira, ali hajde onda da se odredimo.

bihuzur
Kontakt:

PostPostao/la bihuzur » 18 jun 2018, 05:27

đe'e avdija?

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 18 jun 2018, 18:14

Luka i Dilaver jedan kraj drugog na predstavljanju pojačanja. Slučajnost? Ne bi rekao.

slika

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 19 jun 2018, 17:50

Dino Besirovic potpisao za Hajduk, odlican transfer!

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 19 jun 2018, 17:54

Vucevich WroteColonDino Besirovic potpisao za Hajduk, odlican transfer!

ovaj mi je uvijek bio interesantan, ima 24 godine ajd nije skroz okasnio za nesto vece

btw mozemo komotno i repku iz HNL napraviti, hajrovic hodzic gojak menalo dilaver loncar grahovac hajradinovic radeljic i mozda todor i karacic
"EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Baho."

dugi vokal spahe velida

fenorth
Kontakt:

PostPostao/la fenorth » 20 jun 2018, 09:35

odlicna sezona iza mladog talenta iz Slobode :thumbup:

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 21 jun 2018, 13:58

Kozulj u jedan od najgorih klubova u Ekstraklasi:

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 21 jun 2018, 14:09

Ko je gurao ovog Kapica u repku ? :urnebes:

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 21 jun 2018, 14:23

jasmin10 WroteColonKo je gurao ovog Kapica u repku ? :urnebes:

Jel ovo frajer ide u Moldavsku ligu? :lol:

HankMoody
Kontakt:

PostPostao/la HankMoody » 21 jun 2018, 14:23

Vucevich WroteColonKozulj u jedan od najgorih klubova u Ekstraklasi:

Šteta, puno je obećavao...
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 21 jun 2018, 16:07

kapic u sheriffu na posudbi

dugi vokal spahe velida

muhamedhulk
Kontakt:

PostPostao/la muhamedhulk » 21 jun 2018, 21:08

Ljudi kakav Kapic. Jbt lik je prevara. On ima problem u glavi, ide samo gdje su pare i lopta ga ne zanima nesto posebno.
Kozulj grohn'o izgleda...
Sarajevo šampion!
FC Bayern Rekordmeister!
Dallas Cowboys!

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 22 jun 2018, 01:12

slovenija definitivno nije nikakvo mjerilo, bolje da se okrenemo iskljucivo HNL imamo sada tamo sepet igraca valjda se probije koji u lige 5, iako se i ovde za bitno mjesto u ekipi probije 30% igraca sto ode, nismo na nekom glasu realno

dugi vokal spahe velida

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 22 jun 2018, 01:21

muhamedhulk WroteColonLjudi kakav Kapic. Jbt lik je prevara. On ima problem u glavi, ide samo gdje su pare i lopta ga ne zanima nesto posebno.
Kozulj grohn'o izgleda...

Samo je dokaz koliko je valjda slaba slovenska liga, tamo je bio jedan od najboljih igraca a nije imao mjesto na klupi Grashopera.

Tako je i Kozulj dobro poceo u Hajduku ali je vremenom postao sve gori i gori i zavrsio na tribini, mozda ce nesto dobro pokazati u Poljskoj ali definitivno nije pokazao svoj potencijal od kada je igrao u Sirokom

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 22 jun 2018, 14:25

eman markovic pozvan na evropsko prvenstvo za ove norvezane

dugi vokal spahe velida

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 22 jun 2018, 17:17

edinjo-bih WroteColonAmel Mujanic (U17 Svedska)
Becir Omeragic (U17 Svicarska)

Ovaj drugi prelazi u prvi tim Zuricha, ima samo 16 godina

https://www.fcz.ch/de/profis/news/2018/ ... zum-fc-zu/

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.