Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 17 jul 2018, 15:38

Moggi je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
Jusko00 je napisao/la:Ajdin Hrustic odigrao samo jednu prijateljsku utakmicu za Australiju..mislim da se treba malo vise uradit i decko bi mogao zaigrati za BiH..mozda ne odma u A selekciju ali u dogledno vrijeme sigurno moze biti od pomoci..
Vec je jasno rekao 'ne' Bosni i Hercegovini, ne znam zasto bi ga mi sad ganjali, nije bas neki ekstra talenat.
prije bih rekao da je rezonovao u skladu sa svojim mogućnostima svjestan da nema kvalitet potreban da igra za nas, a izgleda ni kod njih, poznajem mu fameliju
:rol:

Realno ne treba nam, trebamo gurati svoje talente iz U-21 reprezentacije.

Inače je onaj Haris Kadrić kojeg sam spomenuo prije par mjeseci potpisao sa Olimpijom :thumbup:

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Moggi » 17 jul 2018, 23:28

Vucevich je napisao/la:
Inače je onaj Haris Kadrić kojeg sam spomenuo prije par mjeseci potpisao sa Olimpijom :thumbup:
zna li ko sta vise o ovom, vidim pozvan jednom al bez nastupa za slo
Zarathustra

zure99
Postovi: 203
Pridružen/a: 09 mar 2018, 15:50
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la zure99 » 18 jul 2018, 00:58

Nismo dosad imali narocito srece s tim dijasporasima iz Slovenije i Švedske :hmmmmm: ono sto ima kvaliteta donekle nece ni igrat za nas

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Moggi » 18 jul 2018, 01:52

zure99 je napisao/la:Nismo dosad imali narocito srece s tim dijasporasima iz Slovenije i Švedske :hmmmmm: ono sto ima kvaliteta donekle nece ni igrat za nas
tacnije nismo nikakve bez naznaka da ce se promjeniti nesto, njemacka je nas kokosinjac
Zarathustra

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Drape » 18 jul 2018, 03:34

24. 07. Dinamo igra prvu službenu utakmicu ove sezone protiv prvaka Izraela Hapoela. Tu ćemo da vidimo sa kakvim statusom u sezonu ulaze igrači iz naše kolonije u Zagrebu: Dilaver, Gojak, Menalo, Hajrović, Hodžić.

Vrijedi gledati Dinamo ove sezone, polovica nam je potencijalnih reprezentativaca tu na jednom mjestu :D

Avatar
giannini
Postovi: 704
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:43
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la giannini » 18 jul 2018, 12:43

Elvir Ibisevic potpisao na 3 godine za NK Celje

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1140
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la theKuPuS » 18 jul 2018, 13:19

giannini je napisao/la:Elvir Ibisevic potpisao na 3 godine za NK Celje
Jel to onaj amerikanac ?

Znaci konacno odlucio da pocne igrati profesionalno

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 18 jul 2018, 18:26

Tomic starter za Olimpiju

Kapic starter za Sheriff

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la HankMoody » 18 jul 2018, 19:47

Kapić opet asistirao.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2237
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la h1a2s3o4 » 19 jul 2018, 13:56

Ovoliko talentovanih mladih igraca koji su potpisali ugovore u ligama koje su oraganizovanije od nase mislim da nismo imali slucaj do sada vidjeti.Na tolikom uzorku nema sanse da za 2 ili 3 godine bas svi propadnu, mora bar isplivati prvih 11 za repku. :D

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Drape » 19 jul 2018, 14:12

h1a2s3o4 je napisao/la:Ovoliko talentovanih mladih igraca koji su potpisali ugovore u ligama koje su oraganizovanije od nase mislim da nismo imali slucaj do sada vidjeti.Na tolikom uzorku nema sanse da za 2 ili 3 godine bas svi propadnu, mora bar isplivati prvih 11 za repku. :D
Ali zato se ne nazire niko ko bi mogao biti TOP kvaliteta kao Pjanić i Džeko.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Moggi » 19 jul 2018, 14:21

Drape je napisao/la:
h1a2s3o4 je napisao/la:Ovoliko talentovanih mladih igraca koji su potpisali ugovore u ligama koje su oraganizovanije od nase mislim da nismo imali slucaj do sada vidjeti.Na tolikom uzorku nema sanse da za 2 ili 3 godine bas svi propadnu, mora bar isplivati prvih 11 za repku. :D
Ali zato se ne nazire niko ko bi mogao biti TOP kvaliteta kao Pjanić i Džeko.
za prevljaka je ovo zadnja sezona koja ce odluciti je li to ili nije, ako ponovi sezonu iz mattersburga on je taj
gojak je trebao prosle da pokazuje jasne znake, ali ima fore jos sezonu-dvije , demirovic isto
od ostalih nasih koji su iz premijer lige sada otisli vani tipa menalo,loncar,todor, mihojevic,cavar, za njih ne mozemo znati jos nista
Zarathustra

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Moggi » 19 jul 2018, 14:33

meni je ovaj milosevic totalno nejasan lik, od njega smo isto ocekivali velike stvari, ali kako stvari stoje nece baciti dalje od hodzica
Zarathustra

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 19 jul 2018, 14:39

Moggi je napisao/la:meni je ovaj milosevic totalno nejasan lik, od njega smo isto ocekivali velike stvari, ali kako stvari stoje nece baciti dalje od hodzica
Iskreno , sumnjam da ce od Milosevica nesto biti. Odlazak iz Belgije u ispodprosjecan turski klub, otpocetka nije obecavao puno.
23 godine su mu, a nije napravio iskorak u odnosu na ono sto je pokazivao u Belgiji.
Kad vec spominjes Hodzica, on mi je najvece razocarenje jos od Ermina Zeca. Ta dva napadaca su imali predispozicije da postanu klasa, Zec je propao, a i Hodzicu ne cvjetaju ruze.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 19 jul 2018, 14:42

Za Gojaka se predviđalo da će biti novi Pjanić ali kako stvari stoje tako neće biti ni blizu, ako planira da to bude onda mu je ova sezona krucijalna, jer realno stagnira već dvije sezone u Dinamu.

Hadžiahmetović je isto sudeći prema pričama bio potencijal Pjanića ali i on se nije baš proslavio u Turskoj, ova sezona će isto biti dosta važna ako planira biti 'novi Pjanke'.

Milošević će najvjerovatnije imati karijeru poput Senijada Ibričića, za nešto više realno nije.

Ivan Jukić bi mogao postat solidno krilo, ima sve predespozicije za to i pruža solidne partije u Poljskoj. Tako se i nadam da će Ermedin Demirović biti nova naša devetka.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Drape » 19 jul 2018, 14:48

Pjanić je u Gojakovim i Hadžiahmetovićevim godinama već bio Pjanić.

Avatar
hurem
Postovi: 8609
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la hurem » 19 jul 2018, 14:51

Mi imamo nesrecu, da svi ti potencijalni nasljednici Pjanica i Dzeke imaju velike povrede ili ucestale male, spomenuvsi eto Hadziahmetovica, Gojaka, Prevljaka.
Cak i Besic koji je sada vec mogao igrati vaznu ulogu u timu poput Evertona, cak i mozda velikanu nekom, uskracen je za takvo sto upravo zahvaljujuci teskim povredama koje su ga udavaljale od terena 3-8 mjeseci.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 19 jul 2018, 14:51

Gojak je , po mom misljenju, igrac koji ima kvalitet recimo Semira Stilica.
Talenat je neosporan, tehnika, sut, ali za domete vece od osrednjih europskih liga, fale mu fizicke predispozicije.
Sto se Hadziahmetovica tice njega su usporile povrede, a i los klub u kom je uglavnom igrao pozicije koje mu ne odgovaraju.
Za njega mozda jos ima sansi.
Ja napredak ocekujem od Loncara, Cavara, Demirovica, Gazibegovica , Serbecica, Catakovica, mislim da oni imaju predispozicije da naprave pristojnu karijeru.
Prevljak je trenutno jedini koji bi, u kracem periodu, mogao da izraste u visokokvalitetnog igraca, ako ga povrede ne unakaze.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 19 jul 2018, 14:53

hurem je napisao/la:Mi imamo nesrecu, da svi ti potencijalni nasljednici Pjanica i Dzeke imaju velike povrede ili ucestale male, spomenuvsi eto Hadziahmetovica, Gojaka, Prevljaka.
Cak i Besic koji je sada vec mogao igrati vaznu ulogu u timu poput Evertona, cak i mozda velikanu nekom, uskracen je za takvo sto upravo zahvaljujuci teskim povredama koje su ga udavaljale od terena 3-8 mjeseci.
Ako se dobro sjecam Besic je zbog tih povreda ukupno bio van terena skoro dvije godine u Evertonu

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Moggi » 19 jul 2018, 15:00

Drape je napisao/la:Pjanić je u Gojakovim i Hadžiahmetovićevim godinama već bio Pjanić.
a je li dzeko bio dzeko?
u principu nema uhodanog puta, jedan mandzukic je sa 24 jos bio edinova rezerva u wolfu, a i pjanic je od izbacivanja reala stagnirao sve do druge-trece sezone u romi, rakitic u sevilju prodan kao flopina teska itd itd
Zarathustra

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Goalgetter i 24 gosta.