Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 26 jun 2019, 13:36

Vucevich je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:
Harise je napisao/la:Dzenan Burekovic je odličan ove saisone bio u Ujpestu. U istoj lige gdje će Civic nastupati za Ferencvaros. 28 nastupa 1 goal i 7 asestencije kao ljevi bek. Čuo sam da ima Videoton isto kao neki klubove iz Austrije interes na njega. 24 godine ima, samo jednu godinu stariji od Civica i jedan mlađi od Nastica.

Za Hajrica meni drago! Nisam znao to, sasvim je dobar napadač. 35 golove dao u drugoj Slovenskoj ligi. Možda će izborit plasman za Prvu ligu. Pa i tamo da se dokaže abd...
Burekovic igra lijevog beka gdje imamo 3 igraca. I gdje da igra Bgt ?
Za klasu je bolji od Ćivića, i Kolašinac je vjerovatno otpisan dok je decembarski selektor.
Eto treba nam cetvrti lijevi bek. Kolasinac nije otpisan, Nastic i Civic se bore za njegovu zamjenu.
Ili nam treba i ovaj napadac iz Slovenije ?

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 26 jun 2019, 13:46

jasmin10 je napisao/la: Eto treba nam cetvrti lijevi bek. Kolasinac nije otpisan, Nastic i Civic se bore za njegovu zamjenu.
Ili nam treba i ovaj napadac iz Slovenije ?
Kolašinac je samo odigrao jednu utakmicu za reprezentaciju od zadnjih 10. Toliko o tome. I sada je izmislio neku povredu da ne bi došao na okupljanje. Pričaš kao da je standardan, a ne igrač koji skoro nikad ne igra za reprezentaciju i na kojeg se ne može baš i računati uopšte.

slika

Bureković je već ponajbolji lijevi bek u ligi gdje se ovaj Ćivić, kojeg je reprezentacija ofirno pogurala i još uvijek nije mogao dalje od **** Mađarske ( :rol: ), još treba dokazati.

Ne lupetaj i preuveličavaj kao što uvijek radiš. Za svakog igrača napišeš " 'ta će nam hOvaj imamo desetak igrača na njegovom mHjestu" :lol:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 26 jun 2019, 13:57

Tako je majstore. Robi zovi i Burekovica, imamo samo 3 lijeva beka. :rol:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 26 jun 2019, 14:02

jasmin10 je napisao/la:Tako je majstore. Robi zovi i Burekovica, imamo samo 3 lijeva beka. :rol:
Izgleda da ne znaš čitati Jasminko, standardno sereš kao foka :lol:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 26 jun 2019, 14:08

Vucevich je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Tako je majstore. Robi zovi i Burekovica, imamo samo 3 lijeva beka. :rol:
Izgleda da ne znaš čitati Jasminko, standardno sereš kao foka :lol:
Tako je stručnjak. Daj nam ovog iz Slovenije, zabio je vise nego Dzeko. :rol:
Cuj da dovodi novog lijevog beka. :rol:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 26 jun 2019, 14:08

jasmin10 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Tako je majstore. Robi zovi i Burekovica, imamo samo 3 lijeva beka. :rol:
Izgleda da ne znaš čitati Jasminko, standardno sereš kao foka :lol:
Tako je stručnjak. Daj nam ovog iz Slovenije, zabio je vise nego Dzeko. :rol:
Cuj da dovodi novog lijevog beka. :rol:
Zamisli da znaš čitati pa da vidiš šta sam to napisao, a ne da ovako sereš u prazno :bow:

Kakav iz Slovenije, o čemu govoriš :rol:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 26 jun 2019, 14:12

Za klasu bolji od Civica i Kolasinac je otpisan. Znaci po tvojoj logici treba biti pozvan. :rol:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 26 jun 2019, 14:19

jasmin10 je napisao/la:Za klasu bolji od Civica i Kolasinac je otpisan. Znaci po tvojoj logici treba biti pozvan. :rol:
Da, prilično jednostavno Jasminko...

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 26 jun 2019, 14:21

Vucevich je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Za klasu bolji od Civica i Kolasinac je otpisan. Znaci po tvojoj logici treba biti pozvan. :rol:
Da, prilično jednostavno Jasminko...
:rol: .

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jestamaji » 26 jun 2019, 17:57

da je bogdo kako zaboraviti kolašinca :mrgreen:

Avatar
rishovski
Postovi: 2716
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la rishovski » 26 jun 2019, 23:45

Da li bi bilo pametno pozvat Antu Budimira iz Mallorce,plasirali su se u primeru... 190cm napadač iz Žepča,sad je zabio u ovoj odlucujucoj tekmi protiv Deportiva...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Harise » 28 jun 2019, 01:11

Ante Budimir je rođen u Zenici i zapoćeo karijeru mislim u NK Žepce pa onda je prešao u drugu ligu Hrvatske taćno kod NK Radnika. U Hrvatskoj je odrasto i igrao za u21. Po meni nije potreban u reprezentacije, ako pogledaš štatistiku. 38 utakmice 8 pogodka i 3 asistencije. Zajedno u Crotone i Mallorca u drugoj ligi... Po meni je dosta slićan na Kenan Kodro koji isto Osansuna vukao u La Ligu. Uškoro će napunit 28 godine i mi imamo dosta napadače koji su mlađi od njega. Riad Bajić, Smail Prevljak, Ermedin Demirovic, Elvir Koljic koji imaju još veću budućnost od njega! Anton Maglica je po meni isto bio potencijal za repku, igrao je jako dobro u Apollon Limassol i na kraju je sve zasro kada je prešao u drugu ligu kine gdje je iz 10 utakmica dao 10 golova... Po meni bi trebali zvati Ante Corica i Nikola Katica iz Hrvatske. Nikola Katic je rođen i odrasto u BiH isto tako ima velku konkurenciju u Hrvatskoj reprezentacije. Tako da bi za njega odgovoralo da igra za nas. Ante Coric otac je iz Široki Brijeg i njegov brat Josip Coric je igrao za mladu reprezentaciju iz BiH. Za sad nema velku ulogu za Hrvatsku reprezentaciju a ima dosta potencijala.

Za Dzenan Burekovica:

Trenutno je proglašen kao najbolji ljevi bek u ligi. Isto što je Emir Dilaver u vrijeme bio kao desni bek u Ferencvaros. Po meni je ofensivni puno jaći od Civica i još fizički jači. Za sad su klubovi iz Austrije, Španije, Belgije i Holandije bacili oko na njega i to nije laž. Jer moj rođak se dorbo pazi za sanim. Pogazo je čak te ponude iz klube koji su njega pratili. Dok Civic se mora dokazati u Mađarskoj, Burekovic ode za sijedeću saisonu sigurno i puno jaću ligu nego u Českoj. Daj prešao u Videoton ok, tamo bi igrao evropu i pravio bi sebe dobru reklamu i još bi se borio za titlu. A Ferencvaros neće dugo vidjeti evropu... Bojan Naštić se jedva dokazo u ekipi koji se bori za opstanak u Belgiji. Drugo zahvaljuće što je Custovic njegov trener, dobivo je često prilike iako je ponekat velke greške napravio. Trećo, je on po meni jedan prosijek iz Srbije. Nije imao šancu da se naigra tamo i zato se odlućio za BiH da igra kao druga opcija, dok bi Burekovic sve dao da nosi nacijonalni dres....

Avatar
AtlaZ
Postovi: 926
Pridružen/a: 31 jan 2019, 14:21
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la AtlaZ » 28 jun 2019, 02:11

Harise je napisao/la:Dennis Hadzikadunic za sad nema poziv u Šveskoj reprezentacije, a trenutno pred kraj saisone bio standardan u Fk Rostov. Zašto niko gleda za njega? To je problem u savez! Dok dovedu odpad igraća iz Srbije ili Hrvatske koji se tamo nemože izborit za mijesto. Dolazi u BiH da igraju da bude njima lakši da nađe bolji klub. Trebamo isto foru pokušavati isto za Kolašinca, Hajrovića, Begovica i Pjanica.
Hadzija nema (nazalost?) nikakve namjere da mijenja reprezentaciju. To sam cuo iz njegovih usta jos kad je igrao za kadete Malmea. Nit je kaze tada bio kontaktiran od bilo koga, mada je ostavio onu floskulu ”za sada bla bla, ali nikad se nezna bla bla”.

Rostov je inace cuo sam vrlo losa sredina za fudbalera i sigurno ce napustit klub u skorijoj buducnosti. Mozda cak vec ocog ljeta. Problem je sto Malme nema razlog da ga vrati. Na kraju krajeva od njega ocekujem neku solidnu karijeru u Svedskoj ili tipa Belgija/Holandija. Nista posebno.

U ostalom nista bolji nije od Serbecica naprimjer.

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1142
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la theKuPuS » 28 jun 2019, 19:41

Dabogda ni jedan takav više ne zaigrao za našu reprezentaciju!

Avatar
Varg
Postovi: 2626
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Varg » 28 jun 2019, 19:51

nista dok pjeske nece doci kao kolasinac
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Ponos Torina » 28 jun 2019, 20:18

Samo mlade i ambiciozne igrace zvati,tj one koji zele igrati za BIH primarno a ove starohane sto sjede na 2 stolice i vagaju ponude i gledaju korist treba u startu prekriziti i odje.bati.Kome trebaju balvani od 30 godina da se vucaraju jedno okupljanje i zauzimaju nekome mladjem mjesto..

To sve neki insajderi ala dijaspora pojavljuju se tu a niti jedan nije napravio nista u svojoj karijeri,sve to nogom nabiti neka karijeru grade o svom trosku pa kad zasluzi poziv onda ga treba pozvati..

Ovaj sto je zabio u Sloveniji 35 golova sigurno nebi zavrsio u Lokerenu da je toliko dobar,ali opet u drugu ruku nije ni tako lahko zabiti 35 komada bilo koja liga da je u pitanju,opet se tu povlaci paralela zasto je on bas poletio i potpisao za Lokeren..

Kod nas sve neki talenti a 90% ih zavrsi u nekom Sporu i Bosnjo se dici time kao da svi igraju u najboljim klubovima na svijetu,onda se prepucavaju ovi "zeljina skola" a niko od navedenih nije sutnuo loptu u toj "Zeljinoj skoli"

Dzeko nije nas produkt nego je Ceski produkt,tamo je dobio sve ono sto jednom sportisti treba ,uz svoj trud,talenat,volju,podrsku roditelja i sportskih radnika koji su se tamo brinuli o njemu on je postao fudbalska velicina i veliki igrac..To nije sigurno postao igrajuci bezvezne utakmice izmedju sebe na "sljaci"i betonskom(iza istocne tribine) slusajuci seljacko bogaranje i psovanje "Sunca" doticnih trenera(Munje,Osima) mogao bi do besvjesti pisati o strucnosti i odgoju tih strasnih trenera i njihovom odnosu prema djeci koju su "trenirali" u tom periodu dok su Dzeko,Cocalic i neki drugi bili u mladjim kategorijama FK Zeljeznicara.

Tek kad odes iz ove vukojebine dobijes priliku da se upoznas sa ozbiljnim radom i tu vecina nasih "talenata" posustane i zavrsi dudlajuci nargile..
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 28 jun 2019, 20:25

Pa taj Hajric zapravo igra za BiH od pocetka, igrao je za nase juniorske selekcije, tako da je nas i izabrao je da igra za nas cak i kada je bio medu najvecim talentima u Sloveniji (cini mi se da je bio najbolji strijelac u slovenskoj juniorskoj ligi ili tako nesto).

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 28 jun 2019, 20:45

Iz inostranstva zvati samo supertalentovane, koji su spremni samoinicijativno promijeniti sportsko drzavljanstvo, platiti poziv i strpljivo cekati. :stop:
Prednost naravno imaju talenti iu BHPL i igraci iz dijaspore, koji nisu clanovi domicilnih reprezentacija, a iskazuju veliku dozu patriotizma prema Bih.(placanje se podrazumijeva)

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Ponos Torina » 28 jun 2019, 20:50

To placanje nas je i dovelo do toga da talenti propadaju,zato sto njegovi roditelji nemaja cifru da plate..

Hoces da ti dijete sjedi na klupi u premier ligaskoj utakmici plati cenera.. :wave: necemo mi iz crne rupe nikad izaci!
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 28 jun 2019, 20:58

Ponos Torina je napisao/la:To placanje nas je i dovelo do toga da talenti propadaju,zato sto njegovi roditelji nemaja cifru da plate..

Hoces da ti dijete sjedi na klupi u premier ligaskoj utakmici plati cenera.. :wave: necemo mi iz crne rupe nikad izaci!
A mora se od necega zivjet, yebi ga.
Evo ovdje , na forumu, nas svakodnevno podsjecaju da smo siromasna liga.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 35 gostiju.