Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,insider

Varg
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Varg » 15 okt 2019, 10:29

ja bi radije vukotica i arslanagica da vidim nego tog
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Salih1984
Kontakt:

Post Postao/la Salih1984 » 15 okt 2019, 10:30

Varg je napisao/la:ja bi radije vukotica i arslanagica da vidim nego tog

Ta dvojica su svakako bolji :bih:

Drape
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 15 okt 2019, 14:18

Eto prilike da gledamo Burnića na Bilinom Polju.

FSB

Post Postao/la FSB » 15 okt 2019, 22:39

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 02:51, ukupno mijenjano 1 put.

Ghuraba
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 15 okt 2019, 22:54

Dilaver, Arslanagic, Katic, Vukotic, Begic, zaganjati ih sve, valjda bar dvojica pristanu igrati za nas. Ovo trenutno sto imamo na stoperskim pozicijama je dno dna. Vjerujem da bi recimo Dilaver i Arslanagic rijesili taj problem. Dalje, na krilnim pozicijama smo takodjer katastrofalni. Ima li iko osim Menala da nas tu moze pojacati?

Osim njih, Burnic i Omeragic se sto prije moraju naci u nasem dresu. Smijesni smo do te mjere da bih ja ovog malog 'Svicarca' momentalno pozvao u A tim.

Edviin
Kontakt:

Post Postao/la Edviin » 15 okt 2019, 23:02

Nek se zove 18 novih igraca, tako i tako nista ne znace ove 2 utakmice, nek se nadze neko vrijedan, a ne same prevare sa “zasluzenim” pozivom uz potvrdu menedzera i ostalih pi z di.

Drape
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 15 okt 2019, 23:06

Svi naši stoperi: Šunjić, Zukanović, Bičakčić, Kovačević su toliko smiješni ispadali u ovim kvalifikacijama da je nemoguće da su svi toliko loši igrači, ne branimo se organizovano i taktički, nema ni prvog ni drugog odbrambenog bloka, stoperi su na streljani i bojim se da bi i bilo koji drugi na njihovom mjestu ispadali loši ako se ništa drugo ne promjeni.

Vucevich
Kontakt:

Post Postao/la Vucevich » 15 okt 2019, 23:35

Dilaver - Arslanagic.

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 15 okt 2019, 23:36

Vucevich je napisao/la:Dilaver - Arslanagic.

:rol: :rol: :rol:
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 15 okt 2019, 23:37

Ispred njih Prcić-Vrančić

Vucevich
Kontakt:

Post Postao/la Vucevich » 15 okt 2019, 23:39

Virtu4l je napisao/la:

:rol: :rol: :rol:

Sta je smijesno?

Da ne treba slucajno zvati Rodina i Osmankovica? :rol:

SafetSajo
Kontakt:

Post Postao/la SafetSajo » 16 okt 2019, 08:01

Dilaver ce vjerovatno zaigrat za nas ali sta ce se promijenit ?

N I S T A

sve dok igraci ne dozivljavaju reprezentaciju i nastupe za nju kao vaznu stvar nece bit nista od nas
sjetite se samo ovih igraca

Berberovic - Danska vs. Bosnia Dzemal Berberovic igrao dva dana prije tog tekmu za Mladu reprezentaciju i koji je bio u momentu utakmice bez kluba odigrao najbolju tekmu u karijeri
Bajramovic - igrac Ratnik
nakon Operacije Nokta Na palcu pod bolovima odigrao par utakmica
Barbarez - opet da se vratimo na Parken
samo dva dana nakon smrti njegovog oca igra utakmicu i zabija gol

ovakvih igraca necemo nikad vise gledat u dresu svetinje
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

dinoze
Kontakt:

Post Postao/la dinoze » 16 okt 2019, 08:05

Ko nas ne treba igrati na kartu dok patriotizma, to ni kod Bosnjaka ne postoji a kamo li kod ostalih naroda.

Kod nas treba igrati na kes, svaka pobjeda dobra premija igracima i onda ce se truditi.

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 16 okt 2019, 09:14

Šunjić i Bičakčić su naša dva najbolja stopera.
Druga je stvar što mi želimo bolje.

invincible1921
Kontakt:

Post Postao/la invincible1921 » 16 okt 2019, 16:06

Ghuraba je napisao/la:Dilaver, Arslanagic, Katic, Vukotic, Begic, zaganjati ih sve, valjda bar dvojica pristanu igrati za nas. Ovo trenutno sto imamo na stoperskim pozicijama je dno dna. Vjerujem da bi recimo Dilaver i Arslanagic rijesili taj problem. Dalje, na krilnim pozicijama smo takodjer katastrofalni. Ima li iko osim Menala da nas tu moze pojacati?

Osim njih, Burnic i Omeragic se sto prije moraju naci u nasem dresu. Smijesni smo do te mjere da bih ja ovog malog 'Svicarca' momentalno pozvao u A tim.

A po cemi bi Menalo bio pojacanje ?
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

jasmin10
Kontakt:

Post Postao/la jasmin10 » 16 okt 2019, 16:40

Jer su nam krila goli qrac a ovaj je u najboljoj formi. Iako ga ni ja ne smatram nekim kvalitetom.
Nama je jedini spas 3 5 2 , bez krila. Kvrzic i Seo po stranama.

Ghuraba
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 16 okt 2019, 18:19

invincible1921 je napisao/la:
Ghuraba je napisao/la:Dilaver, Arslanagic, Katic, Vukotic, Begic, zaganjati ih sve, valjda bar dvojica pristanu igrati za nas. Ovo trenutno sto imamo na stoperskim pozicijama je dno dna. Vjerujem da bi recimo Dilaver i Arslanagic rijesili taj problem. Dalje, na krilnim pozicijama smo takodjer katastrofalni. Ima li iko osim Menala da nas tu moze pojacati?

A po cemi bi Menalo bio pojacanje ?

Recenica je trebala izgledati ovako: "Ima li iko osim mozda Menala da nas tu moze pojacati?"

To je jedino krilo koje mi je palo na pamet, a da ima imalo kvaliteta. Ostali koji su izasli iz U21 reprezentacije su, blago receno, razocarenje. Peco je jos u Radniku, Kuzmanovic nije mogao u Belgiji, pa je presao u slovenski Rudar, a Jukic je ispao iz ekipe u Poljskoj.

Tu smo osudjeni na Viscu, Hajrovica i Duljevica i po meni sto prije treba isprobati Hotica i Menala. Tesko da mogu biti gori od ove trojice.

invincible1921
Kontakt:

Post Postao/la invincible1921 » 17 okt 2019, 09:08

Ja mislim da tesko mogu biti bolji. Visca je tanak u repci al vidjelo se koliko vise znaci od hajrovica samom timu bar kad je u pitanji citav mec. Izet je bolji da udje i unese neki pozitivni sok.

Dulja je igro korektno uglavnom. Jak na lopti sa starom boljkom zavrsnice.

Da Menalo, Hotic ili neki treci su u stanju da budu istog ranga ko ova trojica ja bi bio zadovoljan, a kamol bolji. Cisto sumnjam da mogu i jedno od to dvoje jer da mogu ne bi bili tu gdje su.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

xavi26
Kontakt:

Post Postao/la xavi26 » 17 okt 2019, 09:43

invincible1921 je napisao/la:Ja mislim da tesko mogu biti bolji. Visca je tanak u repci al vidjelo se koliko vise znaci od hajrovica samom timu bar kad je u pitanji citav mec. Izet je bolji da udje i unese neki pozitivni sok.

Dulja je igro korektno uglavnom. Jak na lopti sa starom boljkom zavrsnice.

Da Menalo, Hotic ili neki treci su u stanju da budu istog ranga ko ova trojica ja bi bio zadovoljan, a kamol bolji. Cisto sumnjam da mogu i jedno od to dvoje jer da mogu ne bi bili tu gdje su.

jel' ti to sudis o Hajrovicu po utakmici u Grckoj?! Pa jadan Hajrović je više puta dirnuo/izbio loptu u nasem 16-estercu, nego sto ju dirnuo na protivnickoj polovini. Ne bi me iznenadilo da ga Prosinecki na nekoj narednoj utakmici isproba na beku..
Volim te Bosno!!!

Mokes
Kontakt:

Post Postao/la Mokes » 17 okt 2019, 09:59

Već godinama je Zahirovićeva karijera u rapidnom padu, a iako je u proteklom periodu ovaj iskusni fudbaler imao kontakte s nekoliko klubova iz BiH, sve do sada je bio bez angažmana.

Mediji u Njemačkoj pišu kako će Zahirović karijeru nastaviti u tamošnjoj 6. ligi, tačnije SV Neresheimu za koji je prije nekoliko dana odigrao poluvrijeme u prijateljskom meču protiv U19 ekipe Nurnberga.

"Zahirović je potpisao ugovor, čeka se samo da dobije dozvolu da može igrati i prvenstvene utakmice", pišu njemački mediji.

Očito se i sam Zahirović pomirio s činjenicom da je ozbiljnom fudbalu došao kraj, pa će zajedno s porodicom novi život početi u Njemačkoj, gdje je ranije već imao priliku živjeti igrajući za Bochum.

Zahirovićeva profesionalna karijera je, podsjetimo, počela u zeničkom Čeliku poslije kojeg je nosio dresove Spartak Nalchika, Dinamo Minska, Bochuma, Željezničara, Splita, Virtona... Za reprezentaciju BiH je u eri Safeta Sušića ukupno odigrao 20 utakmica.

6. liga :roll:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.