Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: harden,Monolog,insider,ribery,_dreamer_,TaRgEt_

mrAdislic
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la mrAdislic » 23 feb 2021, 00:07

Ima se neki osjecaj da cemo vrbovati Gigovica, ali opet se imao i za Omeragica.
Najmanje za Hadzikadunica, a s njim prodje najtise i najjnednostavnije.
Savez napolje!!!

Furymaker
Kontakt:

Post Postao/la Furymaker » 23 feb 2021, 00:45

ja sam pisao misimovicu za gigovica prije jace od godinu dana kad sam ga upratio u helsingborgu, ne znam da li je ikad vidio, al je opet super da i ljudi zaduzeni za to prate potencijalne reprezentativce
Nadam se da se prati i Amar Dedic i da ce momak igrati za u21 i ubrzo dobiti i poziv za A tim, po meni je vec sad bolji od Cipetica sto sam mogao upratiti u ligi prvaka za mlade, ali ajd, valjda se ceka da odigra par utakmica i za prvu ekipu

Harise
Kontakt:

Post Postao/la Harise » 23 feb 2021, 00:58

Furymaker je napisao/la:
23 feb 2021, 00:45
ja sam pisao misimovicu za gigovica prije jace od godinu dana kad sam ga upratio u helsingborgu, ne znam da li je ikad vidio, al je opet super da i ljudi zaduzeni za to prate potencijalne reprezentativce
Nadam se da se prati i Amar Dedic i da ce momak igrati za u21 i ubrzo dobiti i poziv za A tim, po meni je vec sad bolji od Cipetica sto sam mogao upratiti u ligi prvaka za mlade, ali ajd, valjda se ceka da odigra par utakmica i za prvu ekipu
Napiši Misimovicu da sredi papire za Ahmeta Muhamedbegovica, Huseina Balica i Muharema Huskovica. To su dobre pojacanje za nas u reprezentaciju.

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 23 feb 2021, 08:48

Tačno ko što smo ovdje pisali 4-5 mjeseci, Gigoviću se pristupilo petnaest dana pred okupljanje. Sad je naravno sve komplikovanije i moguće je da Švedi reaguju ko Švicarci u slučaju Omeragić.
Bojim se da je to namjerno opstruisanje dolaska igrača iz dijaspore.

Goalgetter
Kontakt:

Post Postao/la Goalgetter » 23 feb 2021, 08:58

Ono sto sam saznao prije par mjeseci je da Gigovic itekako ima interes da igra za BiH, ali da konacnu odluku nije donio. Ali vise naginje ka tome da ce ici stopama Anela i Denisa, sad ne znam kako se odrazio ovaj cirkus proslih mjeseci na odluku.

Haraldo
Kontakt:

Post Postao/la Haraldo » 23 feb 2021, 09:52

DrFilgud je napisao/la:
23 feb 2021, 08:48
Tačno ko što smo ovdje pisali 4-5 mjeseci, Gigoviću se pristupilo petnaest dana pred okupljanje. Sad je naravno sve komplikovanije i moguće je da Švedi reaguju ko Švicarci u slučaju Omeragić.
Neće Švedi reagovati jarane, Armin je još mlad za poziciju koju igra.

Ako se odluči za nas, hvala mu, ali u smislu turnira i uspjeha će to biti kiks za njega. Jer generacija koja dolazi nije u stanju gaće ribati ovoj koja je išla u Brazil.

Ako je Arminu san igrati pored Gojaka onda on Bosnu i previše voli.

Da ne pričam o ovom cirkusu sa Vicom i Petevom.

Furymaker
Kontakt:

Post Postao/la Furymaker » 23 feb 2021, 10:04

Harise je napisao/la:
23 feb 2021, 00:58
Furymaker je napisao/la:
23 feb 2021, 00:45
Napiši Misimovicu da sredi papire za Ahmeta Muhamedbegovica, Huseina Balica i Muharema Huskovica. To su dobre pojacanje za nas u reprezentaciju.
ma ispade da ga znam, ma jok, napisao mu u dm-ove kad sam gledao utakmicu jednom, nisam ni znao puno o momku, nego ono, vidio igrao za mlade svede i rekoh, de ga pikirajte, onda je 6mj poslije bilo rijeci da se arsenal zanima za njega iako sam mislio da je to samo prica plasirana kako bi se prodao lakse, a i sad se nekako pati u Rostovu, al bilo bi dobro imati takvog veznjaka koji je po svemu moderni box-to-box igrac, iako se jos nije adaptirao tamo po komentirama na netu sto sam mogao vidjeti.

Furymaker
Kontakt:

Post Postao/la Furymaker » 23 feb 2021, 10:12

Da se razumijemo, svedi imaju finu nadolazecu mladu generaciju, al nisu ni oni u nesto boljem stanju, jednostavno kao narod i drzava su puno ozbiljniji i puno je bolja organizacija, zasigurno da je Svedska bolji odabir sto zbog igrackih kvaliteta ekipe, sto zbog uslova i svega toga.
Ali eto, Ahmedhodzic kao jedan od najboljih igraca Svedske lige, jedan od najperspektivnijih mladih stopera svijeta je u istoj situaciji izabrao BiH, pa valjda ipak igra i taj faktor ljubavi prema domovini nesto ili pak pritisak roditelja, al sve u svemu mislim da i kod nas ima dosta solidnih mladih igraca koji uz drugi savez i kvalitetan rad mogu u najgorem slucaju izboriti u buducnosti neki EURO s toliko prilika koje se imaju s ovom ligom nacija.

Ja bi bio presretan kad bi nova generacija bila bar borbena, pa eto u stilu Sveda, da nema predavanja, da se bore pa sta bude, bude, ne moze se vise ocekivati, al kad onako izgledas protiv amatera kao sto je ova reprezentacija znala izgledati, to je vec neoprostivo, doslo je do te granice da pola utakmica ni ne gledam, kad se oni nece boriti, necu ih ni ja podrzavati, samo se zivciram.

hurem
Kontakt:

Post Postao/la hurem » 23 feb 2021, 10:21

1. Jel' Misimovic razgovarao s Gigovicem? - haman da jeste.
2. Kada je razgovarao? Moguce prije 10-ak dana kada je admin i spominjao to a moguće i prije mjesec, dva, tri, pet... - niko ne zna.
3. Kada se najranije trebalo razgovarati s Gigovicem u kontekstu A-reprezentacije? - ne prije 3,4 mjeseca...tako da popustite s tim prese.r.avanjima kako se s momkom trebalo razgovarati prije godinu dana i slicno.
Za U21 svakako nije ni bio opcija.
Dakle, poprilično je sve po planu i na vrijeme.
Ostalo je na Gigovicu da odluci Svedska ili BiH.

Maestro
Kontakt:

Post Postao/la Maestro » 23 feb 2021, 11:22

DrFilgud je napisao/la:
Dobro je da su ga pronasli ikako prije nego sto ce Skaljo postaviti Crno Gorsku zastavu Arminu na transfermarktu. Kao kod Dennisa da napravi prostora Mujakicu i Serbecicu u repki. Ovaj put u vezi Djokanovica. Barem je tako @Wanda tvrdio. :urnebes:

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 23 feb 2021, 12:23

Maestro je napisao/la:
23 feb 2021, 11:22
DrFilgud je napisao/la:
Dobro je da su ga pronasli ikako prije nego sto ce Skaljo postaviti Crno Gorsku zastavu Arminu na transfermarktu. Kao kod Dennisa da napravi prostora Mujakicu i Serbecicu u repki. Ovaj put u vezi Djokanovica. Barem je tako @Wanda tvrdio. :urnebes:
Ne ide isti fol dva puta, za Gigovića će smislit neku drugu čarlamu. :D

@Hurem licemjeru stari u službi saveza, ovo je moj post iz oktobra.
Do marta ima još 5 mjeseci, za to vrijeme bi Gigović mogo postat standardan u Rostovu i kandidat za švedske seniore.
Ako se ko i sa Anelom bude čekalo da ga Šveđani razmatraju za A selekciju, pa da se tek onda počne o njemu diskutovati, to je znak da ga kriminalci ne žele u reprezentaciji.
Treba reagovat SADA! Sve ostalo je opstrukcija i namjerno guranje Gigovića od reprezentacije.
Gigović se već u novembru izborio za startnu postavu Rostova, koji je bolji od 70% ekipa u kojim (ne)igraju naši veznjaci. Trebalo se tada razgovarat s njim i završavat stvar.
Sad se bacaju udice ne bi li se malo popravio image Tuti i kriminalnoj družini, pred okupljanje reprezentacije.
Ne čudi me tvoj stav, ti radiš isto što i oni botovi iz FKS, smo hinjski, smradovski :guz:

Harise
Kontakt:

Post Postao/la Harise » 23 feb 2021, 12:38

DrFilgud je napisao/la:
23 feb 2021, 12:23
Maestro je napisao/la:
23 feb 2021, 11:22
DrFilgud je napisao/la:
Ne ide isti fol dva puta, za Gigovića će smislit neku drugu čarlamu. :D

@Hurem licemjeru stari u službi saveza, ovo je moj post iz oktobra.
Do marta ima još 5 mjeseci, za to vrijeme bi Gigović mogo postat standardan u Rostovu i kandidat za švedske seniore.
Ako se ko i sa Anelom bude čekalo da ga Šveđani razmatraju za A selekciju, pa da se tek onda počne o njemu diskutovati, to je znak da ga kriminalci ne žele u reprezentaciji.
Treba reagovat SADA! Sve ostalo je opstrukcija i namjerno guranje Gigovića od reprezentacije.
Gigović se već u novembru izborio za startnu postavu Rostova, koji je bolji od 70% ekipa u kojim (ne)igraju naši veznjaci. Trebalo se tada razgovarat s njim i završavat stvar.
Sad se bacaju udice ne bi li se malo popravio image Tuti i kriminalnoj družini, pred okupljanje reprezentacije.
Ne čudi me tvoj stav, ti radiš isto što i oni botovi iz FKS, smo hinjski, smradovski :guz:
Imo sam i ja osjećaj da su ovi botovi bili cim si nesto protiv jednog igraca iz Sarajeva rekao :hmmmmm: u glavnom se nadam da ce razgovarati sa Muhamedbegovica i Huskovica...

Spahic98
Kontakt:

Post Postao/la Spahic98 » 23 feb 2021, 12:55

DrFilgud je napisao/la:
28 avg 2020, 17:47
Prije dva mjeseca sam bio 70% uvjeren da će Omeragić igrat za nas, 40% da će Ahmethodžić i 20% da će Hadžikadunić.
Ispa sve kontra :oops:
Treba vjerovati filgudu kad nešto kaže.
Do sada je mnogo puta pokazao svoje fudbalsko (ne) znanje.😂

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 23 feb 2021, 13:05

Približava se spisak, smetljari i ološ se vraćaju na temu reprezentacije da nam opet utrape svoje smeće. :D

hurem
Kontakt:

Post Postao/la hurem » 23 feb 2021, 13:10

@Filgude, mozda ja jesam licemjer po tvojim riječima ali eto trudim se da ne pjenim svakim svojim postom kao ti.
I kad se nesto dobro uradi ti nadjes mahanu. Kod tebe nema nista pozitivno, samo negativa iz dana u dan, negativa i u pozitivnom.
Tebi je sada krivo sto je Misimovic razgovarao s Gigovicem. Ti bi vise volio da nije pa da sutra mozes hraniti svoj ego kada ovaj bude izgubljen za nas.
S Gigovicem je poprilicno na vrijeme razgovarano...najkasnije prije 10,15 dana...a moguće da su razgovori obavljeni u januaru, decembru.
Cak i da je prije 7 dana, ne može se reci da je kasno...naprotiv.

Maestro
Kontakt:

Post Postao/la Maestro » 23 feb 2021, 13:15

DrFilgud je napisao/la:
23 feb 2021, 13:05
Približava se spisak, smetljari i ološ se vraćaju na temu reprezentacije da nam opet utrape svoje smeće. :D
Izlaze, izlaze treba novo klupsko smece prodati preko repke.
:mrgreen:

ReX
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 23 feb 2021, 13:51

Aleksandar Vukotić osmi put ove sezone u timu kola
Daj ti nama ovo pojacanje iz Gorice, molim lijepo. :oops:

Justin
Kontakt:

Post Postao/la Justin » 23 feb 2021, 14:20

Nadam se da je ovaj Gigovic veci potencijal od druga dva Sveda.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson

NeumjesanTip
Kontakt:

Post Postao/la NeumjesanTip » 23 feb 2021, 16:51

Justin je napisao/la:
23 feb 2021, 14:20
Nadam se da je ovaj Gigovic veci potencijal od druga dva Sveda.
Ti si baš rijedak debil koji misli da je troler.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

R.I.P. Mamba

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: DrFilgud, forgempp, mrAdislic, Swanfilter, zenica159 i 29 gostiju.