Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

zure99
Postovi: 203
Pridružen/a: 09 mar 2018, 15:50
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la zure99 » 21 okt 2018, 22:31

Oj steta ja sad vidim i promasio penal Koljic :roll: ...Bilo bi dobro kad bi mogao izganjat nekako i Španski pasoš posto je rodjen u Valladolidu,to bi dosta stvari olaksalo pri nekom transferu a da ne remeti EU kvotu u nekim ligama :hmmmmm:

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Maestro » 21 okt 2018, 22:38

To za valladolid sam isto procitao. Od kud bas u valladolidu da je rodjen. :D
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Miske01 » 21 okt 2018, 22:56

Maestro je napisao/la:To za valladolid sam isto procitao. Od kud bas u valladolidu da je rodjen. :D
u ratu mu se starci tamo ispalili
BHF

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Cartman » 22 okt 2018, 00:00

badel62 je napisao/la:Koljić ne staje. Gledam utakmicu i njegovu igru i moram reći da je sjajan napadač, baš onaj golgeter. A skok i igra glavom strašni, nešto kao Džeko samo tehnički puno bolji i brži igrač. Ukoliko ga povrede zaobiđu mogao bi biti strašan igrač
Polako momci. Dzeko bi dan danas u takvim ligama izgledao kao kombinacija Ronalda i Messia.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Wolffire » 22 okt 2018, 09:31

Cartman je napisao/la:
badel62 je napisao/la:Koljić ne staje. Gledam utakmicu i njegovu igru i moram reći da je sjajan napadač, baš onaj golgeter. A skok i igra glavom strašni, nešto kao Džeko samo tehnički puno bolji i brži igrač. Ukoliko ga povrede zaobiđu mogao bi biti strašan igrač
Polako momci. Dzeko bi dan danas u takvim ligama izgledao kao kombinacija Ronalda i Messia.
Hhaha drago mi je sto ovaj momak nastavlja da trpa. Da on hoce biti pola onog sto je Dzeko bio ja bih bio zadovoljan. Sjeti se samo Dzeke s 22-23 godine pa uporedi :D
Brzi mozda jeste ali tehnicki da je bolji tesko brate hahaah
Opet kazem drago mi je da ima igraca kao sto je on pa i Demirovic i Prevljak jerod Kodre i Bajica nema nista. Hodzic isto ide silaznom putanjom.

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Trigger » 22 okt 2018, 11:35

badel62 je napisao/la:Koljić ne staje. Gledam utakmicu i njegovu igru i moram reći da je sjajan napadač, baš onaj golgeter. A skok i igra glavom strašni, nešto kao Džeko samo tehnički puno bolji i brži igrač. Ukoliko ga povrede zaobiđu mogao bi biti strašan igrač
Izvini, ali ovako nešto ni Koljićevi roditelji ne bi napisali - 'staviti' Džeku i Koljića u istu rečenicu i 'još bolji...' Svašta na ovom dunjaluku! :crazy:

Džeko (1986.) = 2007. Potpisao za VfL Wolfsburg (prije toga: Željezničar - Teplice), a onda sve više i sve dalje prema zvijezdama, fudbalskim
Koljić (1995.) = svake sezone 'odi mi – dođi mi': Ključ > Triglav > Krupa > Borac (BL) > Krupa > Lech Poznan > Krupa > Craiova (2018)...!?
:D
Bosno moja poharana....

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Moggi » 22 okt 2018, 12:06

ako nista moze robiju posluzit ko koljic za paradajza
Zarathustra

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 22 okt 2018, 12:10

Kakav god da je, sigurno je zaslužio mjesto u reprezentaciji prije Kodre i Bajića!

Sramota je da su ovi još uvijek pozvani.

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Trigger » 22 okt 2018, 12:15

Vucevich je napisao/la:Kakav god da je, sigurno je zaslužio mjesto u reprezentaciji prije Kodre i Bajića!

Sramota je da su ovi još uvijek pozvani.
jest' vala, i ovaj je totalno zanemaren (Aljukić)...
https://sportsport.ba/fudbal/neymar-se- ... tic/294182
Bosno moja poharana....

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la paulus » 22 okt 2018, 15:31

Hmmm.... da pogodim , nijw njegov igrac ! Pu kako mi se gade ljudi ovakvi u pm , mjesto da cestita momku na majstoriji on lupa totalne gluposti. Franciska druga liga je svakako bolja od Ceske 1 a od tamo je buknuo Dzeko! Besica smo nasli u Madjatskoj igrajuci centarhalfa, Ko to pocinje karijeru u REAL MADRIDU ? NEK MU JE TURSKA SUPERLIGA JAKA , SVAKI PUT SE POKAZE SA VISCOM KOJI JE MARADONA TAMO, A MRTVI , MA MIMO MRTVOG PROSJEKA U REPCI.
Taj Bashasekir il kako se vec zove ne moze da dogura do lige evrope , vecesampion ispadne od Burnleya , e tu bi ha Husara smjestio valjda u neki Rizespor.
Nijedan od njegovih nabrojanih nije pokazao da moze bit iole sjena nasljednika Dzeke, Ja ne znam jel Bajic njegov , al ko god ga je poslao iz Tursle sa dva tri ozbiljna kluba i to ozbiljna organizacijski ne da nes rade u Evropi ekstra , ti ga posaljes u takticki najzahtjevniju ligu sa najboljim defanzivnim igracimana svjetu ( U Seria A svaki klub od prvog do zadnjeg ima jako dobru i uvjezbanu odbranu ) i unistis mu formu i dvije god da uberes pinku, al da budem iskren cak i kad je zabijao u Turskoj nije me nijednom asocirao na klasu kakvu cekamo evo vec deceniju.
Ja sam Demirovica gledao kako a to je najteze iz amaterskog prelazak u prvi tim , bilo gdje , i gledao sam ga da je dominirao ljudima , da je jak , da ima tehniku , da ima nas vic , iskreno sramota je sto ne postoji njegova tema kad smo vec vidjeli ko sve ima tu. On je na idealnom mjestu za karijeru , Husara moze srat al on ako nastavi igrat kako igra u 2 Francuskoj i to za tim koji je ime u Evropi ne samo u Francuskoj, on ako nastavi hop eto ga u level gdje ce Husara puknut od zavisti.
Iskreno on i Koljic za mene licno predstavljaju nadu , Demirovic posebno , mozda grjesim al vidim nesta u njemu sto nisam dugo vidio od nasih spiceva I svaka cast Vinku sto ga je potegao , nekom poput Muse koji je uspio devastirat istu generaciju koja je isla na Euro , kod njeg ko zna ko bi igrao. Ova mlada repka daje nadu, par igraca se vise nego pokazalo da su buducnost.
Sad samo moram reci da mi nije jasno iako cjenim sve sto Robert radi , nekako nas je uozbiljio , da imali smo srece al kolko puta nismo imaliu , ta sreca se nekako zasluzi, Znaci potpuno se slazem sa Robertom u vecini stvari , al ako imas prijateljsku , imas tog Hajrovica koji igra u nizu sve bolje , imas Demorpvica , Koljica, ima kos par igraca koji zasluzuju sansu , Gojak mora bit na spisku. Znaci ako ne mozes igrat u Kopenhagenu po meni ne bi trebao dobit poziv , ima jos par igraca tako koji su tu ispod zice. Volio bi da Robi racuna da su dva temeljca za ekipu Pjanic i Dzeko tu negdje ciklus dva i cao. Uglavnom , HUSARA PUSI GA , DEMIROVIC CE BIT IGRAC
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Yanichar
Postovi: 269
Pridružen/a: 31 avg 2018, 12:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Yanichar » 22 okt 2018, 18:36

Vucevich je napisao/la:Kakav god da je, sigurno je zaslužio mjesto u reprezentaciji prije Kodre i Bajića!

Sramota je da su ovi još uvijek pozvani.
A gdje je onaj sto je palio i zario u Sloveniji pa kasnije otisao u Svicu. Njega pozvat prije svih! Ubica!

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 22 okt 2018, 18:50

Mesanovic je dobar dio prosle sezone bio rezerva u ligi, bio rezerva i svim vaznijim utakmicama, CL i kvalifikacija i prosle i ove sezone..
Sa 26 , to bas i nije neki uspjeh u Mariboru. Daleko je on od Bajicevih 17 golova u jednoj sezoni u Turskoj.
Sto se Demirovica tice, Ligue 2 je za klasu bolja od slovenske lige. A gdje su Prevljak i jos neki...
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 22 okt 2018, 18:52, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 22 okt 2018, 18:51

Yanichar je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Kakav god da je, sigurno je zaslužio mjesto u reprezentaciji prije Kodre i Bajića!

Sramota je da su ovi još uvijek pozvani.
A gdje je onaj sto je palio i zario u Sloveniji pa kasnije otisao u Svicu. Njega pozvat prije svih! Ubica!
Ko? Kapic?

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 22 okt 2018, 18:57

Sta mislite o ovom Busuladzicu?
Vec par sezona igra dobro, Atromitos dijeli prvo mjesto u Grckoj. Prosle sezone bili cetvrti.
Po TM , Busuladzic je i najskuplji igrac ekipe.
Nije bas da imamo kvalitetnih defanzivnih veznih.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 22 okt 2018, 19:03

Civic od prve minute, igra vrlo pristojno.
Vode 3-0 protiv M.Boleslav.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Raonffa » 22 okt 2018, 19:13

DrFilgud je napisao/la:Sta mislite o ovom Busuladzicu?
Vec par sezona igra dobro, Atromitos dijeli prvo mjesto u Grckoj. Prosle sezone bili cetvrti.
Po TM , Busuladzic je i najskuplji igrac ekipe.
Nije bas da imamo kvalitetnih defanzivnih veznih.
Pratio sam ga ja par tekmi u onom periodu kada se spominjao kao potencijalni reprezentativac, dok je još Meša bio selektor, po meni nije kalibar za reprezentaciju.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 22 okt 2018, 19:20

Raonffa je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Sta mislite o ovom Busuladzicu?
Vec par sezona igra dobro, Atromitos dijeli prvo mjesto u Grckoj. Prosle sezone bili cetvrti.
Po TM , Busuladzic je i najskuplji igrac ekipe.
Nije bas da imamo kvalitetnih defanzivnih veznih.
Pratio sam ga ja par tekmi u onom periodu kada se spominjao kao potencijalni reprezentativac, dok je još Meša bio selektor, po meni nije kalibar za reprezentaciju.
Ma ja, ne bi trebao biti bolji od Cimirota.
Pored Besica i Cimija, treba dati sansu nekome iz U21.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Raonffa » 22 okt 2018, 19:22

DrFilgud je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Sta mislite o ovom Busuladzicu?
Vec par sezona igra dobro, Atromitos dijeli prvo mjesto u Grckoj. Prosle sezone bili cetvrti.
Po TM , Busuladzic je i najskuplji igrac ekipe.
Nije bas da imamo kvalitetnih defanzivnih veznih.
Pratio sam ga ja par tekmi u onom periodu kada se spominjao kao potencijalni reprezentativac, dok je još Meša bio selektor, po meni nije kalibar za reprezentaciju.
Ma ja, ne bi trebao biti bolji od Cimirota.
Pored Besica i Cimija, treba dati sansu nekome iz U21.
Ma eto imaju Ćavar i Lončar na tim pozicijama, u budućnosti možda i Čeliković, kao što kažeš bolje je da oni dobijaju priliku nego ti polovni igrači poput Busuladžića :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 22 okt 2018, 19:24

Čeliković je stoper, jeste nekad igrao def. veznog za mlade reprezentacije ali ove sezone za Zaprešićkog Intera igra stopera.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 22 okt 2018, 19:32

Vucevich je napisao/la:Čeliković je stoper, jeste nekad igrao def. veznog za mlade reprezentacije ali ove sezone za Zaprešićkog Intera igra stopera.
On je svo vrijeme do sada bio vezni igrac, vjerovatno ce se vratiti u vezni red.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos, Goalgetter, retromoos i 43 gosta.