Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la YNWA » 19 jul 2018, 16:59

Moggi je napisao/la:ordagic se izgleda vraca u zelju
Sigurno :lol: nema od toga nista :cool:
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

nagibBeg
Postovi: 351
Pridružen/a: 10 maj 2018, 20:05
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la nagibBeg » 19 jul 2018, 17:33

YNWA je napisao/la:
Moggi je napisao/la:ordagic se izgleda vraca u zelju
Sigurno :lol: nema od toga nista :cool:
Planiral ti kad ovaj haver utakmice odigrati il samo ladi jaja

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la YNWA » 19 jul 2018, 17:56

nagibBeg je napisao/la:
YNWA je napisao/la:
Moggi je napisao/la:ordagic se izgleda vraca u zelju
Sigurno :lol: nema od toga nista :cool:
Planiral ti kad ovaj haver utakmice odigrati il samo ladi jaja
Pa eto, ne bi mu smetalo da odigra koju :mrgreen:
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 19 jul 2018, 18:53

Piric opet ni na klupi Maribora, sta se desava tu?

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la h1a2s3o4 » 19 jul 2018, 18:53

Moggi je napisao/la:
Drape je napisao/la:
h1a2s3o4 je napisao/la:Ovoliko talentovanih mladih igraca koji su potpisali ugovore u ligama koje su oraganizovanije od nase mislim da nismo imali slucaj do sada vidjeti.Na tolikom uzorku nema sanse da za 2 ili 3 godine bas svi propadnu, mora bar isplivati prvih 11 za repku. :D
Ali zato se ne nazire niko ko bi mogao biti TOP kvaliteta kao Pjanić i Džeko.
za prevljaka je ovo zadnja sezona koja ce odluciti je li to ili nije, ako ponovi sezonu iz mattersburga on je taj
gojak je trebao prosle da pokazuje jasne znake, ali ima fore jos sezonu-dvije , demirovic isto
od ostalih nasih koji su iz premijer lige sada otisli vani tipa menalo,loncar,todor, mihojevic,cavar, za njih ne mozemo znati jos nista
Meni se licno sviđa kako igra Peco iz Radnika, nadam se da ce on napraviti dobar transfer, ako vec nije ali ja nisam upratio, i da ce nastaviti raditi na sebi.
A Smajo misli li biti Džeko mora prekucati ove godine. Eh to je sad pritisak, a sa tim se treba znati nositi. Može i da "izgori".

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Drape » 20 jul 2018, 06:46

Dinamo odigrao 0 - 0 sa hrvatskim drugoligašem, lord Hajrović pripada povlaštenoj skupini ponajboljih Dinamovih igrača koji su odmarali ovu utakmicu
...dok je Dilaver razočarao, često je ispadao, a odlični Sesvečani su zbog njegove trome reakcije stvorili jednu od dvije matne prilike na utakmici.
...dok su recimo Majer, Oršić i Menalo ostali prilično rezervirani, djelovali su sporo i tek kao prinove, ne i pojačanja.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Moggi » 20 jul 2018, 18:56

burnica smo zaboravili kao nekog potencijala da spomenemo, ja mislim da igrac koji prodje i bude bitan faktor apsolutno svih njemackih mladih selekcija u najmanju ruku moze biti osrednji bundesligaski igrac kakav bi nama bio od velike koristi narednih 10 godina.

zna li neko kakve su sanse da ostane u bvb ? bolje mu je u cvajtu da ide na posudbu

i naravno, da konacno bude nas igrac jer pozivi elfa na njegovu adresu vise nece stizati, ako dosad nije shvatio glup je
Zarathustra

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 20 jul 2018, 19:08

Hoce li biti sta od tog Jakupovica...

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Moggi » 20 jul 2018, 19:48

Vucevich je napisao/la:Hoce li biti sta od tog Jakupovica...
juventus ga otkupiti nece, svrha ove posudbe je bila da licno upozna pjanica,dybalu,higuaina itd ne vidim sta mu je namjera bila jer je prakticno nemoguce se na taj nacin probiti u juventusu
Zarathustra

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 20 jul 2018, 19:56

Moggi je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Hoce li biti sta od tog Jakupovica...
juventus ga otkupiti nece, svrha ove posudbe je bila da licno upozna pjanica,dybalu,higuaina itd ne vidim sta mu je namjera bila jer je prakticno nemoguce se na taj nacin probiti u juventusu
Počeo je da igra seniorski fudbal prije dvije godine, dobio je priliku u Serie A kad je tu igrao Empoli, pa onda kad je ispao u Serie B dobio je malu minutažu i nije se baš proslavio, pa kad te pošalju na posudbu iz seniorskog u juniorski fudbal, to nikad ne može biti dobar znak. Meni se čini da je u ovoj polusezoni u juniorskoj ekipi Juventusa dao samo 3 gola, iako je godinu ili dvije stariji od ostalih; ako je takav potencijal i ako ima iskustva igranja na najvećem nivou onda sam očekivao da će malo više pokazati u Primaveri.

Od naših 'svjetskih' talenta u dijaspori, još uvijek čekamo da se neko afirmiše - Burnić, Jakupović...

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 20 jul 2018, 20:31

Evo ga, Izoni-E i posljedni dinosaurus :opaopa:

https://sportsport.ba/fudbal/proradila- ... dio/284024


Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Moggi » 20 jul 2018, 20:41

ako ne moze syebati onog retardiranog gavranovica onda stvarno ne znam.

nije mi jasno kako je frajer POZVAN i IGRAO na sp za svicarsku, pa taj kod nas ne bi bio na spisku pored bajica, prevljaka
Zarathustra

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Moggi » 20 jul 2018, 20:48

Drape je napisao/la:
...dok su recimo Majer, Oršić i Menalo ostali prilično rezervirani, djelovali su sporo i tek kao prinove, ne i pojačanja.
tesko cemo ga zadržati...
Zarathustra

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 20 jul 2018, 20:49

Moggi je napisao/la:ako ne moze syebati onog retardiranog gavranovica onda stvarno ne znam.

nije mi jasno kako je frajer POZVAN i IGRAO na sp za svicarsku, pa taj kod nas ne bi bio na spisku pored bajica, prevljaka
Svicarska na papiru je jako prosjecna reprezentacija, ne znam iako oni sami znaju kako igraju na skoro svakom takmicenju. Pa nas urinator Bicakcic je uzimao mjesto njihovom Scharu u Hoffenheimu :lol:

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1142
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la theKuPuS » 20 jul 2018, 23:58

Vucevich je napisao/la:
Moggi je napisao/la:ako ne moze syebati onog retardiranog gavranovica onda stvarno ne znam.

nije mi jasno kako je frajer POZVAN i IGRAO na sp za svicarsku, pa taj kod nas ne bi bio na spisku pored bajica, prevljaka
Svicarska na papiru je jako prosjecna reprezentacija, ne znam iako oni sami znaju kako igraju na skoro svakom takmicenju. Pa nas urinator Bicakcic je uzimao mjesto njihovom Scharu u Hoffenheimu :lol:
Imaju strasnog trenera!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 21 jul 2018, 02:02

Burnic starter za Dortmund protiv Manchester Citya!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Raonffa » 21 jul 2018, 02:14

Vucevich je napisao/la:
Moggi je napisao/la:ako ne moze syebati onog retardiranog gavranovica onda stvarno ne znam.

nije mi jasno kako je frajer POZVAN i IGRAO na sp za svicarsku, pa taj kod nas ne bi bio na spisku pored bajica, prevljaka
Svicarska na papiru je jako prosjecna reprezentacija, ne znam iako oni sami znaju kako igraju na skoro svakom takmicenju. Pa nas urinator Bicakcic je uzimao mjesto njihovom Scharu u Hoffenheimu :lol:
Ma dobro klinac, imaju oni dobru repku, mada prije svega imaju uigranu reprezentaciju, sistem i kvalitetnog stručnjaka na klupi i eto šta je rezultat. Prolazak grupe na zadnja tri velika takmičenja uz solidne partije u nokaut fazi.

Možda nemaju suhe klase kao Džeko i Pjanić, al' zato imaju barem 15 dobrih igrača koji su neki level, ako bi ih poredili sa našim igračima, Kolašinca ili Lulića (po jačini klubova npr).

A iskreno, ja bih uvijek prije izabrao tim ispred jednog ili dva pojedinca, a nažalost naša reprezentacija je upravo reprezentacija dva pojedinca, odnosno bolje rečeno jednog i kada on ne funkcioniše, teško da će i cijeli tim.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 21 jul 2018, 07:27

Raonffa je napisao/la:
Ma dobro klinac, imaju oni dobru repku, mada prije svega imaju uigranu reprezentaciju, sistem i kvalitetnog stručnjaka na klupi i eto šta je rezultat. Prolazak grupe na zadnja tri velika takmičenja uz solidne partije u nokaut fazi.

Možda nemaju suhe klase kao Džeko i Pjanić, al' zato imaju barem 15 dobrih igrača koji su neki level, ako bi ih poredili sa našim igračima, Kolašinca ili Lulića (po jačini klubova npr).

A iskreno, ja bih uvijek prije izabrao tim ispred jednog ili dva pojedinca, a nažalost naša reprezentacija je upravo reprezentacija dva pojedinca, odnosno bolje rečeno jednog i kada on ne funkcioniše, teško da će i cijeli tim.
Tako je. Od 11 pozicija na terenu, Svicarci su bolji od nas na osam, plus puno sira klupa i iskusan selektor.
Ako su oni prosjecni, sta smo onda mi?

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Salih1984 » 21 jul 2018, 08:57

Vucevich je napisao/la:Burnic starter za Dortmund protiv Manchester Citya!
Odigrao prvih 45 minuta,dobio zuti karton.
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16640
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ronaldo99 » 21 jul 2018, 10:45

Burnic je sam rekao da zeli igrati za BiH, trebalo bi ga vec pozvati, decko je bio na odmoru u Sanskom Mostu i iako je prosao do sada sve selekcije njemacke njegova zelja je nasa repka, valjda ga u savezu ubrzo kontaktiraju, nije mala stvar kad pocinje tekme za BVB pa makar i prijateljske, a poznavaju, i Favre uopate me ne bi cudilo da dobije oriliku da se pokaze u prvenstvu.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Hightower i 42 gosta.