Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la babino » 14 mar 2019, 16:12

DrFilgud je napisao/la:Koliko sam mogao da upoznam karakter Prosineckog, vrlo moguce da ga sada nece pozvati iz inata.
isto kao i izeta, nista drugo nego inat, kontra svima koji ga traze :D

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Drape » 14 mar 2019, 16:19

Ko hoće da tjera inat ne treba onda da se ljuti što ga stalno pitaju u vezi subjekta.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 14 mar 2019, 16:33

Drape je napisao/la:Ko hoće da tjera inat ne treba onda da se ljuti što ga stalno pitaju u vezi subjekta.
Begovic - Nastic, Dilaver, Kovacevic, Vranjes - Vrancic, Prcic - Lulic, Hajradinovic, Hajrovic - Ibisevic

Pohod na Euro :kafa:

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 14 mar 2019, 16:39

Vucevich je napisao/la:
Drape je napisao/la:Ko hoće da tjera inat ne treba onda da se ljuti što ga stalno pitaju u vezi subjekta.
Begovic - Nastic, Dilaver, Kovacevic, Vranjes - Vrancic, Prcic - Lulic, Hajradinovic, Hajrovic - Ibisevic

Pohod na Euro :kafa:
Bilo bi stani-pani protiv ovih pozvanih.
Tipova bih 2-1 za izopćenike.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 14 mar 2019, 16:48

DrFilgud je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
Drape je napisao/la:Ko hoće da tjera inat ne treba onda da se ljuti što ga stalno pitaju u vezi subjekta.
Begovic - Nastic, Dilaver, Kovacevic, Vranjes - Vrancic, Prcic - Lulic, Hajradinovic, Hajrovic - Ibisevic

Pohod na Euro :kafa:
Bilo bi stani-pani protiv ovih pozvanih.
Tipova bih 2-1 za izopćenike.
Mislim da bi ova ekipica dobila 3-0 onu nasu iz baraza 2015 godine :kafa:

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5722
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la JohnCleese » 14 mar 2019, 16:50

Lulic i Ibisevic nisu zaboravljeni niti potencijalni reprezentativci. Momci su se casno oprostili od reprezentacije tamo jos u novembru/decembru 2017 godine
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

soko
Postovi: 3744
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la soko » 14 mar 2019, 16:52

Vucevich je napisao/la:
ASD je napisao/la: Sto se ne vrati negdje gdje je njegov tor? ne mora to biti Tomislavgrad, ako toliko voli BiH.
Pa zašto bi se vratio? Koja je razlika između toga da živi u Beču ili da živi u nekom gradu u BiH odakle nije ni uopšte? Ne znaš koja je njegova situacija ali to što ‘ne živi’ u BiH ne znači ništa. Šta ima da napusti Austriju gdje ima familiji, prijatelje, nekretnine, sistem i ostalo? Čudna neka ideala moram reći. Da li je i Ratko Mladić veći patriota od Pjanića? Ipak je živio duže u Bosni :zviz:
Pravi patriota ce se vratiti u Bosnu i ono sto je naucio vani probati prenjeti dole. Velika je razlika gdje zivis i jel pomazes.
Svaki nas igrac, ako je bas pravi patriota i ako mu je stalo do drzave nek se vrati u 30 godini i igra za neki nas tim. Mogu pomoci timovima da odigraju bolje u EL ili LS. Mogu nauciti ove omladince da zivi kao sportisti i ostale gluposti.

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1534
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la bavariapivo » 14 mar 2019, 16:54

pa najvece patriJote su vani, samo vratiti se nikada nece, ljepsa je bih iz daleka nego da zivis u njoj

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 14 mar 2019, 16:56

soko je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
ASD je napisao/la: Sto se ne vrati negdje gdje je njegov tor? ne mora to biti Tomislavgrad, ako toliko voli BiH.
Pa zašto bi se vratio? Koja je razlika između toga da živi u Beču ili da živi u nekom gradu u BiH odakle nije ni uopšte? Ne znaš koja je njegova situacija ali to što ‘ne živi’ u BiH ne znači ništa. Šta ima da napusti Austriju gdje ima familiji, prijatelje, nekretnine, sistem i ostalo? Čudna neka ideala moram reći. Da li je i Ratko Mladić veći patriota od Pjanića? Ipak je živio duže u Bosni :zviz:
Pravi patriota ce se vratiti u Bosnu i ono sto je naucio vani probati prenjeti dole. Velika je razlika gdje zivis i jel pomazes.
Svaki nas igrac, ako je bas pravi patriota i ako mu je stalo do drzave nek se vrati u 30 godini i igra za neki nas tim. Mogu pomoci timovima da odigraju bolje u EL ili LS. Mogu nauciti ove omladince da zivi kao sportisti i ostale gluposti.
Pa frajer je fudbaler, ne ocekujes valjda da dode igrati za Tuzla City da bude neki patriJota. Radi trenutno sta je najbolje za njegovu karijeru. Sta ce raditi nakon toga ne moze niko ovdje reci.

Treba li Dzeko da se vrati u BiHPL da bi bio pravi patriota? :hmmmmm:

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 14 mar 2019, 17:03

bavariapivo je napisao/la:pa najvece patriJote su vani, samo vratiti se nikada nece, ljepsa je bih iz daleka nego da zivis u njoj
Kod mene rodjak tusi sa ratnim pricama, kako smo trebali osloboditi Banja luku, kako bi on zivot dao za BiH.
Ne propusta tekme reprezentacije i ide po ovim zapadnim zemljama kad su tekme. Kaze da je fudbaler, odazvao bi se za svoju BiH i pjeske dosao ako treba.

Dosao prosle godine u BiH, izjebo ga saobracaj prrvi dan u Zivinicama, poslije par dana se pokupi kuci u Njemacku. Kaze da nece naredne godine ni dolazit.
Ja ga malo prcam, gdje ces u penziju, kaze Njemacka, nema sanse da se vrati. :urnebes:
Nabijem ja na qratz takve patriote.

soko
Postovi: 3744
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la soko » 14 mar 2019, 17:06

Opet, pravi patriJota ce se vratiti da pomogne svojoj drzavi bilo kako. PatriJote pricaju a kad im fino kazes, joj nemoj mene, sta cu ja tamo.
Normalno i Dzeko ako ga toliko interesuje ce se vratiti dole.

Znam frajera iz Chicaga, vratio se u Sarajevo prije nekih 10 godina. Zavrsio IT u Chicagu, u to vrijeme plata kad zavrsis IT je bila oko 50-60000 godisnje. Lik otisao dole, bez prebijene pare. Uzeo krediti i otvorio malu firmu pa onda poslije par godina zaposlio par radnika.
Imam kolegu, isto studirali sad lik ima platu 150000 dolara. Gleda svoju karijeru al u Americi, nije partriJota

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 14 mar 2019, 17:11

Imam ja rodjaka radio u Energoinvestu prije rata, bila mala plata.
Onda bio ovdje cijeli rat i nastavio da radi u Enrgoinvestu, opet mu plata nije nesto velika, ali se ne zali.
Fudbal ga ne zanima i nije patriota, mada zna ponekad pogledati reprezentaciju...ne znam sto ovo pisem?
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 14 mar 2019, 17:12, ukupno mijenjano 1 put.

soko
Postovi: 3744
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la soko » 14 mar 2019, 17:12

DrFilgud je napisao/la:Imam ja rodjaka radio u Energoinvestu prije rata, bila mala plata.
Onda bio ovdje cijeli rat i nastavio da radi u Enrgoinvestu, opet mu plata nije nesto velika, ali se ne zali.
Fudbal ga ne zanima i nije patriota, mada zna ponekad pogledati reprezentaciju...ne znam sto ovo pisem?
Pa zasto pises onda?

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 14 mar 2019, 17:14

soko je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Imam ja rodjaka radio u Energoinvestu prije rata, bila mala plata.
Onda bio ovdje cijeli rat i nastavio da radi u Enrgoinvestu, opet mu plata nije nesto velika, ali se ne zali.
Fudbal ga ne zanima i nije patriota, mada zna ponekad pogledati reprezentaciju...ne znam sto ovo pisem?
Pa zasto pises onda?
Pa ne znam ni ja

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1534
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la bavariapivo » 14 mar 2019, 17:34

ASD je napisao/la:
bavariapivo je napisao/la:pa najvece patriJote su vani, samo vratiti se nikada nece, ljepsa je bih iz daleka nego da zivis u njoj
Kod mene rodjak tusi sa ratnim pricama, kako smo trebali osloboditi Banja luku, kako bi on zivot dao za BiH.
Ne propusta tekme reprezentacije i ide po ovim zapadnim zemljama kad su tekme. Kaze da je fudbaler, odazvao bi se za svoju BiH i pjeske dosao ako treba.

Dosao prosle godine u BiH, izjebo ga saobracaj prrvi dan u Zivinicama, poslije par dana se pokupi kuci u Njemacku. Kaze da nece naredne godine ni dolazit.
Ja ga malo prcam, gdje ces u penziju, kaze Njemacka, nema sanse da se vrati. :urnebes:
Nabijem ja na qratz takve patriote.
ali svabama po njemackoj ce hvaliti drzavu samo tako,kao ovo je bolje kod nas nego kod vas i milion mali primjera, pa onda kada ga svabo pita pa ako je tvoja drzava toliko bolja zasto se ne vratis nazad, izbije samo sutnja :urnebes:

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 14 mar 2019, 18:05

bavariapivo je napisao/la:
ASD je napisao/la:
bavariapivo je napisao/la:pa najvece patriJote su vani, samo vratiti se nikada nece, ljepsa je bih iz daleka nego da zivis u njoj
Kod mene rodjak tusi sa ratnim pricama, kako smo trebali osloboditi Banja luku, kako bi on zivot dao za BiH.
Ne propusta tekme reprezentacije i ide po ovim zapadnim zemljama kad su tekme. Kaze da je fudbaler, odazvao bi se za svoju BiH i pjeske dosao ako treba.

Dosao prosle godine u BiH, izjebo ga saobracaj prrvi dan u Zivinicama, poslije par dana se pokupi kuci u Njemacku. Kaze da nece naredne godine ni dolazit.
Ja ga malo prcam, gdje ces u penziju, kaze Njemacka, nema sanse da se vrati. :urnebes:
Nabijem ja na qratz takve patriote.
ali svabama po njemackoj ce hvaliti drzavu samo tako,kao ovo je bolje kod nas nego kod vas i milion mali primjera, pa onda kada ga svabo pita pa ako je tvoja drzava toliko bolja zasto se ne vratis nazad, izbije samo sutnja :urnebes:
Mora, kad ga svabo ne voli ali ga drzi jer nema koga drugog. :lol:

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Kajzer10 » 14 mar 2019, 18:44

Nisam u zivotu vise gluposti procitao od zadnje 2-3 stranice.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 14 mar 2019, 19:48

Hajrovic jos nema, Dilaver pocinje

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Rokoko87 » 14 mar 2019, 19:51

Vucevich je napisao/la:Hajrovic jos nema, Dilaver pocinje
Ko je Dilaver?
Austrijski internacionalac je zaboravljen ili potencijalan?
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
osobaodpovjerenja
Postovi: 398
Pridružen/a: 11 avg 2018, 13:41
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la osobaodpovjerenja » 14 mar 2019, 20:13

Rokoko87 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Hajrovic jos nema, Dilaver pocinje
Ko je Dilaver?
Austrijski internacionalac je zaboravljen ili potencijalan?
ZABORAVLJENI I POTENCIJALNI FUDBALERI U REPREZENTACIJI AUSTRIJE
Srdjan Stanic pitarski ker

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.