Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4469
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MoodyHank » 13 apr 2021, 16:12

Harise je napisao/la:
13 apr 2021, 15:47
Drape je napisao/la:
13 apr 2021, 14:14
Šunjić jedva čeka da iz BiH izraze interes za njeg, da u izjavi za naše portale koju će prenijeti svi portali iz Hrvatske kaže da mu je drago što se interesuju iz BiH, to mu je najbrži način da dobije poziv za Hrvatsku.
Slazem se! Moram biti iskren i ja sam bio upocetka sa dovedjenje Sunjica u reprezentaciji medjutim nakon Simunovica i Lovrica nebi ni jednog igraca više vidio ili cuo da bude u kontekstu spomenuti sa našu reprezentaciju, samo što nema mijesta u Hrvatskoj. @Joazinho i @pitagora su bili upravu. Oni trazi medijsku paznju samo da bi selektor od Hrvatske ili Srbije pokazo interes...
Napravi si reprezentaciju gdje je islam jedina vjera i navijaj za nju, svi ti postovi idu u tom smjeru, smiri malo.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la h1a2s3o4 » 13 apr 2021, 16:31

MoodyHank je napisao/la:
13 apr 2021, 16:12
Harise je napisao/la:
13 apr 2021, 15:47
Drape je napisao/la:
13 apr 2021, 14:14
Šunjić jedva čeka da iz BiH izraze interes za njeg, da u izjavi za naše portale koju će prenijeti svi portali iz Hrvatske kaže da mu je drago što se interesuju iz BiH, to mu je najbrži način da dobije poziv za Hrvatsku.
Slazem se! Moram biti iskren i ja sam bio upocetka sa dovedjenje Sunjica u reprezentaciji medjutim nakon Simunovica i Lovrica nebi ni jednog igraca više vidio ili cuo da bude u kontekstu spomenuti sa našu reprezentaciju, samo što nema mijesta u Hrvatskoj. @Joazinho i @pitagora su bili upravu. Oni trazi medijsku paznju samo da bi selektor od Hrvatske ili Srbije pokazo interes...
Napravi si reprezentaciju gdje je islam jedina vjera i navijaj za nju, svi ti postovi idu u tom smjeru, smiri malo.
Gdje si procitao da covjek spominje religiju?
Svi bi voljeli vidjeti Bosance Lovrena ili Kovacica u dresu Bosne i Hercegovine. Nije da BiH njih ne želi, nego oni su se jasno izjasnili.

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4469
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MoodyHank » 13 apr 2021, 16:45

h1a2s3o4 je napisao/la:
13 apr 2021, 16:31
Gdje si procitao da covjek spominje religiju?
Svi bi voljeli vidjeti Bosance Lovrena ili Kovacica u dresu Bosne i Hercegovine. Nije da BiH njih ne želi, nego oni su se jasno izjasnili.
U prethodnim postovima koje je pisao.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la h1a2s3o4 » 13 apr 2021, 17:10

MoodyHank je napisao/la:
13 apr 2021, 16:45
h1a2s3o4 je napisao/la:
13 apr 2021, 16:31
Gdje si procitao da covjek spominje religiju?
Svi bi voljeli vidjeti Bosance Lovrena ili Kovacica u dresu Bosne i Hercegovine. Nije da BiH njih ne želi, nego oni su se jasno izjasnili.
U prethodnim postovima koje je pisao.

U ovoj diskusiji ?
Ne zelim ni njega da branim, niti tebe "napadam" ali stvarno nisam vidio da je to rekao.

Avatar
mahic
Postovi: 824
Pridružen/a: 20 mar 2008, 22:14
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la mahic » 13 apr 2021, 17:21

h1a2s3o4 je napisao/la:
13 apr 2021, 17:10
MoodyHank je napisao/la:
13 apr 2021, 16:45
h1a2s3o4 je napisao/la:
13 apr 2021, 16:31
Gdje si procitao da covjek spominje religiju?
Svi bi voljeli vidjeti Bosance Lovrena ili Kovacica u dresu Bosne i Hercegovine. Nije da BiH njih ne želi, nego oni su se jasno izjasnili.
U prethodnim postovima koje je pisao.

U ovoj diskusiji ?
Ne zelim ni njega da branim, niti tebe "napadam" ali stvarno nisam vidio da je to rekao.
generalno momak na to aludira, konstantno... ali nije to cudno, cesto je slucaj da su vece patriote, nacionalisti oni koji zive vani, nego oni koji zive tu. nije to samo fenomen za BiH, nego za sve drzave regiona koje imaju mnogoljudnu dijasporu.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DaVinci » 13 apr 2021, 18:27

mahic je napisao/la:
13 apr 2021, 17:21
h1a2s3o4 je napisao/la:
13 apr 2021, 17:10
MoodyHank je napisao/la:
13 apr 2021, 16:45

U prethodnim postovima koje je pisao.

U ovoj diskusiji ?
Ne zelim ni njega da branim, niti tebe "napadam" ali stvarno nisam vidio da je to rekao.
generalno momak na to aludira, konstantno...
Nekonta to nas Hare, kako bi to samo jednolicno bezvezno bilo ... igraju mu Samir, Amir, Meho, Hrusto i onda kad se u 40-oj oproste zamjene ih Hrusto, Meho, Amir, Samir ... i tako u krug jer nas Hare voli Alaha, Armiju, Aliju, Akciju ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4469
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MoodyHank » 13 apr 2021, 19:49

h1a2s3o4 je napisao/la:
13 apr 2021, 17:10
MoodyHank je napisao/la:
13 apr 2021, 16:45
h1a2s3o4 je napisao/la:
13 apr 2021, 16:31
Gdje si procitao da covjek spominje religiju?
Svi bi voljeli vidjeti Bosance Lovrena ili Kovacica u dresu Bosne i Hercegovine. Nije da BiH njih ne želi, nego oni su se jasno izjasnili.
U prethodnim postovima koje je pisao.

U ovoj diskusiji ?
Ne zelim ni njega da branim, niti tebe "napadam" ali stvarno nisam vidio da je to rekao.
Eto, vidiš da nisam jedini. :mrgreen:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
mahic
Postovi: 824
Pridružen/a: 20 mar 2008, 22:14
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la mahic » 13 apr 2021, 19:52

DaVinci je napisao/la:
13 apr 2021, 18:27
mahic je napisao/la:
13 apr 2021, 17:21
h1a2s3o4 je napisao/la:
13 apr 2021, 17:10



U ovoj diskusiji ?
Ne zelim ni njega da branim, niti tebe "napadam" ali stvarno nisam vidio da je to rekao.
generalno momak na to aludira, konstantno...
Nekonta to nas Hare, kako bi to samo jednolicno bezvezno bilo ... igraju mu Samir, Amir, Meho, Hrusto i onda kad se u 40-oj oproste zamjene ih Hrusto, Meho, Amir, Samir ... i tako u krug jer nas Hare voli Alaha, Armiju, Aliju, Akciju ... :zviz:
****.a takvim i Jovan Divjak smeta...

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 13 apr 2021, 20:01

Dvostruki aršini. I dan danas piše kako je Hajrović odabrao nas, iako je lik nastupio za Švicarsku prije nas.

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Harise » 14 apr 2021, 01:20

MoodyHank je napisao/la:
13 apr 2021, 16:12
Harise je napisao/la:
13 apr 2021, 15:47
Drape je napisao/la:
13 apr 2021, 14:14
Šunjić jedva čeka da iz BiH izraze interes za njeg, da u izjavi za naše portale koju će prenijeti svi portali iz Hrvatske kaže da mu je drago što se interesuju iz BiH, to mu je najbrži način da dobije poziv za Hrvatsku.
Slazem se! Moram biti iskren i ja sam bio upocetka sa dovedjenje Sunjica u reprezentaciji medjutim nakon Simunovica i Lovrica nebi ni jednog igraca više vidio ili cuo da bude u kontekstu spomenuti sa našu reprezentaciju, samo što nema mijesta u Hrvatskoj. @Joazinho i @pitagora su bili upravu. Oni trazi medijsku paznju samo da bi selektor od Hrvatske ili Srbije pokazo interes...
Napravi si reprezentaciju gdje je islam jedina vjera i navijaj za nju, svi ti postovi idu u tom smjeru, smiri malo.
Izvini ali ti si najveci glupan koji sam ikada ovdje vidio na ovoj forum vidio. Ocigledno ne kontaš ovdje o cemu ja pišem. Gdje sam ja napisao da mora reprezentacija biti Muslimanska, jesil si ti kao dijete pao cesto u glavi da ne kontaš o cemu ja pišem? Vjera je prvo za svaku osobu jedna posebna stvar. Ja znam to, jer ja zivim sa ljudima koji imaju razno razni vjere. Ako ziviš u Njemackoj, ne postoje tu razlika izmedju Katolika i Protestanta. U glavnom si Njemac, a za tebe mora jedan Bošnjak biti Musliman da bi bio Bošnjak. Drugo, Sunjic je Hrvat, jer mu Hrvatska sve dala sto nije Bosna i Hercegovina sposobna bila, da mu omoguci bolju karieru. Logicno da nece se odrec Hrvatske reprezentacije i moguce da ce isto foru kao Simunovic i Lovric uraditi da bi Hrvatska pokazala paznju na njega. Da je Katic osto u BiH igrao bi i dalje u drugo do prvo federalnu ligu. Ocigledno to ne kontaš o cemu ja pišem, jer moraš ovdje svaki put meni otic na zivce!
Zadnja izmjena: Harise, dana/u 14 apr 2021, 02:29, ukupno mijenjano 2 puta.

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Harise » 14 apr 2021, 01:27

DaVinci je napisao/la:
13 apr 2021, 18:27
mahic je napisao/la:
13 apr 2021, 17:21
h1a2s3o4 je napisao/la:
13 apr 2021, 17:10



U ovoj diskusiji ?
Ne zelim ni njega da branim, niti tebe "napadam" ali stvarno nisam vidio da je to rekao.
generalno momak na to aludira, konstantno...
Nekonta to nas Hare, kako bi to samo jednolicno bezvezno bilo ... igraju mu Samir, Amir, Meho, Hrusto i onda kad se u 40-oj oproste zamjene ih Hrusto, Meho, Amir, Samir ... i tako u krug jer nas Hare voli Alaha, Armiju, Aliju, Akciju ... :zviz:
Sta ti znaš koga ja volim ovdje, ako hoces mogu tebi moju cijelu biografiju pokazati na privatni chat. Allaha volim redi vjere, a to nije ocigledno tvoj problem niti treba tebe zanimati za koga vjerujem. Drugo, volim ja Armija BiH, jer bez nje nebi ni imali našu ljepu Bosnu i Hercegovinu. Treco, kakve veze ima sada da li ja Alija Izetbegovica volim ili na, kakve ima to sada veze sa ovu diskusija? Jel ovo politika ili Sport?
Zadnja izmjena: Harise, dana/u 14 apr 2021, 02:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Derdiyok » 14 apr 2021, 01:43

Samo prskaj nejac harise
Peace :bih:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4469
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MoodyHank » 14 apr 2021, 01:44

Harise je napisao/la:
14 apr 2021, 01:20
Izvini ali ti si najveci glupan koji sam ikada ovdje vidio na ovoj forum vidio. Ocigledno ne kontaš ovdje o cemu ja pišem. Gdje sam ja napisao da mora reprezentacija biti Muslimanska, jesil si ti kao dijete pao cesto u glavi da ne kontaš o cemu ja pišem? Vjera je prvo za svaku osobu jedna posebna stvar. Ja znam to, jer ja zivim sa ljudima koji imaju razno razni vjere. Ako ziviš u Njemackoj, ne postoje tu razlika izmedju Katolika i Protestanta. U glavnom si Njemac, a za tebe mora jedan Bošnjak biti Musliman da bi bio Bošnjak. Drugo, Sunjic je Hrvat, jer mu Hrvatska sve dala sto nije Bosna i Hercegovina sposobna bila da mu omoguci dobru karieru. Logicno da nece se odrec Hrvatske reprezentacije i moguce da ce isto foru kao Simunovic i Lovric uraditi da bi Hrvatska pokazala interes. Da je Katic osto u BiH igrao bi i dalje u drugo do prvo federalnu ligu. Ocigledno to ne kontaš o cemu pišem, jer moraš ovdje svaki put meni otic na zivce!
Popij Xanax ili Zoloft prijatelju, smiri se malo.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Harise » 14 apr 2021, 01:52

mahic je napisao/la:
13 apr 2021, 17:21
h1a2s3o4 je napisao/la:
13 apr 2021, 17:10
MoodyHank je napisao/la:
13 apr 2021, 16:45

U prethodnim postovima koje je pisao.

U ovoj diskusiji ?
Ne zelim ni njega da branim, niti tebe "napadam" ali stvarno nisam vidio da je to rekao.
generalno momak na to aludira, konstantno... ali nije to cudno, cesto je slucaj da su vece patriote, nacionalisti oni koji zive vani, nego oni koji zive tu. nije to samo fenomen za BiH, nego za sve drzave regiona koje imaju mnogoljudnu dijasporu.
Ja sam ovdje nacionalosta? Ja mrzim Divjak? Ja aludiram konstantno? Prvo ako imaš ti nešto protiv mene dodji na chat, da možemo to na kulturan nacin rješiti bez svadje i prijetenja. Tu meni mozeš napisati sta tebi ne paše i mozda cu se u buducnosti na neki nacine popraviti. Ali ovdje bez razloga da se pravdam bez toga da sam vam nešto učinio, ne prihvacam. Ako ti imaš nešto protiv mene, onda nemoj vuc dijasporu u blatu vec samo mene! Ja sam ja, a oni koji zivi vani su svi nešto posebno. Ima puno ljudi koji su pošteni u dijasporu. Vecina njih je pobjegla iz rata, jer nisu imali mogucnost da ostanu jer su otjerani iz svoje zemlje. Logicno da imaju mnogi ljude mrzinju prema druge jer su sve izgubili sto su imali! A ti nemozeš to skopcati, jer si sebicna osoba koji zivi i procjenjuje samo u svom mjehuru i okolini. Ti nemozeš o svakome loše pricati sto nije isto dozivio kao ti. Svaka osoba na ovom svijetu je nešto drugo dozivio.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Derdiyok » 14 apr 2021, 02:00

Fck'em all :bih:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Harise » 14 apr 2021, 02:07

ASD je napisao/la:
13 apr 2021, 20:01
Dvostruki aršini. I dan danas piše kako je Hajrović odabrao nas, iako je lik nastupio za Švicarsku prije nas.
Hajrovic je odbio tada drugi poziv od Svicarske da bi igrao za nas i svako ovdje vrlo dobro zna kakav je bio potencijal za reprezentaciju. Kakav je igrac danas nije niko ocekivao tada da ce ovako završiti. Ovo ti je dokaz:

slika

Prevedeno:
Koš za švicarsku reprezentaciju: napadač GC-a Izet Hajrović radije igra za Bosnu
Zadnja izmjena: Harise, dana/u 14 apr 2021, 02:13, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 14 apr 2021, 02:11

Dokaz je da je otisao Svicarcima kad su ga zvali. Kad je vidio da nema mjesta onda dosao nama. Ne lupaj gluposti vise u vezi Hajrovica živ bio.

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Harise » 14 apr 2021, 02:18

jasmin10 je napisao/la:
14 apr 2021, 02:11
Dokaz je da je otisao Svicarcima kad su ga zvali. Kad je vidio da nema mjesta onda dosao nama. Ne lupaj gluposti vise u vezi Hajrovica živ bio.
Eto ti znaš da li je "TADA" imao mijesto u Svicarskoj reprezentacije ili ne. Nisam znao da si ti bio selektor od Svicarske da mozeš uporedit kvalitet od igrackog kadra. Jesil mu rekao hajd sine ide drazje za Bosnu tamo ceš igrati jer u Svicarskoj nemaš ti mijesta. Sto tice sada si upravu, nema ni mijesta u našu reprezentaciju pa kamo za Svicarsku reprezentaciju koja je sada dosta jaca od nas!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 14 apr 2021, 02:28

:: Naravno da znam jer je to jedini razlog zašto je on dosao nama. Plus i ona svadja sa Dzekom. Pa je na kraju morao pojesti sva ****.a sto je pisao.
I ti si bukvalno jedini lik koji misli drugacije. Zapitaj se malo sto je tako.

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Harise » 14 apr 2021, 02:44

jasmin10 je napisao/la:
14 apr 2021, 02:28
:: Naravno da znam jer je to jedini razlog zašto je on dosao nama. Plus i ona svadja sa Dzekom. Pa je na kraju morao pojesti sva ****.a sto je pisao.
I ti si bukvalno jedini lik koji misli drugacije. Zapitaj se malo sto je tako.
Sijetim se kada je Dzeko napado Hajrovica i Seferovica, a tada je Hajrovic je rekao Dzeki. Da je steta sto nije Ibrahimovic za Bosnu i Hercegovinu igrao, jer ne bi bio danas najbolji igrac reprezentacije BiH kao fora anonimus. To je sasvim bezobrazno bilo sta je tada rekao Hajrovic i to bez potrebe, ali sta ces pokajo se i igrao je za nas, nema više tu dileme. Kako je danas u razliku prema sto je tada bio, ovo su različita vremena. Ne bi ni danas imao mijesto pored Stevanovica i Visca osim ako nadje klub i da se tu dokaze. Onda moze kao 2-3 opcija biti kod nas na krilu... Ja uopste nemam pojma sto moramo sada o njemu se raspraviti to je sve prošlost... :yawn:
Zadnja izmjena: Harise, dana/u 14 apr 2021, 02:49, ukupno mijenjano 2 puta.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.