Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 16 feb 2020, 20:10

Pozvat ce se tri spica, od kojih je Dzeko siguran.

Majmuni iz saveza su pozvali najgoru alternativu za pripreme za baraz a to je Armin Hodzic. Od svih kandidata logicno da je Hodzic najiskusniji i vjerovatno ce zauzeti to drugo mjesto.

Sto se tice trece pozicije Koljic definitivno nece biti pozvan jer se tek oporavio.

Licno bi kao treceg pozvao Prevljaka jer igra u ozbiljnijoj ligi i dobro je krenuo. Ali njegov problem sto je pljunuti Dzeko samo sto je malo brzi i naravno bez svjetske hold up igre.

Demir kao i Turkes su upitni i nemaju nikakva iskustva sto se seniorske selekcije tice.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Tili
Postovi: 1234
Pridružen/a: 17 nov 2019, 01:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tili » 16 feb 2020, 20:13

Rep. kojoj je Hodzic drugi napadac a Bajic treci napadac nema cemu da se nada :kafa:

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 16 feb 2020, 20:18

DeeWa je napisao/la:
16 feb 2020, 19:52
Ja sumnjam da ce biti nekog posebnog eksperimentisanja i bacanje u vatru nekih novih igraca za baraz. Ipak to nije vrijeme u kojem ce neki debitant tek tako dobiti priliku.

Iako bi po meni sto se napada tice, pozivi se trebali dijeliti nekima od ovih igraca:
Dzeko, Prevljak, Demirovic, Turkes i Djuric.

Petorica napadaca sigurno nece dobiti poziv ako bude taktika da se igra sa jednim spicem. Previse bi to bilo.

Dzeko je tu jedini siguran. Ovo ostalo je po preferenciji.
Mozda bi prednost trebali dobiti Prevljak i Demirovic jer oni igraju u prvim ligama. Iako to sve ovisi od dosta faktora.

Meni je Djuric uvijek bio mnogo drag, jedan od najdrazih dok je bio pozivan. Medjutim, on je nama koristan samo u zadnjih 15 minuta kod ganjanja rezultata. Plus Dzeko i on nisu tipovi igraca koji bi igrali zajedno, sve i da igramo u formaciji 4-4-2.
Ovdje si zaboravio nesto jako bitno a to je da u zadnjim utakmicama kad je Dzeku trebalo zamijeniti.

Kreteni iz saveza su Hodzica identificirali kao Dzekinu zamjenu i kao alternativa za utakmice baraza, vec tada su oni mogli birati Prevljaka, Demirovica i Turkesa da skupe iskustvo u seniorskoj selekciji.

Tako da je Hodzic sigurno druga alternativa i u to nema nikakve dileme, dakle vec su ga uveli i pruzili sansu i vjerovatno obecali bitniju ulogu.

Iako sam jedan od glavnih koji prica o Demirovicu , Prevljaku Koljicu i Turkesu od tih prica nema nista.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 16 feb 2020, 20:21

Bajić ne bi trebao biti ni 10i napadač, kada vidiš da on ulazi onda tek znaš da smo defitivno izgubili :kafa:

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 16 feb 2020, 20:25

Savez je sto se napadaca tice napravio milion kikseva, nesposobni Bajic kojo se sramoti po turskon ligi smo uvodili cesto eh zamisli da smo Demira ubacivali po 10 minuta zadnjih umjesto tog balvana..

Umjesto toga oslonuli se na najgoreg moguceg napadaca u Hodzica da im baraz iznese. Ne mogu oni sad Hodzica nabit nogom i u vatru baciti druge to bi bio jos jedan kiks.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Tili
Postovi: 1234
Pridružen/a: 17 nov 2019, 01:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tili » 16 feb 2020, 20:28

Zbog saveza i glupog selektora nas je sevap izbaciti u 1 kolu baraza :kafa: ljudi barem nemaju Hodzica, Bajica klase madjare i kukuspora :kafa:

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DeeWa » 16 feb 2020, 20:37

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
16 feb 2020, 20:18
DeeWa je napisao/la:
16 feb 2020, 19:52
Ja sumnjam da ce biti nekog posebnog eksperimentisanja i bacanje u vatru nekih novih igraca za baraz. Ipak to nije vrijeme u kojem ce neki debitant tek tako dobiti priliku.

Iako bi po meni sto se napada tice, pozivi se trebali dijeliti nekima od ovih igraca:
Dzeko, Prevljak, Demirovic, Turkes i Djuric.

Petorica napadaca sigurno nece dobiti poziv ako bude taktika da se igra sa jednim spicem. Previse bi to bilo.

Dzeko je tu jedini siguran. Ovo ostalo je po preferenciji.
Mozda bi prednost trebali dobiti Prevljak i Demirovic jer oni igraju u prvim ligama. Iako to sve ovisi od dosta faktora.

Meni je Djuric uvijek bio mnogo drag, jedan od najdrazih dok je bio pozivan. Medjutim, on je nama koristan samo u zadnjih 15 minuta kod ganjanja rezultata. Plus Dzeko i on nisu tipovi igraca koji bi igrali zajedno, sve i da igramo u formaciji 4-4-2.
Ovdje si zaboravio nesto jako bitno a to je da u zadnjim utakmicama kad je Dzeku trebalo zamijeniti.

Kreteni iz saveza su Hodzica identificirali kao Dzekinu zamjenu i kao alternativa za utakmice baraza, vec tada su oni mogli birati Prevljaka, Demirovica i Turkesa da skupe iskustvo u seniorskoj selekciji.

Tako da je Hodzic sigurno druga alternativa i u to nema nikakve dileme, dakle vec su ga uveli i pruzili sansu i vjerovatno obecali bitniju ulogu.

Iako sam jedan od glavnih koji prica o Demirovicu , Prevljaku Koljicu i Turkesu od tih prica nema nista.

Upravu si. Imao sam Hodzica na umu, ali nesto sam sve kontao da i nije nesto zabijao u zadnje vrijeme jer ga nisam nesto pretjerano ni pratio ove godine. Medjutim, kada sam mu pogledao statistiku, i uz cinjenicu da je vec bio pozivan u odnosu na ove druge napadace...vjerovatno ce on biti drugi napadac.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Raonffa » 16 feb 2020, 20:44

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
16 feb 2020, 16:58
Kakvi kreteni iz St Gallena, sredina im uopste ne postoji, igra gora od Tuzla City-a
Isto kao i protiv Servettea prošli vikend, ubili ih ljudi u pojam, ne znaju ni oni kako su pobijedili, a Stevanović je na toj utakmici također mogao imati hattrick asistencij kao što je imao i danas :)

Na osnovu utakmica što sam gledao, zaista ne znam kako su oni prvoplasirana ekipa lige.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Drape » 20 feb 2020, 00:28

Wolsburg - Malmo za nas posebno interesantna utakmica zbog Ahmedhodžića i Nalića.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 20 feb 2020, 00:31

Drape je napisao/la:
20 feb 2020, 00:28
Wolsburg - Malmo za nas posebno interesantna utakmica zbog Ahmedhodžića i Nalića.
Pa kakva je situacija sa Nalićem? Ionako u reprezentaciji treba ofanzivni vezni igrač, šta se čeka ovdje?
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 2897
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la TMmanija2012 » 20 feb 2020, 00:44

Harise je napisao/la:
15 feb 2020, 01:27
Drape je napisao/la:
14 feb 2020, 21:09
Kaže novinar Emir Delić da je Arslanagić definitivno odbio da igra za nas. Mislim da je nas malo zavaralo njegovo ime i prezime, to je jedan Belgijanac kojeg ništa ne veže za BiH, tako je odgojen. Ne radi se o tome da on živi u nekom svom svijetu gdje čeka poziv Belgije već da mu se ne igra za državu koja mu se javila a njemu ne znači ništa, isto mu je da ga traži BiH, Poljska ili Bolivija.
Čekaj, je li to taj Emir Delic gdje je prije nekoliko mjeseci rekao da Emir Dilaver nije zainteresovan da igra za BiH? Ja cisto nevjerujem sta je rekao. Dino Arslanagic ima bosanski i belgjiski pasoš. Otac mu je rođen u Bosni, a majka je Bosanka koja je odrasla u Belgiji. Ja mislim da su njegovi roditelji iz istog mijesta. Tino Sven Susic i Deni Milosevic poznaju ga dobro i rekli su sami da zna naš pricati. Prati njegov profil na Instagramu i vidjeces da ima BiH zastavu na profilu. Safet Susic imao razgovor sanim u vrijeme kada je igrao u standard a nezna Belgjiski...
Dino ima naš pasos , njegov otac Orhan bivsi igrac odbojkaskog kluba Bosna,mati je Belgijanka.Dino je pristao da igra za nas ,ali dolaskom Prosineckog otisao u zaborav.

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX » 20 feb 2020, 01:53

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
20 feb 2020, 00:31
Drape je napisao/la:
20 feb 2020, 00:28
Wolsburg - Malmo za nas posebno interesantna utakmica zbog Ahmedhodžića i Nalića.
Pa kakva je situacija sa Nalićem? Ionako u reprezentaciji treba ofanzivni vezni igrač, šta se čeka ovdje?
Nalic bi se mogao naci u prvih 11 protiv svaba.
@igrajlopte 🐦


Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 20 feb 2020, 17:20

Nalić i Ahmedhodžić ukoliko pruže dobre partije mogli bi osigurati dobar transfer na ljeto. Evropska liga je dobra platforma za dokazivanje. Ali ništa nam neće značiti ako ne zaigraju ze reprezentaciju.

Meni nije jasno, u repki niko ne igra ofanzivnog veznog, šta čekamo u vezi Nalića? Da nam Zinedin ili Sušić prorade?
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX » 20 feb 2020, 17:27

Drape je napisao/la:
20 feb 2020, 16:08
Prevedite sa švedskog :kafa:

https://fotbollskane.se/malmo-ff/ramplj ... arnspoken/
Kratko receno, dobit ce sansu ove sezone. Do sada zadovoljni, imaju "velika" ocekivanja. Nalic samopouzadan i "gladan". Bice interesantno vidjeti dokle ce dogurati ove godine. Ahmedhodzic je i dalje zelen ali sigurno da ce i on dobiti sansu.
@igrajlopte 🐦

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Osim13 » 20 feb 2020, 17:33

Ako nas isfura onda mu Zlatana marginalu Nalića otjerati iz studija Nove BH :stop:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Icha
Postovi: 29
Pridružen/a: 10 sep 2018, 08:22
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Icha » 20 feb 2020, 18:33

Drape je napisao/la:
20 feb 2020, 00:28
Wolsburg - Malmo za nas posebno interesantna utakmica zbog Ahmedhodžića i Nalića.
U posljednjoj epizodi oPsajda imate nekoliko minuta o Nalicu i Ahmedhodzicu.


Icha
Postovi: 29
Pridružen/a: 10 sep 2018, 08:22
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Icha » 20 feb 2020, 19:37

Obojica su u prvih 11 veceras, upravo potvrdjeno od svedskih medija.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 20 feb 2020, 19:50

Spremaju ih za Svecku reprezentaciju....
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la babino » 20 feb 2020, 19:59

Icha je napisao/la:
20 feb 2020, 19:37
Obojica su u prvih 11 veceras, upravo potvrdjeno od svedskih medija.
majstore, jesi li pricao sa nekim od njih?
kakva su im razmisljanja?

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 42 gosta.