Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 582
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la AndreWilliams » 28 mar 2018, 16:54

Vucevich je napisao/la:Kakav Jovic i Jojic, budi ozbiljan. Prije ce Messi igrati za BiH.
Jovic rodjen u Bijeljini, trenutno nije u Krstajicevim planovima, a kod nas, sad kad nema Ibisevica, bi bio drugi napadac. Jojic je rodjen u Srbiji, ali mislim da su mu jedan ili oba roditelja iz Bosne. Kako to da je Messi ozbiljniji kandidat od ove dvojice i jos ja neozbiljan? :hmmmmm:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 28 mar 2018, 17:00

Jeste rodjen u Bijeljini a vec je odbio BiH, ogroman je srbenda i igra za Srbiju U21, na to je redovan u Bundesligi i ima bolju statistiku od skoro svakog naseg napadaca, nece nikad igrati za nas.

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 28 mar 2018, 17:08

Kakvi se ovdje ŠUPC.I prizivaju, stvarno žalosno...Zar vam cirkus sa Šimunovićem nije bio dosta. Nikad Bošnjo pameti...
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la kobe24 » 28 mar 2018, 17:10

NiftyDribbler je napisao/la:Kakvi se ovdje ŠUPC.I prizivaju, stvarno žalosno...Zar vam cirkus sa Šimunovićem nije bio dosta. Nikad Bošnjo pameti...
I ja citam i ne vjerujem. Da nam ta dvojica garantuju finale evropskog prvenstva, ja ih ne bih zvao u reprezentaciju.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Bazinga12345
Postovi: 4621
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Bazinga12345 » 28 mar 2018, 19:00

kobe24 je napisao/la:
NiftyDribbler je napisao/la:Kakvi se ovdje ŠUPC.I prizivaju, stvarno žalosno...Zar vam cirkus sa Šimunovićem nije bio dosta. Nikad Bošnjo pameti...
I ja citam i ne vjerujem. Da nam ta dvojica garantuju finale evropskog prvenstva, ja ih ne bih zvao u reprezentaciju.
A Hajrovic vam nije smetao?
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la sajo10 » 28 mar 2018, 19:05

Begovic izjavio na radiju da nema teorije da ce igrati za BiH a sada zamjenik kapitena. Medunjanin cekao do kraja Holandiju. Hajrovic upisao nastup za Svicu. Da ne pricam o propalom Tankovicu koji neki i dan danas zale etc. Mujdza promjenio drzavljanstvo kada je shvatio da nema nista od Hrvatske. I tako dalje, i tako dalje. Ali ne, problem je jedan igrac ili dva :lol:
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Bazinga12345
Postovi: 4621
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Bazinga12345 » 28 mar 2018, 19:13

sajo10 je napisao/la:Begovic izjavio na radiju da nema teorije da ce igrati za BiH a sada zamjenik kapitena. Medunjanin cekao do kraja Holandiju. Hajrovic upisao nastup za Svicu. Da ne pricam o propalom Tankovicu koji neki i dan danas zale etc. Mujdza promjenio drzavljanstvo kada je shvatio da nema nista od Hrvatske. I tako dalje, i tako dalje. Ali ne, problem je jedan igrac ili dva :lol:
Bravo. Ako išta mrzim to su dvostruki aršini. :puke:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Kompromis » 28 mar 2018, 19:18

Ne smeta pojedinim kBosnjak koji je anti-patriota ali im smeta Srbin ili Hrvat koji je to isto... ovo k je kvazi po uzoru na quazi novac...
Dvostruki arsini... puca mi neka stvar ako on ne voli BiH ali ako ce igrati profesionalno i pozrtvovano kao ogi vranjes koji je 100x veca patriota od onih sto mu zvizde i sto hucu po tribinama kao kakvi primati i domoroci...

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 1896
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la PeppermintSA » 28 mar 2018, 19:19

Ja nikad ne bih zvao te polovnjake poput Nastića, kojih nije bilo ni na radaru do nedavno. Da valja igrao bi za Srbiju.

Zašto bi poništavali neko dijete iz naše lige ili iz U21 da bi taj Nastić zaigrao? Isto kao što smo pozivali Milićeviće, Pavloviće isl prevare.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 28 mar 2018, 19:51

Nije uopste ista situacija sa Hajrovicem, Mujdzom i sa ovim. Hajrovic je kasnije odbio poziv Svicarske da bi igrao za BiH, uvijek je htio igrati za BiH.

Ako cemo vec biti okup placenika kojima boli **** za BiH bolje da kupimo 11 Brazilca i da ih naturilaziramo. Nevjerovatnoda se uvijek prizivaju neki koji su jasno ODBILI Bosnu i Hercegovinu da bi igrali za "lipu njihovu" ili "otadzbinu" a sad kad su propali uvijek ima mjesta za njih kod placenicke reprezentacije Bosne i Hercegovine. To nije slucaj sa Nasticem, ali neki Babici i slicno :rol:
Zadnja izmjena: Vucevich, dana/u 28 mar 2018, 19:53, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24471
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Goalgetter » 28 mar 2018, 19:51

sajo10 je napisao/la:Begovic izjavio na radiju da nema teorije da ce igrati za BiH a sada zamjenik kapitena. Medunjanin cekao do kraja Holandiju. Hajrovic upisao nastup za Svicu. Da ne pricam o propalom Tankovicu koji neki i dan danas zale etc. Mujdza promjenio drzavljanstvo kada je shvatio da nema nista od Hrvatske. I tako dalje, i tako dalje. Ali ne, problem je jedan igrac ili dva :lol:
Tako je. Mnogi lako zaboravljaju sta se desavalo u proslosti. ;)

Sto se tice Nastica, ako ce tu biti da dobijemo na sirini, zasto da ne? Ja se mogu kladiti da ce Kolasinac jedva odigrati nekih 50% utakmica za reprezentaciju, sklon je povredama i kartonima, Zukanovic nije prava zamjena za njega. Desice se da nam treba zamjena, a moracemo krpiti stalno poziciju.

Bazinga12345
Postovi: 4621
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Bazinga12345 » 28 mar 2018, 19:53

Vucevich je napisao/la:Nije uopste ista situacija sa Hajrovicem, Mujdzom i sa ovim. Hajrovic je kasnije odbio poziv Svicarske da bi igrao za BiH, uvijek je htio igrati za BiH.

Ako cemo vec biti okup placenika kojima boli **** za BiH bolje da kupimo 11 Brazilca i da ih naturilaziramo.
Pusti šuplju, Izet se odlučio za nas tek kada su ga Svicarci odyebali, a i vidio je da sa nama može igrati na SP. Nikakve razlike nema između njega i Seferovica.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 28 mar 2018, 19:56

Bazinga12345 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Nije uopste ista situacija sa Hajrovicem, Mujdzom i sa ovim. Hajrovic je kasnije odbio poziv Svicarske da bi igrao za BiH, uvijek je htio igrati za BiH.

Ako cemo vec biti okup placenika kojima boli **** za BiH bolje da kupimo 11 Brazilca i da ih naturilaziramo.
Pusti šuplju, Izet se odlučio za nas tek kada su ga Svicarci odyebali, a i vidio je da sa nama može igrati na SP. Nikakve razlike između njega i Seferovica.
Pricao sam licno sa Hajrovicem malo poslije te prijateljske utakmice u kojoj je igrao protiv Tunizije, nije nikakva suplja u pitanju. Evo ti upravo sta je izjavio momak skoro godinu dana prije nego sto je debitovao za nas: https://www.radio sarajevo.ba/sport/nogomet/izet-hajrovic-nije-istina-da-sam-odbio-bosnu/94335

Ostalo je historija.
Zadnja izmjena: Vucevich, dana/u 28 mar 2018, 19:59, ukupno mijenjano 1 put.

Bazinga12345
Postovi: 4621
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Bazinga12345 » 28 mar 2018, 19:58

Vucevich je napisao/la: Pricao sam licno sa Hajrovicem malo poslije te prijateljske utakmice u kojoj je igrao protiv Tunizije, nije nikakva suplja u pitanju. Evo ti upravo sta je izjavio momak skoro godinu dana prije nego sto je debitovao za nas: https://www.****.ba/sport/nogomet/izet-hajrovic-nije-istina-da-sam-odbio-bosnu/94335

Ostalo je historija.
De stavi tačku izmedju slova, ne mogu da udjem na stranicu. Ne vidim koja stranica je u pitanju.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la sajo10 » 28 mar 2018, 19:59

PeppermintSA je napisao/la:Ja nikad ne bih zvao te polovnjake poput Nastića, kojih nije bilo ni na radaru do nedavno. Da valja igrao bi za Srbiju.

Zašto bi poništavali neko dijete iz naše lige ili iz U21 da bi taj Nastić zaigrao? Isto kao što smo pozivali Milićeviće, Pavloviće isl prevare.
Onda bi imali reprezentaciju u rangu Makedonije/Finske. Jer takvi igraci nam cine okosnicu godinama :)
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 28 mar 2018, 21:31

Kompromis je napisao/la:Ne smeta pojedinim kBosnjak koji je anti-patriota ali im smeta Srbin ili Hrvat koji je to isto... ovo k je kvazi po uzoru na quazi novac...
Dvostruki arsini... puca mi neka stvar ako on ne voli BiH ali ako ce igrati profesionalno i pozrtvovano kao ogi vranjes koji je 100x veca patriota od onih sto mu zvizde i sto hucu po tribinama kao kakvi primati i domoroci...
Je.bo majku ako je četa vranješ posto patriota, onda idi i ti sebi jedan fin tatoo RS napravi.

Daj bože da mi jednog medu i asmira opet dobijemo.
Ako je iko za grđansku BiH, onda sam ja, ali netreba bit naivan.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Maestro » 28 mar 2018, 21:41

Sta ocekujes od natprosjecnog bosnje. Takvima je lik sa tetovazom genocidne tvorevine drazi nego recimo neko iz dijaspore. Bolestan narod koji nece nikad doci pameti. Zato ga kolju uvjek jedni te isti iz rata u rat. A on im se i dalje ulizuje i zeli graditi suzivot sa takvima.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Drape » 28 mar 2018, 21:43

Pola igrača sa statusom "legendi" u našoj reprezentaciji su ranije igrali za omladinske selekcije neke druge reprezentacije, neki od njih i prvobitno odbili poziv BiH, o čemu mi pričamo :D

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24471
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Goalgetter » 28 mar 2018, 21:45

Ako ce prvi kriterij za igru biti jesi li patriota, sto se zalite ako npr. Anel Hadzic bude pozivan? Lik daje 120% u dresu repke, rijetko ko je ponosan kao on kad predstavlja nasu zemlju? Nije nazalost sve u tome, ima nesto i u kvalitetu.

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 28 mar 2018, 22:03

Goalgetter je napisao/la:Ako ce prvi kriterij za igru biti jesi li patriota, sto se zalite ako npr. Anel Hadzic bude pozivan? Lik daje 120% u dresu repke, rijetko ko je ponosan kao on kad predstavlja nasu zemlju? Nije nazalost sve u tome, ima nesto i u kvalitetu.
Slažem se da netreba bit prvi kriteriji, daleko od toga. Ali treba stoviriti jedan tim, koji će igrati zajedno. Kad bi bilo sve u kvalitetu, kako jedan Island pobjedi Englesku. A to što nekima se daje kvalitet što odigraju 8 utakmica za Genk, to stoju na jednom drugom papiru. Pa svi su pričali o Elvisu Sariću kao da radi na remontu pruge u Rajlovcu, pa eto pokaže se da i nije tako. Ali eto nek su Nastić, Jojić i Jović Dani Alves, Iniesta i Suarez. Manja ke razlika između igrača nego što se misli, o klasama ovdje nepričam. Tim igra, timski duh, ideje trenera to je jako bitno!
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Rodju, Surreal, TOMCRAFT i 41 gost.