Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

worchester
Postovi: 1167
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la worchester » 17 maj 2015, 17:02

Handzic dao go zenitu za 1 1

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 17 maj 2015, 17:33

Milicevic je masina i po meni prvi prioritet repke trenutno. Na zalost nije vise mlad ali valjao bi godinu dvije dok koji od ovih mladaca stasa. Ja bih ga osobno stavio na 10ku u repki. Ako Gent osvoji prvenstvo tri nasa igraca bit ce u ligi prvaka. Nije lose.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 17 maj 2015, 17:39

dubrovnik je napisao/la:Milicevic je masina i po meni prvi prioritet repke trenutno. Na zalost nije vise mlad ali valjao bi godinu dvije dok koji od ovih mladaca stasa. Ja bih ga osobno stavio na 10ku u repki. Ako Gent osvoji prvenstvo tri nasa igraca bit ce u ligi prvaka. Nije lose.
Dosad je trebalo biti nesto pokrenuto, ako uopste postoji interes . Ima pola godine kao se o njemu prica u kontekstu reprezentacije, a i Mesa ga je spominjao.
Mesa , reaguj, oglasi se !

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Goalgetter » 17 maj 2015, 17:41

Goalgetter je napisao/la:Osman Hadzikic brani u derbiju za Austriju Wien protiv Rapid Wiena.

Imao je sada u 10' minuti ogromnu gresku kod istrcavanja, sreca da je napadac Rapida promasio gol.
Da se nadovezem jos na ovo, sad je i skrivio penal. Poprilicno nervozno djeluje i nesigurno, ipak mu je ovo prvi derbi.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 17 maj 2015, 17:43

SjeverniVjetar je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Milicevic je masina i po meni prvi prioritet repke trenutno. Na zalost nije vise mlad ali valjao bi godinu dvije dok koji od ovih mladaca stasa. Ja bih ga osobno stavio na 10ku u repki. Ako Gent osvoji prvenstvo tri nasa igraca bit ce u ligi prvaka. Nije lose.
Dosad je trebalo biti nesto pokrenuto, ako uopste postoji interes . Ima pola godine kao se o njemu prica u kontekstu reprezentacije, a i Mesa ga je spominjao.
Mesa , reaguj, oglasi se !
A da sta je nego trebalo biti pokrenuto ali vidis i sam da to u nas i ne ide brzinom kojom bi mi zeljeli. Milicevic je drama igrac i ja se samo cudim kako je vecini nas promakao. Rijetki su ga lani spominjali a i on je izgleda kasno dostigao sadasnji igracki kvalitet.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 17 maj 2015, 17:51

dubrovnik je napisao/la: A da sta je nego trebalo biti pokrenuto ali vidis i sam da to u nas i ne ide brzinom kojom bi mi zeljeli. Milicevic je drama igrac i ja se samo cudim kako je vecini nas promakao. Rijetki su ga lani spominjali a i on je izgleda kasno dostigao sadasnji igracki kvalitet.
Pa dobro, manja liga, a i nije nesto briljirao. Ove godine je eksplodirao, bore se za titulu...interes je logican. Nadam se da se nesto radi, ne bi bilo cudo ni da ga Svica pozove , nakon ovakvih igara.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 17 maj 2015, 17:54

Scuk u prvom sastavu.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Pivopija » 17 maj 2015, 18:03

Zahirovica danas ni na klupi u teskom porazu Bochuma. Dok Fejzic vec nekoliko zadnjih utakmica nikako nije u kombinacijama za utakmice, njegov klub Aalen danas je ispao u trecu ligu.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sabinho » 17 maj 2015, 18:12

MrMuscle je napisao/la:Hadziahmetovic je jucer bio ubjedljivo najbolji igrac na derbiju... a ubjedljivo najmladji bio, tek napunio 18 god... par puta 3 igraca u mjestu okrene... kreirao sanse suigracima... vezao napade... uzimao loptu u odbrani da bi kreirao akcije... sebi pravio prostor za sanse... sam se nalazio u njima, kao kod onog suta kad je delac odbranio...
A povrh svega toga izdominirao u odbrani gdje ga niko nije mogao proci... gdje je prekinuo masu napada sarajeva...

Momak ce biti najkompletniji veznjak reprezentacije, jer je odlican prema naprijed a isto tako i prema nazad, samo da ne pogrijesi kod odabira buduceg kluba... jer izgleda ide u tursku... a to mu po meni i nije pametno... a top klub je u opticaju, a ne neki kurc aspor... al svejedno bolje da ide na zapad....

Idealan parnjak besicu... da on kreira igru a besa udara protivnike... a da pjanke ide na prednjeg veznog...
Kaze Kara mlad je on... a bolji od svakog veznog u juniorskoj repci...
Klasicno navijacko razmisljanje. Boga pitaj sta smo mi o Radovcu trebali pisati nakon Atromitosa ili Gladbacha kuci, nakon Grbavice itd. Takodje, ne moze sam ponijetiti epitet najboljeg ni na jucerasnjoj utakmici jer je na njoj nastupio Gojko Cimirot. To se moze reci samo ako se gleda Zeljina ekipa, dok o utakmici u globalu ne moze.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Pivopija » 17 maj 2015, 18:27

Arslanagic na klupi protiv Anderlechta.
Stevanovic presjedio na klupi protiv Diosgyoria.
Buric branio cijelu utakmicu protiv Jagiellonia, izgubili kod kuce 1:3, velika steta jer su se mogli bodovno odvojiti na tom prvom mjestu, a ovako ce imati tezak posao da osvoje prvenstvo.
Haris Vuckic odigrao cijelu utakmicu za Rangerse u doigravanju za ulazak u prvu ligu Skotske.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MrMuscle » 17 maj 2015, 18:39

Sabinho

Nikakva navijacka prizma... i cimirot i ovaj su igrali istu poziciju... i par puta je cimirot pravljenim smijesnim sa amirove strane pogotovo kod one sanse kad je sutao sa 16m... tad je i njega kao telca obicnog prosao... a to nije jedini put na utakmici bio... cimirot prema naprijed neuporedivo sterilniji i nevidljiviji... sanse nije stvorio svojim igracima... a prema nazad je bio dobar...
Ovako nikad nijedan mladi igrac na derbiju nije izdominirao... sam nosio igru zelje... i u napadu i u odbrani... ovakva partija nekog mladica od are hodzica i njegove dominacije nije vidjena na nasim stadionima...

I ako cimirot za ono jucer zasluzuje poziv onda ovaj malac koji je uzgred 5 god mladji u najmanju ruku treba imati isti status... a ne treba gledati samu jucerasnju partiju u kontekstu mireta gledaj unazad par partija... kada je izdominirao sve utakmice... i bio najbolji igrac zelje...
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sabinho » 17 maj 2015, 18:42

MrMuscle je napisao/la:Sabinho

Nikakva navijacka prizma... i cimirot i ovaj su igrali istu poziciju... i par puta je cimirot pravljenim smijesnim sa amirove strane pogotovo kod one sanse kad je sutao sa 16m... tad je i njega kao telca obicnog prosao... a to nije jedini put na utakmici bio... cimirot prema naprijed neuporedivo sterilniji i nevidljiviji... sanse nije stvorio svojim igracima... a prema nazad je bio dobar...
Ovako nikad nijedan mladi igrac na derbiju nije izdominirao... sam nosio igru zelje... i u napadu i u odbrani... ovakva partija nekog mladica od are hodzica i njegove dominacije nije vidjena na nasim stadionima...

I ako cimirot za ono jucer zasluzuje poziv onda ovaj malac koji je uzgred 5 god mladji u najmanju ruku treba imati isti status... a ne treba gledati samu jucerasnju partiju u kontekstu mireta gledaj unazad par partija... kada je izdominirao sve utakmice... i bio najbolji igrac zelje...
Cijenim Amira ali nisi bas dobro pohvatao, kod vas je Hasanovic bio dmf a kod nas je to bio Cimirot dok je taj mali igrao poziciju kao i Stojcev-cmf. ;) Takodje, evo pitam te sta bi ja jos trebao o Radovcu pisati nakon partija koje sam nabrojao a te sam izdvojio kao najvaznije? Cimirota niko juce nije pravio smijesnim i procitaj sta su rekli NEUTRALNI forumasi, da se ja i ti ne zayebavamo. ;)
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 17 maj 2015, 18:49

Nemojte ga puno hvaliti, svaki kojeg su okivali u zvijezde je propao. Kamo srece das na ljeto ode u neku normalnu ligu, ovako ce proci kao i ostali.

Avatar
BaDa12
Postovi: 4403
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la BaDa12 » 17 maj 2015, 18:50

jasmin10 je napisao/la:Scuk u prvom sastavu.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Samo zbog tebe se nadam da će Šćuk dobiti priliku da se pokaže, koliko ga spominješ. :)
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MrMuscle » 17 maj 2015, 18:57

Sta mi ima ko govoriti pored svojih ociju.. a i sto nisam vidio ima brate snimak utakmice i on pokaze... uzmi i ti pa vidi koliko puta je cimirot popusio foru od amira.... pogotovo kod njegove sanse... a i ne samo on nego i ostali veznjaci...

Igrao je i on zadnjeg veznog... pored beskorisnog u ovoj utakmici eldara hasanovica... pa je morao i kreirati akcije sve zeljine jer je u tom segmentu dado dobrano grijesio, e on je igrao sto je igrao stojcev, a i igrati i za eldara u defanzivi...
Daleko najbolji jucer na terenu...


Vjetre...
Ovaj je vec isao na kampove Citya i to ne sto mu je babo nesto sredio, ili sto ima jakog menadjera, kao onom musicu iz travnika vec sto je kvalitetan i sto su ga ljudi gledali na ovim nasim oranicama... i od ovog ce biti u najmanju ruku igraca za repku i to ozbiljnog... samo da ne ode u sugavu Tursku... a sve su prilike da ode sad na ljeto tamo....taman zeljo dobio milion eura vise bi volio da mali ode na zapad za manje para.. jer kao i ara hodzic grehota je da igra nasu ligu a ovoliko kvalitetan...
Zadnja izmjena: MrMuscle, dana/u 17 maj 2015, 19:00, ukupno mijenjano 1 put.
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 17 maj 2015, 18:59

MrMuscle je napisao/la: Vjetre...
Ovaj je vec isao na kampove Citya i to ne sto mu je babo nesto sredio, ili sto ima jakog menadjera, kao onom musicu iz travnika vec sto je kvalitetan i sto su ga ljudi gledali na ovim nasim oranicama... i od ovog ce biti u najmanju ruku igraca za repku i to ozbiljnog... samo da ne ode u sugavu Tursku... a sve su prilike da ode sad na ljeto tamo....
Neka ide, pa makar u Tursku. Barem ce normalno jesti i trenirati, ako je talenat uspjece.
Sto se Cimirota tice, mrka kapa. Svaka treca utakmica je dobra, on treba da rasturi ovu ligu , da bi ga se smatralo potencijalom za neke ozbiljnije domete.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 17 maj 2015, 19:56

Bada moram malo sugrađanina gurati :D
Ponovo odigrao cijelo meč, dobio žuti karton i izgleda da ce uzeti bod. Čini mi se da ce opet igrati Evropu.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
SafetSajo
Postovi: 993
Pridružen/a: 13 okt 2013, 13:38
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SafetSajo » 17 maj 2015, 21:02

Hadzikic igrao cijelu partiju protiv rapida u gradskom derbiju primio 4 komada srdjan grahovac nije ulazio u igru

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 17 maj 2015, 21:19

maric je isto iz bih...

siljevac
Postovi: 173
Pridružen/a: 04 jun 2014, 20:23
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la siljevac » 17 maj 2015, 22:17

Ss :tralala: :tralala: Mr muscle koga ti favorizujes mame ti tvoje ? Koga je ko izuvao iz kopacki ? Taj kako ga zoves hadziahmetovic sta rece neke fore pravio na terenu . Hahaha :tralala: znas li sta je doktor nauka e to je cimi za toga 5 god mladjega . Stvarno jel ides ti na tekme ili ajde da se pise . Ne provociraj i ne moj pokusavati . Cimi kralju :bih: :bih: :bih:

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Sveti i 34 gosta.