Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Raonffa » 24 maj 2018, 22:27

Onaj Pavelić (desni bek) iz bečkog Rapida u Rijeku.

Doduše rekao je da ne želi igrati za BiH, al' ako se nametne u Rijeci ne sumnjam da će ga Robert zaganjati.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 24 maj 2018, 22:36

Raonffa je napisao/la:Onaj Pavelić (desni bek) iz bečkog Rapida u Rijeku.

Doduše rekao je da ne želi igrati za BiH, al' ako se nametne u Rijeci ne sumnjam da će ga Robert zaganjati.
Treba znaci malom fasisti ici na noge, da ga odje.be ko Mešu. Nikad pameti ovaj narod. Taman kad bi ga tuko svaki dan u glavu.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 24 maj 2018, 22:37

Jel ovaj Nifty napisao ijedan konstruktivan post od kako se registrovao ovdje? Samo napada korisnike.

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Miske01 » 24 maj 2018, 22:38

DrFilgud je napisao/la:
Miske01 je napisao/la: Burnić je završena stvar odavno, naš je. Samo se čeka da već jednom proigra i promijeni sportsko državljanstvo, ne znam šta se tu čeka iskreno...
Ok, hvala, mada mi je to malo cudno.
Sada je vrijeme da promijeni sportsko, pa kada/ako proigra , da odmah bude u kombinacijama.
Mogao bi i da bude standardan u U21, on ima pravo igrati i slijedeci ciklus.
Ma jedan njegov blizak prijatelj mi je rekao da je on zavrsen, inace ne znam Dzenisa licno... Sada nez dalje Bgm
BHF

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 24 maj 2018, 22:42

Miske ko Enes Hadžiethemćumurović...inace moj bliski prijatelj au braco mila...
Zadnja izmjena: NiftyDribbler, dana/u 24 maj 2018, 22:46, ukupno mijenjano 1 put.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 24 maj 2018, 22:45

Cuo sam se jucer sa Mustafinom Nanom, inace dobra moja drugarica, kaze Mustafa potpiso za 8. Ligasa nekog Hamm city...kaje ako ga Selektor zovne, moze Löw svirat qrcu...iz prve ruke momci...nana boga mi tako zbori. Fina starica, ima jos 4 zuba u glavi i pravo puru dere.
Zadnja izmjena: NiftyDribbler, dana/u 25 maj 2018, 00:34, ukupno mijenjano 1 put.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la hurem » 24 maj 2018, 23:57

Vucevich je napisao/la:Jel ovaj Nifty napisao ijedan konstruktivan post od kako se registrovao ovdje? Samo napada korisnike.
Ako nista bar svaki put konstruktivno opise svoje stanje.


Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Raonffa » 25 maj 2018, 00:36

NiftyDribbler je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Onaj Pavelić (desni bek) iz bečkog Rapida u Rijeku.

Doduše rekao je da ne želi igrati za BiH, al' ako se nametne u Rijeci ne sumnjam da će ga Robert zaganjati.
Treba znaci malom fasisti ici na noge, da ga odje.be ko Mešu. Nikad pameti ovaj narod. Taman kad bi ga tuko svaki dan u glavu.
Hiljadu puta prežvakana tema, vodeći se tvojom logikom treba odyebati svakog ko nije bošnjačke nacionalnosti i koji nominalno nije musliman, jer svako ko to nije ima veću želju da zaigra za Srbiju i Hrvatsku.

Samo je razlika u tome što neki u startu nemaju kvalitet pa obuku naš dres, neki se koprcaju tamo vamo i na kraju dođu nama kada vide da nemaju kvalitet za komšije i neki nas skroz odyebu i odu igrati za susjedne reprezentacije, jer imaju taj kvalitet. I da, veoma bitna stvar, neki od njih će javno reći kako im je želja neka od susjednih reprezentacija, neki drugi neće, ove prve ćemo pljuvati a ove druge nećemo, a u suštini razlika je nikakva.

Ne znam ni što ti napisah ovo gore, al' eto morao sam, izvinite na offtopicu.

PS: On je i dalje potencijalni reprezentativac i ne vidim zašto ga ne bih spominjao?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 25 maj 2018, 00:41

Zar nije on jasno i javno rekao da ne zeli igrati za Bosnu i Hercegovinu? Mislim da su ta vrata zatvorena.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 25 maj 2018, 00:46

ja koliko znam, on je bio voljan da igra, ali da bi igrao za nas, morao bi da uzme nase drzavljanstvo i usput vrati austrijsko. po tome bi izgubio status domaceg igraca u rapidu tj austrijskoj ligi i to je bila kocnica za nastup u drzavnom dresu BiH.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Wandelanoite » 25 maj 2018, 01:21

NiftyDribbler je napisao/la:Miske ko Enes Hadžiethemćumurović...inace moj bliski prijatelj au braco mila...
Baca frajer bombe samo takve. Jos ga i ovi napalise :lol:
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Raonffa » 25 maj 2018, 01:26

Upravu je @edinjo, rekao je da ima dvojno državljanstvo i da se ne želi odreći austrijskog da bi igrao za nas.

Doduše to je svakako indirektno impliciranje da ne želi igrati za BiH al' ne bi bio ni prvi ni zadnji koji promijeni mišljenje i dođe zaigrati za reprezentaciju.

U principu nije vrijedan takve rasprave al' pošto igra na trenutno najdeficitarnijoj poziciji u našem timu, mislim da ta priča nije završena.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Miske01 » 25 maj 2018, 01:29

I ti se možeš javiti na fb ako nešto nije jasno. (Wandelanoite)

A Vucevich je upravu što se tiče Pavelića, rekao je da ne želi gubiti austrijski pasoš radi nas i tu se priča završava...
BHF

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 25 maj 2018, 01:30

Raonffa je napisao/la:Upravu je @edinjo, rekao je da ima dvojno državljanstvo i da se ne želi odreći austrijskog da bi igrao za nas.

Doduše to je svakako indirektno impliciranje da ne želi igrati za BiH al' ne bi bio ni prvi ni zadnji koji promijeni mišljenje i dođe zaigrati za reprezentaciju.

U principu nije vrijedan takve rasprave al' pošto igra na trenutno najdeficitarnijoj poziciji u našem timu, mislim da ta priča nije završena.
Zasto bi se sad nesto promjenilo po tom pitanju? Siguran sam da se jos uvijek ne zeli odreci austrijskog drzavljanstva.

Nadam se da ce Gazibegovic sljedece godine naci svoje mjesto u ekipi Red Bull Salzburga.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Raonffa » 25 maj 2018, 01:35

Vucevich je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Upravu je @edinjo, rekao je da ima dvojno državljanstvo i da se ne želi odreći austrijskog da bi igrao za nas.

Doduše to je svakako indirektno impliciranje da ne želi igrati za BiH al' ne bi bio ni prvi ni zadnji koji promijeni mišljenje i dođe zaigrati za reprezentaciju.

U principu nije vrijedan takve rasprave al' pošto igra na trenutno najdeficitarnijoj poziciji u našem timu, mislim da ta priča nije završena.
Zasto bi se sad nesto promjenilo po tom pitanju? Siguran sam da se jos uvijek ne zeli odreci austrijskog drzavljanstva.

Nadam se da ce Gazibegovic sljedece godine naci svoje mjesto u ekipi Red Bull Salzburga.
Doduše, ne kažem da se promijenilo ili da se mora promijeniti, al' ne isključujem mogućnost da jeste. Svakoga može privući igranje za reprezentaciju, igranje na velikom takmičenju, pogotovo sada u Pavelićevom slučaju kada je jasno da neće zaigrati ni za Austriju ni za Hrvatsku. Nešto slično kao sa Jozunom, da smo se plasirali na SP danas bi Jozo trčkarao po Hrasnici skupa sa Džekom i Pjanićem, vjeruj mi :)

PS: Gazibegović je trenutno najveći potencijal na toj poziciji, uz Todorovića i Memiju, al' je upitno kako će se dalje razvijati karijere njih dvojice, sa posebnim naglašavanjem da su i jedan i drugi više za krila nego za beka.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 25 maj 2018, 01:46

Raonffa je napisao/la:
PS: Gazibegović je trenutno najveći potencijal na toj poziciji, uz Todorovića i Memiju, al' je upitno kako će se dalje razvijati karijere njih dvojice, sa posebnim naglašavanjem da su i jedan i drugi više za krila nego za beka.
Memija sa 21 napravio transfer u Dansku drugu diviziju. Nisam bas siguran oko toga.

Jeste da je sad izborio plasman u najvisi rang ali on je izgubio svoje mjesto u U21 reprezentaciji kad smo igrali onu kljucnu tekmu protiv Velsa, a da ne pricamo o A-selekciji.

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 591
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la AndreWilliams » 25 maj 2018, 01:47

NiftyDribbler je napisao/la:
AndreWilliams je napisao/la:Nece on na SP!!! Hocemo se kladiti?
Boli me qrac za njega.
Jel ti fino teta rekla da ne propustas terapiju?

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Raonffa » 25 maj 2018, 01:48

Vucevich je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
PS: Gazibegović je trenutno najveći potencijal na toj poziciji, uz Todorovića i Memiju, al' je upitno kako će se dalje razvijati karijere njih dvojice, sa posebnim naglašavanjem da su i jedan i drugi više za krila nego za beka.
Memija sa 21 napravio transfer u Dansku drugu diviziju. Nisam bas siguran oko toga.

Jeste da je sad izborio plasman u najvisi rang ali on je izgubio svoje mjesto u U21 reprezentaciji, a da ne pricamo o A-selekciji.
A yebiga nemaš drugih (mlađih i onih koji su spremni sutra zaigrati) pored njega, Todorovića i Gazibegovića.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 25 maj 2018, 01:50

Wandelanoite je napisao/la:
NiftyDribbler je napisao/la:Miske ko Enes Hadžiethemćumurović...inace moj bliski prijatelj au braco mila...
Baca frajer bombe samo takve. Jos ga i ovi napalise :lol:
Idi javi mu se na facebook jarane, mozda ima friške informacije hahaa...pozdrav junace, de im i ti reci kako stvari stoje, inace ce poci sutra svi na veceru sa Robertom, napirlitat se djabe.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 51 gost.