Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Varg
Postovi: 2603
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Varg » 12 avg 2019, 22:06

DrFilgud je napisao/la:
Justin je napisao/la: Kosovo ce ubrzo imati jacu reprezentaciju od nas. Vec imaju nekoliko dobrih talenata.
Nista dok ne pocnu gurat domacu ligu. :nene:
Nista dok Rasicu i Murica, ne zamijene Aljeti i Azimi iz FC Prizrena.
:urnebes: šta sve neće čovjek ovde pročitati, čuj kosovo... pa i crna gora godinama ima po 2-3 klasna igraca pa se sramote, a htjeli vi to priznati ili ne mi sada imamo najveću širinu ekipe nego ikad što smo imali
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 12 avg 2019, 23:04

DrFilgud je napisao/la: Pored Serbecica, Mujakica, Mihojevica, Sadikua moze samo dofacat lopte i cistit kopacke.
Cini mi se da je ovaj jos jedan Albanac koji ima 'slavenizirano' ime, poput Astrita Ajdarevica i Arijaneta Murica. Inace, vec je izabrao Kosovo dakle nije zaboravljeni ni potencijalni.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 12 avg 2019, 23:55

Vucevich je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la: Pored Serbecica, Mujakica, Mihojevica, Sadikua moze samo dofacat lopte i cistit kopacke.
Cini mi se da je ovaj jos jedan Albanac koji ima 'slavenizirano' ime, poput Astrita Ajdarevica i Arijaneta Murica. Inace, vec je izabrao Kosovo dakle nije zaboravljeni ni potencijalni.
Nije, nego neko spomenu da se nudio.
Ali istina je da ce Kosovo za 5 godina imati bolju reprezentaciju od Bih. Barem po sadasnjem potencijalu i sirini kadra.
Ako izbacis Dzeku i Pjanica, vec su sada tu negdje ili kvalitetniji.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 13 avg 2019, 00:46

Hajde ne glupiraj se. Gdje su tu negdje ili kvalitetniji? I zasto bi za 5 godina imali jacu repku ?

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 13 avg 2019, 00:56

DrFilgud je napisao/la: Nije, nego neko spomenu da se nudio.
Ali istina je da ce Kosovo za 5 godina imati bolju reprezentaciju od Bih. Barem po sadasnjem potencijalu i sirini kadra.
Ako izbacis Dzeku i Pjanica, vec su sada tu negdje ili kvalitetniji.
Vec je izabrao Kosovo, bio je pozvan na proslo okupljanje njihove reprezentacije (i time promjenio sportsko drzavljanstvo sto se samo smije jednom uraditi na ovom nivou). Kaze da je prvi izbor Kosovo, drugi izbor Svedska, BiH nije ni u prici a ne vidim razlog da sad promjeni misljenje dakle gotovo, nema veze sa ovom temom lik

Avatar
Radovan2006
Postovi: 119
Pridružen/a: 19 jul 2019, 06:34
Lokacija: Sokolac
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Radovan2006 » 13 avg 2019, 01:20

Filip Eric

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 13 avg 2019, 08:08

jasmin10 je napisao/la:Hajde ne glupiraj se. Gdje su tu negdje ili kvalitetniji? I zasto bi za 5 godina imali jacu repku ?
Bez Dzeke i Pjanica su tu negdje sa nama.
Pogledaj im igracki kadar ispod 25 godina i bice ti jasno koliko su veci potencijal.
Koliko mi imamo igraca ispod 25, da su u usponu i da igraju na pristojnom nivou?
Imamo Gojaka kojeg kujemo u zvijezde ,a on izgleda vec stagnira.

Avatar
Varg
Postovi: 2603
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Varg » 13 avg 2019, 08:17

kako si ti prošao bot pitanje nije mi jasno, imaju jedno 4 igrača koji bi kod nas upali na spisak
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 13 avg 2019, 08:30

Muric, Rashica, Zeneli, Berisha, Hadergionaj, Celina bi odmah mogli u prvih 11 BiH reprezentacije, a imaju ispod 25 godina.
Dodaj Rahmanija,Vocu, Muriqija koji bi po kvalitetu bili na spisku.
Doduse razumijem da nisi cuo za ove igrace, BHPL je druga dimenzija.
Bez Dzeke i Pjanica mi smo tarabe, jos ako izgubimo ovo malo kvaliteta sto ostaje (Kolasinac, Krunic), Estonija nam mjera.

Na koncu, u kvakifikacijaima Kosovo 3 tekme 5 bodova, mi 4 tekme 4 boda.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Unknown2 » 13 avg 2019, 08:48

Cuj Estonija :D pa 11 iz nase lige bi to dobili. kad gledas do 25 godina i kod nas ne izgleda to toliko lose.

----------------------------------------Kovacevic----------------------------------
Civic---------------------Mujakic-------------------Mihojevic----------Todorovic
------------------------------------Krunic--------------X---------------------------- ( X : Prcic, Kozulj,Loncar)
Duljevic------------------------------Gojak----------------------------------Catic
----------------------------------------Prevljak--------------------------------------- ( Koljic)

+ Bajic, Milosevic, Hajradinovic, Hodzic, Demirovic, Hadziahmetovic, Kodro, Nastic, Pidro,Menalo, Kapic, Muminovic, Mustedanagic,Sahbanadzovic, Cavar, Serbecic, ++++++

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 13 avg 2019, 08:55

Zukanovic je napisao/la:Cuj Estonija :D pa 11 iz nase lige bi to dobili. kad gledas do 25 godina i kod nas ne izgleda to toliko lose.

----------------------------------------Kovacevic----------------------------------
Civic---------------------Mujakic-------------------Mihojevic----------Todorovic
------------------------------------Krunic--------------X---------------------------- ( X : Prcic, Kozulj,Loncar)
Duljevic------------------------------Gojak----------------------------------Catic
----------------------------------------Prevljak--------------------------------------- ( Koljic)

+ Bajic, Milosevic, Hajradinovic, Hodzic, Demirovic, Hadziahmetovic, Kodro, Nastic, Pidro,Menalo, Kapic, Muminovic, Mustedanagic,Sahbanadzovic, Cavar, Serbecic, ++++++
Bravo majstore :clap:
Ova boldirana recenica je porazavajuca istina koju si nesvjesno izrekao.
Estonije je toliko slaba, da bi ih cak 11 iz nase nesretne lige (mozda) dobilo. To smo mi.

Sto se ove formacije i rezervi tice, bolje da nisi ni postavljao. Sve je vec receno i ne treba ponaosob komentarisati, siva buducnost bh fudbala. :(


DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 13 avg 2019, 09:06

Zukanovic je napisao/la:https://www.transfermarkt.com/estland/s ... erein/6133

Ti hoces mi reciti da ne moze nasa "liga" to dobiti?
Ja sam siguran da ne moze, ali to i nije bitno. Bitno je koliko smo nisko pali.
Kakva je sadasnjost i buducnost lige koja se kvalitetom mjeri sa Estonijom?
Sta je slijedece, bolji smo od Gibraltara, Andore...? jer od luksemburske lige odavno nismo.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 13 avg 2019, 10:16

Brukas se.
Krunic, Gojak, Loncar, Burnic, Besic, Pjanić, Kolasinac, Memisevic, Duljevic, Hajrović, Kovacevic, Todorović, Prcic....
Sve igraci mladji od 30 godina i 90 % njih bi igralo u prvih 11 Kosova sada, a i u narednih 5 godina.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 13 avg 2019, 10:27

jasmin10 je napisao/la:Brukas se.
Krunic, Gojak, Loncar, Burnic, Besic, Pjanić, Kolasinac, Memisevic, Duljevic, Hajrović, Kovacevic, Todorović, Prcic....
Sve igraci mladji od 30 godina i 90 % njih bi igralo u prvih 11 Kosova sada, a i u narednih 5 godina.
A otkud sada granica 30 godina?
Ako malo obratis paznju na temu diskusije, vidjeces da je pocela tvrdnjom da ce Kosovo u skoroj buducnosti imati jacu reprezentaciju od Bih.
Onda smo uzeli igrace U25, koji jos nisu stupili u najbolje igracke godine i imaju prostora za napredak.
Ti sada spominjes Pjanica, Besica, Hajrovica...Mogao si reci i Dzeko, Lulic, Ibisevic :roll:
Napravi selekciju Bih U25, dakle 1994. i mladji, pa ces vidjeti kakvim potencijalom raspolazemo.
Naravno, nemoj stavljati Burnica i slicne, koji nisu reprezentativci Bih.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 13 avg 2019, 10:31

:rol: :rol:
Pa ovi nasi ce svi i igrati u skorijoj buducnosti aBd.
Ti si rekao u narednih 5 godina. Dokazao sam ti da to sto pises je cista glupost.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Unknown2 » 13 avg 2019, 10:31

Ja tvrdim da moze nasa U25 koji sam napisao sada i za 5 godina Kosovo dobiti.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 13 avg 2019, 10:37

Zukanovic je napisao/la:Ja tvrdim da moze nasa U25 koji sam napisao sada i za 5 godina Kosovo dobiti.
Moze u bosanskoj "post truth" realnosti, u kojoj smo mi najbolji jer mislimo da smo najbolhji.
To je realnost u kojoj su Kovacevic, Mihojevic, Serbecic, Civic, Koljic, Catic(?), Todorovic i slicni anonimusi zalog za buducnost i bolji od
Murica, Rashice, Zenelija, Hadergjonaja, Celine, Rahmanija, Zhegrova...
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 13 avg 2019, 10:44, ukupno mijenjano 2 puta.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 13 avg 2019, 10:37

DrFilgud je napisao/la:
Zukanovic je napisao/la:Ja tvrdim da moze nasa U25 koji sam napisao sada i za 5 godina Kosovo dobiti.
Moze u bosanskoj "post truth" realnosti, u kojoj smo mi najbolji jer mislimo da smo najbolhji.
To je realnost u kojoj su Kovacevic, Mihojevic, Serbecic, Civic, Koljic, Catic(?) i slicni anonimusi zalog za buducnost.
Potpis (nazalost)

Avatar
Varg
Postovi: 2603
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Varg » 13 avg 2019, 10:39

zivim za dan kad ce 90% ekipe biti iz bhtpl samo da ovakvi ljudi prestanu pratit reprezentaciju
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.