Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DaVinci » 08 apr 2021, 19:30

Harise je napisao/la:
08 apr 2021, 11:47
Moja gramatika je u početku bila katastrofalna u odnosu na današnju. Tako da se svaki dan zahvaljujuci citanju foruma popravljam.
Ovo je apsolutno argumentovano tacno ... :clap:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 08 apr 2021, 19:54

ASD je napisao/la:
08 apr 2021, 17:27
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
08 apr 2021, 16:50
Dennis i Anel su jedina anomalija što se tiče dijaspore.

Gledam štopere Švedske, Granqvist se oprostio, Anel bi do sada sigurno nakupio 2-3 nastupa.

Hvala Mirso patrioto :bih:

Mada za Anela nikada nećemo znati pravu istinu, sjećam se da je Mirso veliku halabuku digao, Anel davao čudne izjave itd.

Javno je istupio tek kada je Dennis dao zvaničnu objavu.
Da se razumijemo, Dennis je i kao mladi reprezentativac Švedske dolazio na one dijasporske kampove među djecu koja nikad neće ni do 3.lige švedske dogurati.
Dok imaš onog malog Hadžiavdića iz Njemačke, kad su ga naši zvali, rekao, ne može jer ima obaveze u školi i ode igrati za Njemačku.
Za par godina kad propadne, biti će priča kako ga niko nije zvao.
Bili su Dennis Hadzikadunic, Anel Ahmedhodzic i Adi Nalic. 2 trenutna A reprezentativca, i jedan potencijalni. Mora se reci, dosta uspjesno okupljanje od strane organizatora, ali problem je nastao u selektorima koji nisu uputili pozive u mlade selekcije. Trebalo bi nastaviti i dalje sa ovakvim inicijativama, ali se mora da sprovede do kraja. Ovako nas je samo spasila dobra volja tih igraca, njihovih roditelja i ljubav prema domovini, sto ipak igraju za BiH.

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Pitagora » 08 apr 2021, 20:14

alan_kardec je napisao/la:
08 apr 2021, 09:27
Pitagora je napisao/la:
08 apr 2021, 07:34
Mujdza odbio poziv Hrvatske? Covjek debitirao za BiH s 26 godina
pa Mujdža ne da nije odbio Hrvatsku, čak naprotiv, iako je imao poziv iz FSBiH, on prihvatio poziv Hrvata i bio je na nekim okupljanjima u-21 repke Hrvatske. Ne sjećam se jel igrao utakmice, al na okupljanjima je bio sigurno.
Evo provjerih upravo na wikipediji, Mujdža odigrao 8 utakmica za Hrvatsku u-21, dao i dva gola.
Da, igrao je za u21, posljednju utakmicu odigrao 2006.
Za BiH debitirao tek 2010.

Pratim hrvatski nogomet 20 godina, nikad se nije povela ozbiljna prica o njemu i reprezentaciji. On na vrhuncu je sigurno imao mjesto u hrvatskoj reprezentaciji. Uglavnom bi bio zamjena Srni, ali bi sigurno skupio dosta nastupa jer je Srna cesto igrao naprijed. Zato mi je i cudno kako se nije digla nikakva buka ni kad je bio blizu odlaska u bh. reprezentaciju.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 08 apr 2021, 20:25

Emir Derviskadic, 16 godina vec profesionalni ugovor sa Sarpsborg 08. Vec debitovao za nasu u16 reprezentaciju. Ovo je dobar primjer. Mislim da se treba pokusati sto vise organizirati regionalna okupljanja, i privuci igrace koji imaju volju da igraju za nas.

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4477
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MoodyHank » 08 apr 2021, 21:17

Harise je napisao/la:
08 apr 2021, 11:47
MoodyHank je napisao/la:
08 apr 2021, 10:32
@Harise, de mi reci u kojoj državi živiš, da ti probam objasniti na službenom jeziku te države, jer bosanski očigledno ne razumiješ najbolje.
Cim te dovršim argumentima, uvijek smisliš isto sranje koliko je moja gramatika loša. moja gramatika je u početku bila katastrofalna u odnosu na današnju. Tako da se svaki dan zahvaljuce citanje od foruma popravim.
Koga dovršiš argumentima? Pored mene, evo i drugi ti ljudi crtaju i govore ti da lupetaš, ali očito ne razumiješ, zato ti kažem da mi ne predstavlja problem na službenom jeziku države u kojoj živiš objasniti ti ovo o čemu ti pričamo.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Jusko00
Postovi: 596
Pridružen/a: 27 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Jusko00 » 08 apr 2021, 21:26

Nemojte pisat neistine o Mujdzi,momak je dobio poziv za nasu mladu reprezentaciju i dosao na pripreme a nesposobnjakovici iz saveza nisu uspjeli da mu zavrse pasos i momak se pokupio i otisao i tek nakon toga je zaigrao za mladu selekciju hrvatske

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la alan_kardec » 08 apr 2021, 23:12

EdinjoBos je napisao/la:
08 apr 2021, 14:51
nije tacno! bio je na okupljanju nase reprezentacije kada su mu rekli da nemogu da dobiju dozvolu od fife da igra za nas, on je onda nastavio da igra za hrvate i cim su mu nasi javili da ipak mogu izganjati dozvolu da igra za BiH on je dosao!
ma tačno je, jašta je nego tačno.
dobro se sjećam te situacije oko Mujdže, tada je u paketu sa njim bio i Medunjanin. To je 2007. godina. Neko iz saveza se pohvalio medijima da je završio sa ovom dvojicom da igraju za BiH. U medijima bila euforija prije svega zbog Medunjanina koji je u tom momentu bio jedan od najtalentovanijih igrača holandske lige, razvaljivao u AZ. Poslije možda par sedmica iz saveza rekli da od njih dvojice nema ništa. Mediji se digli kako nema zašto nema ovo ono, i sjećam se neka emisija bila na tv o tome, msm na hayatu ili bht tako nešto, bio gost neko iz saveza, neki novinari i ovi iz redakcije se dogovorili sa Medunjaninom i Mujdžom da daju izjavu za tu emisiju i da kažu svoju stranu priče. Medunjanin ih na kraju iskulirao, nije se javljao na telefon, a Mujdža otvoreno reko u fazonu Hrvatska bila konkretnija, više su me željeli, bili brži, blabla... standardna šuplja. Medunjanin tada otišao sa Holandijom na u21 evropsko, oni bili domaćini i osvojili, dobili Srbiju u finalu 4:1. On tada kolko se sjećam nije imao neku minutažu al je bio u rosteru sigurno, odlična generacija Babel, Drenthe, Maduro... a msm da je bio i Huntelaar tu.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la slusalica » 09 apr 2021, 08:14

Pitagora je napisao/la:
08 apr 2021, 20:14
alan_kardec je napisao/la:
08 apr 2021, 09:27
Pitagora je napisao/la:
08 apr 2021, 07:34
Mujdza odbio poziv Hrvatske? Covjek debitirao za BiH s 26 godina
pa Mujdža ne da nije odbio Hrvatsku, čak naprotiv, iako je imao poziv iz FSBiH, on prihvatio poziv Hrvata i bio je na nekim okupljanjima u-21 repke Hrvatske. Ne sjećam se jel igrao utakmice, al na okupljanjima je bio sigurno.
Evo provjerih upravo na wikipediji, Mujdža odigrao 8 utakmica za Hrvatsku u-21, dao i dva gola.
Da, igrao je za u21, posljednju utakmicu odigrao 2006.
Za BiH debitirao tek 2010.

Pratim hrvatski nogomet 20 godina, nikad se nije povela ozbiljna prica o njemu i reprezentaciji. On na vrhuncu je sigurno imao mjesto u hrvatskoj reprezentaciji. Uglavnom bi bio zamjena Srni, ali bi sigurno skupio dosta nastupa jer je Srna cesto igrao naprijed. Zato mi je i cudno kako se nije digla nikakva buka ni kad je bio blizu odlaska u bh. reprezentaciju.
Ne lupaj,
znas kakav world class mora biti Mensur da bi zaigrao za hrvatsku repku...
tz tz tz tz tz tz

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Pitagora » 09 apr 2021, 09:59

slusalica je napisao/la:
09 apr 2021, 08:14
Ne lupaj,
znas kakav world class mora biti Mensur da bi zaigrao za hrvatsku repku...
Igrali su Dzevadi, Elvisi, Sejadi, Jasmini...za Hrvatsku i to 90ih, ali tvoj zakrzljali mozak nije dosao do te informacije.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 09 apr 2021, 10:05

Normalno da bi Mensur Mujdza imao mjesto da bude dio Hrvatske reprezentacije kad je bio standardan igrac u Sc Freiburgu, isto kao sto bi Sead Kolasinac imao mjesto da bude dio Njemacke reprezentacije u odredjenom periodu, kad je Jonas Hector iz 1. Fc Köln bio u prvih 11. Sad sto se svako omalozava koji je odlucio da igra za BiH, a imao i druge opcije, to je neki mentalni problem ljudi u BiH, i jeste za neku dublju analizu psihologa, sociologa, neko iz te struke. Otvoris temu o potencijalnim fudbalerima BiH, a 10 stranica palamudanja sta je Lovric izjavio i je li Mujdza imao druge opcije :damn:

Avatar
feniksptica
Postovi: 15334
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la feniksptica » 09 apr 2021, 14:00

Joj kad vidim kakvog Harisa da prica u mom drustvu u fudbalu, automatski odem iz drustva, sve zbog ovih Harisa ovdje..
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
obagol
Postovi: 963
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la obagol » 09 apr 2021, 14:41

Harise je napisao/la:
07 apr 2021, 23:32
MoodyHank je napisao/la:
07 apr 2021, 21:46
Harise je napisao/la:
07 apr 2021, 21:43
Ti hoceš meni stvarno kazati da su ovo otpaci igraci? :damn:
Sve i jedan su došli pod našu zastavu jer nisu imali mjesta u boljoj reprezentaciji. Begović je govorio da želi igrati za Kanadu, Lulić nije imao mjesta u Švicarskoj, Medunjanin u Holandiji, Mujdža u Hrvatskoj itd.
Begovic je 100% imao mijesto u Kanadi koja tada imala prosjecnu ekipu. A danas je prvi golman od Kanade Milan Borjan golman iz Crvene Zvezde koji imaju isti godine. Begovic branio preko 250 utakmice Premier League, bio u Portsmouth, Stoke City, Chelsea, AFC Bournemouth koji svi u trenutko igrali u Premier League i još bio clan od AC Milan. Mensur Mujdza je odbio poziv od Hrvatske redi BiH, a njegov brat Jasmin Mujdza isto igro za nas, igro je 7 godina Freiburgu i poslje toga je posto kapiten. Lulic nikada bio opcija u Svicarskoj zato sto nije imao Svicarski papire i rodjen je u BiH tacno u Mostaru igra vec 10 godina u Lazio. Hajrovic takodje odbio Svicarsku redi BiH igro je Werder Bremen, Eibar Galatasaray Dinamo. Bicakcic vec igra za našu drzavu od kada je poziv odbio od Njemacki u19, igra vec dugo Hoffenheimu. Kolasinac je odbio u21 za nas igra i bio prvi igrac iz naše reprezentacije koji je igrao Arsenalu. Jedino sto si upravu je Medunjanin koji na kraju bio naš najbolja 8, imo je dosta utakmice u Španiji koja je najbolja liga na svijetu. A ti napišeš da su svi ovi igraci otpaci? Nemogu ja vjerovati sta si napisao. :facepalm:
Ovo je najobičnija laž. Hajrović je nakon obećanja da će igrati za nas, prihvatio poziv Švicarske, bio je čak i na okupljanju ali nije dobio priliku jer su vjerovatno procijenili da je lik žešći levat. Nakon toga je prihvatio naš poziv. Njegova karijera je pokazala da je strašan kloc. Možeš napisati da je bio član Werdera, Eibara i Galatasaraya ali da je igrao, baš i ne.
Zadnja izmjena: obagol, dana/u 09 apr 2021, 15:40, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4477
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MoodyHank » 09 apr 2021, 14:45

feniksptica je napisao/la:
09 apr 2021, 14:00
Joj kad vidim kakvog Harisa da prica u mom drustvu u fudbalu, automatski odem iz drustva, sve zbog ovih Harisa ovdje..
:bow:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 09 apr 2021, 15:16

obagol je napisao/la:
09 apr 2021, 14:41
Harise je napisao/la:
07 apr 2021, 23:32
MoodyHank je napisao/la:
07 apr 2021, 21:46

Sve i jedan su došli pod našu zastavu jer nisu imali mjesta u boljoj reprezentaciji. Begović je govorio da želi igrati za Kanadu, Lulić nije imao mjesta u Švicarskoj, Medunjanin u Holandiji, Mujdža u Hrvatskoj itd.
Begovic je 100% imao mijesto u Kanadi koja tada imala prosjecnu ekipu. A danas je prvi golman od Kanade Milan Borjan golman iz Crvene Zvezde koji imaju isti godine. Begovic branio preko 250 utakmice Premier League, bio u Portsmouth, Stoke City, Chelsea, AFC Bournemouth koji svi u trenutko igrali u Premier League i još bio clan od AC Milan. Mensur Mujdza je odbio poziv od Hrvatske redi BiH, a njegov brat Jasmin Mujdza isto igro za nas, igro je 7 godina Freiburgu i poslje toga je posto kapiten. Lulic nikada bio opcija u Svicarskoj zato sto nije imao Svicarski papire i rodjen je u BiH tacno u Mostaru igra vec 10 godina u Lazio. Hajrovic takodje odbio Svicarsku redi BiH igro je Werder Bremen, Eibar Galatasaray Dinamo. Bicakcic vec igra za našu drzavu od kada je poziv odbio od Njemacki u19, igra vec dugo Hoffenheimu. Kolasinac je odbio u21 za nas igra i bio prvi igrac iz naše reprezentacije koji je igrao Arsenalu. Jedino sto si upravu je Medunjanin koji na kraju bio naš najbolja 8, imo je dosta utakmice u Španiji koja je najbolja liga na svijetu. A ti napišeš da su svi ovi igraci otpaci? Nemogu ja vjerovati sta si napisao. :facepalm:
Ovo je najobičnija laž. Hajrović je nakon obećanja da će igrati za nas, prihvatio poziv Švicarske, bio je čak i na okupljanju ali nije dobio priliku jer su vjerovatno procijenili da je lik žešći levat. Nakon toga je prihvatio naš poziv. Njegova karijera je pokazala da je strašan kloc. Možeš napisati da je bio član Werdera, Eibara i Galatasaraya ali daje igrao, baš i ne.
Odigrao je jednu prijateljsku za Švicarsku ja mislim pa su ga nogirali.

https://www.transfermarkt.com/izet-hajr ... in_id/3384

Da evo, protiv Tunisa, situacija Hajrović se nekako najbolje sjećam.

Hajrović lično će uvijek imati posebno mjesto u mojim sjećanjima, samo zbog tog gola protiv Slovačke mu svi trebamo biti zahvalni.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
obagol
Postovi: 963
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la obagol » 09 apr 2021, 15:39

Protiv Tunisa igrao 7-8 minuta, u februaru 2013 pozvan za prijateljsku Grčka-Švicarska, nije nikako dobio šansu. A već prije toga dao obećanje da će igrati za BiH i ipak se odazvao pozivu Švicarske. Nakon što nije dobio ni minute odlučio ipak igrati za BiH. Osim tog gola Slovačkoj, lik poštene utakmice nije odigrao.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 09 apr 2021, 15:42

obagol je napisao/la:
09 apr 2021, 15:39
Protiv Tunisa igrao 7-8 minuta, u februaru 2013 pozvan za prijateljsku Grčka-Švicarska, nije nikako dobio šansu. A već prije toga dao obećanje da će igrati za BiH i ipak se odazvao pozivu Švicarske. Nakon što nije dobio ni minute odlučio ipak igrati za BiH. Osim tog gola Slovačkoj, lik poštene utakmice nije odigrao.
Dao je gol protiv Finske heheheh.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 09 apr 2021, 15:49



Ide to Zukan momentalno prepraviti, :kafa:
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 09 apr 2021, 16:11

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
09 apr 2021, 15:42
obagol je napisao/la:
09 apr 2021, 15:39
Protiv Tunisa igrao 7-8 minuta, u februaru 2013 pozvan za prijateljsku Grčka-Švicarska, nije nikako dobio šansu. A već prije toga dao obećanje da će igrati za BiH i ipak se odazvao pozivu Švicarske. Nakon što nije dobio ni minute odlučio ipak igrati za BiH. Osim tog gola Slovačkoj, lik poštene utakmice nije odigrao.
Dao je gol protiv Finske heheheh.
Protiv Estonije na strani 2 gola isto. Sve u svemu igrac koji nije iskoristio svoj potencijal, mogao je definitivno vise. Hvala mu ipak sto sa svojim golom dao svoj doprinos da nas odvede na world cup.
Zadnja izmjena: Tristan10, dana/u 09 apr 2021, 16:39, ukupno mijenjano 1 put.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Unknown2 » 09 apr 2021, 16:17

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
09 apr 2021, 15:49


Ide to Zukan momentalno prepraviti, :kafa:
Dobro onda znam sada vec da Hebibovic ide na 0. :kafa: ako Kovacevic nastavi tako braniti kako brani ovi zadni utakmica ide opet na 1.0

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Drape » 09 apr 2021, 17:07

Toni Jović iz Premijer lige:

"Ja sam bio u njemačkoj trećoj ligi, tamo poslije svake utakmice imaš dva sata programa o njoj. To sve izgleda odlično, vidiš intervjue, preglede i slično, a kvalitet kod nas i kod njih je nebo i zemlja. Oni trče kao navijeni, dižu 100 kilogama u benču, a tri dupla pasa za mjesec dana treninga ne vidiš. Čim imaš bolju kameru i teren, sve to bolje izgleda i lakše se prodaje. Kod nas ne znaš ni koji je igrač na našim kamerama."

"Prije svakog meča se gledalo koliko smo hidrirani, četvrtkom smo davali urin da vidimo imamo li sve vitamine, pa ako nemaš dobiješ napitke da to popraviš do vikenda. Svako je imao svoj bicikl i obavezu da ga vozi 45 minuta. Takođe, kada mi se odlomila košcica na palcu, morao sam ići slikati to odmah uveče, a sa mnom su išli fizioterapeut, pomoćni trener i svi su ostali do dva ujutru u bolnici iako se radilo o nekoj običnoj prijateljskoj utakmici. Ne možemo se mi mjeriti sa nekom Njemačkom"

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.