Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,Monolog,ribery

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 21 jan 2018, 23:21

Rosenborg svake sezone napravi 1-2 pristojna transfera, po par miliona,
Samo neka se on izbori za prvih 11, lako ce otici dalje.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 21 jan 2018, 23:25

forgempp WroteColonRosenborg prvi u Norveškoj ubjedljivo svake godine, igraju Europska takmičenja redovno i ako se izbori (nadam se da hoće), biće on sjajan igrač.
Nego ljudi, ja sam i dalje uvjeren da je naš ubjedljivo najbolji mladi igrač Luka Menalo!
Gdje ce on, sta mislite???

Zadnje tri godine jesu prvaci, mada prije toga je bilo malo turbulencija al' su se konsolidovali od '15-te pa do dana današnjeg.

Što se Menala tiče, zavisi puno od toga ko mu je menadžer, Široki nije pravio neke spektakularne transfere u prošlosti, to je možda mali minus. Mada, mišljenja sam da bi on na ljeto mogao put Rijeke ili Dinama.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 21 jan 2018, 23:30

U zadnjih 2-3 god. je Rosenborg pravio transfere u Dansku, Izrael, 2 Bundesligu... dakle nista spektakularno. Nije ta Norveska liga bas *toliko* nesto bolja od Bosanske.

U svakom slucaju, dobro je da sto prije bjezi iz ove lige. :thumbup:
Zadnja izmjena: Vucevich, dana/u 21 jan 2018, 23:33, ukupno mijenjano 1 put.

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 21 jan 2018, 23:31

siroki nece pristati na manje od milion za mrnala osim vj Dinamu, sa njima imaju onaj sporazum neki
"EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Baho."

sve5
Kontakt:

PostPostao/la sve5 » 21 jan 2018, 23:46

forgempp WroteColonNego ljudi, ja sam i dalje uvjeren da je naš ubjedljivo najbolji mladi igrač Luka Menalo!
Gdje ce on, sta mislite???

Dobar je Luka, ali Cavar je bolji od njega. Najbolje se vidjelo na utakmici protiv Portugala u21, jednostavno nestvarno dobro je Cavar izgledao. Iako ima dosta dobrih igraca u u21, Gojak i Marijan su ipak klasa iznad ostalih.

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 22 jan 2018, 00:07

Vucevich WroteColonU zadnjih 2-3 god. je Rosenborg pravio transfere u Dansku, Izrael, 2 Bundesligu... dakle nista spektakularno. Nije ta Norveska liga bas *toliko* nesto bolja od Bosanske.

U svakom slucaju, dobro je da sto prije bjezi iz ove lige. :thumbup:

Pravio je i u Legue 1, Bundesligu, holandske jace timove...

forgempp
Kontakt:

PostPostao/la forgempp » 22 jan 2018, 00:10

U svakom slucaju u Norveskoj moze napredovati, samo rad!
"Juden Werden Hier Nicht Bedient"

legenda reala
Kontakt:

PostPostao/la legenda reala » 22 jan 2018, 00:16

Najveći Skandinavski klub, nekad stalni član LP za naše standarde odličan transfer
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 22 jan 2018, 00:27

Selimovic danas drugi najbolji igrac svoje ekipe protiv Monaco prema WhoScored, na forumu Metz ga pravo hvale!

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 22 jan 2018, 00:49

sta bi sa onim svicarcem sto se povezivao sa nama, mlad, napadac, cini mi se u baselu da je igrao ili tako nesto i da je juka pricao sa njim
"EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Baho."

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 22 jan 2018, 00:51

Moggi WroteColonsta bi sa onim svicarcem sto se povezivao sa nama, mlad, napadac, cini mi se u baselu da je igrao ili tako nesto i da je juka pricao sa njim

Ne znam da li je ovo taj ali mislim da se radi o Harisu Tabakovicu iz Young Boysa, sad igra u Madjarskoj.

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 22 jan 2018, 00:54

Vucevich WroteColon
Moggi WroteColonsta bi sa onim svicarcem sto se povezivao sa nama, mlad, napadac, cini mi se u baselu da je igrao ili tako nesto i da je juka pricao sa njim

Ne znam da li je ovo taj ali mislim da se radi o Harisu Tabakovicu iz Young Boysa, sad igra u Madjarskoj.

e on, debrecen vidim 23god, slabo

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 22 jan 2018, 01:13

Moggi WroteColon
Vucevich WroteColon

e on, debrecen vidim 23god, slabo

Ma nema nista od toga. Cak je igrao protiv nas cini mi se u proslom ciklusu U21 i nije nista pokazao.

Ali ovaj Selimovic ce biti prava igracina, treba popricati sa njim.

Sheyi
Kontakt:

PostPostao/la Sheyi » 22 jan 2018, 01:18

Vucevich WroteColonSelimovic danas drugi najbolji igrac svoje ekipe protiv Monaco prema WhoScored, na forumu Metz ga pravo hvale!

Piše da je ima drzavljanstvo Luksemburga i Srbije, gledao sam njegov Instagram, koristi ćirilicu i lijepi zastave Srbije u opisima. :D

Sabinho
Kontakt:

PostPostao/la Sabinho » 22 jan 2018, 01:20

Moggi WroteColonslika

KO TO KAZE KO TO LAZE PLBIH JE SLABA

zahoviču pusi q

Nije slaba nije slaba Cavara prodala :lol: :lol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 22 jan 2018, 01:35

Sheyi WroteColon
Vucevich WroteColonSelimovic danas drugi najbolji igrac svoje ekipe protiv Monaco prema WhoScored, na forumu Metz ga pravo hvale!

Piše da je ima drzavljanstvo Luksemburga i Srbije, gledao sam njegov Instagram, koristi ćirilicu i lijepi zastave Srbije u opisima. :D

:lol: :lol: :lol: nista, zaboravi onda. Imamo Serbecica i Mujakica :kafa:

legenda reala
Kontakt:

PostPostao/la legenda reala » 22 jan 2018, 01:52

Sheyi WroteColon

Gdje si to vidio na njegovom instg nema nikakvih zastava Srbije i sl, sve objave na francuskom :hmmmmm:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Sheyi
Kontakt:

PostPostao/la Sheyi » 22 jan 2018, 01:59

legenda reala WroteColon
Sheyi WroteColon

Gdje si to vidio na njegovom instg nema nikakvih zastava Srbije i sl, sve objave na francuskom :hmmmmm:

slika
:mrgreen:

legenda reala
Kontakt:

PostPostao/la legenda reala » 22 jan 2018, 02:04

Nisi mu trebo komentarisati :P

Ma davno je ovo.bilo, i on je ovo Biševca označio

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 22 jan 2018, 02:06

Mozda je to bilo kad je igrao za Srbiju :kafa:

Uostalom, rekao je u jednom intervju prosle sedmice na jednom francuskom sport portalu da prica bosanski :kafa:

Bice on odlican igrac, vec sad je medju najboljim igracima u Metzu i ima mjesto u pocetnoj postavi, nije to mala stvar.

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Maestro i 7 gostiju.