Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 18 dec 2019, 16:36

On je promijenio 10 menadžera do sad. Sve neki posrednici se pojavljuju.


rifresh
Postovi: 22
Pridružen/a: 23 feb 2018, 13:15
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la rifresh » 18 dec 2019, 17:26

ee šta je propalo tako igrača koji su u nekim periodima morali biti dio selekcije jer su bili u vrhunsim formama,ali jbg kod nas ti je reprezentacija ko klub drzi se jedna ekipa godinama ( eventualno jedan ili dva igrača nova upadnu ),umjesto da se u zavisnosti od forme zovu igrači,pa tako rade svjetske ekipe kad je igrač u formi zovne ga selektor,al okusnica ostaje ista,al jbg ne bi mi bili Bosna da nije tako.
I da poentiram ,hiljade potencijalnih je propalo i nije dalo za drzavu ono sto su trebali dati,bar na jednoj tekmi za dobrobit Bh.fudbala.

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Mokes » 18 dec 2019, 17:33

rifresh je napisao/la:
18 dec 2019, 17:26
ee šta je propalo tako igrača koji su u nekim periodima morali biti dio selekcije jer su bili u vrhunsim formama,ali jbg kod nas ti je reprezentacija ko klub drzi se jedna ekipa godinama ( eventualno jedan ili dva igrača nova upadnu ),umjesto da se u zavisnosti od forme zovu igrači,pa tako rade svjetske ekipe kad je igrač u formi zovne ga selektor,al okusnica ostaje ista,al jbg ne bi mi bili Bosna da nije tako.
I da poentiram ,hiljade potencijalnih je propalo i nije dalo za drzavu ono sto su trebali dati,bar na jednoj tekmi za dobrobit Bh.fudbala.
Nemamo mi toliko bazu kao te svjetske ekipe. Imamo to što imamo. Meša je pozivao sve i svašta, pa nam ni to nije donijelo rezultat ;) ;)

Nisu oni propali zbog nepozivanja u repku, već zbog drugih stvari. Ne bi tu ništa promijenio ni 1 poziv u reprezentaciju. Generalno, smiješno mi je mišljenje da reprezentacija prodaje, kad smo mi igrali samo 1 prvenstvo i tu se samo Bešić pokazao i reprezentaciju mu je pomogla, ali najveće zasluge idu njemu. ;)
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

rifresh
Postovi: 22
Pridružen/a: 23 feb 2018, 13:15
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la rifresh » 18 dec 2019, 18:08

Mokes je napisao/la:
18 dec 2019, 17:33
rifresh je napisao/la:
18 dec 2019, 17:26
ee šta je propalo tako igrača koji su u nekim periodima morali biti dio selekcije jer su bili u vrhunsim formama,ali jbg kod nas ti je reprezentacija ko klub drzi se jedna ekipa godinama ( eventualno jedan ili dva igrača nova upadnu ),umjesto da se u zavisnosti od forme zovu igrači,pa tako rade svjetske ekipe kad je igrač u formi zovne ga selektor,al okusnica ostaje ista,al jbg ne bi mi bili Bosna da nije tako.
I da poentiram ,hiljade potencijalnih je propalo i nije dalo za drzavu ono sto su trebali dati,bar na jednoj tekmi za dobrobit Bh.fudbala.
Nemamo mi toliko bazu kao te svjetske ekipe. Imamo to što imamo. Meša je pozivao sve i svašta, pa nam ni to nije donijelo rezultat ;) ;)

Nisu oni propali zbog nepozivanja u repku, već zbog drugih stvari. Ne bi tu ništa promijenio ni 1 poziv u reprezentaciju. Generalno, smiješno mi je mišljenje da reprezentacija prodaje, kad smo mi igrali samo 1 prvenstvo i tu se samo Bešić pokazao i reprezentaciju mu je pomogla, ali najveće zasluge idu njemu. ;)
slažem se jednim djelom ali bilo je tu igrača poput najsvježijeg primjera Hajraovića ,kad je mogao značiti nešto rep. nije bio pozivan,pa onda Štilić svojevremeno( jes da je Miske držo sredinu terena al et),Emir Dilaver dok je igrao u Mađarskoj,Memišević,Adnan Čustović 2000tih , Samir Muratović, legenda CSKA Elvir Rahimić koji je dobio poziv sa oko 30 godina a iza njega su ostale najbolje godine,braća Vrančić, ima još primjera

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Mokes » 20 dec 2019, 17:45

League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Jusko00
Postovi: 596
Pridružen/a: 27 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Jusko00 » 20 dec 2019, 18:38

Mokes je napisao/la:
20 dec 2019, 17:45
https://sportsport.ba/fudbal/becir-omer ... lan/345092

Propadanje u najavi.
Kakve ima veze sa nama sto ce propasti reprezentativac Svicarske :think: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Varg
Postovi: 2626
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Varg » 20 dec 2019, 19:24

"Odmah da vam ugasim nade da ce momak jednog dana zaigrat za BiH. Od toga nema nista, momak je dio programa gdje se ulaze u mlade talente u svici, cini mi se samo 10 nogometasa iz cijele svicarske su dobili tu subvenciju, dakle roditelji su takodje kasirali... bilo bi bezobrazno i nerealno da pored tog svog ulaganja da momak zaigra za na kraju za BiH koja nije kurcem mrdnula za njega. Momku sve najbolje u buducnosti i samo neka se drzi svice."


rece makelele u komentarima
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Wandelanoite » 20 dec 2019, 19:32

Inace Sarajlija kojem je u cilju ogaditi ovakvog talenta da bi progurao Mihojevica, Kovacevica i ostale amatercine. Kakve suge su to i na sta su sve spremni to je strasno. Becirov otac neki dan dao izjavu sto se tice reprezentacije, ali suge i nitkovi iz Sarajeva su spremne ici do te mjere i pisati po internetu nebuloze. Strasno.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 20 dec 2019, 19:43

Varg je napisao/la:
20 dec 2019, 19:24
"Odmah da vam ugasim nade da ce momak jednog dana zaigrat za BiH. Od toga nema nista, momak je dio programa gdje se ulaze u mlade talente u svici, cini mi se samo 10 nogometasa iz cijele svicarske su dobili tu subvenciju, dakle roditelji su takodje kasirali... bilo bi bezobrazno i nerealno da pored tog svog ulaganja da momak zaigra za na kraju za BiH koja nije kurcem mrdnula za njega. Momku sve najbolje u buducnosti i samo neka se drzi svice."


rece makelele u komentarima
Simunic bio u takvom programu australaca, pa...

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 20 dec 2019, 19:52

gdje je i sta radi novi Vidic, najbolji igrac lige Nihad Mujakic?

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Justin » 20 dec 2019, 19:58

Jusko00 je napisao/la:
20 dec 2019, 18:38
Mokes je napisao/la:
20 dec 2019, 17:45
https://sportsport.ba/fudbal/becir-omer ... lan/345092

Propadanje u najavi.
Kakve ima veze sa nama sto ce propasti reprezentativac Svicarske :think: :mrgreen: :mrgreen:
Ako je pametan igrat ce za Svicarsku. Gospodska reprezentacija sa kojom ce ici na svjetska i evropska prvenstva. Ko zna na sta cemo mi liciti za koju godinu.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Goalgetter » 23 dec 2019, 12:08

Husein Balic potpisao za LASK Linz, odlican transfer.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Wandelanoite » 23 dec 2019, 12:17

Bolji Petar Bojo, a i cuo sam da ne zeli igrati za BiH i da mu je vec isplaceno 100k eura i da je dobio 2 stana u Beču da bi igrao za Austriju.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Machak
Postovi: 3484
Pridružen/a: 05 nov 2019, 13:30
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Machak » 23 dec 2019, 12:19

Wandelanoite je napisao/la:
23 dec 2019, 12:17
Bolji Petar Bojo, a i cuo sam da ne zeli igrati za BiH i da mu je vec isplaceno 100k eura i da je dobio 2 stana u Beču da bi igrao za Austriju.
Ko ga j'ebe takvi nam ne trebaju.

Mada i razumijem igrace, danas je sve novac i materijalizam sto se vidi na primjeru mnogi planetarno poznatih fudbalskih zvijezda.
Mjau !

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Wandelanoite » 23 dec 2019, 12:21

I ja kazem, bolje da nam igraju iz nase lige igraci nego ti propali dijasporasi. Imamo Želju i Sarajevo kao nepresusni izvor talent, jos kad Osim dođe za selektora i pocne pozivati nase talente bit cemo u top 3 Evrope.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 23 dec 2019, 12:28

Wandelanoite je napisao/la:
23 dec 2019, 12:21
I ja kazem, bolje da nam igraju iz nase lige igraci nego ti propali dijasporasi. Imamo Želju i Sarajevo kao nepresusni izvor talent, jos kad Osim dođe za selektora i pocne pozivati nase talente bit cemo u top 3 Evrope.
A sta je sa ostalim klubovima iz PL, koje su nam reprezentativne igrace dali Velez, Sloboda, Celik, Borac? Isto tako glup ti je primjer Bojo, kad je Bojo upisao nastup za u21 kao igrac Fk Mladost.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 23 dec 2019, 12:31

Goalgetter je napisao/la:
23 dec 2019, 12:08
Husein Balic potpisao za LASK Linz, odlican transfer.
Super transfer. Kakav je igrac inace?

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Wandelanoite » 23 dec 2019, 12:33

Slabo ostali daju, bitni su nam talenti iz Sarajeva poput Harisa Duljevica koji je klasa iznad Senada Lulica, kao i Armina Hodzica koji je dosta bolji napadac od Vedada Ibisevica.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 23 dec 2019, 12:38

Wandelanoite je napisao/la:
23 dec 2019, 12:33
Slabo ostali daju, bitni su nam talenti iz Sarajeva poput Harisa Duljevica koji je klasa iznad Senada Lulica, kao i Armina Hodzica koji je dosta bolji napadac od Vedada Ibisevica.
Slazem se sa tim. Ali eto, uradi analizu i navedi koje su nam igrace dali Velez, Sloboda, Celik i Borac a da su bolji od eto recimo Duljevica. Ja neosporavam da smo mi normalna reprezentacija da bi i Lulic i Ibisevic bili jos u reprezentaciji. Isto tako bi vec pozvali vise igraca iz vana koji nam mogu dati i na sirini i na kvalitetu.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 45 gostiju.