Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4477
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MoodyHank » 07 apr 2021, 21:46

Harise je napisao/la:
07 apr 2021, 21:43
Ti hoceš meni stvarno kazati da su ovo otpaci igraci? :damn:
Sve i jedan su došli pod našu zastavu jer nisu imali mjesta u boljoj reprezentaciji. Begović je govorio da želi igrati za Kanadu, Lulić nije imao mjesta u Švicarskoj, Medunjanin u Holandiji, Mujdža u Hrvatskoj itd.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la JonSnow » 07 apr 2021, 21:48

MoodyHank je napisao/la:
07 apr 2021, 21:46
Harise je napisao/la:
07 apr 2021, 21:43
Ti hoceš meni stvarno kazati da su ovo otpaci igraci? :damn:
Sve i jedan su došli pod našu zastavu jer nisu imali mjesta u boljoj reprezentaciji. Begović je govorio da želi igrati za Kanadu, Lulić nije imao mjesta u Švicarskoj, Medunjanin u Holandiji, Mujdža u Hrvatskoj itd.
Sve ok ali ako se ne varam Lulić nikad nije bio u kombinacijama za Švicarsku.

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4477
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MoodyHank » 07 apr 2021, 22:08

JonSnow je napisao/la:
07 apr 2021, 21:48
MoodyHank je napisao/la:
07 apr 2021, 21:46
Harise je napisao/la:
07 apr 2021, 21:43
Ti hoceš meni stvarno kazati da su ovo otpaci igraci? :damn:
Sve i jedan su došli pod našu zastavu jer nisu imali mjesta u boljoj reprezentaciji. Begović je govorio da želi igrati za Kanadu, Lulić nije imao mjesta u Švicarskoj, Medunjanin u Holandiji, Mujdža u Hrvatskoj itd.
Sve ok ali ako se ne varam Lulić nikad nije bio u kombinacijama za Švicarsku.
To stoji, ali ovo ostalo i dalje ostaje, na Svjetsko su nas odveli "otpaci". Vidjećemo šta će Harize sad pametno napisati.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 07 apr 2021, 23:01

Šta znači biti patriota?
Udariti tetovažu ljiljana?

Avatar
mahic
Postovi: 824
Pridružen/a: 20 mar 2008, 22:14
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la mahic » 07 apr 2021, 23:22

ASD je napisao/la:
07 apr 2021, 23:01
Šta znači biti patriota?
Udariti tetovažu ljiljana?
i seferovic je po odredjenim forumasima patriota jer je istetovirao liljane i dodje kod nene i djeda u posjetu jednom godisnje... ali to sto igra za Svicarsku a ne za Bosnu i Hercegovinu, to je manje bitno. i ne moze mi niko reci da nije bio pozvan, da ga nismo pokusali dovesti, cak je neku i drzavnu nagradu dobio ako se dobro sjecam, mislim da mu je Dzeko urucio. fake patriota... druze dodji i gini na terenu, to je za mene jedino mjerilo patriotizma; tako da Sinisa Sanicanin je za mene ono sto je za vas neke haris seferovic ;)

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 07 apr 2021, 23:30

Upravo tako, patriote su Anel i Dennis koji su se odlučili igrati za Bosnu.

Doduše Mirso je imao velikog uticaja u dovođenju ove dvojice.

Anelu i Dennisu se ipak isplatilo biranje Bosne jer su već evo nakupili 4-5 utakmica, dok bi za Švedsku možda jednom debitovali i Boga pitaj kad bi više zaigrali.

Ovako je i Tanković mogao bolje proći ali eto, ko će mu ga znati šta se vrti u glavama ovih igrača.

Volio bih vidjeti situaciju gdje se WC talent Bošnjak iz dijaspore pojavljuje na scenu, tipa Pjanić samo nek je rođen u Njemačkoj ili Francuskoj pa da bira između Bosne i te zemlje hehehehe.

Mada imamo primjer Bećira koji je pristojan talenat pa nas je ekspresno odhebao.
Zadnja izmjena: DuljevinhoHaraldo, dana/u 07 apr 2021, 23:31, ukupno mijenjano 1 put.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 07 apr 2021, 23:31

Pune nam mlade "WC" talenata iz dijaspore. :D
mahic je napisao/la:
07 apr 2021, 23:22


i seferovic je po odredjenim forumasima patriota jer je istetovirao liljane i dodje kod nene i djeda u posjetu jednom godisnje... ali to sto igra za Svicarsku a ne za Bosnu i Hercegovinu, to je manje bitno. i ne moze mi niko reci da nije bio pozvan, da ga nismo pokusali dovesti, cak je neku i drzavnu nagradu dobio ako se dobro sjecam, mislim da mu je Dzeko urucio. fake patriota... druze dodji i gini na terenu, to je za mene jedino mjerilo patriotizma; tako da Sinisa Sanicanin je za mene ono sto je za vas neke haris seferovic ;)
Još glasao za SDA na pretprošlim izborima. :D
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 07 apr 2021, 23:33, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 07 apr 2021, 23:31

ASD je napisao/la:
07 apr 2021, 23:31
Pune nam mlade "WC" talenata iz dijaspore. :D
Zato kažem " pojavi " hehehehe.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Harise » 07 apr 2021, 23:32

MoodyHank je napisao/la:
07 apr 2021, 21:46
Harise je napisao/la:
07 apr 2021, 21:43
Ti hoceš meni stvarno kazati da su ovo otpaci igraci? :damn:
Sve i jedan su došli pod našu zastavu jer nisu imali mjesta u boljoj reprezentaciji. Begović je govorio da želi igrati za Kanadu, Lulić nije imao mjesta u Švicarskoj, Medunjanin u Holandiji, Mujdža u Hrvatskoj itd.
Begovic je 100% imao mijesto u Kanadi koja tada imala prosjecnu ekipu. A danas je prvi golman od Kanade Milan Borjan golman iz Crvene Zvezde koji imaju isti godine. Begovic branio preko 250 utakmice Premier League, bio u Portsmouth, Stoke City, Chelsea, AFC Bournemouth koji svi u trenutko igrali u Premier League i još bio clan od AC Milan. Mensur Mujdza je odbio poziv od Hrvatske redi BiH, a njegov brat Jasmin Mujdza isto igro za nas, igro je 7 godina Freiburgu i poslje toga je posto kapiten. Lulic nikada bio opcija u Svicarskoj zato sto nije imao Svicarski papire i rodjen je u BiH tacno u Mostaru igra vec 10 godina u Lazio. Hajrovic takodje odbio Svicarsku redi BiH igro je Werder Bremen, Eibar Galatasaray Dinamo. Bicakcic vec igra za našu drzavu od kada je poziv odbio od Njemacki u19, igra vec dugo Hoffenheimu. Kolasinac je odbio u21 za nas igra i bio prvi igrac iz naše reprezentacije koji je igrao Arsenalu. Jedino sto si upravu je Medunjanin koji na kraju bio naš najbolja 8, imo je dosta utakmice u Španiji koja je najbolja liga na svijetu. A ti napišeš da su svi ovi igraci otpaci? Nemogu ja vjerovati sta si napisao. :facepalm:

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Harise » 07 apr 2021, 23:36

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
07 apr 2021, 23:30
Upravo tako, patriote su Anel i Dennis koji su se odlučili igrati za Bosnu.

Doduše Mirso je imao velikog uticaja u dovođenju ove dvojice.

Anelu i Dennisu se ipak isplatilo biranje Bosne jer su već evo nakupili 4-5 utakmica, dok bi za Švedsku možda jednom debitovali i Boga pitaj kad bi više zaigrali.

Ovako je i Tanković mogao bolje proći ali eto, ko će mu ga znati šta se vrti u glavama ovih igrača.

Volio bih vidjeti situaciju gdje se WC talent Bošnjak iz dijaspore pojavljuje na scenu, tipa Pjanić samo nek je rođen u Njemačkoj ili Francuskoj pa da bira između Bosne i te zemlje hehehehe.

Mada imamo primjer Bećira koji je pristojan talenat pa nas je ekspresno odhebao.
Becir Omeragic je pola Bošnjak

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 07 apr 2021, 23:36

Na kraju se bezveze i piše o patriotizmu, da sutra dođe mali Bošnjak, debituje za Bayern, odhebao bi nas eskpresno.

Poluevropski igrači nas odhebavaju poput pomenuti Seferović, Tanković i nedavno Omeragić.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 07 apr 2021, 23:40

Glupo je pričati o patriotizmu u ovakvoj državi kao što smo mi.
Mrzi komšije, krade šumu, javne novce, zaposlio ženu preko štele, baca smeće u rijeku, daje mito policiji, ali eto on je patriota jer je čestitao dan nezavisnosti na instagramu.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 07 apr 2021, 23:42

Lulic objektivno nije imao mjesto u Svicarskoj reprezentaciji onog momenta kad je debitovao za nas. Cini mi se da je bilo u nekoj prijateljskoj utakmici kad je vecina reprezentativaca bojkotovala reprezentaciju, a kao selektor je uskocio Denijal Piric. Kasnije bi sto se tice kvaliteta definitivno i imao mjesto u Svicarskoj reprezentaciji. Dosta nasih igraca je i napravilo karijeru kroz nasu reprezentaciju, tako da nije samo da je reprezentacija imala korist od njih nego je to obostrano, i to je sasvim dobra stvar. Na isti nacin mislim da bi i Tankovic napravio bolju karijeru da se odlucio da igra za BiH ali nije, i on je iskljucivo odgovoran za tu odluku.

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX » 07 apr 2021, 23:50

Ko god jos vise spomene ovu tarabu Mujakica kao nekog potencijalnog reprezentativca, treba dobiti ban na 48h sati.
@igrajlopte 🐦

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Harise » 07 apr 2021, 23:51

Ja nisam upocetka spomino da treba patriota da bi dobio poziv vec, igracima mora biti jasno da mora BiH prva opcija biti. Mnogi se šprdaju sa nama da bi dobili medijsku paznju od strane svog selektora iz Srbije i Hrvatske ko naprime Lovric, Simunovic, Gudelj, Despotovic, Joveljic ili Budimir. Ako bude prioritet za igraci iz dijaspore onda ovakvi kao Ahmedhodzic, Hadzikadunic, Gigovic idt. Ako bude isti slucaj kao sa Tankovica i Seferovica onda nemamo tu sta kukati jer nismo njih kao igraci proizvodili.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 08 apr 2021, 00:02

Ja ne znam samo kako se moze pisati nekoliko stranica o Lovricu i njegovim izjavama. Iskreno, i sve te stvari su razlog zasto covjek mozda i ne zeli da pise na ovoj temi, kad dodje i nema nesto kvalitetno da procita. Njegova veza sa BiH je veoma mala, i igra citav zivot u Hrvatskoj ligi. Meni on djeluje kao solidan igrac, koji je u dosta dobroj formi i ta forma ga cini vise interesantnim nego sam kvalitet igraca. Jos igra za klub koji je stabilan i koji nema taj neki pritisak, tako da mu je dodatno lakse. Meni je npr Marko Livaja individualno dosta kvalitetniji igrac od njega, iako ne pratim nesto HNL. Samo ta rasprava sta je on rekao, bla bla, ne znam kako to nekome moze biti interesantno kad se radi o nasim potencijalnim igracima.

Avatar
Varg
Postovi: 2625
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Varg » 08 apr 2021, 00:04

da je omeragic nijemac mnogo bi lakse bilo, mozda bi imao sudbinu burnica koji je mnogo vise obecavao? Zürich nije neko mjerilo ali otom potom.

dok se za igraca borimo sa njemackom/francuskom sve je mnogo mnogo lakše, a srecom svi odlaze u njemačku zadnjih godina

i dalje polazem nade u burnica da ce nam koristiti, makar kao prosjecan bl igrac.
ne zelim vjerovati da igrac koji je za omladinske kategorije njemacke sakupio skoro 50 utakmica ne može dostici taj lvl
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Shogun
Postovi: 1265
Pridružen/a: 09 maj 2010, 23:24
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Shogun » 08 apr 2021, 07:21

Harise je napisao/la:
07 apr 2021, 23:32
MoodyHank je napisao/la:
07 apr 2021, 21:46
Harise je napisao/la:
07 apr 2021, 21:43
Ti hoceš meni stvarno kazati da su ovo otpaci igraci? :damn:
Sve i jedan su došli pod našu zastavu jer nisu imali mjesta u boljoj reprezentaciji. Begović je govorio da želi igrati za Kanadu, Lulić nije imao mjesta u Švicarskoj, Medunjanin u Holandiji, Mujdža u Hrvatskoj itd.
Begovic je 100% imao mijesto u Kanadi koja tada imala prosjecnu ekipu. A danas je prvi golman od Kanade Milan Borjan golman iz Crvene Zvezde koji imaju isti godine. Begovic branio preko 250 utakmice Premier League, bio u Portsmouth, Stoke City, Chelsea, AFC Bournemouth koji svi u trenutko igrali u Premier League i još bio clan od AC Milan. Mensur Mujdza je odbio poziv od Hrvatske redi BiH, a njegov brat Jasmin Mujdza isto igro za nas, igro je 7 godina Freiburgu i poslje toga je posto kapiten. Lulic nikada bio opcija u Svicarskoj zato sto nije imao Svicarski papire i rodjen je u BiH tacno u Mostaru igra vec 10 godina u Lazio. Hajrovic takodje odbio Svicarsku redi BiH igro je Werder Bremen, Eibar Galatasaray Dinamo. Bicakcic vec igra za našu drzavu od kada je poziv odbio od Njemacki u19, igra vec dugo Hoffenheimu. Kolasinac je odbio u21 za nas igra i bio prvi igrac iz naše reprezentacije koji je igrao Arsenalu. Jedino sto si upravu je Medunjanin koji na kraju bio naš najbolja 8, imo je dosta utakmice u Španiji koja je najbolja liga na svijetu. A ti napišeš da su svi ovi igraci otpaci? Nemogu ja vjerovati sta si napisao. :facepalm:
Nije, momcino. Vec je objerucke prihvatio poziv kao i Seferovic. Samo je Svica brzo uvidila o kakvoj se tarabi radi. Kad je on skontao da nema mjesta kod njih jedva docekao poziv BiH.

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Pitagora » 08 apr 2021, 07:34

Mujdza odbio poziv Hrvatske? Covjek debitirao za BiH s 26 godina

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la slusalica » 08 apr 2021, 09:02

Harise je napisao/la:
07 apr 2021, 23:32
MoodyHank je napisao/la:
07 apr 2021, 21:46
Harise je napisao/la:
07 apr 2021, 21:43
Ti hoceš meni stvarno kazati da su ovo otpaci igraci? :damn:
Sve i jedan su došli pod našu zastavu jer nisu imali mjesta u boljoj reprezentaciji. Begović je govorio da želi igrati za Kanadu, Lulić nije imao mjesta u Švicarskoj, Medunjanin u Holandiji, Mujdža u Hrvatskoj itd.
Begovic je 100% imao mijesto u Kanadi koja tada imala prosjecnu ekipu. A danas je prvi golman od Kanade Milan Borjan golman iz Crvene Zvezde koji imaju isti godine. Begovic branio preko 250 utakmice Premier League, bio u Portsmouth, Stoke City, Chelsea, AFC Bournemouth koji svi u trenutko igrali u Premier League i još bio clan od AC Milan. Mensur Mujdza je odbio poziv od Hrvatske redi BiH, a njegov brat Jasmin Mujdza isto igro za nas, igro je 7 godina Freiburgu i poslje toga je posto kapiten. Lulic nikada bio opcija u Svicarskoj zato sto nije imao Svicarski papire i rodjen je u BiH tacno u Mostaru igra vec 10 godina u Lazio. Hajrovic takodje odbio Svicarsku redi BiH igro je Werder Bremen, Eibar Galatasaray Dinamo. Bicakcic vec igra za našu drzavu od kada je poziv odbio od Njemacki u19, igra vec dugo Hoffenheimu. Kolasinac je odbio u21 za nas igra i bio prvi igrac iz naše reprezentacije koji je igrao Arsenalu. Jedino sto si upravu je Medunjanin koji na kraju bio naš najbolja 8, imo je dosta utakmice u Španiji koja je najbolja liga na svijetu. A ti napišeš da su svi ovi igraci otpaci? Nemogu ja vjerovati sta si napisao. :facepalm:
Sunce mojeee :plac: jos AFC Bornemouth on stavio.... oooooooj sto Haris voli fudbal,
pile malo :ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota:
tz tz tz tz tz tz

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos i 45 gostiju.