Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 14 jan 2018, 14:33

Vucevich WroteColon
pazzarac WroteColonMladi štoper Radnika pred transferom: Lane Jovanović vodi Šerbečića u inostranstvo

https://www.blic.rs/vesti/republika-srp ... vo/wxjmnmc

Cim je Lane Jovanovic to mi sugerise da se radi o Standardu iz Liegea.

E o ovome sam ti pričao neki dan u vezi Šerbečića, to je ta veza Krstajića sa europskim fudbalom, da mali igra u Želji vrhunac bi mu Turska liga bio, bez obzira što je Radnik manji i slabiji klub, ove menadžerske veze su čudo zaista.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Sabinho
Kontakt:

PostPostao/la Sabinho » 14 jan 2018, 15:17

Raonffa WroteColon
Vucevich WroteColon
pazzarac WroteColonMladi štoper Radnika pred transferom: Lane Jovanović vodi Šerbečića u inostranstvo

https://www.blic.rs/vesti/republika-srp ... vo/wxjmnmc

Cim je Lane Jovanovic to mi sugerise da se radi o Standardu iz Liegea.

E o ovome sam ti pričao neki dan u vezi Šerbečića, to je ta veza Krstajića sa europskim fudbalom, da mali igra u Želji vrhunac bi mu Turska liga bio, bez obzira što je Radnik manji i slabiji klub, ove menadžerske veze su čudo zaista.

Krstaja ima veze samo takve. Tako ti je to kad ti klub vodi takav covjek. Pa i Memisevicev transfer je cudo s obzirom na renome liqe i kluba.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 14 jan 2018, 15:19

Sabinho WroteColonKrstaja ima veze samo takve. Tako ti je to kad ti klub vodi takav covjek. Pa i Memisevicev transfer je cudo s obzirom na renome liqe i kluba.

Naravno, na ovim primjerima se vidi da nije toliko do (ne)kvaliteta domaće lige ili igrača, barem 50% su menadžerske sposobnosti.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

mire96
Kontakt:

PostPostao/la mire96 » 14 jan 2018, 16:16

Ma nije ni problem sto neko poput Lendrica zavrsi u Ligue 2, vec sto se ni u takvom klubu nije uspio nametnuti. Mada ima malo i toga da su menadzeri losi.

brig
Kontakt:

PostPostao/la brig » 14 jan 2018, 16:37

dubrovnik
Kontakt:

PostPostao/la dubrovnik » 14 jan 2018, 17:09

brig WroteColonhttp://www.transfermarkt.de/mario-kvesic/profil/spieler/166173

Dobar je ovaj mali Kvesic bio dok je igrao u Splitu. Mislio sam da ce I nesto vise napraviti.

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 14 jan 2018, 22:47

Fin intervju sa Kapicem (na nasem jeziku):

https://www.blick.ch/sport/fussball/sup ... 43527.html

PerryFred
Kontakt:

PostPostao/la PerryFred » 15 jan 2018, 22:41

“Imao samo još dvije ponude pored Grasshoppera. Jedna je bila iz Kipra, a druga iz Španije. Radilo se o drugoligašu Huesci, koja je prva na tabeli i ima ambicije za ulazak u prvu ligu. Klub je prihvatio sve tri ponude i rekao mi da ja odlučim. Nakon konsultacija s porodicom izabrao sam Grasshopper”, rekao je Kapić na početku razgovora.

“Pružili su mi sve otkako sam došao i prihvatili me na najbolji način. Maksimalno ću se potruditi da se adaptiram. Mislim da sam postupio ispravno, jer nije mala stvar kada pređete u najtrofejniji švicarski klub”.

Prošle godine Kapić je bio na korak od prelaska u italijansku Genou, ali je transfer propao. Objasnio nam je i zbog čega.

“Genoa je bila aktuelna i prije prijelaznog roka. Međutim, bilo je teško dobiti pasoš. Oni su išli na tu opciju ako dobijem pasoš da ću postati njihov igrač. Ja sam već dobio predugovor od Genoe, ali ne i pasoš, tako da je stvar propala”.

Odbio poziv Slovenije

Ističe da ga iz Fudbalskog saveza BiH još niko nije kontaktirao u vezi nastupa za našu reprezentaciju.

“Nikakvog kontakta još nije bilo. Očekivanja su jedno, a realnost drugo. Ja radim, treniram, gdje god da igrao, bila to Gorica ili Grasshopper”.

Prošle godine zvali su ga da igra za Sloveniju, ali im je jasno stavio do znanja da ga zanima samo dres BiH.

“Imao sam poziv Slovenije, ali sam rekao da je moje srce za BiH. Čekat ću poziv BiH, druge reprezentacije me ne zanimaju”.

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 16 jan 2018, 17:37

Hadziahmetovic na klupi Konyaspora, valjda se oporavio od povrede ali jos bez prilike.

muhamedhulk
Kontakt:

PostPostao/la muhamedhulk » 16 jan 2018, 19:51

Cimirot za vikend u pocetnom, dosta je odmorio par tekmi. :kafa: #Gojkara #Computer :mrgreen:
Sarajevo šampion!
FC Bayern Rekordmeister!
Dallas Cowboys!

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 16 jan 2018, 22:54

Vucevich WroteColonZukic na klupi za Tours, igraju protiv Clermont Foot.

slika

Debitovao večeras, ušao s klupe u 55 minuti.

PrinceofVeresija
Kontakt:

PostPostao/la PrinceofVeresija » 17 jan 2018, 00:24

braco WroteColon
Vucevich WroteColonZukic na klupi za Tours, igraju protiv Clermont Foot.

slika

Debitovao večeras, ušao s klupe u 55 minuti.

Meni i dalje nije jasno kako je ovaj momak iz Viteza doguro do Francuske 2.lige...sto je po nasim standardima kao da je neko iz Slaven Belupa presao u Primeru...mora da mu je dobar menadzer :lol:

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 17 jan 2018, 00:42

Na zvanicnom forumu FC Toursa hvale Zukica :)

http://toursfcfans.forumactif.com/t83p5 ... s-tours-fc

Shogun
Kontakt:

PostPostao/la Shogun » 17 jan 2018, 01:27

Dogurao do ekipe druge lige Francuske koja zauzima zadnje mjesto na tabeli. U 21. utakmicu su osvojili 6 bodova i imaju gol razliku od -30. Uskoro puni 24 godine. Daleko od toga da je on potencijalni reprezentativac.

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 17 jan 2018, 02:01

Shogun WroteColonDogurao do ekipe druge lige Francuske koja zauzima zadnje mjesto na tabeli. U 21. utakmicu su osvojili 6 bodova i imaju gol razliku od -30. Uskoro puni 24 godine. Daleko od toga da je on potencijalni reprezentativac.

Al zato su reprezentativci Miroslav Stevanovic iz druge Svicarske lige, Mateo Susic iz Sheriffa, Anel Hadzic iz Videotona... :wave:

Miske01
Kontakt:

PostPostao/la Miske01 » 17 jan 2018, 02:35

Vucevich WroteColon
Shogun WroteColonDogurao do ekipe druge lige Francuske koja zauzima zadnje mjesto na tabeli. U 21. utakmicu su osvojili 6 bodova i imaju gol razliku od -30. Uskoro puni 24 godine. Daleko od toga da je on potencijalni reprezentativac.

Al zato su reprezentativci Miroslav Stevanovic iz druge Svicarske lige, Mateo Susic iz Sheriffa, Anel Hadzic iz Videotona... :wave:

Budimo realni, ko je još od nas pratio NK Vitez osim navijača tog tima i navijača timova protiv kojih je Vitez igrao. Nezahvalno je sad Seida uspoređivati s bilo kim. Miroslav Stevanović je napravio grešku karijere (Vojvodina -> Sevilla), Anel Hadžić prosječan evropski igrač (Sturm, Videoton), Mateo Sušić isto...

Vidjet ćemo šta Zukić može ponuditi, već su mu 24...

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 17 jan 2018, 15:46

Sesar potpisao za Inter

Turku
"EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Baho."

dugi vokal spahe velida

hurem
Kontakt:

PostPostao/la hurem » 17 jan 2018, 18:17

Demirovic ceka svoju sansu s klupe u kup utakmici protiv Valencie.
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 17 jan 2018, 18:18

hurem WroteColonDemirovic ceka svoju sansu s klupe u kup utakmici protiv Valencie.

U prvoj poluozbiljnoj utakmici, odmah klupa... :think:

Miske01
Kontakt:

PostPostao/la Miske01 » 17 jan 2018, 19:12

Vucevich WroteColon
hurem WroteColonDemirovic ceka svoju sansu s klupe u kup utakmici protiv Valencie.

U prvoj poluozbiljnoj utakmici, odmah klupa... :think:

A šta si očekivao? Prvu postavu odmah u Primeri?

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: marconato i 27 gostiju.