Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

IgmanskiVukovi
Postovi: 118
Pridružen/a: 05 apr 2018, 21:03
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la IgmanskiVukovi » 10 jan 2019, 14:43

Ante Čorić, porijeklom iz Širokog nezadovoljan nepozivanjem u U 21 HR. Mozda bi zaigrao za nas, kao i stariji mu brat Josip!?

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Maestro » 10 jan 2019, 14:47

IgmanskiVukovi je napisao/la:Ante Čorić, porijeklom iz Širokog nezadovoljan nepozivanjem u U 21 HR. Mozda bi zaigrao za nas, kao i stariji mu brat Josip!?
Ko gs hebeee
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Jusko00
Postovi: 596
Pridružen/a: 27 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Jusko00 » 10 jan 2019, 14:50

IgmanskiVukovi je napisao/la:Ante Čorić, porijeklom iz Širokog nezadovoljan nepozivanjem u U 21 HR. Mozda bi zaigrao za nas, kao i stariji mu brat Josip!?
To bi Dzeko trebao zavrsiti..nek ga dovede da se napije vode sa bas carsije i nas je :mrgreen: :bih:

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Drape » 10 jan 2019, 15:35

Dino Beširović je na pripremama Hajduka, nakon što je doživio tešku povredu čim je došao iz Radnika i pauzirao pola godine.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 10 jan 2019, 19:42

Mene on podsjeca na Duljevica, nisam imao neka ocekivanja, niti sada imam vezano za njegov kapacitet i koliko moze nesto ozbiljno da napravi.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Drape » 11 jan 2019, 01:36

Lončar protiv Wolsburga a zatim i Stevanovića :bih: I Kineza koji imaju Renata Augusta i Bakambua kojeg su za 40 miliona eura doveli iz Villareala. HNTV će prenositi i sve prijateljske Dinama pa i onu protiv Duljinog Dynama.

slika

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Denchi » 11 jan 2019, 07:58

Moggi je napisao/la:pa uskace umjesto vranjesa koji izgleda def otpada, sto znaci da memisevic opet pusi kite
ne mora značit pošto Bešić igra slabije a Memišević blista na zadnjem veznom :thumbup:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Drape » 11 jan 2019, 15:39

Haris Hajradinović na proljeće neće nositi dres Nogometnog kluba Osijek. Jedan od naših najstandardnijih igrača i drugi klupski strijelac ove sezone odlučio je promijeniti sredinu i karijeru nastavlja u turskom prvoligašu Kasimpasi koji trenutno zauzima četvrto mjesto u tamošnjem prvenstvu. Hajradinović je s Osijekom imao ugovor do ljeta 2020., a Klub je uvažio njegovu želju da ove zime ode u Tursku. Povod odlasku je isključivo financijske prirode, budući da će naš dosadašnji prvotimac u Kasimpasi imati višestruko unosniji ugovor.

Kako se kaže, dobio sam ponudu koju je jako teško odbiti, a zahvalan sam Osijeku što je pozitivno odgovorio Turcima i pustio me u ovom prijelaznom roku. Uvjeti koji su mi ponuđeni u novom klubu za mene su fantastični, a vjerujem da su i Osječani na kraju zadovoljni mojim transferom, rekao je bosansko-hercegovački ofanzivni veznjak.

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la LlullSergio » 11 jan 2019, 16:16

Koliko transfer iznosi na kraju, da li se zna ?

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Wandelanoite » 11 jan 2019, 16:21

Uzeo dobru lovu, daj Boze da nesto napravi Turska liga je smiješna.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
hurem
Postovi: 8617
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la hurem » 11 jan 2019, 16:22

Meni je OK ovaj transfer u istanbulski klub koji je trenutno 4.na tablici i ima evropske ambicije u ovoj sezoni.
Bolje kao i Visca biti standardan u dobrom klubu, nego u POLUSEZONI otici u Stutgart ili Getafe i sjediti na klupi.
On ako se pokaze u Kasimpasi, brzo ce se penjati i prema vecem klubu i izazovu. Samo polahko i pametno. Na njemu je.

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la JackTheStripper » 11 jan 2019, 23:32

Ode mali Sabanadzovic u AEK.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Denchi » 12 jan 2019, 09:19

JackTheStripper je napisao/la:Ode mali Sabanadzovic u AEK.
na ljeto, sad će pola godine čuvat none po PLBiH ;) :thumbup:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 12 jan 2019, 13:40

hurem je napisao/la:Meni je OK ovaj transfer u istanbulski klub koji je trenutno 4.na tablici i ima evropske ambicije u ovoj sezoni.
Bolje kao i Visca biti standardan u dobrom klubu, nego u POLUSEZONI otici u Stutgart ili Getafe i sjediti na klupi.
On ako se pokaze u Kasimpasi, brzo ce se penjati i prema vecem klubu i izazovu. Samo polahko i pametno. Na njemu je.
Malo sam skeptican u vezi njega, ali eto s obzirom da ide za solidnu odstetu nadam se da ce brzo uci u prvi tim Kasimpase.

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la LlullSergio » 12 jan 2019, 13:59

Čuj Istanbulski klub wauu nisam to znao.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Drape » 12 jan 2019, 15:00

Predsjednik Osijeka

Ovo samo potvrđuje ono što govorim od prvoga dana, da netko tko igra zapaženo u Osijeku vrijedi milijun ili milijune eure. Logična je fluktuacija kroz momčad, a nama imponira da je turski prvoligaš platio drugu najveću odštetu u svojoj povijesti za jednog našeg igrača.

Ne možemo očekivati da odjednom budemo neljudi i ugasimo snove naših igrača za odlazak u neku jaču ligu te peterostruko ili deseterostruko većem financijskom boljitku koji im se nudi.

Da budem ogoljeno iskren, NK Osijeku ne trebaju milijuni od ove prodaje za nesmetano i normalno funkcioniranje, ali nam treba kontinuitet transfera naših igrača za budući što samoodrživiji život. Ne postoji stabilan i veliki europski klub koji ne prodaje ili ne kupuje igrače i to u puno većoj frekvenciji nego što to mi radimo. Čestitam Harisu Hajradinoviću na sportskoj predanosti koja je prepoznata i u Turskoj te mu želim uspješan nastavak karijere u Kasimpasi. Za koju sezonu to će, vjerujem, biti i u još jačim ligama što nam je svakako u interesu. Naime, nije nimalo nevažno da NK Osijek drži 20 udjela u nekoj budućoj Harisovoj prodaji.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24510
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Goalgetter » 12 jan 2019, 15:09

Glup transfer po meni, u prosjecnu ekipu Turske lige, jedino sa financijske strane sigurno da mu se isplati, sportski najgora moguca odluka. I ovo 4. mjesto je samo trenutna slika, iza njih su Galata i Besiktas koji ce ih sigurno prestici.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 12 jan 2019, 15:22

Goalgetter je napisao/la:Glup transfer po meni, u prosjecnu ekipu Turske lige, jedino sa financijske strane sigurno da mu se isplati, sportski najgora moguca odluka. I ovo 4. mjesto je samo trenutna slika, iza njih su Galata i Besiktas koji ce ih sigurno prestici.
Pa dobro sad, ne znamo kakve je ponude imao da kazemo da je ovo lose.
Svakako je bolje nego igrati HNL.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Drape » 12 jan 2019, 15:22

Premda su neki BiH portali objavili odštetu od čak četiri milijuna eura (!), neslužbeno doznajemo kako je riječ o iznosu između 2,5 i tri milijuna eura, a u njega bi bila ugrađena i klauzula o postotku za njegov sljedeći transfer. To je veći iznos od onog koji se spominjao nedavno, kada se pojavila informacija o intenzivnim upitima klubova iz Grčke, Turske i Italije. Tada se kalkuliralo o odšteti od gotovo dva milijuna eura, što očito nije bilo dovoljno da se u Gradskom vrtu upali "zeleno svjetlo". Poboljšana ponuda očito ipak je, pa ako ne bude nekih nepredviđenih poteškoća i zaokreta, Osijek će ovim transferom zaokružiti najuspješniju "izlaznu" godinu u povijesti.

A transfer Hajradinovića bio bi i među najvećima u povijesti istanbulskog kluba, koji do sada nema ni jedan trofej u svojim vitrinama, ali je posljednjih godina, nakon što se vratio u najjači rang natjecanja, uglavnom sezonu završavao između šestog i desetog mjesta. Kako se u posljednje vrijeme u Turskoj razbija dominacija velikog kvarteta (Galatasaray, Fenerbahce, Besiktas, Trabzonspor), tako je i Kasimpasa očito poželjela dodatni iskorak te bar prvi put izboriti plasman u Europu. Istanbulski je klub nedvojbeno osim igara privukao i dojmljiv učinak ofenzivnog veznjaka koji je u sezoni i pol u Osijekovu dresu u 54 susreta zabio 17 pogodaka i imao pet asistencija. Spremni su stoga Turci duboko posegnuti u svoju blagajnu te stići nadomak obaranja svog rekorda što se plaćanja odšteta tiče, jer do sada su najviše platili za Argentinca Oscara Scarionea, i to 2,8 milijuna eura švicarskom St. Gallenu prije pet sezona. Ove sezone najskuplje im je pojačanje egipatski krilni napadač Trezeguet, kojeg su Anderlechtu platili dva milijuna eura.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24510
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Goalgetter » 12 jan 2019, 15:28

ASD je napisao/la: Pa dobro sad, ne znamo kakve je ponude imao da kazemo da je ovo lose.
Svakako je bolje nego igrati HNL.
Ako su zaista postojale ponude iz lige petice, a ne sumnjam da je bilo, siguran sam gdje je trebao ici. :D Ali dobro, za mene je kandidat za reprezentaciju, jer smo tanki na krilnim pozicijima, posebno zbog Duljevica koji ne igra.

Btw. placen je 2,5 Miliona Eura a ne 4 kao sto se to u medijima prenosilo.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.