Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 24 maj 2018, 15:48

NiftyDribbler je napisao/la:Vidio sam ja kako je Legija igrala protiv Zrinjskog, nista bolji...ne trabs mi ti palamudit oko Ekstraklase pisljive. Fino brate sto si je aboniro i pratis sve i vjesis po twitter profilima lecha i tako dalje, ali tu podrzavam Robija da zove prije neke momke iz nase lige nego neke podvale tipa dilbera. Sanjin i Kruna fale, sve drugo u rangu BHPL.
Mislis poput Graovca koji nije imao mjesta ni na klupi Mouscrona u Belgijskoj ligi? Gigant.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 24 maj 2018, 15:50

Vucevich je napisao/la: Pa u Serie A je bio jedan od najgorih igraca, zapravo je ispao u Serie B sa Palermom i tamo je i ostao.

Postoji razlog sto je iz Kolna presao u Sarajevo :lol:

Kada se Jajalo proglasi najboljem igracem u ligi u njegovoj poziciji onda mozemo pricati.
Mato Jajalo: Serie A - 95 utakmica, 1.Bundesliga - 61 utakmica.
To je vise od 4 kompletne sezone u ligama petice.
Koliko bh reprezentaticvaca se moze pohvaliti takvom statistikom? Malo.
Tu dodaj i 2 utakmice za hrvatske seniore, u konkurenciji kakvu Hrvati imaju i na sirem spisku u veznom redu.
Ne znam ima li smisla diskutovati opet o ovome, ali hajde...

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 24 maj 2018, 15:53

Nastupao je za mlađe uzraste Švedske, a ističe da ga iz BiH nikada niko nije kontaktirao, iako su mu roditelji iz Goražda i može igrati za naš državni tim.

“Otkad sam počeo da igram fudbal nikada me niko iz BiH nije kontaktirao. Švedska me zvala nekoliko puta i igrao sam za njih”.

Za njega nema dileme. Bosna i Hercegovina mu je ispred Švedske.


“Srce mi kuca za Bosnu i Hercegovinu. U Švedskoj sam rođen, tu mi je društvo i sve to, ali jedna je jedina!”.


--> miske reaguj ;)
ps: radi se o adnanu maricu

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 24 maj 2018, 15:53

DrFilgud je napisao/la:
Vucevich je napisao/la: Pa u Serie A je bio jedan od najgorih igraca, zapravo je ispao u Serie B sa Palermom i tamo je i ostao.

Postoji razlog sto je iz Kolna presao u Sarajevo :lol:

Kada se Jajalo proglasi najboljem igracem u ligi u njegovoj poziciji onda mozemo pricati.
Mato Jajalo: Serie A - 95 utakmica, 1.Bundesliga - 61 utakmica.
To je vise od 4 kompletne sezone u ligama petice.
Koliko bh reprezentaticvaca se moze pohvaliti takvom statistikom? Malo.
Tu dodaj i 2 utakmice za hrvatske seniore, u konkurenciji kakvu Hrvati imaju i na sirem spisku u veznom redu.
Ne znam ima li smisla diskutovati opet o ovome, ali hajde...
Mislis 2 prijateljske utakmice za C-reprezentaciju Hrvatske (jedan koji je bio protiv Gibraltara, gdje je usao u zadnjih 25 minuta). :lol:

I drugi protiv Argentine u Londonu gdje su igrali rezervni igraci poput Sharbinija, Leovca, Antolica i Vargica?

To ti mislis bukvalno da je uzeo mjesto Modricu ili Rakiticu jel? :rol:

Isto nam je Elvir Ibisevic odigrao utakmicu za seniore BiH :D

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 24 maj 2018, 15:57

Vucevich je napisao/la:
Mislis 2 prijateljske utakmice za C-reprezentaciju Hrvatske (jedan koji je bio protiv Gibraltara, gdje je usao u zadnjih 25 minuta). :lol:

I drugi protiv Argentine u Londonu gdje su igrali rezervni igraci poput Sharbinija, Leovca, Antolica i Vargica?

To ti mislis bukvalno da je uzeo mjesto Modricu ili Rakiticu jel? :rol:

Isto nam je Elvir Ibisevic odigrao utakmicu za seniore BiH :D
Ma ne mislim nista ;)

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4755
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Bazinga12345 » 24 maj 2018, 16:01

Vucevich je napisao/la:Ali zato su pozive u reprezentaciju dobili Elvis Sarić, Goran Zakarić, Vedran Kjosevski, Deni Milošević, Mateo Sušić, Dario Đumić, Avdija Vršajević, Mato Jajalo, Anelka Hadžić, Armin Hodžić, Nemanja Bilbija i ostali. Ma daj...
Hodžić je važio za velikog talenta i redovno je zabijao za Dinamo, Susic oproban u vrijeme kada je Mujdza izgubio mjesto prvotimca u drugoligasu i jer je konkurencija na desnom beku ocajna, Dumic igrao standardno u Holadniji te imao je tada oko 25 godina, ovi iz naše lige su tu da popune broj ( Kjosevski kao treći golman).

Jajalo - Filgud objasnio, igrao standardno u Italiji, dodaj uz to da se Besic povrijedio, te propustio cijelu sezonu.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 24 maj 2018, 16:08

Bazinga12345 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Ali zato su pozive u reprezentaciju dobili Elvis Sarić, Goran Zakarić, Vedran Kjosevski, Deni Milošević, Mateo Sušić, Dario Đumić, Avdija Vršajević, Mato Jajalo, Anelka Hadžić, Armin Hodžić, Nemanja Bilbija i ostali. Ma daj...
Hodžić je važio za velikog talenta i redovno je zabijao za Dinamo, Susic oproban u vrijeme kada je Mujdza izgubio mjesto prvotimca u drugoligasu i jer je konkurencija na desnom beku ocajna, Dumic igrao standardno u Holadniji te imao je tada oko 25 godina, ovi iz naše lige su tu da popune broj ( Kjosevski kao treći golman).

Jajalo - Filgud objasnio, igrao standardno u Italiji, dodaj uz to da se Besic povrijedio, te propustio cijelu sezonu.
Nije istina:

Djumic - on do kad je bio pozvan protiv Belgije (utakmicu koji je igrao od pocetka) je odigrao samo jednu utakmicu u ligi.

Susic - dobro, nema konkurencije na desnom beku, ali po kvalitetu je jedan od najgorih koji se pojavio u dresu reprezentacije i igra u **** Moldaviji covjece. Dilaveru je inace prirodna pozicija takodjer desni bek.

Hodzic - nije nikad nista pokazao u reprezentaciji kad je dobio priliku, a inace je bio pozvan i igrao je od pocetka protiv Gibraltara.

Anelka Hadzic je bio pozvan par puta takodjer.

A ne trebaju nam igraci da 'popune broj', vec igraci koji su kvalitetne zamjene za startere! Sta ce nam neki Goran Zakaric kad ganjamo rezultat protiv jedne Austrije ili Turske?

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 24 maj 2018, 16:23

Koliko se sjecam ovog Dilavera primarna pozicija mu je DB a u Dinamo je izgleda doveden da igra stopera sto je igrao i u Poljskoj. Vjerovatno kao zamjena za Benkovica.
Valjalo bi da igra u Dinamu DB i da vidimo gdje je. Drago mi je da ce Darko biti proban na toj poziciji u narednim utakmicama ali sta ako to ne bude dobro.
Mi zamjenu za Vranjesa nemamo a moramo je pronaci. Prema tome ako bude standardan u Dinamu na poziciji DB i pokaze se ne vidim zasto se ne bi uzeo u obzir. Kao stoper nam ne treba. Konkurencija na poziciji DB-a u reprezentaciji ne postoji i svaki normalan defanzivni bocni bi nam dobro dosao. Nemam nikakvu namjeru gurati pricu o njemu u reprezentaciji a nisam ga ni gledao 3-4 godine ali mi nismo u situaciji da visoko dizemo srandarde za rezervnog DB-a iz jednostavnog razloga sto ga trenutno ne posjedujemo u ekipi. Zar nije vidjeno kako to izgleda kada stoper igra tu poziciju (Memisevic).

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la muhamedhulk » 24 maj 2018, 16:54

marconato je napisao/la:
NiftyDribbler je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:jovic na sp. minuta sutnje za palog brata sto ga ovdje najavi. :think:
Pa to je bila glupost od pocetka, ali evo citam srpski spisak pa vidim i kod njih zestok propuh na desnom beku, matori rukavina inace nista. A sigurno isto tako matorog Ivanovica tu planiraju...nismo sami hahaha
Ima mali Milenković iz Fiorentine...
Ma znam da je Jovic bio samo prica...zato i spominjem.
Pa i nije propuh bas, imaju finih igraca nazad. Milenkovic sa 195 i nije za beka, ali Ivanovic i Rukavina mogu odigrati, pogotovo prvi na iskustvo. Definitivno je selektor najslabija karika kod komsija. Meni ne ulijeva neku sigurnost. Jos nacin kako je stigao na mjesto selektora... :roll:
Uglavnom, sretno mu. :D Trebace mu.
PS. kod nas prije nikako naci lijevog beka, onda odjednom i viska ih. Ali zato fali desno bilo ko. :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 591
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la AndreWilliams » 24 maj 2018, 17:10

Nece on na SP!!! Hocemo se kladiti?

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 24 maj 2018, 17:18

Ovaj gura Dilavera ko Gringo Ljevakovica u vakat.

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Miske01 » 24 maj 2018, 17:28

edinjo-bih je napisao/la:Nastupao je za mlađe uzraste Švedske, a ističe da ga iz BiH nikada niko nije kontaktirao, iako su mu roditelji iz Goražda i može igrati za naš državni tim.

“Otkad sam počeo da igram fudbal nikada me niko iz BiH nije kontaktirao. Švedska me zvala nekoliko puta i igrao sam za njih”.

Za njega nema dileme. Bosna i Hercegovina mu je ispred Švedske.


“Srce mi kuca za Bosnu i Hercegovinu. U Švedskoj sam rođen, tu mi je društvo i sve to, ali jedna je jedina!”.


--> miske reaguj ;)
ps: radi se o adnanu maricu
Samo dok prodju prijateljski mečevi sa Albanijom, odnosno CG i J. Korejom, pa cemo njega odraditi
BHF

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 24 maj 2018, 17:44

AndreWilliams je napisao/la:Nece on na SP!!! Hocemo se kladiti?
Boli me qrac za njega.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 24 maj 2018, 17:47

edinjo-bih je napisao/la:Nastupao je za mlađe uzraste Švedske, a ističe da ga iz BiH nikada niko nije kontaktirao, iako su mu roditelji iz Goražda i može igrati za naš državni tim.

“Otkad sam počeo da igram fudbal nikada me niko iz BiH nije kontaktirao. Švedska me zvala nekoliko puta i igrao sam za njih”.

Za njega nema dileme. Bosna i Hercegovina mu je ispred Švedske.


“Srce mi kuca za Bosnu i Hercegovinu. U Švedskoj sam rođen, tu mi je društvo i sve to, ali jedna je jedina!”.


--> miske reaguj ;)
ps: radi se o adnanu maricu
Polako s ovim Maricem, i ja sam prije bio za njega ali do sad sve sto je uradio u karijeri je to sto je usao kao izmjena u FA Kupu protiv ekipe iz cetvrte engleske divizije. On vec ima 21 god, i nije odigrao ni minute premijerligaskog fudbala, na to mu je Swansea ispao u nizi rang.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Moggi » 24 maj 2018, 17:52

maric = tanksson= atajic , vidjet cete

od selimovica nemamo jos nikakvu info nazalost..
Zarathustra

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 24 maj 2018, 17:55

Tankovic je makar debitovao u EPL sa 18 godina, i to protiv Uniteda.

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 24 maj 2018, 18:06

Vucevich je napisao/la:Tankovic je makar debitovao u EPL sa 18 godina, i to protiv Uniteda.
I Mustafa je za HSV.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 24 maj 2018, 18:09

NiftyDribbler je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Tankovic je makar debitovao u EPL sa 18 godina, i to protiv Uniteda.
I Mustafa je za HSV.
Pa to je poenta Gaussu.

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Miske01 » 24 maj 2018, 18:11

Vucevich je napisao/la:
NiftyDribbler je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Tankovic je makar debitovao u EPL sa 18 godina, i to protiv Uniteda.
I Mustafa je za HSV.
Pa to je poenta Gaussu.
:urnebes: :urnebes: :rol:
BHF

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NiftyDribbler » 24 maj 2018, 18:38

Vucevich je napisao/la:
NiftyDribbler je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Tankovic je makar debitovao u EPL sa 18 godina, i to protiv Uniteda.
I Mustafa je za HSV.
Pa to je poenta Gaussu.
Ko ce tebi znat, kajes makar. Guras Dilavera, i trebam ja sad tvoje poente studirat...boli me qrac za to. Ti bi skupljo raznu bagru oko kampa.
Krampa to je onaj instrument koji tebe
shvata.

Coki te burazer
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: soccerfan i 19 gostiju.