Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 24 maj 2018, 17:47

edinjo-bih WroteColonNastupao je za mlađe uzraste Švedske, a ističe da ga iz BiH nikada niko nije kontaktirao, iako su mu roditelji iz Goražda i može igrati za naš državni tim.

“Otkad sam počeo da igram fudbal nikada me niko iz BiH nije kontaktirao. Švedska me zvala nekoliko puta i igrao sam za njih”.

Za njega nema dileme. Bosna i Hercegovina mu je ispred Švedske.

“Srce mi kuca za Bosnu i Hercegovinu. U Švedskoj sam rođen, tu mi je društvo i sve to, ali jedna je jedina!”.

--> miske reaguj ;)
ps: radi se o adnanu maricu

Polako s ovim Maricem, i ja sam prije bio za njega ali do sad sve sto je uradio u karijeri je to sto je usao kao izmjena u FA Kupu protiv ekipe iz cetvrte engleske divizije. On vec ima 21 god, i nije odigrao ni minute premijerligaskog fudbala, na to mu je Swansea ispao u nizi rang.
Zeljeznicar accepted a bid of €25,000 for Džeko. At the time, one of the Bosnian club’s directors stated, “We thought we won the lottery”.

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 24 maj 2018, 17:52

maric = tanksson= atajic , vidjet cete

od selimovica nemamo jos nikakvu info nazalost..
"EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Baho."

dugi vokal spahe velida

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 24 maj 2018, 17:55

Tankovic je makar debitovao u EPL sa 18 godina, i to protiv Uniteda.
Zeljeznicar accepted a bid of €25,000 for Džeko. At the time, one of the Bosnian club’s directors stated, “We thought we won the lottery”.

NiftyDribbler
Kontakt:

PostPostao/la NiftyDribbler » 24 maj 2018, 18:06

Vucevich WroteColonTankovic je makar debitovao u EPL sa 18 godina, i to protiv Uniteda.

I Mustafa je za HSV.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 24 maj 2018, 18:09

NiftyDribbler WroteColon
Vucevich WroteColonTankovic je makar debitovao u EPL sa 18 godina, i to protiv Uniteda.

I Mustafa je za HSV.

Pa to je poenta Gaussu.

Miske01
Kontakt:

PostPostao/la Miske01 » 24 maj 2018, 18:11

Vucevich WroteColon
NiftyDribbler WroteColon

I Mustafa je za HSV.

Pa to je poenta Gaussu.

:urnebes: :urnebes: :rol:

NiftyDribbler
Kontakt:

PostPostao/la NiftyDribbler » 24 maj 2018, 18:38

Vucevich WroteColon
NiftyDribbler WroteColon

I Mustafa je za HSV.

Pa to je poenta Gaussu.

Ko ce tebi znat, kajes makar. Guras Dilavera, i trebam ja sad tvoje poente studirat...boli me qrac za to. Ti bi skupljo raznu bagru oko kampa.
Krampa to je onaj instrument koji tebe
shvata.

Coki te burazer

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 24 maj 2018, 19:18

dubrovnik WroteColonKoliko se sjecam ovog Dilavera primarna pozicija mu je DB a u Dinamo je izgleda doveden da igra stopera sto je igrao i u Poljskoj. Vjerovatno kao zamjena za Benkovica.
Valjalo bi da igra u Dinamu DB i da vidimo gdje je. Drago mi je da ce Darko biti proban na toj poziciji u narednim utakmicama ali sta ako to ne bude dobro.
Mi zamjenu za Vranjesa nemamo a moramo je pronaci. Prema tome ako bude standardan u Dinamu na poziciji DB i pokaze se ne vidim zasto se ne bi uzeo u obzir. Kao stoper nam ne treba. Konkurencija na poziciji DB-a u reprezentaciji ne postoji i svaki normalan defanzivni bocni bi nam dobro dosao. Nemam nikakvu namjeru gurati pricu o njemu u reprezentaciji a nisam ga ni gledao 3-4 godine ali mi nismo u situaciji da visoko dizemo srandarde za rezervnog DB-a iz jednostavnog razloga sto ga trenutno ne posjedujemo u ekipi. Zar nije vidjeno kako to izgleda kada stoper igra tu poziciju (Memisevic).

Dilaver je na desnom beku u klasi M.Susica, to govore njegova dostignuca na toj poziciji (Ferencvaros). S obzirom na godine (27), male su sanse da ce ikada biti bolji.
Ako vec hocemo trecerazrednog desnog beka, bolje je onda forsirati Todorovica na toj poziciji, kao zamjena Vranjesu.
Dilaver nam na poziciji stopera nam ne treba, tj, neka zavrsi papire i stane u red.
Mi bi trebali ozbiljno razmisljati o Gazibegovicu, u kontekstu A reprezentacije. Vec je standardan u Lieferingu, a mlad i vrlo je talentovan.

dubrovnik
Kontakt:

PostPostao/la dubrovnik » 24 maj 2018, 19:23

DrFilgud WroteColon
dubrovnik WroteColonKoliko se sjecam ovog Dilavera primarna pozicija mu je DB a u Dinamo je izgleda doveden da igra stopera sto je igrao i u Poljskoj. Vjerovatno kao zamjena za Benkovica.
Valjalo bi da igra u Dinamu DB i da vidimo gdje je. Drago mi je da ce Darko biti proban na toj poziciji u narednim utakmicama ali sta ako to ne bude dobro.
Mi zamjenu za Vranjesa nemamo a moramo je pronaci. Prema tome ako bude standardan u Dinamu na poziciji DB i pokaze se ne vidim zasto se ne bi uzeo u obzir. Kao stoper nam ne treba. Konkurencija na poziciji DB-a u reprezentaciji ne postoji i svaki normalan defanzivni bocni bi nam dobro dosao. Nemam nikakvu namjeru gurati pricu o njemu u reprezentaciji a nisam ga ni gledao 3-4 godine ali mi nismo u situaciji da visoko dizemo srandarde za rezervnog DB-a iz jednostavnog razloga sto ga trenutno ne posjedujemo u ekipi. Zar nije vidjeno kako to izgleda kada stoper igra tu poziciju (Memisevic).

Dilaver je na desnom beku u klasi M.Susica, to govore njegova dostignuca na toj poziciji (Ferencvaros). S obzirom na godine (27), male su sanse da ce ikada biti bolji.
Ako vec hocemo trecerazrednog desnog beka, bolje je onda forsirati Todorovica na toj poziciji, kao zamjena Vranjesu.
Dilaver nam na poziciji stopera nam ne treba, tj, neka zavrsi papire i stane u red.
Mi bi trebali ozbiljno razmisljati o Gazibegovicu, u kontekstu A reprezentacije. Vec je standardan u Lieferingu, a mlad i vrlo je talentovan.

Gazibegovic je jos junior. Niko sretniji od mene ako bude spreman za seniorsku reprezentaciju vec sutra.

NiftyDribbler
Kontakt:

PostPostao/la NiftyDribbler » 24 maj 2018, 19:25

DrFilgud WroteColon

Gazibegovica treba sto prije uvalit u vatru. Jaka je Red Bull-ova skola, a malac sa 17 god zaigrao u 2. Bundesligi Austrije. Kad bi mali vidio Dzeku i Pjanu kraj sebe na terenu motiv do plafona da jos bolje igra.

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 24 maj 2018, 19:31

NiftyDribbler WroteColon
Ko ce tebi znat, kajes makar. Guras Dilavera, i trebam ja sad tvoje poente studirat...boli me qrac za to. Ti bi skupljo raznu bagru oko kampa.
shvata.

Coki te burazer

A zasto onda pises odgovor na svaki moj post? :rol:

Ne citiraj me vise uopste ako je moguce :thumbup:

NiftyDribbler
Kontakt:

PostPostao/la NiftyDribbler » 24 maj 2018, 19:38

Vucevich WroteColon
NiftyDribbler WroteColon
shvata.

Coki te burazer

A zasto onda pises odgovor na svaki moj post? :rol:

Ne citiraj me vise uopste ako je moguce :thumbup:

Mora se stat tvojim besmislicima u kraj. :thumbup:

edinjo-bih
Kontakt:

PostPostao/la edinjo-bih » 24 maj 2018, 19:47

Miske01 WroteColon
edinjo-bih WroteColonNastupao je za mlađe uzraste Švedske, a ističe da ga iz BiH nikada niko nije kontaktirao, iako su mu roditelji iz Goražda i može igrati za naš državni tim.

“Otkad sam počeo da igram fudbal nikada me niko iz BiH nije kontaktirao. Švedska me zvala nekoliko puta i igrao sam za njih”.

Za njega nema dileme. Bosna i Hercegovina mu je ispred Švedske.

“Srce mi kuca za Bosnu i Hercegovinu. U Švedskoj sam rođen, tu mi je društvo i sve to, ali jedna je jedina!”.

--> miske reaguj ;)
ps: radi se o adnanu maricu

Samo dok prodju prijateljski mečevi sa Albanijom, odnosno CG i J. Korejom, pa cemo njega odraditi

sto se tice Austrije tu MORAMO ganjati sledecu trojicu:

Aganovic
Abdijanovic
Omic (mladji)

i sta je sa "svicarcima", bracom Omeragic?

hvala ;)

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 24 maj 2018, 20:03

@Miske01 rece da ce zavrsit' to sa Omeragicem :D

Miske01
Kontakt:

PostPostao/la Miske01 » 24 maj 2018, 20:17

Vidjet cu sutra večerati s Prosinečkim ako bude slobodan, pa cu mu spomenuti... Inače sad je akcenat na Fazlagicu koji je juce igrao u prvih 11 u finalu kupa i osvojio duplu krunu

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 24 maj 2018, 20:21

Ervin Omic ce igrati za BiH u to nema sumnje.
MES QUE UN CLUB!
Samuel Eto'o : "Madridski gadovi, pozdravite prvake!"

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 24 maj 2018, 20:27

Miske01 WroteColonVidjet cu sutra večerati s Prosinečkim ako bude slobodan, pa cu mu spomenuti... Inače sad je akcenat na Fazlagicu koji je juce igrao u prvih 11 u finalu kupa i osvojio duplu krunu

A jesi li ikad razgovarao s Burnicem ili imas neku informaciju?
Znam da on trenutno nije aktuelan, ali moze proigrati iduce sezone, ako nista moze biti u kombinacijama za U21.

Miske01
Kontakt:

PostPostao/la Miske01 » 24 maj 2018, 20:55

DrFilgud WroteColon
Miske01 WroteColonVidjet cu sutra večerati s Prosinečkim ako bude slobodan, pa cu mu spomenuti... Inače sad je akcenat na Fazlagicu koji je juce igrao u prvih 11 u finalu kupa i osvojio duplu krunu

A jesi li ikad razgovarao s Burnicem ili imas neku informaciju?
Znam da on trenutno nije aktuelan, ali moze proigrati iduce sezone, ako nista moze biti u kombinacijama za U21.

Burnić je završena stvar odavno, naš je. Samo se čeka da već jednom proigra i promijeni sportsko državljanstvo, ne znam šta se tu čeka iskreno...

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 24 maj 2018, 20:57

Zar nije neko napisao da je Burnic nasu reprezentaciju stavio 'na cekanju' jer mu stari vjeruje da ima kvalitet za Elf?

Miske01
Kontakt:

PostPostao/la Miske01 » 24 maj 2018, 21:05

Vucevich WroteColonZar nije neko napisao da je Burnic nasu reprezentaciju stavio 'na cekanju' jer mu stari vjeruje da ima kvalitet za Elf?

Ma nista to vjeruj, naš je

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.