Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,insider

NiftyDribbler
Kontakt:

PostPostao/la NiftyDribbler » 24 maj 2018, 21:42

Miske01 WroteColonVidjet cu sutra večerati s Prosinečkim ako bude slobodan, pa cu mu spomenuti... Inače sad je akcenat na Fazlagicu koji je juce igrao u prvih 11 u finalu kupa i osvojio duplu krunu

Haha ma jasta dijete sutra navecer fino se okupas, nokte sredis i onda Robert maksuz limuzinu posalje da te doveze kod njega kuci, gdje hanuma vec jedan burek zakulebala za tebe. A jbt te krv.

Kakvi ubleha ovdje nes sve procitat jbt. A sva ova dijeca se lijepe ovdje na tu pricu, neki igraci mali se ko lafo prebiraju hahahha :rol: :rol: . Ti si ocito zglajzo jarane, jednom intervju imo s Robertom pa se umislio hadzija.

Kao Robert nema nista bolje nego s tobom na VECERU, halloooo ba za VRIJEME OKUPLJANJA. Pa svi fudbaleri i treneri bjeze da sto manje imaju sa novinarima posla, a ti neki klj blogger ides s Robertom na veceru sutra i podvaljujes forumasima neke price, sredjujes reprezentaciji super zvijezde i tako ta ubleha.

Dobit ces sutra jedan foto i onda noga mali.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 24 maj 2018, 21:56

Miske01 WroteColon
Vucevich WroteColonZar nije neko napisao da je Burnic nasu reprezentaciju stavio 'na cekanju' jer mu stari vjeruje da ima kvalitet za Elf?

Ma nista to vjeruj, naš je

da je htio moglo se to vec davno rijesiti i da makar igra za nasu u21 dok ne bude standardan za A, ali odavno smo mu jedina opcija tako da nema brige
"EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Baho."

dugi vokal spahe velida

Miske01
Kontakt:

PostPostao/la Miske01 » 24 maj 2018, 22:04

NiftyDribbler WroteColon
Miske01 WroteColonVidjet cu sutra večerati s Prosinečkim ako bude slobodan, pa cu mu spomenuti... Inače sad je akcenat na Fazlagicu koji je juce igrao u prvih 11 u finalu kupa i osvojio duplu krunu

Haha ma jasta dijete sutra navecer fino se okupas, nokte sredis i onda Robert maksuz limuzinu posalje da te doveze kod njega kuci, gdje hanuma vec jedan burek zakulebala za tebe. A jbt te krv.

Kakvi ubleha ovdje nes sve procitat jbt. A sva ova dijeca se lijepe ovdje na tu pricu, neki igraci mali se ko lafo prebiraju hahahha :rol: :rol: . Ti si ocito zglajzo jarane, jednom intervju imo s Robertom pa se umislio hadzija.

Kao Robert nema nista bolje nego s tobom na VECERU, halloooo ba za VRIJEME OKUPLJANJA. Pa svi fudbaleri i treneri bjeze da sto manje imaju sa novinarima posla, a ti neki klj blogger ides s Robertom na veceru sutra i podvaljujes forumasima neke price, sredjujes reprezentaciji super zvijezde i tako ta ubleha.

Ja ti obecavam da se tobom vise baviti necu! A mozes mi se javiti na fb ili insta jedino pa da ti objasnim neke stvari. Lp

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 24 maj 2018, 22:15

Miske01 WroteColonBurnić je završena stvar odavno, naš je. Samo se čeka da već jednom proigra i promijeni sportsko državljanstvo, ne znam šta se tu čeka iskreno...

Ok, hvala, mada mi je to malo cudno.
Sada je vrijeme da promijeni sportsko, pa kada/ako proigra , da odmah bude u kombinacijama.
Mogao bi i da bude standardan u U21, on ima pravo igrati i slijedeci ciklus.

NiftyDribbler
Kontakt:

PostPostao/la NiftyDribbler » 24 maj 2018, 22:21

Miske01 WroteColon
NiftyDribbler WroteColon

Ja ti obecavam da se tobom vise baviti necu! A mozes mi se javiti na fb ili insta jedino pa da ti objasnim neke stvari. Lp

Sta ces mi ti objasnjavat šmokljo jedan. Idi bali nekom drugom.

Miske01
Kontakt:

PostPostao/la Miske01 » 24 maj 2018, 22:23

O sebi

NiftyDribbler
Kontakt:

PostPostao/la NiftyDribbler » 24 maj 2018, 22:24

DrFilgud WroteColon
Miske01 WroteColonBurnić je završena stvar odavno, naš je. Samo se čeka da već jednom proigra i promijeni sportsko državljanstvo, ne znam šta se tu čeka iskreno...

Sada je vrijeme da promijeni sportsko, pa kada/ako proigra , da odmah bude u kombinacijama.

Pa treba da ti bude sumnjivo, miske podvaljuje nebuloze. Kucni prijatelj Prosineckog. :rol:

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 24 maj 2018, 22:27

Onaj Pavelić (desni bek) iz bečkog Rapida u Rijeku.

Doduše rekao je da ne želi igrati za BiH, al' ako se nametne u Rijeci ne sumnjam da će ga Robert zaganjati.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

NiftyDribbler
Kontakt:

PostPostao/la NiftyDribbler » 24 maj 2018, 22:36

Raonffa WroteColonOnaj Pavelić (desni bek) iz bečkog Rapida u Rijeku.

Doduše rekao je da ne želi igrati za BiH, al' ako se nametne u Rijeci ne sumnjam da će ga Robert zaganjati.

Treba znaci malom fasisti ici na noge, da ga odje.be ko Mešu. Nikad pameti ovaj narod. Taman kad bi ga tuko svaki dan u glavu.

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 24 maj 2018, 22:37

Jel ovaj Nifty napisao ijedan konstruktivan post od kako se registrovao ovdje? Samo napada korisnike.
"Nazalost,samo Srbi su izgleda osudjeni na selektivnu pravdu, nekad prokleti Hag a danas u fudbalu VAR..."

Mladen Krstajic - zvani GOSPODIN

Miske01
Kontakt:

PostPostao/la Miske01 » 24 maj 2018, 22:38

DrFilgud WroteColon

Ma jedan njegov blizak prijatelj mi je rekao da je on zavrsen, inace ne znam Dzenisa licno... Sada nez dalje Bgm

NiftyDribbler
Kontakt:

PostPostao/la NiftyDribbler » 24 maj 2018, 22:42

Miske ko Enes Hadžiethemćumurović...inace moj bliski prijatelj au braco mila...
Zadnja izmjena: NiftyDribbler, dana/u 24 maj 2018, 22:46, ukupno mijenjano 1 put.

NiftyDribbler
Kontakt:

PostPostao/la NiftyDribbler » 24 maj 2018, 22:45

Cuo sam se jucer sa Mustafinom Nanom, inace dobra moja drugarica, kaze Mustafa potpiso za 8. Ligasa nekog Hamm city...kaje ako ga Selektor zovne, moze Löw svirat qrcu...iz prve ruke momci...nana boga mi tako zbori. Fina starica, ima jos 4 zuba u glavi i pravo puru dere.
Zadnja izmjena: NiftyDribbler, dana/u 25 maj 2018, 00:34, ukupno mijenjano 1 put.

hurem
Kontakt:

PostPostao/la hurem » 24 maj 2018, 23:57

Vucevich WroteColonJel ovaj Nifty napisao ijedan konstruktivan post od kako se registrovao ovdje? Samo napada korisnike.

Ako nista bar svaki put konstruktivno opise svoje stanje.
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

edinjo-bih
Kontakt:

PostPostao/la edinjo-bih » 25 maj 2018, 00:34

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 25 maj 2018, 00:36

NiftyDribbler WroteColon
Raonffa WroteColonOnaj Pavelić (desni bek) iz bečkog Rapida u Rijeku.

Treba znaci malom fasisti ici na noge, da ga odje.be ko Mešu. Nikad pameti ovaj narod. Taman kad bi ga tuko svaki dan u glavu.

Hiljadu puta prežvakana tema, vodeći se tvojom logikom treba odyebati svakog ko nije bošnjačke nacionalnosti i koji nominalno nije musliman, jer svako ko to nije ima veću želju da zaigra za Srbiju i Hrvatsku.

Samo je razlika u tome što neki u startu nemaju kvalitet pa obuku naš dres, neki se koprcaju tamo vamo i na kraju dođu nama kada vide da nemaju kvalitet za komšije i neki nas skroz odyebu i odu igrati za susjedne reprezentacije, jer imaju taj kvalitet. I da, veoma bitna stvar, neki od njih će javno reći kako im je želja neka od susjednih reprezentacija, neki drugi neće, ove prve ćemo pljuvati a ove druge nećemo, a u suštini razlika je nikakva.

Ne znam ni što ti napisah ovo gore, al' eto morao sam, izvinite na offtopicu.

PS: On je i dalje potencijalni reprezentativac i ne vidim zašto ga ne bih spominjao?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 25 maj 2018, 00:41

Zar nije on jasno i javno rekao da ne zeli igrati za Bosnu i Hercegovinu? Mislim da su ta vrata zatvorena.
"Nazalost,samo Srbi su izgleda osudjeni na selektivnu pravdu, nekad prokleti Hag a danas u fudbalu VAR..."

Mladen Krstajic - zvani GOSPODIN

edinjo-bih
Kontakt:

PostPostao/la edinjo-bih » 25 maj 2018, 00:46

ja koliko znam, on je bio voljan da igra, ali da bi igrao za nas, morao bi da uzme nase drzavljanstvo i usput vrati austrijsko. po tome bi izgubio status domaceg igraca u rapidu tj austrijskoj ligi i to je bila kocnica za nastup u drzavnom dresu BiH.

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 25 maj 2018, 01:21

NiftyDribbler WroteColonMiske ko Enes Hadžiethemćumurović...inace moj bliski prijatelj au braco mila...

Baca frajer bombe samo takve. Jos ga i ovi napalise :lol:
MES QUE UN CLUB!
Samuel Eto'o : "Madridski gadovi, pozdravite prvake!"

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 25 maj 2018, 01:26

Upravu je @edinjo, rekao je da ima dvojno državljanstvo i da se ne želi odreći austrijskog da bi igrao za nas.

Doduše to je svakako indirektno impliciranje da ne želi igrati za BiH al' ne bi bio ni prvi ni zadnji koji promijeni mišljenje i dođe zaigrati za reprezentaciju.

U principu nije vrijedan takve rasprave al' pošto igra na trenutno najdeficitarnijoj poziciji u našem timu, mislim da ta priča nije završena.

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Drape i 5 gostiju.