Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

totasef1
Postovi: 1157
Pridružen/a: 03 mar 2012, 14:22
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la totasef1 » 15 feb 2018, 18:33

Ne znam zasto su svi zapeli za napadača kad nam je vezni red najtanji.

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2533
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la LegendKiller » 15 feb 2018, 21:41

Imamo 3 stopera u početnim sastavima utakmica šesnaestine finala EL, Astana, AEK I Celtic. Ako od ovoga Prosinečki ne može sastaviti barem solidnu odbranu, neka se ostavi trenerskog posla.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Moggi » 15 feb 2018, 21:45

treba probati ovog anicica umjesto sunjica, za drugog smo barem sigurni koliko ne moze
Zarathustra

Avatar
Sheyi
Postovi: 12149
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sheyi » 15 feb 2018, 23:20

LegendKiller je napisao/la:Imamo 3 stopera u početnim sastavima utakmica šesnaestine finala EL, Astana, AEK I Celtic. Ako od ovoga Prosinečki ne može sastaviti barem solidnu odbranu, neka se ostavi trenerskog posla.
Igra Zukanović standardno, kao i Šunjić, Aničić, Memišević, Bičakčić tu i tamo, Šimunović se vraća, Vranješ dobar, standardan. Ali njega moramo na beka tako da ova prva dvojica mogu biti stoperski duo. Prosinecki mora pronaci dobitnu kombinaciju od ovih kandidata koji su u užem izboru, svi su tu negdje u par deka po meni.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la kobe24 » 15 feb 2018, 23:47

Sheyi je napisao/la:
LegendKiller je napisao/la:Imamo 3 stopera u početnim sastavima utakmica šesnaestine finala EL, Astana, AEK I Celtic. Ako od ovoga Prosinečki ne može sastaviti barem solidnu odbranu, neka se ostavi trenerskog posla.
Igra Zukanović standardno, kao i Šunjić, Aničić, Memišević, Bičakčić tu i tamo, Šimunović se vraća, Vranješ dobar, standardan. Ali njega moramo na beka tako da ova prva dvojica mogu biti stoperski duo. Prosinecki mora pronaci dobitnu kombinaciju od ovih kandidata koji su u užem izboru, svi su tu negdje u par deka po meni.
Ja bih za pocetak isprobao Simunovica i Zukanovica, kao spoj mladosti i iskustva (a nadam se i kvaliteta), a poslije ako ne budu funkcionisali isprobati i neke druge. Bicakcic treba uci u najuzi krug tek kad bude standardan, a Sunjic bi uskocio umjesto Simunovica u slucaju da se ovaj ne pokaze kao trajno rjesenje. Konacno bih probao i tog Memisevica, da vidimo zasluzuje li momak da se poziva. Anicic, Djumic i Cocalic se trebaju dovoditi u kontekst prvih 11 samo kad ovi ranije pomenuti ne budu mogli igrati. Naravno, ako Simunovic i Memisevic ne pokazu kvalitet, onda oni uskacu jer drugih nemamo. Ja mnogo ocekujem od Serbecica i potajno se nadam da ce on aBd biti nas novi Spahic.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la HankMoody » 15 feb 2018, 23:49

Begović; Vranješ, Bičakčić, Zukanović, Kolašinac; Bešić (ako uđe u formu, ako ne onda Cimirot ili eventualno neko od dvojca Prcić/Vrančić), Pjanić, Duljević, Milošević (Krunić ili Milićević), Višća; Džeko.

Među rezervama bismo imali Šehića, Šimunovića, Memiševića, Šunjića, Čivića, Ćavara, Cimirota, Prcića, Krunića, Kapića, Menala, Hajrovića, Stevanovića, Hodžića, Kodru, Bajića, možda i Koljića ili Mešanovića, vrlo respektabilna ekipa.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la kobe24 » 16 feb 2018, 00:06

Ma, imamo mi opcija vise nego ikad (istina, nisu bas kvalitetne na svim pozicijama), ali do trenera je hoce li to sve kako treba uklopiti i hoce li uspjeti nadomjestiti kvalitet na tim pozicijama gdje ga nemamo. Ove starije fudbalere poput Salihovica i Medunjanina vise ne bih pozivao (jedino bih Lulica volio gledati jos jedan ciklus). Da su oni neka kljucna prevaga, ili da jednostavno nemamo zamjenu za njih (kao sto je slucaj sa Dzekom, ili sto je bio sa Misimovicem), pa inekako. Medjutim, ovako u ovim okolnostima, mislim da je krajnje vrijeme da krenemo sa postepenim podmladjivanjem ekipe. Ja recimo od malog Kapica ocekujem vise nego od Milosevica, a presretan bih bio da obojica pokazu da imaju kvalitet za prvih 11. Mnogo bi nam znacilo i da Besic ozivi karijeru.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Moggi » 16 feb 2018, 00:19

ocekujem jednog od ekipe simunovic, memisevic, serbecic, mihojevic, sadiku, da se u buducnosti etablira u novog spahica po pitanju vaznosti za odbranu reprezentacije, mada mislim da ce jedan da ga debelo premasi po karijeri
Zarathustra

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 16 feb 2018, 00:51

Vranjes kako trenutno igra bi trebao poceti na stoperu, a Bicakcic na desnom beku (ili mozda Dragan Mihajlovic iz Lugana ili Emir Dilaver iz Lecha)!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sabinho » 16 feb 2018, 06:31

babino je napisao/la:
Zukanovic je napisao/la:Cazim Suljic pola godine u NK Ankaran Hrvatini
strasno :crazy:
Crni Cazime sta uradi :lol: :urnebes:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la muhamedhulk » 16 feb 2018, 10:03

Nijedan stoper ne odskace kvalitetom od drugog, svi su u pet deka. I onda gledas da pozoves onog u najboljoj formi.
Za mene je na zadnjem mjestu Bicakcic i Sunjic, definitivno su grohnuli i ne vidim kako mogu pomoci repki. Isto tako top dva su mi Zukanovic i Simunovic, prva zamjena im je chetnik Vranjes, a kao cetvrtog stopera bih zovnuo nekog od Bic/Sunj/Mem/Mih/Coc itd.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Rimes87
Postovi: 2004
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Rimes87 » 16 feb 2018, 12:01

Dok se mi raspravljamo oko stopera, glavni lijevi bek nam nikako ne igra...
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1140
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la theKuPuS » 16 feb 2018, 12:02

muhamedhulk je napisao/la:Nijedan stoper ne odskace kvalitetom od drugog, svi su u pet deka. I onda gledas da pozoves onog u najboljoj formi.
Za mene je na zadnjem mjestu Bicakcic i Sunjic, definitivno su grohnuli i ne vidim kako mogu pomoci repki. Isto tako top dva su mi Zukanovic i Simunovic, prva zamjena im je chetnik Vranjes, a kao cetvrtog stopera bih zovnuo nekog od Bic/Sunj/Mem/Mih/Coc itd.
Ako pozivas one u najboljoj formi, kako onda Simunovic?

Pa i Cocalic i Memisevic su po tome ispred njega

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la muhamedhulk » 16 feb 2018, 13:29

Gledam od zimske pauze pa nadalje. Sad su pripreme uradili svi i vecina ih se resetovala. Vjerujem da ce i Simunovic zaigrati bolje. Uz to, on mi igra u najrespektabilnijoj ekipi, za razliku od vecine drugih.
Imamo mjesec dana da vidimo koliko ce ko igrati..i onda idu malo ozbiljnije prijateljske.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 16 feb 2018, 17:20

Hadziahmetovic opet na **** klupi

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la PrinceofVeresija » 16 feb 2018, 18:14

Vucevich je napisao/la:Hadziahmetovic opet na **** klupi
Ja sm rekao,ja navijam da ispadne Konya ove sezone jedino tako se možemo nadati da se ovaj dvojac iščupa iz Turske :think:

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 16 feb 2018, 19:09

PrinceofVeresija je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Hadziahmetovic opet na **** klupi
Ja sm rekao,ja navijam da ispadne Konya ove sezone jedino tako se možemo nadati da se ovaj dvojac iščupa iz Turske :think:
A ne znam gdje ce u ovakvoj formi?
Hadziahmetovic ne igra , Milosevic nako...mogu opet u neki Tarabukspor.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 16 feb 2018, 19:44

Joj sta fuli Hadziahmetovic, na 1-1 :damn: :damn: :damn: :damn:

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la muhamedhulk » 16 feb 2018, 23:05

Memisevic 90 minuta danas u remiju u gostima.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sabinho » 17 feb 2018, 14:31

Covjece, kakva je letva ovaj Halilovic. Jos jednom dokazano da Mamic i za drva uzme par miliona, sreca pa nas je klocko odbio.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: aldin-8, L-Train, magnum, MoKa14, ovisnik, Skojevska, StevieG8 i 49 gostiju.