Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

PeppermintParkRanger
Kontakt:

Re: Zaboravljena fudbaleri koji bi mogli igrati sa BiH

Post Postao/la PeppermintParkRanger » 23 okt 2008, 06:31

Vuleta i Pandzu jer su nam stoperi plaho potrebni.

Probati nagovoriti Subotica da zaigra za nas - nije tolko da me on ko igrac interesuje(da se razumijemo dobar igrac, vanserijski potencijal), al bih volio da jednom zajebemo komsije i da oni tuguju za igracem, a ne uvijek mi.

I obavezno vidjeti ovo oko DIjalibe, momak je vec zvijer od igraca, a za dvije godine ce biti boli glava, igrao za mladu, treba se ta papirologija srediti! Steta bi bila da se nesto zajebe!

Stilica dovest u tim, i lagano poceti ubacivat jer ce i on propasti kao gore navedeni igraci.

P.s. Tarik14, idi se umij majketi :roll: Vedin Music? :roll: Grlic? :roll: pusti me penzionera, dovoljno sto imamo dinosarusa Muratovica u timu, sad nam trebaju ispodprosjecni penzioneri :roll:
-HZ-

E.D
Kontakt:

Post Postao/la E.D » 23 okt 2008, 10:00

PeppermintParkRanger je napisao/la:P.s. Tarik14, idi se umij majketi :roll: Vedin Music? :roll: Grlic? :roll: pusti me penzionera, dovoljno sto imamo dinosarusa Muratovica u timu, sad nam trebaju ispodprosjecni penzioneri :roll:

Nemoj tako, nemoze cijela ekipa biti mladna, treba i imati iskusnih. A vidjeli smo svi u kakvom je stanju npr. jedan Muratovic odigrati. I nemojte sad reci "igralo se samo protiv Jermenije" jer bih vas ja mogao pitati "zasto onda nije puno vise ostalih igralo tako dobro, jer je se ipak igralo samo protiv Jermenije" ;)

kontas? a sto se tice musica i grlica..music jeste star ali sigurno bi bolje odigrao nego jedan vasilic ili torlak ili sta ja znam. znamo mi svi kvalitet jednog musica, ali et, treba ga ipak samo zvati ako nebi bilo druge solucije..sto se tice grlica?? on je mladzi i od rahimica i od muratovica..covjek igra fino, siguran fudbal, nesto poput rahimica, ali sa vise ofanzivom, ima dobar sut, netreba njega odpisati, moze zatrebati!

bubamara
Kontakt:

Post Postao/la bubamara » 23 okt 2008, 10:16

Taj mali golman Begović nema pravo nastupa za nas jer je već napunio 21 godinu, a nastupao je za drugu selekciju. Sead Ramović također nema pravo nastupa, jer nema naše državljanstvo. Jednom ga je Baka zvao, dolazio je na okupljanje, ali je već tada imao preko 21 godinu i ništa se nije moglo riješiti. Dialiba još nema pravo nastupa za nas, jer Senegalski savez ne teli da posalje papir koji zahtjevaju FIFA I UEFA i potvrdio da li je prije nastupao za neku drugu selekciju da bi se mogla napraviti promjena sportskog drzavljanstva. Navodno Željo im je ostao dužan za njega kada su gta doveli iz Senegala i dok se taj dug ne izmiri oni nece poslati tu potvrdu našem savezu, da bi je oni mogli proslijediti dalje.

E.D
Kontakt:

Post Postao/la E.D » 23 okt 2008, 11:07

bubamara je napisao/la:Taj mali golman Begović nema pravo nastupa za nas jer je već napunio 21 godinu, a nastupao je za drugu selekciju. Sead Ramović također nema pravo nastupa, jer nema naše državljanstvo. Jednom ga je Baka zvao, dolazio je na okupljanje, ali je već tada imao preko 21 godinu i ništa se nije moglo riješiti. Dialiba još nema pravo nastupa za nas, jer Senegalski savez ne teli da posalje papir koji zahtjevaju FIFA I UEFA i potvrdio da li je prije nastupao za neku drugu selekciju da bi se mogla napraviti promjena sportskog drzavljanstva. Navodno Željo im je ostao dužan za njega kada su gta doveli iz Senegala i dok se taj dug ne izmiri oni nece poslati tu potvrdu našem savezu, da bi je oni mogli proslijediti dalje.

Za Begovica si u pravu, tu je savez malo prespavao ali mozda i nije. Begovic sigurno da nije los golman, ali mislim da imamo i mi mladih golmana (Buric, Baotic, Mujkic) koji bi mogli za par godina zamjeniti Hasagica..to znaci ja mislim da nas to bas neboli toliko..
Zasto nebi Ramovic imao pravo da nastupa za nas tim? jaj kako znam nije nikad igrao za neku drugu (mladu) selekciju, ili se varam??
Za malog Dialibu bi se to trebalo rijesiti sto brze..on je pravi zvrk, mlad, tek mu je 20 godina..nebi ga trebali propustiti ipak je on mozda nas Eduardo da Silva..nikad se nezna :)

Phantom
Kontakt:

Post Postao/la Phantom » 23 okt 2008, 11:09

E.D je napisao/la:
bubamara je napisao/la:Taj mali golman Begović nema pravo nastupa za nas jer je već napunio 21 godinu, a nastupao je za drugu selekciju. Sead Ramović također nema pravo nastupa, jer nema naše državljanstvo. Jednom ga je Baka zvao, dolazio je na okupljanje, ali je već tada imao preko 21 godinu i ništa se nije moglo riješiti. Dialiba još nema pravo nastupa za nas, jer Senegalski savez ne teli da posalje papir koji zahtjevaju FIFA I UEFA i potvrdio da li je prije nastupao za neku drugu selekciju da bi se mogla napraviti promjena sportskog drzavljanstva. Navodno Željo im je ostao dužan za njega kada su gta doveli iz Senegala i dok se taj dug ne izmiri oni nece poslati tu potvrdu našem savezu, da bi je oni mogli proslijediti dalje.

Za Begovica si u pravu, tu je savez malo prespavao ali mozda i nije. Begovic sigurno da nije los golman, ali mislim da imamo i mi mladih golmana (Buric, Baotic, Mujkic) koji bi mogli za par godina zamjeniti Hasagica..to znaci ja mislim da nas to bas neboli toliko..
Zasto nebi Ramovic imao pravo da nastupa za nas tim? jaj kako znam nije nikad igrao za neku drugu (mladu) selekciju, ili se varam??
Za malog Dialibu bi se to trebalo rijesiti sto brze..on je pravi zvrk, mlad, tek mu je 20 godina..nebi ga trebali propustiti ipak je on mozda nas Eduardo da Silva..nikad se nezna :)

dobro zboris

bubamara
Kontakt:

Post Postao/la bubamara » 23 okt 2008, 11:52

Za Ramovića sigurno znam da ne može nastupati za nas. On je rođen u Sandžaku i ima Srbijansko državljanstvo, tako da nema veze jeli nastupao ili ne , ali već ima 30 i nešto godina i nije tražio naše državljanstvo. Znaš da je pravilo da igrač do 21 godine mora odlučiti za koju će zemlju nastupati i tražiti državljanstvo. Za Begovića nisam mišljenja da je Savez zakazao, pa taj mali ni ne brani i slažem se sa tobom u konstataciji da imamo boljih golmana od njega.

PeppermintParkRanger
Kontakt:

Post Postao/la PeppermintParkRanger » 23 okt 2008, 12:29

ma samo nek se u vezi Dijalibe sredi, jer je on jedini pravi igrac(potencijal) tu, sve ovo ostalo promuckaj pa prospi - vecina pomentuih igraca su vec igracki stasali a igraju u nekim slabasnim ligama, i mislim da ni jedan ne moze prismrditi timu - kad jedan Pjanic nije ukupno 10min odigrao do sad, cisto sumnjam da mogu nekakvi kvazi-igraci iz Danske lige zaigrati. Jedino tu moze uskociti Stilic, a opet, imamo dosta kvalitetnih igraca na sredini terena pa i njemu minutaza ne moze biti neka. Imas Misimovica koji je u top5 kreatora Bundeslige, imas Ibricica koji je stvarno kvalitetan igrac, samo da ubrza predaju lopte, imas Pjanica na klupi koji je velemajstor s loptom, i jos potom imas Muratovica i Rahimica koji su isto jaki na lopti.
DIjaliba bi nam dobro dosao, jer bi pojacao napad, buduci da nemamo nijednog brzonogog spica, a nekako se sigurnije osjecam snjim nego sa Ibisevicem zvanim Kiksem.
-HZ-

Lovac
Kontakt:

Post Postao/la Lovac » 23 okt 2008, 18:18

bubamara je napisao/la:Za Ramovića sigurno znam da ne može nastupati za nas. On je rođen u Sandžaku i ima Srbijansko državljanstvo, tako da nema veze jeli nastupao ili ne , ali već ima 30 i nešto godina i nije tražio naše državljanstvo. Znaš da je pravilo da igrač do 21 godine mora odlučiti za koju će zemlju nastupati i tražiti državljanstvo. Za Begovića nisam mišljenja da je Savez zakazao, pa taj mali ni ne brani i slažem se sa tobom u konstataciji da imamo boljih golmana od njega.

Ja kolko se sjecam da je on bio pozvan jednom u repku..dok je jos bio u Wolfsburgu cini mi se..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

calcio
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Post Postao/la calcio » 23 okt 2008, 18:53

Ramovic je gastarbajtersko djete, rodjen u Stutgartu u Njemackoj, kakvoj bolan Srbiji?
I nema jos 30 godina jer je 79 godiste ;)
Zadnja izmjena: calcio, dana/u 23 okt 2008, 18:56, ukupno mijenjano 1 put.

Lovac
Kontakt:

Post Postao/la Lovac » 23 okt 2008, 18:55

Eto bubamara izgleda malo fulila al oprostit cemo joj zato sto je ONA :D

calcio
Kontakt:

Post Postao/la calcio » 23 okt 2008, 19:02

Lovac je napisao/la:Eto bubamara izgleda malo fulila al oprostit cemo joj zato sto je ONA :D

a ti se odma nabacujes jeli :D
ma ne prastamo nikome :mrgreen:

Lovac
Kontakt:

Post Postao/la Lovac » 23 okt 2008, 19:04

calcio je napisao/la:
Lovac je napisao/la:Eto bubamara izgleda malo fulila al oprostit cemo joj zato sto je ONA :D

Pa neka, da nam malo unese osvjezenja na forum, ja mislim jedino zensko.. ;)

calcio
Kontakt:

Post Postao/la calcio » 23 okt 2008, 19:11

Lovac je napisao/la:
calcio je napisao/la:

Pa neka, da nam malo unese osvjezenja na forum, ja mislim jedino zensko.. ;)

ima jos nogometasica ali slazem se inace, stvarno nam fali zenskih na forumu, sve sami muskarci..
hajmo cure registrujte se

amir
Kontakt:

Post Postao/la amir » 23 okt 2008, 21:03

E.D je napisao/la:
PeppermintParkRanger je napisao/la:P.s. Tarik14, idi se umij majketi :roll: Vedin Music? :roll: Grlic? :roll: pusti me penzionera, dovoljno sto imamo dinosarusa Muratovica u timu, sad nam trebaju ispodprosjecni penzioneri :roll:

Nemoj tako, nemoze cijela ekipa biti mladna, treba i imati iskusnih. A vidjeli smo svi u kakvom je stanju npr. jedan Muratovic odigrati. I nemojte sad reci "igralo se samo protiv Jermenije" jer bih vas ja mogao pitati "zasto onda nije puno vise ostalih igralo tako dobro, jer je se ipak igralo samo protiv Jermenije" ;)

kontas? a sto se tice musica i grlica..music jeste star ali sigurno bi bolje odigrao nego jedan vasilic ili torlak ili sta ja znam. znamo mi svi kvalitet jednog musica, ali et, treba ga ipak samo zvati ako nebi bilo druge solucije..sto se tice grlica?? on je mladzi i od rahimica i od muratovica..covjek igra fino, siguran fudbal, nesto poput rahimica, ali sa vise ofanzivom, ima dobar sut, netreba njega odpisati, moze zatrebati!

Glupane, kao prvo Vasiljic i Torlak neigraju iste pozicije kao Music i kao drugo Grlic je stariji od Muratovica i Rahimica i kao trece stvarno si ptpuno glup.
toliko si na forumima a nemas pojma o fudbalu, nauci se vise
Zeljeznicar, Juventus, BiH, Italija, Salihamidzic, Del Piero, Ibisevic
Dok sunce sja, dok disem ja, voljet cu vas ja
Vedad Ibisevic-veliki igrac-veliki covijek-veliki golgeter

Nerko_Juventino
Kontakt:

Post Postao/la Nerko_Juventino » 23 okt 2008, 21:22

Sta je s onim Emrom Tahirovicem, kakva je tu situacija?
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

amir
Kontakt:

Post Postao/la amir » 23 okt 2008, 22:12

Nerko_Juventino je napisao/la:Sta je s onim Emrom Tahirovicem, kakva je tu situacija?

Svaka cast za JUVE.
Ima nas pasos, ali neigra cesto u cirihu, vecinom ulazi sa klupe, citao sam njegove izjave da bi igrao za BiH, e sad bi li nam bio od korisi neznam, ma dobro jos je mlad
Zeljeznicar, Juventus, BiH, Italija, Salihamidzic, Del Piero, Ibisevic
Dok sunce sja, dok disem ja, voljet cu vas ja
Vedad Ibisevic-veliki igrac-veliki covijek-veliki golgeter

emir_
Kontakt:

Post Postao/la emir_ » 23 okt 2008, 22:20

Tahirovic je napunio 21. godinu kao i Begovic a nisu promojenili sportski pasos tako da otpadaju. Dialiba igra slabo jedino Ramovic za klupe bi valjo

Nerko_Juventino
Kontakt:

Post Postao/la Nerko_Juventino » 23 okt 2008, 22:24

amir je napisao/la:
Nerko_Juventino je napisao/la:Sta je s onim Emrom Tahirovicem, kakva je tu situacija?

Svaka cast za JUVE.
Ima nas pasos, ali neigra cesto u cirihu, vecinom ulazi sa klupe, citao sam njegove izjave da bi igrao za BiH, e sad bi li nam bio od korisi neznam, ma dobro jos je mlad

Hvala kralju i na cestitkama i na informaciji.

Nerko_Juventino
Kontakt:

Post Postao/la Nerko_Juventino » 23 okt 2008, 22:26

emir_ je napisao/la:Tahirovic je napunio 21. godinu kao i Begovic a nisu promojenili sportski pasos tako da otpadaju. Dialiba igra slabo jedino Ramovic za klupe bi valjo

Znaci nista poslije 21 godine, ako do tad nije promijenio sportsko državljanstvo - izgubljen? Jel to provjereno?

emir_
Kontakt:

Post Postao/la emir_ » 23 okt 2008, 22:46

Nerko_Juventino je napisao/la:
emir_ je napisao/la:Tahirovic je napunio 21. godinu kao i Begovic a nisu promojenili sportski pasos tako da otpadaju. Dialiba igra slabo jedino Ramovic za klupe bi valjo

Znaci nista poslije 21 godine, ako do tad nije promijenio sportsko državljanstvo - izgubljen? Jel to provjereno?

100%, od igraca u svojetu sa nasim pasosom koji bi nam valjali a nemaju priliku za to jedino su tu Hasan i Papac, uz golmana Ramovica...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Burundi, DrFilgud, Maestro, mimmo79, Salih1984 i 38 gostiju.