Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

Cartman
Kontakt:

PostPostao/la Cartman » 16 maj 2015, 18:04

emir79 WroteColon
aleksandar_veliki WroteColonZec je decko prema kojem je Pape bio neviđeno nepravedan. Cini mi se da ni kod novog selektora nece proci bolje. Trenutno najproduktivniji napadač iz BiH u Evropi mora imati mjesta u reprezentaciji. Sva ostala prica ne pije vode...
Ni blizu, ako je iko bio pravedan prema Zecu to je bio Susic, jer je Zec kod Susica i debitovao i pored toga sto je Susic imao 3 vrhunska napadaca tada Dzeko, Ibisevic, Muslimovic. Zec je ispao iz kombinacija kada je bio van forme. Ovo mu je trenutno i najbolja sezona u karijeri, a na Mesi je da odluci kako dalje i ko ce mu imati prednost sto se tice napadaca, a tesko da ce Mesa preci preko plave boje.

Evo ga kao narucen. :rol: :rol: :rol:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

emir79
Kontakt:

PostPostao/la emir79 » 16 maj 2015, 18:06

aleksandar_veliki WroteColon

Pricas gluposti, Zec je zadnji mjesec i pol prosle sezone bio bh. napadac u najboljoj formi, zabijao je turskim velikanima, no Pape je od Ibricica, kojeg je morao zvati radi Tina i slicnih, napravio napadaca. Pusti mi te suplje, nek je ispao radi lose forme, tako i treba, ali onda ga i vracas radi dobre forme. Usput, debitovvao je kod Cire, istine radi...
Da pardon, debitovao je kod Cire protiv Slovenaca, pa ga je Safet vratio. No teorije zavjere ostavi za sebe, takve stvari mozes macku o rep okaciti. Cuj zvao Ibricica zbog Tina, nidje veze.

Teorije zavjere i kako Susic ne zove veznjake da nebi pravio konkurenciju Tinu, a Susic pod svojim vodstvom imao najvise veznjaka. Price za malu dijecu. Ostavi se toga ako cemo ozbiljno raspravljati.

@Cartman

Takvim komentarima i jesi nabio cifru od 27.000, ti drugacije i ne znas raspravljati po forumu.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

aleksandar_veliki
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la aleksandar_veliki » 16 maj 2015, 18:12

emir79 WroteColon

Pricas gluposti, Zec je zadnji mjesec i pol prosle sezone bio bh. napadac u najboljoj formi, zabijao je turskim velikanima, no Pape je od Ibricica, kojeg je morao zvati radi Tina i slicnih, napravio napadaca. Pusti mi te suplje, nek je ispao radi lose forme, tako i treba, ali onda ga i vracas radi dobre forme. Usput, debitovvao je kod Cire, istine radi...
Da pardon, debitovao je kod Cire protiv Slovenaca, pa ga je Safet vratio. No teorije zavjere ostavi za sebe, takve stvari mozes macku o rep okaciti. Cuj zvao Ibricica zbog Tina, nidje veze.

Teorije zavjere i kako Susic ne zove veznjake da nebi pravio konkurenciju Tinu, a Susic pod svojim vodstvom imao najvise veznjaka. Price za malu dijecu. Ostavi se toga ako cemo ozbiljno raspravljati.

Raspravljamo ozbiljno, samo za to ti nemas argumenata. Moji su jasni kao dan, zadnjih mjesec i pol prosle sezone je briljirao, Pape je na pressu rekao da je Ibricic taj treci spic, kojeeg je ponizio u Brazilu. Tvoji su?
http://www.facebook.com/group.php?gid=132241043479331

Cartman
Kontakt:

PostPostao/la Cartman » 16 maj 2015, 18:16

Aco, diskutujes sa covjekom koji je neki dan provalio da je Modic igrao vise seniorskog nogometa od Tankovica. Taj ne zna ni sta su argumenti ni cinjenice.

emir79
Kontakt:

PostPostao/la emir79 » 16 maj 2015, 18:22

Raspravljamo ozbiljno, samo za to ti nemas argumenata. Moji su jasni kao dan, zaadnjih mjesec i prossle sezone je briljirao, Pape je na pressu rekao da je Ibricic taj treci spic, kojeeg je ponizio u Brazilu. Tvoji su?
Ne treci spic, nego treci napadac, a to nije isto. Nego odgovori ti meni zasto je Ibricic od strane Susica pozivan zbog Tine?

@Cartman, ti prvo skontaj sta je seniorski fudbal, pa se onda javljaj.

SjeverniVjetar

PostPostao/la SjeverniVjetar » 16 maj 2015, 18:24

Zec 14 tekmi 7 golova, pozicija lijevokrilni napadac. Daleko najefikasniji BH igrac , u jednoj od jacih europskih liga , a i prosla sezona mu je bila vise nego pristojna. Problem je sto Zec izgleda ima pticu u glavi, bar mi se tako ucinilo na osnovu nekih njegovih poteza.

soko
Kontakt:

PostPostao/la soko » 16 maj 2015, 18:24

@emir79
ti prvo skontaj sta je fudbal, pa se onda javi..

aleksandar_veliki
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la aleksandar_veliki » 16 maj 2015, 18:25

SjeverniVjetar WroteColonZec 14 tekmi 7 golova, pozicija lijevokrilni napadac. Daleko najefikasniji BH igrac , u jednoj od jacih europskih liga , a i prosla sezona mu je bila vise nego pristojna. Problem je sto Zec izgleda ima pticu u glavi, bar mi se tako ucinilo na osnovu nekih njegovih poteza.

Problem je sto je momak nenametljiv, sto mu je menadzer normalan lik itaako dalje, i tako dalje...

SjeverniVjetar

PostPostao/la SjeverniVjetar » 16 maj 2015, 18:28

SjeverniVjetar WroteColonZec 14 tekmi 7 golova, pozicija lijevokrilni napadac. Daleko najefikasniji BH igrac , u jednoj od jacih europskih liga , a i prosla sezona mu je bila vise nego pristojna. Problem je sto Zec izgleda ima pticu u glavi, bar mi se tako ucinilo na osnovu nekih njegovih poteza.

Problem je sto je momak nenametljiv, sto mu je menadzer normalan lik itaako dalje, i tako dalje...

Nemoj ga molim te braniti od mene... Imao je nekih izleta, cudnih odluka prilikom izbora timova, konflikta...nakon dvije vise nego pristojne sezone, zavrsio je u turskom davljeniku , skoro izgubio citavu sezonu i tako dalje

aleksandar_veliki
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la aleksandar_veliki » 16 maj 2015, 18:30

SjeverniVjetar WroteColon

Nemoj ga molim te braniti od mene... Imao je nekih izleta, cudnih odluka prilikom izbora timova, konflikta...

Slazem se s tobom, nema dalje. Imao je Nurnberg u dzepu, imao je Bursu no malo su ga izvarali i onda je morao izabrati rijeku, pa sad spletom okolnosti i Baliksehirspor...

Cartman
Kontakt:

PostPostao/la Cartman » 16 maj 2015, 18:32

Prvi put gledam ovog Amira Hadziahmetovica. Cini se kao dobar potencijal. :thumbup:

emir79
Kontakt:

PostPostao/la emir79 » 16 maj 2015, 18:33

Problem je sto lik odbije Nürnberg i njihovu platu (objavio Kicker), da bi potpisao za Rijeku i presjedio na klupi. Neka se drzi turske lige , a kada dodje ponuda neka bolje razmislja.

SjeverniVjetar

PostPostao/la SjeverniVjetar » 16 maj 2015, 18:34

Bez obzira, Zec itekako zasluzuje poziv, pitanje je sada hoce li Mesa tumbati spisak, otpisati Djurica ili Bajica koji su tek dosli, a pruziti sansu Zecu..?

aleksandar_veliki
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la aleksandar_veliki » 16 maj 2015, 19:01

SjeverniVjetar WroteColonBez obzira, Zec itekako zasluzuje poziv, pitanje je sada hoce li Mesa tumbati spisak, otpisati Djurica ili Bajica koji su tek dosli, a pruziti sansu Zecu..?

Mislim da je vrijeme da dobijemo selektora s mudima, koji ce zvati igrace koji su u top formi. Dakle, nemojte me pogresno shvatiti, ali Zec i Bajic prije Djurica i Ibisevica. Naravno, prednost Zeca u odnosu na ove ostale je ta sto moze igrati u svakom sistemu, odnosno moze biti spic ako se igra sa sdva spica, moze biti krilni ako se igra sa jednim spicem. Medjutim, da zabije jos pet komada do kraja sezone, poziv po meni nece dobiti...

SjeverniVjetar

PostPostao/la SjeverniVjetar » 16 maj 2015, 19:13

SjeverniVjetar WroteColonBez obzira, Zec itekako zasluzuje poziv, pitanje je sada hoce li Mesa tumbati spisak, otpisati Djurica ili Bajica koji su tek dosli, a pruziti sansu Zecu..?

Mislim da je vrijeme da dobijemo selektora s mudima, koji ce zvati igrace koji su u top formi. Dakle, nemojte me pogresno shvatiti, ali Zec i Bajic prije Djurica i Ibisevica. Naravno, prednost Zeca u odnosu na ove ostale je ta sto moze igrati u svakom sistemu, odnosno moze biti spic ako se igra sa sdva spica, moze biti krilni ako se igra sa jednim spicem. Medjutim, da zabije jos pet komada do kraja sezone, poziv po meni nece dobiti...

Da , prilika da Mesa pokaze da kvalitet i forma imaju prednost nad kompromisima. Zec je neuporedivo bolji i korisniji od Djurica, Ibisevic je jos uvijek neprikosnoven, s razlogom.
Vidjecemo hoce li Mesa presijeci ,treba razumijeti i ako odluci da Djuricu da bar dvije sanse u reprezentaciji...

aleksandar_veliki
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la aleksandar_veliki » 16 maj 2015, 19:22

SjeverniVjetar WroteColon

Da , prilika da Mesa pokaze da kvalitet i forma imaju prednost nad kompromisima. Zec je neuporedivo bolji i korisniji od Djurica, Ibisevic je jos uvijek neprikosnoven, s razlogom.
Vidjecemo hoce li Mesa presijeci ,treba razumijeti i ako odluci da Djuricu da bar dvije sanse u reprezentaciji...

Ne znam zasto bismo razumjeli, ne znaci da je otpisan ako ne dobije poziv za Izrael. Ni on, ni bilo ko sa posljednjeg spiska, Znaci samo da bi selektor pokazao stav, pricip, kriterij. Jednog napadaca svaka repka moze slepati, ali trojicu, budimo realni...

povratakotpisanih
Kontakt:

PostPostao/la povratakotpisanih » 16 maj 2015, 20:45

Cartman WroteColonPrvi put gledam ovog Amira Hadziahmetovica. Cini se kao dobar potencijal. :thumbup:

Gledao sam danas derby i iskreno ako Cimirot zaslužuje poziv u A repku, onda Meša mora zvati i Hadžiahmetovića jer je već sada jednako dobar ako ne i bolji od Cimirota.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

SjeverniVjetar

PostPostao/la SjeverniVjetar » 16 maj 2015, 20:54

Hajmo biti realni, danas je u U19 igralo 5 standardnih i najtalentovanijih PL igraca i izgubili su od U19 Crne Gore. Nijedan igrac na danasnjem derbiju ne zaluzuje da bude u reprezentaciji, mozda Benko medju 25 igraca (kada bi bilo moguce)

Cartman
Kontakt:

PostPostao/la Cartman » 16 maj 2015, 21:36

SjeverniVjetar WroteColonHajmo biti realni, danas je u U19 igralo 5 standardnih i najtalentovanijih PL igraca i izgubili su od U19 Crne Gore. Nijedan igrac na danasnjem derbiju ne zaluzuje da bude u reprezentaciji, mozda Benko medju 25 igraca (kada bi bilo moguce)

Realan post. Necu rec da ni jedan ne zasluzuje apsolutno, ali definitivno da ni jedan ne moze napravit bilo kakvu pozitivnu razliku niti treba iko iz PL BiH bit blizu prvih 11.

siljevac
Kontakt:

PostPostao/la siljevac » 17 maj 2015, 00:02

Cc :bow: Ak si ti selektor objavi taj spisak , vrijeme je . Sa cim se ti zanosis tak mi boga . Ti se salis vidim ja samo trpas a kralju . :bih: :bih: :bih: :bow: :bow: :bow: cimi je zakon to zapamti . Ako slabo pamtis zapisi . I ne moj vise ruzno je . :bih:

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: 313, Din, edinjo-bih, FoSte95, Goalgetter, hapuc, holyman, Sheyi i 71 gost.