Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,Monolog,ribery

Maestro
Kontakt:

PostPostao/la Maestro » 07 jan 2018, 12:29

Bio sam se ponadao da ce Demirovic danas protiv Bilbao dobit barem sansu s klupe, kad ono nikako ga trener nije ni poveo na gostovanje.
@Henderson porucuje na temi Safet Susic nasem @gringonji

on bi i od tebe Gringo napravio dobrog forumaša. :lol:

Sarajlijica1946
Kontakt:

PostPostao/la Sarajlijica1946 » 07 jan 2018, 18:05

Kakav je ovo Selimovic, igra za Metz, stoper?
Kad je lijepo lako je, a kad je tesko gde su muda??????

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 07 jan 2018, 18:08

Sarajlijica1946 WroteColonKakav je ovo Selimovic, igra za Metz, stoper?

Bio je na našim omladinskim okupljanjima al' je na kraju izabrao Srbiju. Vjerovatno vodi neko porijeklo iz Sandžaka dok je mogao zaigrati za komšije.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Maestro
Kontakt:

PostPostao/la Maestro » 07 jan 2018, 18:11

Raonffa WroteColon

Bio je na našim omladinskim okupljanjima al' je na kraju izabrao Srbiju. Vjerovatno vodi neko porijeklo iz Sandžaka dok je mogao zaigrati za komšije.

Jes siguran da je bio?

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 07 jan 2018, 18:13

Loading--Bosnianbeast

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 07 jan 2018, 18:14

Maestro WroteColon
Raonffa WroteColon

Jes siguran da je bio?

Jeste, samo možda sam se pogrešno izrazio, nije bio pozivan u omladinske selekcije nego je bio na okupljanjima u smislu onih kampova kad pozovu mlade igrače ako znaš na šta mislim :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 07 jan 2018, 18:18

Izabrao Srbiju, odigrao za njih cini mi se jednu utakmicu pa se povlacio. Ne znam sta i kako ce sad.

Maestro
Kontakt:

PostPostao/la Maestro » 07 jan 2018, 18:19

Kuzim kuzim :D
Ja prvo mislio da je iz sandzaka pa i da ne moze igrati za nas. Ali ako moze igrati za nas onda valja probati. Svakoko smo tanki na stoperu.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 07 jan 2018, 18:32

Prije će kod nas zaigrati i pokazati se nego u Srbiji, jer Srbija je uvijek jaka na štoperskim pozicijama, i sada imaju dosta mladih odličnih igrača na toj poziciji.

Kod nas mu je mizerna konkurencija, vidjet ćemo šta će izabrati.

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 07 jan 2018, 18:40

Vec sad je svemirski brod za razne Mihojevice, Serbecice i ostale, samim tim sto igra u Ligi 5.

Maestro
Kontakt:

PostPostao/la Maestro » 07 jan 2018, 18:44

Serbecic i nije toliko los. Mlad je ima sanse za njega jos. Da se barem proda do Holandije bio bi vec napredak. Kao sto je Memisevic uradio. S time da je Serbecic dosta mladzi.

A kao sto @rannofa kaze kod nas bi prije zaigrao nego kod srbije.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 07 jan 2018, 18:50

Šerbečić tek u maju puni 20 godina, iza sebe će već imati 50ak utakmica u ovoj našoj Premijer ligi + što odigra za mladu reprezentaciju.

Nadam se da će Krstajić ostati u Radniku bez ozbira na ovaj selektorski posao, on bi mu mogao obezbijediti veoma dobar transfer, vjerovatno jači i unosniji nego Memiševićev.

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 07 jan 2018, 18:58

Ma dobro, to sam samo napisao na primjer, jer da bi neki igrac iz BiHPL otisao u Ligue 1, pa makar i u Metz, vjerovatno bi trebao da ostane 1 godinu u U19 ekipu da se 'prilagodi'. Ako pogledas nase stopere:

Radeljic (21) - grije klupu za Stuttgart II (4 liga Njemacke)
Mihojevic (21) - FKS
Osmankovic (20) - Zeljo

Nije bas fenomenalno.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 07 jan 2018, 19:02

Štoperi su svakako naša standardna boljka, koliko je samo štopera prodefilovalo kroz naše omladinske selekcije u zadnjih 10ak godina i niko nije napravio solidnu europsku karijeru (a u solidno uopšte ne računam najjače lige) a kamo li nešto više.

Šunjić, Aničić i Vranješ su jedini koji su napravili nešto, ovo ostalo nije vrijedno pomena uopšte.

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 07 jan 2018, 19:05

Raonffa WroteColonŠtoperi su svakako naša standardna boljka, koliko je samo štopera prodefilovalo kroz naše omladinske selekcije u zadnjih 10ak godina i niko nije napravio solidnu europsku karijeru (a u solidno uopšte ne računam najjače lige) a kamo li nešto više.

Šunjić, Aničić i Vranješ su jedini koji su napravili nešto, ovo ostalo nije vrijedno pomena uopšte.

**** ga, sjecas li se Jasmina Sudica, novog Beckenbauera :lol:

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 07 jan 2018, 19:21

Vucevich WroteColon
Raonffa WroteColonŠtoperi su svakako naša standardna boljka, koliko je samo štopera prodefilovalo kroz naše omladinske selekcije u zadnjih 10ak godina i niko nije napravio solidnu europsku karijeru (a u solidno uopšte ne računam najjače lige) a kamo li nešto više.

To je onaj "Šveđanin"? Nešto kao kroz maglu, znam samo da je na FM-u bio ekstra kupovina, kasnije pravo napreduje :mrgreen:

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 07 jan 2018, 19:41

Sudic je bio najveci talenat u Svedskoj, u tom periodu, onda uveza dvije povrede po 6 mjeseci, pa onda jos jedna 2-3 mjeseca i propade. :(

edinjo-bih
Kontakt:

PostPostao/la edinjo-bih » 07 jan 2018, 21:12

Vucevich WroteColon

momak je imao 2 teske povrede i to ga je unistilo!

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 07 jan 2018, 21:16

Vucevich WroteColonIzabrao Srbiju, odigrao za njih cini mi se jednu utakmicu pa se povlacio. Ne znam sta i kako ce sad.

igrao je i za lux i za srbiju, zar moze i drugi put mijenjati sportsko drzavljanstvo pa da igra za nas ?
"EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Baho."

Pivopija
Kontakt:

PostPostao/la Pivopija » 07 jan 2018, 21:18

Moggi WroteColon
Vucevich WroteColonIzabrao Srbiju, odigrao za njih cini mi se jednu utakmicu pa se povlacio. Ne znam sta i kako ce sad.

igrao je i za lux i za srbiju, zar moze i drugi put mijenjati sportsko drzavljanstvo pa da igra za nas ?

Sve zavisi u kojem uzrastu je igrao, i jesu li utakmice prijateljske ili takmicarske.

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.