Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,insider

h1a2s3o4
Kontakt:

PostPostao/la h1a2s3o4 » 19 sep 2019, 22:22

hurem WroteColon
h1a2s3o4 WroteColonMemisevica je prosinecki trebao davno zvati i dati mu sansu u prvoj dok je ovaj jos bio u formi. Ja da sam na mjestu Memisevica ne bih se ni sada odazvao kada on treba treprezentaciji. Neka igra Zuka do kraja. Ha ya

Pa i tada kada je bio u formi je bio duplo slabiji igrac od Zuke(ma kakav Zuka bio)...a i dobio je priliku protiv C.Gore i podbacio, totalno...istina na beku.
U kontekstu reprezentacije, Zuku nakon odlaska u S.Arabiju ne treba zvati jer ce fizički i u svakom dr smislu itekako pasti i nece biti na reprezentativnom nivou, to je sigurno.
Cuj da si na njegovom mjestu ne bi se ni odazvao?! On je i dalje opcija iza Bice i Sunjica...ne govorimo sada o Spahicu, vec Memisevicu koji godinama unazad pravi transfer u Bundesligu a zapravo ostaje u ispodprosjecnom timu holandske lige.
Kamo sreće da napravi taj neki transfer pa da reprezentacija ima koristi od njega.

Valjda igracu treba pomoci i reprezentacija, pa da zadovoljstvo bude obostrano. Cuj ispodprosjecna holandska liga !? Jeste, a inače nam igrači svi igraju u La Ligi i Engleskoj, ovi iz Italije i Francuske cekaju svoju sansu sa klupe. Mislim, kakav ti je to argument ? A to za transfer, je li ti padalo na pamet Groningen nece da ga pusti? Klub se bori za Evropu. Sad po toj tvojoj logici Dzeko nije napravio transfer u Inter, koji je prosle sezone bio bolje plasiran od Rome, i on sad nije neki igrač ? Znaci transfer igrača u zvucniji klub ga instant pravi boljim ?
I tog Zukanovica je repka dovela do Italije, sigurno ga dobre igre u Gent i Kotrijku dovle do tamo.
A racunaj i da ti prosjecni Sunjic ima 30 ljeta, i da uskoro nece moci da igra ni na tom prosjecnom nivou, a ni da ti Bicakcic nije u cvijetu mladosti. U momentu kad ti mladi stoper konstantan, u najmanju ruku solidnoj holandskoj ligi, ti ga ne zoves da ne bi ne daj Boze napravio konkurenciju nekome. Da nam se Hadzi-Zuka ne uvrijedi.
Ali manje bitno jel, javašluk nas je i doveo tu gdje jesmo.

TedBundy
Kontakt:

PostPostao/la TedBundy » 19 sep 2019, 22:23

h1a2s3o4 WroteColon
hurem WroteColon
h1a2s3o4 WroteColonMemisevica je prosinecki trebao davno zvati i dati mu sansu u prvoj dok je ovaj jos bio u formi. Ja da sam na mjestu Memisevica ne bih se ni sada odazvao kada on treba treprezentaciji. Neka igra Zuka do kraja. Ha ya

Pa i tada kada je bio u formi je bio duplo slabiji igrac od Zuke(ma kakav Zuka bio)...a i dobio je priliku protiv C.Gore i podbacio, totalno...istina na beku.
U kontekstu reprezentacije, Zuku nakon odlaska u S.Arabiju ne treba zvati jer ce fizički i u svakom dr smislu itekako pasti i nece biti na reprezentativnom nivou, to je sigurno.
Cuj da si na njegovom mjestu ne bi se ni odazvao?! On je i dalje opcija iza Bice i Sunjica...ne govorimo sada o Spahicu, vec Memisevicu koji godinama unazad pravi transfer u Bundesligu a zapravo ostaje u ispodprosjecnom timu holandske lige.
Kamo sreće da napravi taj neki transfer pa da reprezentacija ima koristi od njega.

Valjda igracu treba pomoci i reprezentacija, pa da zadovoljstvo bude obostrano. Cuj ispodprosjecna holandska liga !? Jeste, a inače nam igrači svi igraju u La Ligi i Engleskoj, ovi iz Italije i Francuske cekaju svoju sansu sa klupe. Mislim, kakav ti je to argument ? A to za transfer, je li ti padalo na pamet Groningen nece da ga pusti? Klub se bori za Evropu. Sad po toj tvojoj logici Dzeko nije napravio transfer u Inter, koji je prosle sezone bio bolje plasiran od Rome, i on sad nije neki igrač ? Znaci transfer igrača u zvucniji klub ga instant pravi boljim ?
I tog Zukanovica je repka dovela do Italije, sigurno ga dobre igre u Gent i Kotrijku dovle do tamo.
A racunaj i da ti prosjecni Sunjic ima 30 ljeta, i da uskoro nece moci da igra ni na tom prosjecnom nivou, a ni da ti Bicakcic nije u cvijetu mladosti. U momentu kad ti mladi stoper konstantan, u najmanju ruku solidnoj holandskoj ligi, ti ga ne zoves da ne bi ne daj Boze napravio konkurenciju nekome. Da nam se Hadzi-Zuka ne uvrijedi.
Ali manje bitno jel, javašluk nas je i doveo tu gdje jesmo.

Naučite se čitati, ispodprosječan TIM holandske lige.

h1a2s3o4
Kontakt:

PostPostao/la h1a2s3o4 » 19 sep 2019, 22:42

Naucite definiciju ispodprosjecnog. Nemoj da moramo racunati mean, pa da tako moram objasnjavati. :)
Ili ako ti je lakse ako su Ajax, PSV i Feyenoord najbolji, a oni koji jel ispadaju i ulaze tj imaju taj trend su ispodprosjecni onda su oni u sredini prosjecni. Jel ti tako lakse ili da ukljucimo matematiku ? :)

h1a2s3o4
Kontakt:

PostPostao/la h1a2s3o4 » 19 sep 2019, 22:57

I jos jedna stvar, ne igra tim igrača u kojem igra nego igrač kojeg si pozvao iz tog tima. Ako Vrsajevica neki vjetar nanese u Barcelonu i ti ga pozoves nisi dobio Mesija i Pikea, nego opet Avdiju.

gruezi
Kontakt:

PostPostao/la gruezi » 19 sep 2019, 23:09

Belgijska holandska turska ruska i portugalska liga su bara bara po kvalitetu...ali belgijska i holandska liga su zdravije za napredak igraca jer se radi bolje i vise se posvecuje paznje mladzim igracima... Po meni za igraca od 22 23 godine igranje u holandiji i belgiji ce ga bolje pripremit za lige petice nego igranje u turskoj....nemojte mislit ako je zrinjski izbacio utreht da holandska liga nevalja...evo raspali ludogorec zabi 5 komada lokomotivi iz moskve kao i basel krasnodaru pa neznaci da ruska liga nevalja

vest
Kontakt:

PostPostao/la vest » 19 sep 2019, 23:18

A sta fali imati i Memisevic i Sunjica i Bicakcica. Vazda jedan ispadne iz forme, jedan se povredi, drugog zena izbaci na ulicu pa ne zna kud goni..
Neka ih sve trojice.
Evo mi smo dosli Mladi Muslimani, necemo trpit slabost ni straha, mi cemo skrsit dusmanina svog!

Varg
Kontakt:

PostPostao/la Varg » 19 sep 2019, 23:32

sanjam bicakcic, memisevic, dilaver, arslanagic sa maldin i potentnim serbecicem i mujakicem :pray:

AirRamiz
Kontakt:

PostPostao/la AirRamiz » 21 sep 2019, 18:12

Paderborn ne moze da se sastavi bez Rifata Kapica #facts

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 21 sep 2019, 18:52

gruezi WroteColonBelgijska holandska turska ruska i portugalska liga su bara bara po kvalitetu...ali belgijska i holandska liga su zdravije za napredak igraca jer se radi bolje i vise se posvecuje paznje mladzim igracima... Po meni za igraca od 22 23 godine igranje u holandiji i belgiji ce ga bolje pripremit za lige petice nego igranje u turskoj....nemojte mislit ako je zrinjski izbacio utreht da holandska liga nevalja...evo raspali ludogorec zabi 5 komada lokomotivi iz moskve kao i basel krasnodaru pa neznaci da ruska liga nevalja

Jes al ako si krilo ili napadac....bar za holandiju i belgiju. Ti si stoper u ligi gdje pada po 4 5 golova u prosjeku na tekmi...znaci bitan si ko stativa...

Treba probat memisevica svakako jer smo deficitarni, al ono malo sto je igro u repci malo je rec da je lose odigro. Gledo sam ga par puta i u gronigenu, apsolutno nista posebno....al eto nek se proba kad nema boljeg.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 21 sep 2019, 18:58

h1a2s3o4 WroteColonI jos jedna stvar, ne igra tim igrača u kojem igra nego igrač kojeg si pozvao iz tog tima. Ako Vrsajevica neki vjetar nanese u Barcelonu i ti ga pozoves nisi dobio Mesija i Pikea, nego opet Avdiju.

Upravo, Dilaver bi bio bar duplo slabiji nego u dinamu
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 21 sep 2019, 19:19

AirRamiz WroteColonPaderborn ne moze da se sastavi bez Rifata Kapica #facts

Prodala ga nasa liga. :rol:

Varg
Kontakt:

PostPostao/la Varg » 21 sep 2019, 20:24

da li se pokusalo oko bradonjica ? igrao je samo jednu prijateljsku za srbiju a manje vise standardan u radniku sa nepunih 20.
ne obecava cinjenica da je rodjen u priboju, u najcetnickijoj zabiti koja postoji

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 21 sep 2019, 20:34

Varg WroteColonda li se pokusalo oko bradonjica ? igrao je samo jednu prijateljsku za srbiju a manje vise standardan u radniku sa nepunih 20.
ne obecava cinjenica da je rodjen u priboju, u najcetnickijoj zabiti koja postoji

A zasto bi se nesto pokusalo? Nije ni zabio gol u ligi ove sezone, niti asistirao, a i danas ne ja klupi.
Trenutni selektor reprezentacije BiH:

"BiH na žalost više nema šansi za EURO"
"Ne može se ništa promijeniti"
"Nisam uspio motivirati reprezentaciju"
"Prosinečki podvukao crtu: Nemamo više šansi u kvalifikacijama"

bhfanatic14
Kontakt:

PostPostao/la bhfanatic14 » 21 sep 2019, 20:47

Nova asistencija Mire Stevanovica za Servette.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

DeeWa
Kontakt:

PostPostao/la DeeWa » 22 sep 2019, 18:31

Gledam evo Spanija "ukrala" onog malog od 16godina Fatija, sto igra u barsi od portugala iako mu je otac javno govorio da zeli da mu sin igra za Portugal. Plus se ne zna uopce hoce li lik postati svjetski talenat, ali spanci nisu htjeli rizikovati i odmah se svi u savezu angazirali da ga dovedu pod spansku zastavu, a mi ovdje u bosni citamo redovno forumske komentare gdje kazu kako ne treba nikoga ni pitati ni moliti ni truditi se oko njega nego sa sve iskljucivo uvijek sami urade i dodju na noge.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 22 sep 2019, 19:58

Irfan Hadžić 90 minuta na klupi velikog Akhisarspora, čisto da se podsjetimo šta znači biti 'najbolji napadač BiHPL', tj. zašto ne treba zvati nijednog igrača iz domaće lige.
Trenutni selektor reprezentacije BiH:

"BiH na žalost više nema šansi za EURO"
"Ne može se ništa promijeniti"
"Nisam uspio motivirati reprezentaciju"
"Prosinečki podvukao crtu: Nemamo više šansi u kvalifikacijama"

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 22 sep 2019, 19:59

Kalkulisao tata, logično je da igra za Španiju. Dali su mu Španci papire koje nije imao iako živi tu čitav život.

TedBundy
Kontakt:

PostPostao/la TedBundy » 22 sep 2019, 20:18

Kvržić se vratio nakon povrede, ne bi bilo iznenađenje da ga zove.

Justin
Kontakt:

PostPostao/la Justin » 22 sep 2019, 20:36

DeeWa WroteColonGledam evo Spanija "ukrala" onog malog od 16godina Fatija, sto igra u barsi od portugala iako mu je otac javno govorio da zeli da mu sin igra za Portugal. Plus se ne zna uopce hoce li lik postati svjetski talenat, ali spanci nisu htjeli rizikovati i odmah se svi u savezu angazirali da ga dovedu pod spansku zastavu, a mi ovdje u bosni citamo redovno forumske komentare gdje kazu kako ne treba nikoga ni pitati ni moliti ni truditi se oko njega nego sa sve iskljucivo uvijek sami urade i dodju na noge.

Poredis igraca koji igra sa 16 godina u Barceloni sa nasim koji sa 19 igraju u nekim Svedskim lijevim klubovima. :rol:

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 22 sep 2019, 21:00

Ima isto Anel Ahmedhodzic, igra za Hobro, prva Danska liga. 20 godina, stoper, na posudbi iz Malme. Igra dosta dobro, ono sto sam upratio. Jedina steta sto je vec nastupao za Svedsku u21. Burnic mora biti prioritet da se dovede u A reprezentaciju.

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.