Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

Edviin
Kontakt:

PostPostao/la Edviin » 09 okt 2019, 02:22

Wandelanoite WroteColonHajd što nije imao mjesta, nego ga niko nikad nije uzeo ni u razmatranje u fudbalski jadnoj Sloveniji.

Veteran Ibricic je izmislio fudbal za ovu prevaru iz režije Irfana Redzepagica.

Covjek igro B repku oso da igra protiv kine i nije si izborio mjesto medzu drugo razrednim igracima, sta se ovde ima da prica??

Sta se tice ibre, on je sa pola snage najbolji igrac slovenske lige, a covjek svaki vikend kod dzeke...

h1a2s3o4
Kontakt:

PostPostao/la h1a2s3o4 » 09 okt 2019, 02:32

Hotic je odličan igrač, nema potrebe i ne moze se u ovom trenutku porediti sa Ibricicem. U svakom smislu je Dino bolji od njega. Ne razumijem zasto toliki napadi na momka. Ne samo da je bolji od Ibricica, nego i od velikog broja igraca koji su sa njim u A reprezentaciji BiH.
Sad ili ja ne mogu da nađem ili su momku poskidali highlightse sa YT?

Jusko00
Kontakt:

PostPostao/la Jusko00 » 09 okt 2019, 03:17

Dobar je Hotic i igrao bi on za sloveniju ali u njihovom savezu odlucili da zele sto vise slovenskiju reprezentaciju sto vise Oblaka Sporara itd a manje bosnja i srba :mrgreen: :mrgreen: :bow:

Edviin
Kontakt:

PostPostao/la Edviin » 09 okt 2019, 03:29

@h1
Nikakav napad na momka, nego jednostavno je ova cisti lobi da se opet neko proda preko repke... vidio da nema sta u slovenskoj da trazi pa hajd irfo uguraj me u bosnu zaradit ces i ti kad se prodam... i reci da je dino bolji od ibre, neznam sad il si neznalica il se zajebavas, ibro bio najbolji igrac lige a svaki drugi dan relacija bosna-slovenija-rim, ovaj nije bio u mariboru najbolji, da o repki ne govorimo, oso momak u B repku slovenije, i tamo se izgubio, o cemu se prica ovde? Nama je potrebna odbrana a ne jos jedna ljiga sto hoce da se proda preko repke...

@jusko
Istina, nisu htjeli da jim bude 3ci najbolji igrac bosanac :kafa:

h1a2s3o4
Kontakt:

PostPostao/la h1a2s3o4 » 09 okt 2019, 04:18

Ne bih da ovo pređe na licni nivo, i nema potrebe za tim, ali da li si ti prisustovao jednog takvoj konverzaciji u kojoj neko kaze Redžepagicu de ga ubaci u Bosnu, pa ces bit dobar ? Mislim odakle ti takva informacija ? Svaki igrac ima svog menadžera, i prirodno da svi se trude svom klijentu pruziti one usluge za koje su placeni. Sta tu nije jasno ?
Nije momak nikakav otpad u Sloveniji, sad ces isto reci i za Armina Hodzica koji je igrao na Kupu u Japanu i nikad kasnije nije dobio zapazeniju ulogu u reprezentaciji ? Na cemu ti temeljis to svoje sto drobis ?
Nama je potrebno igraca na vise pozicija, među kojima je i ona koju Hotic igra. Konkurencija je majka uspijeha. Momak ima kvalitet, i zasluzuje poziv. A ta nebuloza sa Ibricicem, ma daj molim te. Nemoj me zezati. Ekipa nam dizelaska, a ti prizivas Ibricica. A to da je na relaciji BiH-Slo-Rim samo govori o tome koliki je profesionalac. ;)

Edviin
Kontakt:

PostPostao/la Edviin » 09 okt 2019, 05:41

Neznam pasha, jel ti pratis sta se desava u repki, kako se dolazi u repku, to govorim za ove amatere od igraca?
Pa ja ti iz prve ruke kazem kako je bilo za jednog momka sto ga licno znam, sto je izrazio zelju da igra za bosnu i stupio u kontak sa ljudima, njihov odgovor je bio daj pare pa ce mo da sredimo poziv pa ondah sta bude bude... de malo baci oko na sve sto se desavalo u nasoj repki koji su to igraci sve igrali, pa ti reci da to nije lobi...
Ko drugi ga je nagovorio da vadi bosanske papire, i ko drugi bi mu mogao da sredi bosnu nego prevara irfan? Sto ga nije u zadnjoj godini uvalio u sloveniju kad je toliki kvalitet?
Mi imamo ogromno boljih igraca pa ne dobiju poziv, a trenutno nam je najmanje potreban hotic i njegova pozicija.

Nema smisla pricati, kad si ti izvuko neznam nija od dze, da ja prizivam ibru, ja sam samo ubio tvoju tezu da je dino bolji igrac od ibre, a ibro sa ljevom nogom bio najbolji igrac slovenske lige, a ovaj nemoze biti ni najbolji u svom klubu, i ta relacija bosna-slovenija-italija samo potvrdi koliko je slaba slovenska liga i koliko je ustvari taj hotic obican igrac....

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 09 okt 2019, 06:10

h1a2s3o4 WroteColonHotic je odličan igrač, nema potrebe i ne moze se u ovom trenutku porediti sa Ibricicem. U svakom smislu je Dino bolji od njega. Ne razumijem zasto toliki napadi na momka. Ne samo da je bolji od Ibricica, nego i od velikog broja igraca koji su sa njim u A reprezentaciji BiH.
Sad ili ja ne mogu da nađem ili su momku poskidali highlightse sa YT?

Hotic i odlican igrac ne idu skupa. Ibricic je za njega Misimović licno. Covjek je cisti prosjek, koji moze bljesnuti i ne bih se cudio da to bude u prvih par utakmica kao Saric.

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 09 okt 2019, 08:26

Nazalost, nijedan od navedenih ne bi bio pojacanje u ovom trenutku. Niko od njih nije bolji od Bicakcica, Sunjica, Zuke ili Memisevica.
Omeragic, Markovic mogu postati klase i definitivno ih treba pokusati dovesti, ali sada nisu.
Generalno, ja ne vidim igrace koji bi mogli biti znacajno pojacanje u nasoj reprezentaciji. Ima igraca koji bi se mogli, i trebali, naci na spisku umjesto pozvanih, ali nijedan od njih nije neki kvalitativni skok koji obecava.

Nas problem su selektor i savez, koji nisu u stanju da izvuku ni 50% iz ekipe koju imaju. Kada i ako se to promijeni, vidjecemo da imamo ekipu koja moze bez problema da se nosi sa protivnicima tipa Finske, Armenije, pa i ovakve Grcke.
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 09 okt 2019, 08:41

Omeragić je zanimljiv, ali za mladih reprezentacija. Njemu je mjesto u u19 ali on to ne želi. Tu priča završava.

Što se tiče Markovića, jako je teško pričati o ovom slučaju u ovom trenutku. Za godinu dvije situacija će biti jasnija.

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 09 okt 2019, 08:47

ASD WroteColonOmeragić je zanimljiv, ali za mladih reprezentacija. Njemu je mjesto u u19 ali on to ne želi. Tu priča završava.

Što se tiče Markovića, jako je teško pričati o ovom slučaju u ovom trenutku. Za godinu dvije situacija će biti jasnija.

Omeragicu je mjesto u seniorima, ako nastavi igrati standardno za Zurich. Dobro je poznato da nema nista od tih varijanti igranja u juniorskim selekcijama i sve te price su samo izgovor da mu se zatvore vrata repretentacije (a otvore nekom domacem "talentu" ).
I nema potrebe da po stoti put pisete kako nas nece niko ucjenjivati (kao mi eto imamo neko doistojanstvo :roll: ), sve to slusamo decenijam, a i nigdje ne mrdamo.
Ponavljam, ako je Omeragic (2002. godiste) talenat i igra redovno u Svicarskoj, treba ga zvati u seniore bez obzira sta ce neko reci.
Mi imamo neizmjerno vaznijih pitanja na kojima trebamo trenirati principe.
Recimo tragikomicni, bezobrazni, kriminalni savez i selektora izgubljenog u vremenu i prostoru. A interesantno, oni koji podrzavaju taj odron, trune nam o ponosu, principima, sta ce reci ovaj, sta ce reci onaj.
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 09 okt 2019, 08:52, ukupno mijenjano 1 put.
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 09 okt 2019, 08:50

DrFilgud WroteColon
ASD WroteColonOmeragić je zanimljiv, ali za mladih reprezentacija. Njemu je mjesto u u19 ali on to ne želi. Tu priča završava.

Omeragicu je mjesto u seniorima, ako nastavi igrati standardno za Zurich. Dobro je poznato da nema nista od tih varijanti igranja u juniorskim selekcijama i sve te price su samo izgovor da mu se zatvore vrata repretentacije (a otvore nekom domacem "talentu" ).
I nema potrebe da po stoti put pisete kako nas nece niko ucjenjivati (kao mi eto imamo neko doistojanstvo :roll: ), a sta ako ovaj bude trazio, sta ako onaj bude rekao....sve to slusamo decenijam, a i nigdje ne mrdamo.
Ponavljam, ako je Omeragic (2002. godiste) talenat i igra redovno u Svicarskoj, treba ga zvati u seniore bez obzira sta ce neko reci.
Mi imamo neizmjerno vaznijih pitanja na kojima trebamo trenirati principe.

Otkud ti to da igra redovno? Odigrao samo jedan meč u ligi kada ni Ruegg ni Brito nisu bili spremni.
Ruegg se vratio od povrede. Nije još najbolje spreman pa ulazi s klupe Brito ali kad bude spreman neće ni Brito tu imati šanse.
Sad možda bude kakvih povreda na stoperu pa tu dobije koji meč.
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 09 okt 2019, 09:41, ukupno mijenjano 1 put.

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 09 okt 2019, 09:03

Smeta im cirkus oko reprezentacije, ali bi gurali Omeragica u A repku.

Varg
Kontakt:

PostPostao/la Varg » 09 okt 2019, 09:53

prije smo i slovenca oteli nego bijeljinca srbima

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 09 okt 2019, 11:09

Moralno bi bilo pozvati Menala prije Hotića.
Zadnja izmjena: Drape, dana/u 09 okt 2019, 11:16, ukupno mijenjano 1 put.

Ghuraba
Kontakt:

PostPostao/la Ghuraba » 09 okt 2019, 11:11

jasmin10 WroteColonSmeta im cirkus oko reprezentacije, ali bi gurali Omeragica u A repku.

:rol: :rol:

Maestro
Kontakt:

PostPostao/la Maestro » 09 okt 2019, 11:23

https://sportsport.ba/fudbal/zvucna-ime ... stu/336305

Evo potencijala za repku. Malo zeljini, malo celikovi i pokoji iz fk lisa ann! :bih:

TedBundy
Kontakt:

PostPostao/la TedBundy » 09 okt 2019, 11:30

Varg WroteColonprije smo i slovenca oteli nego bijeljinca srbima

Todorović? :mrgreen:

Varg
Kontakt:

PostPostao/la Varg » 09 okt 2019, 11:34

TedBundy WroteColon
Varg WroteColonprije smo i slovenca oteli nego bijeljinca srbima

Todorović? :mrgreen:

ti bi barem trebo znat da je tuzlak

mimmo79
Kontakt:

PostPostao/la mimmo79 » 09 okt 2019, 12:01

Poslije ostavke pa ponovnog vraćanja, novi kiks je bio poziv Hajrovicu. Da se razumijemo, on mi je drag igrača kao većini od nas. Medjutiim tu mi je izgubio tu svoju doslijednost. Al ipak na drugoj strani drzi do rijeci kada je u pitanju Mešanović. Nekako mi sve postaje lakrdija, volio bih naravno da pobijedimo svaku utakmicu al sve je nekako neozbiljno. Neće biti Edina na ove dvije utakmice, vidjecemo sta nam i koliko on znaci.
"Fudbal je jednostavan, ali je teško jednostavno igrati!"
Johan Cruyff

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: delinjo, Fudo, JavierBosnia, jolicnikola, TedBundy i 40 gostiju.