Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,harden,Monolog,insider,ribery,_dreamer_,_dreamer_,TaRgEt_,Monolog,harden,insider,ribery

ASD
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 02 jul 2020, 15:57

Zukanovic je napisao/la:
02 jul 2020, 15:55
Prije si pitao "srce" za koga da igras. danas pitas agenta. :kafa:
Naravno. To je jedina istina.
Možemo se mi slagati ili ne, to je tako. Opasan je ovo biznis da bi emocije odlučivale.

Drape
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 02 jul 2020, 15:57

DrFilgud je napisao/la:
02 jul 2020, 15:47
Ne treba širiti negativu prema igračima, pritisak treba usmjeriti na savez. Savez treba da se trudi da Ahmedhodžić izabere BiH.
Raja ga treba podržati, poželit mu dobrodošlicu , a ne napadati jer je za švedske medije izjavio da će razmisliti.
Šta treba da kaže - ko vas **** Šveđani, ja odoh igrat za BiH. :roll:

Tako smo izgubili Seferovića, koji je htio igrati za nas. Malo mediji, malo navijačko pljuvanje, a prije svega selektor i savez su se pobrinuli da mu ogade Bih iako su ga kontaktirali.
Ti si Meme: "Ne kažem da je u svakom slučaju i situaciji kriv savez...ali ipak u svakom slučaju i situaciji je kriv savez"

ReX
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 02 jul 2020, 15:57

@sve5

Kolasinac bi danas bio Svijetski prvak da je ostao vjeran Njemackoj. Bio bi 100% na spisku za Brazil, ko zna mozda bi igrao za Bayern danas a ne Arsenal. Njemu je u ta doba bio najveca konkurencija Hector koji se priblizavao kraju ozbiljne karijere. Tako da malo smiriti sarkazam, ali neznam koliko si upucen pa necu te kuditi. Ko god kaze da Kolasinac da nije odabrao BIH da nebi bio stalni clan ili starter Njemacke reprezentacije taj laze ili nema blage veze o fudbalu.

Jos se sjecam podyebavanja i dizanja Bube onoga na ovom istom forumu, Schalke ce mu biti vrh karijere bla bla. Nema blage veze. Itd itd. Bas su bili strucnjaci u pravu. To sto je sklon povredama je nazalost druga stvar.
Zadnja izmjena: ReX, dana/u 02 jul 2020, 16:00, ukupno mijenjano 1 put.

Vucevich
Kontakt:

Post Postao/la Vucevich » 02 jul 2020, 15:59

Za par godina će prvi jezik u reprezentaciji biti švedski :kafa:

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 02 jul 2020, 15:59

Seferović je jasno odabrao Švicarsku jer bi bio nebitan kod nas. Vjerovatno su ga i agenti posavjetovali.
Nije baš neki ogroman poraz za nas.

DuljevinhoHaraldo
Kontakt:

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 02 jul 2020, 16:01

Muamer Tanković je ispao najveći debil, bukvalno bi mu prva postava bila zagarantovana kod nas. Ovako nek krčmi po Hammarby-u.. i nek čeka pozive Šwecke.
⚜️~⚜️~⚜️

Malo ste se momci zaletili.

ReX
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 02 jul 2020, 16:01

ASD je napisao/la:
02 jul 2020, 15:59
Seferović je jasno odabrao Švicarsku jer bi bio nebitan kod nas. Vjerovatno su ga i agenti posavjetovali.
Nije baš neki ogroman poraz za nas.
Tako je. Cudno reci, ali stvarno on nije bio nikakav poraz. Ali jbg imao si Dzeku i Ibisevica u prajmu mislim... kad ces opet imati takva dva igraca na istoj poziciji Boga pitaj.

ReX
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 02 jul 2020, 16:07

Sto se tice Anela, on ce u septembru dobiti dva poziva. Svedske (naravno, 100 %) i Bosne (predpostavljam???!) i znacemo vrlo brzo. Ja mislim da ce on zbog pritiska, zbog nagovaranja, zbog "ljubavi" prema Svedskoj ipak izabrati Svedsku. Ali nadam se da grijesim. Medjutim, nemojte se iznenaditi ako ostane pod ovom plavo-zutom bojom. Ko zna, mozda i njega zovne Ibrahimko pa razgovoraju he he. ;)

DuljevinhoHaraldo
Kontakt:

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 02 jul 2020, 16:11

Savez nek barem jednog dovede od ove trojke Omer, Dennis i Anel.

Po prioritetu:

1. Omer
2.Dennis

3. Anel.

Švicarci imaju dosta štopera, tako da Bećir neće još dobiti poziv osim ako ga ne kaparišu preventivno.
⚜️~⚜️~⚜️

Sindikat12
Kontakt:

Post Postao/la Sindikat12 » 02 jul 2020, 16:13

Ne razumijem pojedine ovdje. Da li je neko gledao Anela više od 5 utakmica? Da ima potencijala, ali pojedine ga zele u startni 11?! Daj molim vas, u svakoj utakmici koju je Malmo primio gol on je djelimocno kriv. Da budemo realni u svedskoj imas 5-6 stopera koja su trenutno ispred njeg, pa on je u Englesku otisao radi konkurencija u u-19 Malmo. Imam osjecas kao da se borimo za Sandra Tonalija...
Medjutim Dennis Hadzikadunic je mnogo veci potencijal i tu treba da reagujemo, jer ko je gledao Rostov ovu sezonu zna ocemu pricam. Ovo oko Anela postalo smijesno....

DuljevinhoHaraldo
Kontakt:

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 02 jul 2020, 16:14

Dennis je najozbiljniji štoper od svih trenutnih.

Da sad direkt uđe u prvih 11.
⚜️~⚜️~⚜️

ReX
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 02 jul 2020, 16:15

Sindikat12 je napisao/la:
02 jul 2020, 16:13
Ne razumijem pojedine ovdje. Da li je neko gledao Anela više od 5 utakmica? Da ima potencijala, ali pojedine ga zele u startni 11?! Daj molim vas, u svakoj utakmici koju je Malmo primio gol on je djelimocno kriv. Da budemo realni u svedskoj imas 5-6 stopera koja su trenutno ispred njeg, pa on je u Englesku otisao radi konkurencija u u-19 Malmo. Imam osjecas kao da se borimo za Sandra Tonalija...
Medjutim Dennis Hadzikadunic je mnogo veci potencijal i tu treba da reagujemo, jer ko je gledao Rostov ovu sezonu zna ocemu pricam. Ovo oko Anela postalo smijesno....
Sindikalac, hajd mi nabroj tih pet stopera? :) Slazem se da je Dennis veci potencijal, ali nemoj se sramotiti sa tim postom. Anel ovakav kakav je danas je bolji od svih nasih stopera trenutno. Sunjica, Zukanovica, Kovacevica i ostalih buranija. Yebote tito, covjek pomisli da mi imamo hrvatsku ili srbijansku reprezentaciju kako se prica. A ne obicne qarina koje se guraju preko menadzera i lobista.

visegrad8392
Kontakt:

Post Postao/la visegrad8392 » 02 jul 2020, 16:25

prioritet:

Dennis
Becir
Anel

od ostalih:

Omic
Gigovic

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 02 jul 2020, 16:28

Taće on spika je već krenula vidim. Pa nije ni čudo što je savez kakav jeste. Neka nama Zukana bez kluba do 2068 zajedno sa Šunjićem. Treba opet vidjeti i Spahu vratiti, ipak je provjeren. Ti malci prvo da se kale do 30te pa ćemo vidjeti.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Varg
Kontakt:

Post Postao/la Varg » 02 jul 2020, 16:32

sve5 je napisao/la:
02 jul 2020, 15:54
ReX je napisao/la:
02 jul 2020, 15:42
sve5 je napisao/la:
02 jul 2020, 15:42
Nema ništa od ovog, kao i svi izabraće zemlju koja mu je dala sve. Pjanić je izuzetak koji potvrđuje pravilo.
I Kolasinac. :bih:
Misliš da bi taj ikad zaigrao za Njemačku? I Pjanić bi izabrao svoju zemlju da je izbjegao 100njak km južnije, sad bi bio i svjetski prvak.

Ibišević, Begović nisu ludi bili da lete za Sj. Ameriku stalno, a ovo ostalo što je nas "izabralo" je uradilo to jer nije imalo šanse u svojoj državi da zaigraju. Jedine koje smo kao ukrali su Hajrovići i to dva komada, a bolje da nismo. :urnebes:

Ako su im domovine konkurentne onda je izbor no-brainer, a Švedska je u perspektivi velesila za nas.

Bio bi bud.ala da izabere BiH pa da mu krezubi praznoglavci je.bu švecku/dijasporsku mater nakon prvog pogrešnog pasa. :bih:
bogami i svedjanji psuju tursku/muslimansku nakon istog, sjeti se svjetskog u turčina kog su razapeli zbog greske, morali kao ekipa stati iza njega.

zatim njemci sa özilom na posljednjem sp-u , nista oni nisu bolji od nas
Zadnja izmjena: Varg, dana/u 02 jul 2020, 16:34, ukupno mijenjano 1 put.
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Profesor
Kontakt:

Post Postao/la Profesor » 02 jul 2020, 16:33

Da nas savez ima trunke vise profesionalizma i manje krkanluka i seljakluka, lakse bi se momci iz dijaspore odlucivali. Ovako bires izmedju dobro organizovanih, profesionalnih reprezentacija i cajanki, pijanki i folklore BiH fudbala.
Pogledajmo zajedno svi ponovo razgovor Lule i Handanovica u tunelu prije tekme i dosta nam. Ustvari, taj snimak treba svaki put postati prije negon li se pocne neki momak koji nije odabrao BiH pljuvati.

Jusko00
Kontakt:

Post Postao/la Jusko00 » 02 jul 2020, 16:59

Da su selektori nasih mlađih selekcija radili profesionalno svoj posao ne bih sad ovdje bilo kuknjave za Becirom Denisom i ostalim...uvijek je u nasim mlađim selekcijama bilo igraca iz Svice Svedske i ti djecaci su rado dolazili da igraju za nas i sigurno da se na vrijeme pozvalo ove sto su sad aktuelni da bi se rado odazvali pozivu

ReX
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 02 jul 2020, 17:16

visegrad8392 je napisao/la:
02 jul 2020, 16:25
prioritet:

Dennis
Becir
Anel

od ostalih:

Omic
Gigovic
Bogami Armin mali bi trebao biti takodjer prioritet. Ja mislim da ce napraviti minimim solidnu karijeru. Decko iz trece lige (bez ugovora) udje u prvu postave Helsingborga. Ima dara u njemu, ne boji se.. samo da ojaca fizicki i bice on kvalitetan igrac.

Sindikat12
Kontakt:

Post Postao/la Sindikat12 » 02 jul 2020, 17:17

Izvinjavam se, naravno da sam mislio za Svedsku reprezentaciju da ima 5-6 stopera ispred njega. Kod nas mozda jedino Bicakcic, ali to više govori koliko smo mi jadni u zadnjoj liniji nego koliko je on dobar.
Znaci zadnji mjesec dana se spominje Anel konstantno u medijama u svedskoj, hoce li zaigrat za Bih ili za njih. Ali ubjedjen sam 100% da jos niko nije kontaktiro Dennisa znaci absurd cisti. Ovaj hajp oko Anela je smijesan.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Maestro, Nedo i 24 gosta.