Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: Monolog,insider,ribery,_dreamer_,Monolog,insider,ribery,_dreamer_

Harise
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Harise » 05 jul 2020, 02:43

ReX je napisao/la:
05 jul 2020, 01:42
Ghuraba je napisao/la:
05 jul 2020, 01:40
Ako su Ahmedhodzicu mogli obecati borbu za startnih 11, zasto isto to ne mogu uraditi Hadzikadunicu (koji je trenutno bolji stoper od svih ovih koji se dovode u vezu s nasom reprezentacijom) i Omeragicu (koji je veci talenat i potencijal od svih njih)?!

Ja bih svakom od njih uletio s istom spikom. Kad bi sva trojica zaigrali za nas, imali bismo gotovo rijesen problem na stoperskim pozicijama u narednih 15-ak godina.
Moje neko misljenje je sto je Anel trenutno najzainteresaniji da igra za BIH i najvise je zagrizao, odnosno njegov otac koji vec neko vrijeme bas "radi" na tome da Anel se odluci za BIH :D Ili mozda treca neka opcija, zato sto je "najlaksi" dobiti? :hmmmmm:

Slazem se inace u potpunosti.

Ja se samo bojim da u ovom krimi savezu nece proraditi neki lobi il slicno koji ce se protiviti dolasku "dijasporaca" pod BIH zastavu jer nemogu onda gurati domace igrace u A-tim. Nadam se da cemo sve sto valja dovesti pod nasu zastavu i da ce zajedno sa igracima rodjenim u BIH (naravno najboljim) voditi BIH na iduca velika takmicenja.

:bih:
Problem je sto je naša domaca liga slaba i da nemozemo proizvodit nekog talenta jer nam prici dovesti otpad igraca iz susijede preko koji ima 30 godina. Naši ljudi sasvim ne zeli da rizik napravi u domacu ligu i zato stojimo tu gdje smo. Serbecic je neki dan posto najbolji igrac Premier Lige, a nije se mogao dokazati u Rosenborgu koja je gorja ekipa od Malmö i još je Liga slabija. Ahmedhodzic i Hadzikadunic su produkt od svedske i sto je Omeragic iz svicarske. Svicarci i Svedjani znaju kako pravi talente jer su nihovi tereni vrhunski. U svicarsku imaju 6-7 ligaši bolji tereni od BiH Premijer liga. Na neki nacin razumjem našeg Saveza, htieli igraci i talenti u reprezentaciju gurati da napravili bolji transfer i reklamu za našu ligu. Ali nemoze daleko napredovati tako ako pozivaš jednog Sarica, Rahmanovica, Zakarica, Kjosevska ili Cipetica u reprezentaciji koji su daleko ispod kvalitet za ikakvu reprezentaciju. Jedini ekipe koji radi za omladinama su trenutno Siroki, Sloblda, Mladost i Sarajevo i eto ti dokaz. Sloboda i Mladost nebi prezivili da nebi prodali talenti, Siroki nebi bio na vrhu i Sarajevo nebi mogao vratiti dug prema Investori. Hajmo rec ako guraš jednog talenta ispod u21 u reprezentaciju iz naše lige onda se moze racunati na njega. Hadziahmetovic je bio za 17 godina standardan u Zelji, Gojak u Olimpik, Šerbecic u Radnik. Ovakvi igraci mozeš gurati i napraviti dobar transfer i reklamu, ali to se malo dogadja. Jedna Gurzija je pocela tu inicijativu i zato igraju trenutno puno talenti u Russiju. Postala jedna solidna reprezentacija i moze izboriti preko baraz Evropsko Prvenstvo. Mi se moramo uzadti na dijasporu jer nemamo drugi izlaz! Duljevic je svako ocekivao da ce napraviti dobru karieru i zavrsio u prvu francusku ligu gdje sijedi na tribinu u jednoj ekipi koja se bori za opstanak! Visca je proveo svoju cijelu karieru u Tursku, Saric bio prosijek od igraca do 28 godine! Todorovic je zaslepljen parama i izostavio fudbal, za Cimirota je Belgijska Liga plafon, Civic nije dogurao u Sparta Prague i moro otic u slabiju ligu da bi više minutazu dobio, Sehic je odigrao u kvalifikaciju solidno i to je njegov maksimum isto je Turska liga za njega vrh kariere! Drugacja je prica kada su u ekipi igrali Ibisevic, Salihovic, Misimovic, Begovic, Spahic, Mujdza, Medunjanin, Hajrovic koji su svi napravili karieru u inostranstvo!

Salih1984
Kontakt:

Post Postao/la Salih1984 » 05 jul 2020, 08:59

Anelov otac juce stavio na FB ovo :mrgreen:
(Jel Anel porijekom iz Sarajeva?)

Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Varg
Kontakt:

Post Postao/la Varg » 05 jul 2020, 09:01

To sto se Anel izgleda odlucio za nas ne znaci nista za Dennisa, sjetite se da je susic maltene najbolji jaran arslanagicev
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Wandelanoite

Post Postao/la Wandelanoite » 05 jul 2020, 09:37

Armin Hodzic u Alcorconu, duo Gradina-Sloboda iznjedrise jos jednog kvalitetnog igraca i novog reprezentativca.
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Adnan Kovačević, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.
Lula je donosio ploču na kojoj je objašnjavao kako treba igrati - izjavio je Medunjanin.

DamirT
Kontakt:

Post Postao/la DamirT » 05 jul 2020, 09:55

Ako bi privolili Hadzikadunica i Omeragica,mogli bi mozda da probamo igrati sa 5 igraca pozadi tj. 5-3-2 s tim da trojica igraca u veznom redu igraju u sredini,bez krila.Naprijed Dzeko i Koljic,eventualno Demirovic
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta.Ostatak sam spiskao.
G.B.

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 05 jul 2020, 10:13

Mogul ja otvoriti temu Bećiru kad dobije poziv plzzz
Premijer Liga BiH - 6x
Kup BiH - 6x
Superkup BiH - 3x
Prva liga SFRJ - 1x
Prvenstvo Narodne republike BiH - 1x

forgempp
Kontakt:

Post Postao/la forgempp » 05 jul 2020, 11:00

theKuPuS je napisao/la:
05 jul 2020, 01:38
Otkud ti ta ideja da je voljan igrati za BiH? Teško.
Ima negdje intervju da kaze da je voljan, da je BiH njegova drzava kao i hrvatska, da stalno dolazi u stolac...
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

jozinho
Kontakt:

Post Postao/la jozinho » 05 jul 2020, 11:32

forgempp je napisao/la:
05 jul 2020, 11:00
theKuPuS je napisao/la:
Ima negdje intervju da kaze da je voljan, da je BiH njegova drzava kao i hrvatska, da stalno dolazi u stolac...
Nikola Katić, stoper Glasgow Rangersa, odlučio je da će čekati poziv izbornik hrvatske nogometne reprezentacije, Zlatka Dalića.

Iako je bilo govora da bi mogao obući dres reprezentacije BiH od toga neće biti ništa.
Nisam bio razočaran što nisam dobio poziv Dalića za utakmicu protiv Slovačke. Naravno da se nadam pozivu, da to želim i očekujem. To mi je san.

Međutim, nije bilo realno očekivati poziv s obzirom na to da nisam igrao u posljednjih pet-šest utakmica. Samo trebam raditi i vjerujem da će jednog dana doći”, kazao je Katić za Sportske novosti.

Harise
Kontakt:

Post Postao/la Harise » 05 jul 2020, 11:35

forgempp je napisao/la:
05 jul 2020, 11:00
theKuPuS je napisao/la:
Katic je rodjen i odrastao u Stolac do 16te godine tako da nije ništa novo da dolazi cesto u Stolac. Pitanje je samo, zeli uopste rizikovati da igra za BiH? Hrvatska mu omogucila dobru karieru ali, BiH nije ni interes pokazala kada je igrao u Belupu. Ovakvi igraci kao sto su Pongracic i Katic nebi trebali kontaktirati jer iz srca odlucuje za Hrvatsku da igra, to su rekli otvoreno na interviju. Pongracic je svakako nije nikada naš bio. Napravio karieru u Njemacku blizu granice svicarskoj, a Otac mu je Hrvat iz Hrvatske dok je majka Hrvatica iz BiH. Ivan Sunjic ce najvjerovatnje sada dobiti poziv od Hrvatske za Ligu Nacije tako da smo ga vec izgubili. Ja sam od kolega cuo da ce sva trojca dobiti poziv za Ligu Nacije tako da su izgubljeni...

forgempp
Kontakt:

Post Postao/la forgempp » 05 jul 2020, 12:10

slika

Ovo je sinoć večernji objavio.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 05 jul 2020, 12:11

Ma pritišće Hrvatski savez sa tim izjavama
Premijer Liga BiH - 6x
Kup BiH - 6x
Superkup BiH - 3x
Prva liga SFRJ - 1x

forgempp
Kontakt:

Post Postao/la forgempp » 05 jul 2020, 12:16

slika

Evo šta je objavio Mirsad (otac) prije cca 30min na fb-u.

Članak sa naslovom:

Ahmedhodzicev otac o izboru reprezentacije: "Još nije odlučio."
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 05 jul 2020, 12:24

I stari mu prdi haman
Premijer Liga BiH - 6x
Kup BiH - 6x
Superkup BiH - 3x
Prva liga SFRJ - 1x

Bazinga12345
Kontakt:

Post Postao/la Bazinga12345 » 05 jul 2020, 12:42

A odakle su porijeklom njih trojica? Mislim na Anela, Bećira i Dennisa.
⭐ Velež Mostar ⭐

⭐ Zadnja klupa ⭐

Goalgetter
Kontakt:

Post Postao/la Goalgetter » 05 jul 2020, 12:46

Njegov stari samo random dijeli clanke koji se o njemu pisu. :mrgreen: Nema tu neke tajne poruke. Ali mislim da ga imamo, jos da je Becira pridobiti imamo stoperski par za buducnost.

Varg
Kontakt:

Post Postao/la Varg » 05 jul 2020, 13:10

ma privedemo jos dennisa i nece nam trebati vise niko, tu su bicakcic sunjic zuka , sanicanina ,kovacevica ,mihojevica i jovicica bismo mogli vidjeti uskoro u klubu ranga rangersa, onda cekat nekoga mujakic-serbecic za uskociti ako se probiju

ogroman + ako projekat Bećir uspije na to sve.

stace nam katic
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 05 jul 2020, 13:12

Katić doduše slavi Božić
Premijer Liga BiH - 6x
Kup BiH - 6x
Superkup BiH - 3x
Prva liga SFRJ - 1x

Wandelanoite

Post Postao/la Wandelanoite » 05 jul 2020, 13:13

Katic je veliki prijatelj sa Darkom Obradovicem ponajboljim poslijeratnim bh. sudijom.

Treniraju zajedno kada je Katic u Stocu.
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Adnan Kovačević, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.
Lula je donosio ploču na kojoj je objašnjavao kako treba igrati - izjavio je Medunjanin.

Drape
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 05 jul 2020, 13:15

Nema se više šta reći za Anela, sad se situacija vrti u krug: Bosanski portal objavi da će igrati za nas, švedski portali prenesu vijest, švedski portali kontaktiraju oca koji za nih kaže da ništa nije odlučeno. Otac uživa u tolikoj medijskoj pažnji, možda se tek zakuha ako ova prašina privuče pažnju i selektora Švedske.

Bećir opet visoko ocjenjen

Becir Omeragic – 4,5. Gegen Thun fehlte er, drei Gegentore in den ersten 21 Minuten beweisen es.
Zadnja izmjena: Drape, dana/u 05 jul 2020, 13:20, ukupno mijenjano 1 put.

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 05 jul 2020, 13:19

Osim13 je napisao/la:
05 jul 2020, 13:12
Katić doduše slavi Božić
Dolazi u obzir isključivo ako ima dokaz da ne slavi Božić.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: DrFilgud, hurem, soko i 42 gosta.