Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,TaRgEt_,ribery,Monolog,harden,insider,TaRgEt_,ribery,Monolog,harden,insider,_dreamer_

dino-92
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dino-92 » 25 okt 2020, 16:26

Gigovic debitovao za Rostov, Hadzikadunic naravno 90 minuta. Izgubili od khimkija, golovima u nadoknadi, ali su zadnjih 20 minuta imali igrača manje

Drape
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 25 okt 2020, 18:31

Rostov ga je stavio na promotivni poster za prvu utakmicu u kojoj je u sastavu.

slika

Harise
Kontakt:

Post Postao/la Harise » 25 okt 2020, 19:31

Adi Nalic danas asistencija u pobijedi protiv IFK Göteborg s 3-1. Bio danas starter i dobio ocijenu od 7.9. Nadam se da ce barem dobit priliku na prijatelske utakmice da pogledamo kako je za reprezentaciju. Ja neznam uopste da li ima papire naše?

ReX
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 25 okt 2020, 19:33

Nema, morao bi proci istu proceduru kao Anel i Dennis.

DuljevinhoHaraldo
Kontakt:

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 25 okt 2020, 19:45

Nema telenata ni na vidiku, sve opušak do buđavog hljeba.

Nema se ko više prizivati, još su samo ostali Meho i Huso sa termina.

Sve je isprobano i ižvakano, čekamo 4-ti šešir i opraštanje od ozbiljnih okupljanja i očekivanja.

Bošnjo bi trebao djecu početi slati u drugim sportovima, jer smo iole uspjesniji u rukometu i košarci.
⚜️~⚜️~⚜️

Zukanovic
Kontakt:

Post Postao/la Zukanovic » 25 okt 2020, 19:51

Ima Nalic nas pasos i moze odmah igrati.

ReX
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 25 okt 2020, 19:55

Slazem se da mozda nije kvalitet za repku, ali kad se mogu zvati igraci tipa Loncar, Milosevic i slicni pa voditi opasna kampanja za Rahmanovica gdje se gura vise od ne znam kojeg talenta, a za pa pola godine puni 27 godina, onda ne vidim razloga zasto se nebi spominjao i Nalic koji nista losiji nije od tog istog Rahmanovica koji je baja u kukuruz ligi gdje bi i Nalic bio jedan od glavni igraca.

Nemoj me shvatiti pogresno da ja guram Nalica, jer slazemo se, ali ovo ofirno guranje pojedini igraca iz PL/Sarajevo je kao opravdano. Ma daj.. Mogu se navijaci Sarajeva ljutiti koliko god hoce na mene ali ne postoji nijedan igrac iz nase lige koji je zasluzio poziv u repku izuzev Tatara koji igra krilnu poziciju i tu nam treba hajde neki igrac. Dok Rahmanovic je visak, ali eto hajd eto dobit ce poziv za Iran kao i jos neki igraci i nek uzivaju u tom "spektaklu".

P.S. Bicu sad pravo bezobrazan i dobit cu puno hejta medjutim al hajd... da istjeram do kraja. Ovaj Rahmanovic (Ili Deni itd) nebi danas imao ni mjesta da sjedi na klupi Malmea, u ekipi koja je par brojeva veca od Sarajeva dok ovaj sve vise vremena dobija da igra u prvoj postavi te iste ekipe. Toliko..
Zadnja izmjena: ReX, dana/u 25 okt 2020, 20:06, ukupno mijenjano 4 puta.

Vucevich
Kontakt:

Post Postao/la Vucevich » 25 okt 2020, 19:58

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
25 okt 2020, 19:45

Sve je isprobano i ižvakano
, čekamo 4-ti šešir i opraštanje od ozbiljnih okupljanja i očekivanja.

Bošnjo bi trebao djecu početi slati u drugim sportovima, jer smo iole uspjesniji u rukometu i košarci.
:thumbup:

I ovaj podforum umro, danas nekoliko naših igrača igralo a niko ni slovo da napiše, mada nemam ni ja više snage da to pratim u potpunosti.
Uz Zmajeve Euro nikada nisu vidjeli ni Armenija, Azerbejdžan, Bjelorusija, Crna Gora, Kipar, Estonija, Farska Ostrva, Gruzija, Gibraltar, Izrael, Kazahstan, Kosovo, Lihtenštajn, Litvanija, Luksemburg, Malta, Moldavija i San Marino.

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 25 okt 2020, 20:38

Ćatić opet u prvih 11 Den Haaga, vrijeme je za go.

DaVinci
Kontakt:

Post Postao/la DaVinci » 25 okt 2020, 21:29

Vucevich je napisao/la:
25 okt 2020, 19:58
25 okt 2020, 19:45

Sve je isprobano i ižvakano
, čekamo 4-ti šešir i opraštanje od ozbiljnih okupljanja i očekivanja.

:thumbup:

I ovaj podforum umro, danas nekoliko naših igrača igralo a niko ni slovo da napiše, mada nemam ni ja više snage da to pratim u potpunosti.
Kani se raja corava posla ... pracenje treba zasluzit a nasi su svi vec sve bonuse ispucali ....
"Nismo zrela ekipa. Mi smo osrednja reprezentacija, ako ćemo realno. Druge ekipe su puno zrelije i spremnije od nas i to je razlog. Svaka pametna osoba na forumu koja se razumije u fudbal, vidi i prepoznat će da nismo zreli.'' - M.P

visegrad8392
Kontakt:

Post Postao/la visegrad8392 » 25 okt 2020, 21:43

Gigovic vev debitirao za Rostov, neka ga Miske odmah ganja!!!

Harise
Kontakt:

Post Postao/la Harise » 25 okt 2020, 23:53

Po meni su Husein Balic, Adi Nalic, Armin Gigovic, Amar Catic, Ahmet Muhamedbegovic za poziv. Dario Dumic i Marko Mihojevic takodje! Jedina šteta da puno od njih moraju proceduru okreniti. Da budem iskren bez da napadam FK Sarajevo ili drugi klubovi. Ja sam što tice reprezentacije iskren i neutralan. Tatar i Rahmanovic nemaju jednostavno kvalitet za reprezentaciju. Ja se samo sjetim kako je Svraka igrao za reprezentaciju i na kraju je propao jer nisu mu pomogli poneki dobri nastupe za reprezentaciju bez obzir da je dobar bio u Zelji. Saric je isto bio dobar za reprezentaciju, a zaluto se na kraju u Saudi Arabije. To su glavni faktori za karieru da nemoze samo reprezentacija pomagati igraca nego da moraš igrati u pristojno klub i ligu, zato moraš i na sebe puno radit ne samo doc do cilja nego ga ispunjeti. Ono što drugi jednostavno ne razumiju je da se mnogi ismijavaju Bešića i Duljevića, ali niko ne zna da većina njih ne bi ni stigla tako daleko. Nije to mala stvar kao Besic igrati standardno u Championship ligu, a biti klupar u najjacjoj ligi na Svijetu. Njegova greška je da nije isko od kluba da ode u drugog kluba na posudbu u ovom trenutku, jer ima dobri akreditivi.

DuljevinhoHaraldo
Kontakt:

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 26 okt 2020, 00:04

Harise je napisao/la:
25 okt 2020, 23:53
Po meni su Husein Balic, Adi Nalic, Armin Gigovic, Amar Catic, Ahmet Muhamedbegovic za poziv. Dario Dumic i Marko Mihojevic takodje! Jedina šteta da puno od njih moraju proceduru okreniti. Da budem iskren bez da napadam FK Sarajevo ili drugi klubovi. Ja sam što tice reprezentacije iskren i neutralan. Tatar i Rahmanovic nemaju jednostavno kvalitet za reprezentaciju. Ja se samo sjetim kako je Svraka igrao za reprezentaciju i na kraju je propao jer nisu mu pomogli poneki dobri nastupe za reprezentaciju bez obzir da je dobar bio u Zelji. Saric je isto bio dobar za reprezentaciju, a zaluto se na kraju u Saudi Arabije. To su glavni faktori za karieru da nemoze samo reprezentacija pomagati igraca nego da moraš igrati u pristojno klub i ligu, zato moraš i na sebe puno radit ne samo doc do cilja nego ga ispunjeti. Ono što drugi jednostavno ne razumiju je da se mnogi ismijavaju Bešića i Duljevića, ali niko ne zna da većina njih ne bi ni stigla tako daleko. Nije to mala stvar kao Besic igrati standardno u Championship ligu, a biti klupar u najjacjoj ligi na Svijetu. Njegova greška je da nije isko od kluba da ode u drugog kluba na posudbu u ovom trenutku, jer ima dobri akreditivi.
Nalića bi jedino bilo zanimljivo vidjeti, ovo ostalo je sasvim nebitno. Ćatić je užasan, a Gigović bi trebao jednu polusezonu odigrati u Rusiji.

Duljević je odron, Bešić odron.

Ono što je zanimljivo je da bi Rahmanović vjerovanto peškire Naliću nosio u Malmo-u.

Kako god okreneš, nema spasitelja reprezentacije. :stop:
⚜️~⚜️~⚜️

Harise
Kontakt:

Post Postao/la Harise » 26 okt 2020, 00:21

26 okt 2020, 00:04
Harise je napisao/la:
Nalića bi jedino bilo zanimljivo vidjeti, ovo ostalo je sasvim nebitno. Ćatić je užasan, a Gigović bi trebao jednu polusezonu odigrati u Rusiji.

Duljević je odron, Bešić odron.

Ono što je zanimljivo je da bi Rahmanović vjerovanto peškire Naliću nosio u Malmo-u.

Kako god okreneš, nema spasitelja reprezentacije. :stop:
Ja ne kontam zašto Tatar iz Sarajeva ima prednost prema Balicu koji je standardan u jendoj ekipi koja igra u Evropsku ligu i na vrh tabele u Austrijskoj ligi stoji. Ovaj LASK izbacio Sportinga iz Portugala koja je daleko pored dosta klubova iz Evropi? Cinjenica je da Austrijska liga duplo jaca od naše lige. Muhamedbegovic je sigruno veci kvalitet od dosta štoperi koji imamo...

Derdiyok
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 26 okt 2020, 04:07

Harise je napisao/la:
Kakve veze sad ima Isko iz Reala sa Bešićem ?
Šalim se malo. Nasmijah se kako pročitah ovu riječ "isko", nisam to čuo ne pamtim :mrgreen:

Odmah se sjetim i ove pjesme :rol:
Umro bih da nisam zaisk'o
Malo zrelih jagoda
Rekla mi je šta si pritisk'o
Stani crk'o dabogda
Bešića prodade ona utakmica sa Argentinom i to je to. U Evertonu truba, u Middlesbroughu je pokušao živnuti mada i tu tanko. Bilo je govora da ga Glasgow traži, međutim ništa ni od tog posla,a negdje do polovine oktobra je imao priliku da ganja i klubove po Championshipu. Ovako, ostaje da čeka zimski prelazni rok ili da i dalje truhne do kraja ugovora.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

visegrad8392
Kontakt:

Post Postao/la visegrad8392 » 26 okt 2020, 08:07

Gigovic je sad prioritet jer puno obecava

Drape
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 26 okt 2020, 12:25

Harise je napisao/la:
26 okt 2020, 00:21
Ja ne kontam zašto Tatar iz Sarajeva ima prednost prema Balicu koji je standardan u jendoj ekipi koja igra u Evropsku ligu i na vrh tabele u Austrijskoj ligi stoji. Ovaj LASK izbacio Sportinga iz Portugala koja je daleko pored dosta klubova iz Evropi? Cinjenica je da Austrijska liga duplo jaca od naše lige. Muhamedbegovic je sigruno veci kvalitet od dosta štoperi koji imamo...
Ne može baš svako skontati da Tatar ima pravo nastupa za BiH a Balić nema i da je to glavni razlog zašto ima prednost nad njim. Balić zaslužuje da dobije šansu jer mi krila i nemamo, mada je prosječan igrač austrijske lige. Ćatić sa 0 golova i 0 asistencija u holandskoj ligi ne zaslužuje poziv u A tim čak i u ovakvoj konkurenciji.

Muhamedbegović je sigurno kvalitetniji od dosta stopera koje imamo ali ima ih najmanje šest od kojih sigurno nije kvalitetniji: Šunjić, Bičakčić, Saničanin, Ahmedhodžić, Hadžikadunić i Kovačević. Ima 0 nastupa za selekcije Austrije pa i ne računam da njeg trebamo preotimati od nekog.

Drape
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 26 okt 2020, 13:52

Asistencija i gol Nalića. Kod asistencije kao da je htio pucati a kod gola kao da je htio asistirati :rol:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.