Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Rokoko87 » 28 feb 2018, 19:07

Pjaniććć
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la BIHfan » 28 feb 2018, 20:56

BelminM23 je napisao/la:Instagram.

Bolju muziku od Džumhura sluša.
Najbolju muziku slusa Grodic. :kafa:
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 01 mar 2018, 21:21

Pjanke narodnjak, ne prodaje se strancima. :D
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
nut_shell
Postovi: 424
Pridružen/a: 22 avg 2009, 01:31
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la nut_shell » 03 mar 2018, 17:12

Pjanic protiv Lulica, obojica u prvih 11.
Rođeni, Rođeni
Kraj Neretve Rođeni


"Mislim na Sea, dakle postojim."

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24496
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Goalgetter » 03 mar 2018, 19:57

Reci cemo da je ovo bila asistencija za Dybalu :mrgreen:

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la HankMoody » 03 mar 2018, 19:59

Goalgetter je napisao/la:Reci cemo da je ovo bila asistencija za Dybalu :mrgreen:
Pisaće se kao asistencija sigurno, jer mu je spustio loptu, bez obzira što je ovaj sve poslije sam uradio. :mrgreen:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24496
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Goalgetter » 03 mar 2018, 20:00

HankMoody je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Reci cemo da je ovo bila asistencija za Dybalu :mrgreen:
Pisaće se kao asistencija sigurno, jer mu je spustio loptu, bez obzira što je ovaj sve poslije sam uradio. :mrgreen:
I ja mislim. Ali kakva pobjeda Juvea, podsjeca opet na onaj stari Juventus. Tacno sam nekako predosjetio da bi ovu mrtvu utakmicu mogli dobiti nekakvim felsavim golom pred kraj. :rol: Ovako bi i Tottenham u srijedu mogao stradati.

Avatar
nut_shell
Postovi: 424
Pridružen/a: 22 avg 2009, 01:31
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la nut_shell » 03 mar 2018, 20:01

HankMoody je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Reci cemo da je ovo bila asistencija za Dybalu :mrgreen:
Pisaće se kao asistencija sigurno, jer mu je spustio loptu, bez obzira što je ovaj sve poslije sam uradio. :mrgreen:
Rugani je spustio loptu.
Rođeni, Rođeni
Kraj Neretve Rođeni


"Mislim na Sea, dakle postojim."

Avatar
Pogba
Postovi: 19742
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pogba » 03 mar 2018, 20:43

Bosanski Ozil nije izašao na teren.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
chily-rz
Postovi: 8253
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la chily-rz » 03 mar 2018, 21:01

Pogba je napisao/la: Bosanski Ozil nije izašao na teren.
Bitno da su Matiudi i Kedira razvalili po navici,.Šta će ba igrat nemaš krilnog igrača u ekipi a ovi bekovi po strani operisani od ofanzivnog fudbala,Asamoah nije lopte uštopo kako treba,.Mandzukić ništa,Pjanić mu namjestio zicer na glavu još u otvaranju,poslije toga mu dao solidan pas u prostor,stigla ga dvojica dok se sastao s loptom,.

Avatar
Pogba
Postovi: 19742
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pogba » 03 mar 2018, 21:05

chily-rz je napisao/la:
Pogba je napisao/la: Bosanski Ozil nije izašao na teren.
Bitno da su Matiudi i Kedira razvalili po navici,.Šta će ba igrat nemaš krilnog igrača u ekipi a ovi bekovi po strani operisani od ofanzivnog fudbala,Asamoah nije lopte uštopo kako treba,.Mandzukić ništa,Pjanić mu namjestio zicer na glavu još u otvaranju,poslije toga mu dao solidan pas u prostor,stigla ga dvojica dok se sastao s loptom,.
Ma već sam opisao tamo na temama šta mislim o predstavi - odron. Nego, okarakterisah ga kao Ozil jer je taj koji se uklopi u sivilo, a ne koji odskoči.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
chily-rz
Postovi: 8253
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la chily-rz » 03 mar 2018, 21:29

Pogba je napisao/la:
Ma već sam opisao tamo na temama šta mislim o predstavi - odron. Nego, okarakterisah ga kao Ozil jer je taj koji se uklopi u sivilo, a ne koji odskoči.
Nije ovo nikakakav odron nit sivilo od igre,ako misliš da jeste pogledaj neku utakmicu Arsenala,pogotovo gostovanje,.

Derbi je ba,imaš motivisanog domačina,hrpu povreda,Totenhem u srijedu,.Zadnje što ti treba je neka jurnjava na terenu s protivnikom koji ti više može nauditi iz kontre nego na postavljenu odbranu,.

Ok,Alegrijev fudbal nije najljepši za gledat ali je učinkovit i kad imaš problema sa povredama,teškim rasporedom,umorom igrača a daleko je ovo od odrona od igre,pogotovo ako uzmeš važnost utakmice te činjenicu da je odmorio neke igrače,.

Avatar
Pogba
Postovi: 19742
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pogba » 03 mar 2018, 21:36

chily-rz je napisao/la: Nije ovo nikakakav odron nit sivilo od igre,ako misliš da jeste pogledaj neku utakmicu Arsenala,pogotovo gostovanje,.

Derbi je ba,imaš motivisanog domačina,hrpu povreda,Totenhem u srijedu,.Zadnje što ti treba je neka jurnjava na terenu s protivnikom koji ti više može nauditi iz kontre nego na postavljenu odbranu,.

Ok,Alegrijev fudbal nije najljepši za gledat ali je učinkovit i kad imaš problema sa povredama,teškim rasporedom,umorom igrača a daleko je ovo od odrona od igre,pogotovo ako uzmeš važnost utakmice te činjenicu da je odmorio neke igrače,.
Gledam ja mečeve Arsenala. :mrgreen:

Ma Juventus pod Allegriem igra ovako stalno, nije ovo samo danas. Ali je fazon što ima Costu, Dybalu, Bernerdeschia, Higuaina, Pjanica, itd. pa se ovo izvuče na individualizam. Arsenal ima druge probleme, od trenera, golmana, odbrane, veze, itd. Kada ove gore navedene dodaš na odbranu koja je skoro pa zid onda rezultati dolaze.
Serie A je specifično prvenstvo i njima postane neka referenca i očekuju da ovakva igra kao protiv Lazia može proći i protiv Tottenhama i sličnih. Jako teško.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Gefufna » 03 mar 2018, 21:38

Ma pustite Pogbu, taj je zadrtiji od mene. :mrgreen:

slika
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
hurem
Postovi: 8603
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la hurem » 03 mar 2018, 21:45

Slazem se s Pogbom.
Ekipa s igracima poput Dybale, Higuaina, Pjanica, Coste, Matuidija, Cuadrada, Berne, Sandra treba da ima kontrolu utakmice, posjed preko 70%, kombinatoriku, da sijeva sa svih strana pogotovo protiv slabijih timova...sto bi rekli da igra kao Napoli, ali ozbiljnije s obzirom na renome kluba. Medjutim nista od toga...

Pjanic se veceras nije ni mogao iskazati s obzirom da Juve prema naprijed maltene nije ni isao...i ono sto sam primjetio, onaj zuti Lazial ga je dobro markirao na sredini terena! Prava juventusovska pobjeda veceras, Pjanic odigrao juventusovski.

Ne znam zasto, ali ocekujem njegovu odlicnu partiju u Londonu za par dana...

Fudbalbr1
Postovi: 442
Pridružen/a: 28 nov 2016, 15:51
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Fudbalbr1 » 03 mar 2018, 21:52

Strucnjaci opet u pogpnu

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la IlCapitano » 03 mar 2018, 21:54

hurem je napisao/la:Slazem se s Pogbom.
Ekipa s igracima poput Dybale, Higuaina, Pjanica, Coste, Matuidija, Cuadrada, Berne, Sandra treba da ima kontrolu utakmice, posjed preko 70%, kombinatoriku, da sijeva sa svih strana pogotovo protiv slabijih timova...sto bi rekli da igra kao Napoli, ali ozbiljnije s obzirom na renome kluba. Medjutim nista od toga...

Pjanic se veceras nije ni mogao iskazati s obzirom da Juve prema naprijed maltene nije ni isao...i ono sto sam primjetio, onaj zuti Lazial ga je dobro markirao na sredini terena! Prava juventusovska pobjeda veceras, Pjanic odigrao juventusovski.

Ne znam zasto, ali ocekujem njegovu odlicnu partiju u Londonu za par dana...
:urnebes:

S kojim igračima jarane? Nabrojao si bukvalno sve napadačke opcije i/ili tehnički jače igrače (ne mogu svi odjednom igrati) + Matuidija koji ne bi zadržao posjed da ga ja napadnem.

Uzmimo najjači Juventusov sastav da su svi zdravi: Buffon, MDS, Benatia, Chiellini, Sandro, Pjanić, Khedira, Matuidi, Dybala, Higuain, Costa/Mandžo/Cuadrado/Berna.

Imaš Sandra, Pjanića i dvojicu u napadu koji nešto znaju iskombinovati. Pogotovo kad ti neko spuca presing imaš 4 igrača u ekipi koji nešto više znaju s loptom. I onda uzmeš u obzir da cijelu sezonu imaš gomilu povreda i nikad ne igra isti sastav...o čemu pričamo?
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
chily-rz
Postovi: 8253
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la chily-rz » 03 mar 2018, 21:55

Ma bezveze ofirate Alegrija,nije ofanzivan a najefikasnija ekipa lige a uz to ne možete se ni sjetiti zadnjeg primjenog ligaškog gola :mrgreen:

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la IlCapitano » 03 mar 2018, 21:57

chily-rz je napisao/la:Ma bezveze ofirate Alegrija,nije ofanzivan a najefikasnija ekipa lige a uz to ne možete se ni sjetiti zadnjeg primjenog ligaškog gola :mrgreen:
To je zato što igrači sami na svoju inicijativu odluče da zabiju. Da nema Allegrija imali bi duplo toliko golova. :think:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
chily-rz
Postovi: 8253
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la chily-rz » 03 mar 2018, 22:08

IlCapitano je napisao/la: To je zato što igrači sami na svoju inicijativu odluče da zabiju. Da nema Allegrija imali bi duplo toliko golova. :think:
Dvadeset utakmica u nizu bez poraza,od toga osamnest utakmica bez primljenog gola,.hah,.ma šuti ba,zviždukaj,nema tu prostora za kritiku,.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.