Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Geerroo » 10 maj 2020, 17:00

Pjanic ne moze u isti roman sa De Bruyneom, a kamol recenicu

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2328
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la kontrasviju » 10 maj 2020, 17:01

Pjanić nije igrač svjetske klase, a 5 godina standardan u Juventusu, jednoj od najboljih ekipa svijeta, I svaka ugledna fudbalska stranica kao i novinari su ga uvijek stavljali tu među nekih top 10 veznjaka u zadnjih tih 4-5 godina, ali ne on nije svjetska klasa. Šta sve čovjek neće pročitati.
1921

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Mig_Mig » 10 maj 2020, 17:02

Geerroo je napisao/la:
10 maj 2020, 14:52
Ima jos pola godine-godinu fudbala na nivou na kojem je igrao do sad, a to je stepenica ispod vrhunskog. Ne znam sto se potencira da je svjetska klasa kad nije. Nikad nije bio dovoljno konstantan da se proglasi svjetskom klasom realno.

Evo, otici ce u Barcu i uhljebit se dobro a na tome najvise moze zahvaliti retardiranoj transfer politici Barcelone. Dovoljno je vidjeti sta rade zadnjih par godina, tako da ce i ovaj transfer vjerovatno biti promasaj, a Juve ce po obicaju bolje proci
Post bi imao smisla da je pisan prije 15godina. Ima 3 godine najboljeg fudbala u nogama.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Varg
Postovi: 2626
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Varg » 10 maj 2020, 17:05

mrzim ga ali jeste svjetska klasa, samo jedva cekam da ode
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
Varg
Postovi: 2626
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Varg » 10 maj 2020, 17:07

Geerroo je napisao/la:
10 maj 2020, 16:22
De Bruyne, Kroos, Verratti, Pogba, Henderson, Wijnaldum, Milinkovic Savic, Kante, Frenkie De Jong, Fede Valverde
ja vidim 3-4 ,ostalo je smijesno
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Kompromis » 10 maj 2020, 17:08

Da nije Matuidia koji zapinje na loptu i beskrvnog Rabiota Pjanic bi bio najgori vezni u Juventusu... ovako samo zahvaljujuci njima nije... cak ga i Sarri skartira u posljednje vrijeme i gura mladog Bentancura na njegovo mjesto iako je ovaj daleko od nekog vizionara i kreatora igre i uopce mu to nije primarna pozicija.... daleko najgora sezona Pjanica u dresu Juventusa i od ovih bitnijih igraca je definitivno najgori (tu mislim na ove sto vise igraju) i to kazem kao neko ko je pogledao sve i jednu utakmicu Juventusa...

Siguran sam da ga Paratici i Nedved jedva cekaju nabiti nogom ali naravno ne za skart Barcelone (uz khediru prvi veznjak za odstrijel), tu mislim na traktora Rakitica i na haman 33 godisnjeg Vidala koji od odlaska iz Juventusa ni blizu ne igra kako je igrao u Juventusu.... jer ipak Pjanic je tek napunio 30 godina i ima neki renome... dakle vjerujem da bi ga pustili sa masnom za nekih 50 tak miliona ili za mladjahnog artura koji jest slabiji od pjanica ali momak ipak ima 23 godine i sa te strane je mnogo pozeljniji... iako je malisa to odbio sad zasad, no pred nama je...

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Geerroo » 10 maj 2020, 17:11

Konacno neko ko gleda utakmice :clap:

Definitivno najgori igrac Juventusa ove sezone od ovih boljih igraca. Ne ubrajam tu De silja, Matuidia i slicne.

Nije utakmica samo slobodnjak. Da jeste Calhanoglu bi bio klasa a ne polovnjak.

Sreca Pjanic radi i neke ostale stvari dobro. Dovoljno da ga se svrsta u drugi esalon najboljih veznjaka nikako u svjetsku klasu

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la TheChief » 10 maj 2020, 17:12

Geerroo je napisao/la:
10 maj 2020, 17:11
Konacno neko ko gleda utakmice :clap:

Definitivno najgori igrac Juventusa ove sezone od ovih boljih igraca. Ne ubrajam tu De silja, Matuidia i slicne.

Nije utakmica samo slobodnjak. Da jeste Calhanoglu bi bio klasa a ne polovnjak.

Sreca Pjanic radi i neke ostale stvari dobro. Dovoljno da ga se svrsta u drugi esalon najboljih veznjaka nikako u svjetsku klasu
Ko je svjetska klasa ?

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la let3 » 10 maj 2020, 17:13

BoixosNois1899 je napisao/la:
10 maj 2020, 15:56
Kako sada stvari stoje, teško da će se Barcelona i Juventus uspjeti dogovoriti. Arthur kojeg je Barcelona prvobitno nudila u zamjenu za Pjanića ne želi da ide, a Juventus sa druge strane neće da uzme Rakitića i Vidala.

Pjanić bi odlaskom Rakitića i Vidala svakako imao značajnu ulogu u ekipi. Ja sam ga želio vidjeti u Barci i prije nego je prešao u Juventus. Sad polako ulazi u godine i u Barcu bi došao da pomogne Messiju u njegovim zadnjim godinama, na čemu se i bazira sva transfer politika Barce zadnje 2-3 godine.
Upravo to.
Svi transferi Barce u zadnje vrijeme se ravnaju prema Messiju i njegovim godinama.
Pretplacivali su razne zvijezde i zvijezdice mislieci da ce tako pomoci Messiju da se što prije dočepa još neke titule LP. Vidjeli smo kako su prolazili, dobijene prolaze su znali uprskati.
Pjanić ima u nogama još 2-3 dobre sezone sigurno. Samo je pitanje da li je Setien trenerski kalibar koji ce iz njega izvuci te 2-3 dobre sezone.
Ako odu Vidal i Rakitić (a izgleda da idu) onda bi bio idealna zamjena. Još ako bi koštao 30 miliona to je odlicna cijena za igraca njegovog kvaliteta.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Sviuodbranu » 10 maj 2020, 17:21

Geerroo je napisao/la:
10 maj 2020, 16:52
Tesko se vjeri kad jedan duduk poput tebe posti, da proste ostali posteni postaci. Sigurno si mi za tastaturom rokno Boga par puta, tako da slobodno mozes i pojest sta. Omrsio si se vec.

Pjanic nije WC to je jasno ko dan. Odlican igrac da. U rangu Rakitica npr
Ja evo tresem se covjece sta mi radis.
Nema razloga takve ko ti samo zaliti treba.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Harise » 10 maj 2020, 18:30

Geerroo je napisao/la:
10 maj 2020, 16:22
De Bruyne, Kroos, Verratti, Pogba, Henderson, Wijnaldum, Milinkovic Savic, Kante, Frenkie De Jong, Fede Valverde
Jedini su mozda trenutno De Bruyne, Kroos i Kante bolji, a ostali koji si nabrojo nije ni ista pozicija izmedju vezni redi i ofensivni red. Sdruge strane nemam ja pojma sta ti imaš protiv Bosno-Hercegovacki igraca. Porediš Mandzukica za Dzeku i sada dosta fudbaleri za Pjanica. Idi ti i prati svoju rvatsku kada nemaš ništa pozitivno ovdje da pišeš i pusti nas na miru! Mi se radujemo da ce Pjanic otici u Barcu i cijenimo ga isto sto i vi cijenite Modrica! Sta hoceš ti bogati ocekivati od naši igraci iz BiH? Da bude svijetski klase? Pogledaj ti gdje je Mandzukic odrasto i gdje Dzeko? Dzeko je zivio u izolacije, igro pred snajperiste i granatama. Zeljo ga za svaku cijenu prodo jer nisu imali ni dovolnjo para da financiraju svoji igrace poslje rata, bili su dosta u minusu kao ostali klubovi iz BiH! Velez je na strah poslje rata moro u 3 ligu igrati i ti ocekivaš da Dzeko bude svijetska klasa kao Drogba, Ibrahimovic, Van Basteln i ostali imena koji si nabro? Pa covjece oni nisu bili u ratnom stanu. Dok je Pjanic poceo svoju karieru u Luksemburgu koja nije fudbalska sila u evropi. Ne sijetim kada je zadnji put jedan fudbaler iz luksemburga toliko daleko stigao kao Pjanic? On je poceo svoju karieru u Schifenlange gdje kao 14 godišnjak otišao u Metz, tamo je dobio prostor da igra i ispali su nakon toga. BiH nema Dinamo Zagreb koja se svake godine plasira u evropi. Nemaju Hajduk koja ima jaku omladinski pogon. Nema BiH Crvena Zvezda i Partizan koji takodje svake godine igra u LP ili LE. Lako je njima praviti reklame za svoji juniori i fudbaleri kada nema BiH taj luksuz.... Politika je najgorji problem od naši drzave i sta je najgorje je da politika i stigla u našom sportu. Svako zeli diov od kolaca i svaku ima svoju fizonomiju, a uglavnom zeli pare vidjeti sto prija!
Zadnja izmjena: Harise, dana/u 10 maj 2020, 18:38, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 10 maj 2020, 18:33

Geero fataj se rvatske, zasmrdio si temu.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la TheChief » 10 maj 2020, 18:40

Geerroo je napisao/la:
10 maj 2020, 16:22
De Bruyne, Kroos, Verratti, Pogba, Henderson, Wijnaldum, Milinkovic Savic, Kante, Frenkie De Jong, Fede Valverde
De Bruyne je apsolutno najbolji i poredjenje bilo kojeg veznog igraca sa njim je besmisleno.

Navodjenje ovih boldovanih u kontekstu da su bolji od Miralema bi ti trebalo diskreditovati iz svake rasprave o fudbalu do daljnega.

Kroos i Kante su iznad Miralema, dok su Marco i Paul po meni ispod, ali njihovo poredjenje sa Miralemom je apsolutno razumno.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la DrFilgud » 10 maj 2020, 21:55

Mislim da će se Pjana dobro uklopiti u Barcu i da bi mogao odigrati par sjajnih sezona.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 10 maj 2020, 22:03

Izgleda, svi se slažemo da bi prelazak u Barsu bio dobar potez?
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

haris123456789
Postovi: 571
Pridružen/a: 24 apr 2020, 14:23
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la haris123456789 » 10 maj 2020, 22:05

Opet slobodnjake nece vidjet :plac:

Avatar
DamirT
Postovi: 13988
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la DamirT » 10 maj 2020, 22:14

Geerroo je napisao/la:
10 maj 2020, 16:22
De Bruyne, Kroos, Verratti, Pogba, Henderson, Wijnaldum, Milinkovic Savic, Kante, Frenkie De Jong, Fede Valverde
Druze,izbrisi komentar.Ljudi ti se smiju.Od tih nabrojanih samo su 3,eventualno 4 world class igraca.De Bruyne,Kante,Kroos,pa i Henderson.Ostali ne mogu Pjanicu cistit kopacke ako cemo realno. :kafa:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Osim13 » 10 maj 2020, 22:17

haris123456789 je napisao/la:
10 maj 2020, 22:05
Opet slobodnjake nece vidjet :plac:
Lakše je pored Mesija uzeti slobodnjak nego pored Ronalda. Argentinac kad procijeni da ne može zabiti ostavi loptu, mudar.

Nije rijetkost da i drugi u Barci opucavaju slobodnjake.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 10 maj 2020, 22:18

Puca li Messi slobodne sa lijeve strane? Kako sam primijetio svi su mu golovi na desnu naštimani?
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Geerroo » 10 maj 2020, 22:21

Nije mogao sutati pored Ronalda koji je 20 puta losiji izvodjac od Messia a da suta u Barci. Jos ima mentalitet mentalnog patuljka. Mozda mu da koji korner da izvede

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: denza i 36 gostiju.