Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

marconato
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la marconato » 17 okt 2019, 12:06

Unofficialpage je napisao/la:Možda mislimo na isto ali samo drugačije kažemo, nismo među najjačim ekipama ali nismo ni odmah rang ispod, na skali od 1 do 5, negdje 3,5 do 4, meni osrednja repka bude da si negdje od 2,5 do 3 po kvaliteti a to je Finska, Vels, Grčka a od tih ekipa smo jači. Po rezulltatima nismo i to samo iz razloga što imamo užasnog selektora.

Kako Wels i Finska mogu biti u istoj kategoriji kad Wels ima igrace iz Reala, Uniteda, Totenhama, Leicestera, Crystal Palaca.. i trzisna vrijednost im je oko 200 mil € u odnosu na 40ak mil Finske? :crazy:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Saurman
Kontakt:

Post Postao/la Saurman » 17 okt 2019, 12:15

Od osnivanja NS Saveza državni tim je postao poligon za razne menaždere koji svoje polovnjake žele utopiti preko reprezentacije.Zato smo u 25 god otišli samo na jednu veliko natjecanje ostalo su blamaže i cirkusi raznih boja.

Čuj Pjanić ovom izjavom omalovaža saigrače, ma trebao ih je izljubiti nakon ovih blamaža protiv Armenije,Finske i Grčke dok selektor mudro šuti.

Čim izgubimo krivi su sudije,uefa i Baho. :rol:
1974---1975---1976---2001---2013

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 17 okt 2019, 12:22

Pa sto Pjanic nije prozvao selektora i savez, koji pozivaju polovnjake i od reprezentacije prave cirkus, nego svoje kolege, saigrace?
Ko da su Saric, Kovacevic, Civic...krivi sto ne znaju igrati, a u klub im dodju pozivi za reprezentaciju.
On to dobro zna, ali nece nikada prozvati odgovorne, najlakse je reci da smo prosjecna i limitirana reprezentacija.
Na koncu, to vec godinama ponavljaju advokati propalih selektora i korumpiranog saveza.
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Unofficialpage » 17 okt 2019, 12:28

marconato je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Možda mislimo na isto ali samo drugačije kažemo, nismo među najjačim ekipama ali nismo ni odmah rang ispod, na skali od 1 do 5, negdje 3,5 do 4, meni osrednja repka bude da si negdje od 2,5 do 3 po kvaliteti a to je Finska, Vels, Grčka a od tih ekipa smo jači. Po rezulltatima nismo i to samo iz razloga što imamo užasnog selektora.

Kako Wels i Finska mogu biti u istoj kategoriji kad Wels ima igrace iz Reala, Uniteda, Totenhama, Leicestera, Crystal Palaca.. i trzisna vrijednost im je oko 200 mil € u odnosu na 40ak mil Finske? :crazy:

Nisu u istoj kategoriji, Wales je jači, niti sam ih poredio već onako ih napisao u poređenju sa nama. Wales slabiji od nas, ne puno ali slabiji. Problem je taj što mi nemamo selektora koji će znati postaviti taktiku kako treba i iskoristiti minimalnu prednost koju ima u odnosu na Wales i oni će biti ravnopravni pa čak i bolji u meču.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Saurman
Kontakt:

Post Postao/la Saurman » 17 okt 2019, 12:31

Pa Pjanić ovo izjavom nije prozvao samo saigrače nego i kompletan Savez, jer realno ti igrači nisu sami došli neko ih je morao pozvati.
1974---1975---1976---2001---2013

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 17 okt 2019, 12:43

Saurman je napisao/la:Pa Pjanić ovo izjavom nije prozvao samo saigrače nego i kompletan Savez, jer realno ti igrači nisu sami došli neko ih je morao pozvati.

Ne, on je rekao da smo - osrednja reprezentacija i da svaka pametna osoba to vidi- i tu nema mjesta za slobodne interpretacije.
Dakle, nemamo igracki kvalitet za vise.
Pored toga sto je neprimjerno za jednog kapitena da to kaze, to je jos i netacno.
Svaka osoba s trocifrenim koeficijentom inteligencije vidi da mi jesmo osrednja ekipa, ali su Finska, Armenija, pa i Grcka, jos osrednjije ekipe. Ovdje je vise puta ponovljeno da u Finskoj i Armeniji skupa, imaju mozda dva igraca koja bi imala mjesta u prvih 11 bih, a sve te reprezentacije su nas nadigrale.
On ovom izjavom amnestira najodgovornije za poraze, a to su selektor i savez, a krivicu svaljuje na nekvalitetne igrace.
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 17 okt 2019, 12:48

Unofficialpage je napisao/la:
marconato je napisao/la:

Nisu u istoj kategoriji, Wales je jači, niti sam ih poredio već onako ih napisao u poređenju sa nama. Wales slabiji od nas, ne puno ali slabiji.

Taj Vels je fenomen kada su u pitanju utakmice protiv selekcija iz našeg regiona, mislim da nemaju niti jednu pobjedu protiv Hrvatske, BiH, Srbije i Slovenije iz preko 10 utakmica, ovo govorim iz glave.

Nikako im ne ležimo, a veoma su kvalitetna ekipa.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

darker10
Kontakt:

Post Postao/la darker10 » 17 okt 2019, 12:58

Ma bezveze udarate po Pjanicu. Rekao je naglas oni sto svi znamo i to ti je. Najmanji problem trenutno. Trebalo bi se sto prije reagovat sa selektorom kako bi covjek imao vremena da bar nesto poslozi do marta,a ove utakmice protiv Italije i Lihtenstajna iskoristi za to.

grbavicka1921
Kontakt:

Post Postao/la grbavicka1921 » 17 okt 2019, 13:17

Pjanke je sve rekao. Hrakno je na sve ne samo na jedne ili druge. Selektor sa dobrim poznavanjem domaće lige je pod moranjem. Ovo pecanje na svijetu vise odavno ne ide. Da ne bi svi odmah skocili ne aludiram na Amara nit bi volio da sad i ode iz mog kluba. Jbo repku invalidnu!
"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 17 okt 2019, 13:50

Dajte selektora koji poznaje najgoru ligu u Evropi taj skriveni kovceg pun blaga (fudbalskih talenata). Da li stvarno postoje ljudi koji misle da igraci iz nase lige mogu imati mjesto u reprezentaciji, da li stvarno postoje tako glupi ljudi i sta se desava u njihovim glavama?
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Adnan Kovačević, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.
Lula je donosio ploču na kojoj je objašnjavao kako treba igrati - izjavio je Medunjanin.

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Unofficialpage » 17 okt 2019, 13:54

Nažalost, naša liga nema kvalitet da da igrača za repku, da bi se ozbiljnije gledalo na našu ligu mora postati kvalitetnija. Savez se mora više posvetiti ligi pa i sami klubovi moraju veću pažnju dati mlađim kategorijama, počevši od taktike pa do fizičke spreme. Dovesti kvalitetne ljude kao trenere, psihologe, nutricioniste, fizijatre... Do tad, nažalost, ne može se ozbiljnije gledati naša liga.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Kamuflazn
Kontakt:

Post Postao/la Kamuflazn » 17 okt 2019, 14:01

Mogu i itekako imamo igraca za reprezentacije. Evo uzmes primjer zadnji duljevic. nije ga gargamel zvao nikako u repku dok je igrao za Sarajevo. Igrali u junu kvalifikacije nije bio kvalitet, u augustu potpiso za dinamo u septembru igro kvalifikacije bez odigrane utakmice za dinamo jer je kao otisao vani.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

DamirT
Kontakt:

Post Postao/la DamirT » 17 okt 2019, 14:28

Ma kakav Wales..Sa repkama iz regiona jedino su uspijevali na svom terenu izvuc X,u gostima su uvijek bili porazeni
29.11.1919
FKR TZ

Fudbalbr1
Kontakt:

Post Postao/la Fudbalbr1 » 17 okt 2019, 14:44

Wandelanoite je napisao/la:Dajte selektora koji poznaje najgoru ligu u Evropi taj skriveni kovceg pun blaga (fudbalskih talenata). Da li stvarno postoje ljudi koji misle da igraci iz nase lige mogu imati mjesto u reprezentaciji, da li stvarno postoje tako glupi ljudi i sta se desava u njihovim glavama?

Šerbecic nista nije slabiji od Kovacevica daj mu šansu

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 17 okt 2019, 14:46

Fudbalbr1 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Dajte selektora koji poznaje najgoru ligu u Evropi taj skriveni kovceg pun blaga (fudbalskih talenata). Da li stvarno postoje ljudi koji misle da igraci iz nase lige mogu imati mjesto u reprezentaciji, da li stvarno postoje tako glupi ljudi i sta se desava u njihovim glavama?

Šerbecic nista nije slabiji od Kovacevica daj mu šansu

Kovacevic ne bi nikada dobio sansu da nije talova i Prosineckog.

Sansu trebaju dobiti Dilaver, Arslanagic, Begic. Serbecic tek kada ode u respektabilnu ligu i klub moze dobiti sansu.
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Adnan Kovačević, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.
Lula je donosio ploču na kojoj je objašnjavao kako treba igrati - izjavio je Medunjanin.

JonSnow
Kontakt:

Post Postao/la JonSnow » 17 okt 2019, 14:48

DamirT je napisao/la:Ma kakav Wales..Sa repkama iz regiona jedino su uspijevali na svom terenu izvuc X,u gostima su uvijek bili porazeni

Ne slažem se.
Oni su naš najopasniji potencijalni protivnik. Gledao sam ih protiv HR i ne zna se odakle više sijevaju napadi, s lijeve ili s desne strane. Tranzicija igre im je strašno brza, što nama strašno ne odgovara.
Čak mislim da bi se s Dancima i mogli potući, ali ovi bi nas unakazili.

Drape
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 17 okt 2019, 15:29

On je zapravo dao kompliment mnogima iz reprezentacije, osrednji igrač je Yussuf Poulsen a daleko su oni od Poulsena.

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 17 okt 2019, 16:18

JonSnow je napisao/la:
DamirT je napisao/la:Ma kakav Wales..Sa repkama iz regiona jedino su uspijevali na svom terenu izvuc X,u gostima su uvijek bili porazeni

Ne slažem se.
Oni su naš najopasniji potencijalni protivnik. Gledao sam ih protiv HR i ne zna se odakle više sijevaju napadi, s lijeve ili s desne strane. Tranzicija igre im je strašno brza, što nama strašno ne odgovara.
Čak mislim da bi se s Dancima i mogli potući, ali ovi bi nas unakazili.

Da nas Vels unakazi? E neka sam i to čuo, a sa Danskom bi se mogli nositi?

Pričamo o Velsu koji nas nikada nije dobio? Kojem je Srbija zabila deset komada u dvije utakmice?

Vels je za nas najbolji mogući protivnik i ekipa koju smo uvijek nadigrali. Njima jednostavno ne ležimo.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

Husika
Kontakt:

Post Postao/la Husika » 17 okt 2019, 16:26

Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 17 okt 2019, 16:31

Kakva crna Danska
Whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat, you never played Tuber Simulator

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: crozla, DrFilgud, emir79, JonSnow, Voland i 23 gosta.