Desavanja unutar reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12578
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la dr.van nostrand » 04 jun 2011, 21:56

Kada se vec trazi krivac , bilo samo u igracima , samo u selektoru ili kombinaciji toga svega ja bih naveo i navijace , novinare i opcenito javnost. Mi smo ti koji dizemo igrace u "zvijezde" . Pogledajte samo postove prije tekme , ankete , novinske clanke , jadikovanje zasto pada kvota na Rumuniju dozivljavajuci to kao uvredu i slicno... I sam Pape je priznao da je pogrijesio sto je pokazao previse optimizma ali covjeka ponese , nemoze se tek tako protiv toga. Mi , javnost , navijaci stvaramo "zvijezde" i isto tako mozemo ih spustati na zemlju. Ali kao sto neko spomenu mentalitet , eh i to je nas mentalitet jer idemo iz krajnosti u krajnost. Mi i kada "tijesno" i nezasluzeno pobijedimo dizemo euforiju i lazemo sami sebe kako je sve dobro i da smo najbolji a kada isto tako "tijesno" i nezasluzeno izgubimo trazimo krivca , promjene i radikalne.
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
Unica_Liverpool_
Postovi: 4676
Pridružen/a: 06 okt 2008, 20:10
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Unica_Liverpool_ » 04 jun 2011, 22:08

Pa taman se poboljša situacija i onda nas mora nešto grohnuti pa to ti je.....

TM87visnjik
Postovi: 231
Pridružen/a: 06 maj 2011, 02:00
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la TM87visnjik » 04 jun 2011, 22:09

Dobijemo Rumune u Ze,odmah mi postajemo svjetska velesila..budimo realni od Portugal nisu odugrali 2 utakmice kako treba...pobjedili Rumuniju i Slovacku..ne racunam Luxemburg,to je ekipa koju moraju svi dobiti..isreno i ja sam sinoc bio nalozen prije tekme i razocaran poslije,al tako je kad imamo disciplinu u repki gdje svako vodi svoju politiku.Susica krivim samo zbog Begovica ,moze laprdati protiv njega..a sto ne laprda protiv Spahe,Dzeke ,Misimovica nema muda.

deset
Postovi: 384
Pridružen/a: 30 nov 2010, 13:13
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la deset » 04 jun 2011, 22:22

Ma nema se tu šta reć nego očigledno svi podbacili.Izgleda ima tu svega.ono što sam i ja čuo je zaista neodgovoran odnos Džeke, Spahića prvo van terena ,a onda sve smo vidjeli sinoć.Misimović je sve rekao o sebi,Pjanić mora u teretanu pod hitno .
Hasagić i Rahimić bi mogli po meni dobiti prolaznu ocjenu,u drugom Vedo i Muslimović.Sad je Sušiću na tebi .Uzmi stvari u svoje ruke i spusti pojedince na zemlju pa makar ih više nikad ne vidio.Mutu je za naše zvijezdice izmislio fudbal.

džakailibu
Postovi: 987
Pridružen/a: 11 avg 2009, 20:54
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la džakailibu » 04 jun 2011, 22:26

kolariću-paniću, vrtimo se .....
strašno me stomak boli! može li od jukana "mene nosi mutna rijeka"!!!

Derim
Postovi: 60
Pridružen/a: 10 avg 2009, 21:28

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Derim » 04 jun 2011, 22:27

Arnelinho je napisao/la:
Anti NWO je napisao/la:
majestic24 je napisao/la:Treba nama seektor koji ima muda. Kad ustane i kaze nekom igracu da mu yebe sve po spisku ovaj ima da suti i radi kako mu se kaze. Misimovic,Spahic,Dzeko...a poceli su se s njima druziti Pjanic i Ibricic su digli noseve i misle da im nemoze niko nista.

Umisljeni su da ih se nesmije zamijeniti na mecu i ako se to uradi odmah najvaljuju da ce se povuci iz repke. Pa neka idu,briga me.
Selektor koji ima muda? hm...mozda neko ko Ciro? On je bas imao "muda". Ali dzaba, neuspjeh dozivi kao i svi treneri ispred njega. Nije se plasirao na svjetsko prvenstvo i stim nije nista uspio, znaci neusjeh poredi tolikih "muda".
Protiv Spanije i Turske u 4 utakmice 1 bod pored "ebanja svega po spisku" Dzeki i ostalima pa opet svega jedan bod izvuce.

Ili ti mislis da Guardiola vice i ebe majke, ne, ne, to je gospoda, postavi taktiku a profesionaci ispune iste i odrade posao kako treba.

Mada taktika juce u formaciji 4-5-1 nije bila zadovoljavajuca jer smo mi, ponavljam iskljucivo mi krivi, da smo od Rumunije, koja je sa tri nova igraca samo u odbrani igrala, napravili Barcelonu.

Juce smo trebali uzeti tri boda, morali ali barem 1 bod uzeti. Nazalost smo vec 5 bodova prosuli a krivci su a) losa taktika trenera, b) nepostovanje iste taktike trenera od strane igraca radi nespreme ili nekvalitete igraca.
Sa svime se slažem, samo bih volio naći stručnjaka koji će mi objasniti kakve su loše taktike trenera.
Zar je bitno da li 2 igrača stoje uz aut crtu ili u sredini? Ili da li bekovi igraju po bokovima ili kroz sredinu?
Ne vidim kako taktika u osnovi može biti loše postavljena, da me ... :D nemoj se ljutit. :D
Igrači su ti koji tu taktiku obično ne ispunjaju do kraja, pa nastanu problemi. Al' kad pogledaš npr Alexa Frgusona za vrijeme jedne tekme ,kako poziva Rooneya i govori mu da prestane pričat i da sluša,jer je samo on šef, onda i znamo gdje koči,jer kod nas su svi šefovi, a nema nikog da bi svog igrača gadj'o kopačkom. :lol: :roll:

Šalu na stranu, postoji mnogo tipova selektora, od onih koji grade,dogradjuju do onih poput Scolaria, koji je majstor za vodjenje zvijezda.
Mi ,opet, smo tim u gradjenju, al' tim koji ima na pola definiranu ekipu. Nemamo cijeli kostur.I zato ne kontam kako bi Vaha mogao biti dobar za BiH, jer on zna voditi, al' ne i graditi, isti tip trenera k'o i Ćiro. Kratkotrajni uspjesi su tu, al' kad dodjemo u poziciju da krpamo deficitarna mjesta, onda daj na tu poziciju šta daš.

Sa druge strana, Barbarez, ne znam kakve predispozicije ima uopće da bude naš selektor. :lol:
Ako već želi, eno mu U-21 nek' trenira, ja bih ga prvi podrž'o i nek' sa tim momcima, kad odrastu, predstavlja BiH i na najvećem državnom nivou.

Pape je trener koji voli graditi, ne možete to osporiti, jer i sami vidite , da traga i kombinuje na svim pozicijama ,na kojima škripi.
Subašić,Mujdža,Lulić,Mravac,Bešić- Ovo su njegovi pokušaji da "otkrije nekog od njih",u smislu ,ustaljenja u prvi tim.
Mi ćemo moći realno da prosudimo kako Pape vodi repku , tek onda kad shvatimo da realno nismo veliko ime svjetskog fudbala, ako će nam/vam biti lakše od ovih balkanskih državica, samo je Hrvatska dostigla taj level.
I onda uporedite šta je Pape napravio sa ove repke u odnosu na Ćiru. U odnosu na Ćiru zato što ovu generaciju tek njih dvojca su vodila, Kodro mislim da jednu tekmu , a Fudo ih je okupio,manje-više, ako se dobro sjećam.

Kad nas je Ćiro vodio imali smo 15 igrača ,koji su bili kalibra (i ovo je dvojbeno) za repku, danas imamo njih 19-20, upravo iz razloga što je Safet taj tim nadgradio, dod'o mu još 3-4 igrača, ukaz'o im povjerenje, nije ga dav'o 30-godišnjaku zbog želje da se proda, već Mujdži,Sanelu ili Muhamedu(ima), relativno mladim igračima,pred kojima je budućnost.

Onog trenutka kad ovaj Safet sagradi ekipu koja će brojati 30 kvalitetnih igrača u stranim klubovima, od toga 20 u Liga 5,od toga makar 5 po najjačim klubovima tih prvenstava , ostalih 10 po Turskoj,Portugalu,Grčkoj i Turskoj i 10-15 igrača koji će igrati po domaćim ili nam susjednim prvenstvima i razvaljivati ,a biti mladji od 22-23 godine, onda nek' ovu repku preuzme Vaha nemam ništa protiv, za Barbareza sam već rek'o na koji način sam ZA.

Valjda ćemo shvatiti jednog dana koliko smo mi ograničena repka. :roll:
Vidite gospodine neslazem se s'vama. Ako nemamo izgradjen tim odnosno stil ili matricu onda moramo ici mec po mec, znaci posebne pripreme fizicke,psiholoske a posebno takticke. Glavni element u taktici je sastav odnosno postavljanje ili formacija. Sinoc ocita greska selektora , 4-ca nasih igraca skoro istog formata trebali su da pokriju 4 razlicite pozicije(Misimovic,Pjanic,Ibricic i Medunjanin). Ja od ove cetvorice nisam skoro nista vidio, o onda logicno da su rumuni pravili ogroman pritisak na indisponiranu nasu odbranu i sama sreca nas je spasila 6-7 golova u nasoj mrezi. Dzeko osjecen,a tajming njihovih pasova katastrofalan za sve njegove ofs. su apsolutni krivci pomenuti. Sasvim bi logicno bilo da je umjesto Mismovic-Ibricic igro dvojac Besic-Ibisevic.

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la gruezi » 04 jun 2011, 22:31

losa taktika je npr poslat 4 klasicne 10tke na teren i ocekivati od njih radijus kretanja i pozrtvovanost jednog salihovica...a spahic i dzeko vec dugo vremena vedre i oblace medzu igracima tu je i ibricic koji je vazda tu s njima...mislim kako je moguce da begovic biva suspendovan od strane safeta a ibricic biva pozvan nakon kriminalnog bjezanja od okupljanja i uz to jos i izjavi : ako me suspenduju ,necu se vise odazivat...i pape popusti i pozva ovog totalno nepotrebnog igraca koji je samo tu da uzima mjesto trkacima tipa cocalica ili zahirovica ili onog malca iz teplica...nemogu se oteti dojmu da su spahic i dzeko ipak bili ti koji su kumovali njegovom ponovnom pozivanju stoga novinarske price o uticaju ove dvojice na selktora(e) ipak imaju smisla...

Ahmed.S
Postovi: 175
Pridružen/a: 02 feb 2010, 17:17
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Ahmed.S » 04 jun 2011, 23:43

[
Selektor koji ima muda? hm...mozda neko ko Ciro? On je bas imao "muda". Ali dzaba, neuspjeh dozivi kao i svi treneri ispred njega. Nije se plasirao na svjetsko prvenstvo i stim nije nista uspio, znaci neusjeh poredi tolikih "muda".
Protiv Spanije i Turske u 4 utakmice 1 bod pored "ebanja svega po spisku" Dzeki i ostalima pa opet svega jedan bod izvuce.

Ili ti mislis da Guardiola vice i ebe majke, ne, ne, to je gospoda, postavi taktiku a profesionaci ispune iste i odrade posao kako treba.

Mada taktika juce u formaciji 4-5-1 nije bila zadovoljavajuca jer smo mi, ponavljam iskljucivo mi krivi, da smo od Rumunije, koja je sa tri nova igraca samo u odbrani igrala, napravili Barcelonu.

Juce smo trebali uzeti tri boda, morali ali barem 1 bod uzeti. Nazalost smo vec 5 bodova prosuli a krivci su a) losa taktika trenera, b) nepostovanje iste taktike trenera od strane igraca radi nespreme ili nekvalitete igraca.[/quote]
Sa svime se slažem, samo bih volio naći stručnjaka koji će mi objasniti kakve su loše taktike trenera.
Zar je bitno da li 2 igrača stoje uz aut crtu ili u sredini? Ili da li bekovi igraju po bokovima ili kroz sredinu?
Ne vidim kako taktika u osnovi može biti loše postavljena, da me ... :D nemoj se ljutit. :D
Igrači su ti koji tu taktiku obično ne ispunjaju do kraja, pa nastanu problemi. Al' kad pogledaš npr Alexa Frgusona za vrijeme jedne tekme ,kako poziva Rooneya i govori mu da prestane pričat i da sluša,jer je samo on šef, onda i znamo gdje koči,jer kod nas su svi šefovi, a nema nikog da bi svog igrača gadj'o kopačkom. :lol: :roll:

Šalu na stranu, postoji mnogo tipova selektora, od onih koji grade,dogradjuju do onih poput Scolaria, koji je majstor za vodjenje zvijezda.
Mi ,opet, smo tim u gradjenju, al' tim koji ima na pola definiranu ekipu. Nemamo cijeli kostur.I zato ne kontam kako bi Vaha mogao biti dobar za BiH, jer on zna voditi, al' ne i graditi, isti tip trenera k'o i Ćiro. Kratkotrajni uspjesi su tu, al' kad dodjemo u poziciju da krpamo deficitarna mjesta, onda daj na tu poziciju šta daš.

Sa druge strana, Barbarez, ne znam kakve predispozicije ima uopće da bude naš selektor. :lol:
Ako već želi, eno mu U-21 nek' trenira, ja bih ga prvi podrž'o i nek' sa tim momcima, kad odrastu, predstavlja BiH i na najvećem državnom nivou.

Pape je trener koji voli graditi, ne možete to osporiti, jer i sami vidite , da traga i kombinuje na svim pozicijama ,na kojima škripi.
Subašić,Mujdža,Lulić,Mravac,Bešić- Ovo su njegovi pokušaji da "otkrije nekog od njih",u smislu ,ustaljenja u prvi tim.
Mi ćemo moći realno da prosudimo kako Pape vodi repku , tek onda kad shvatimo da realno nismo veliko ime svjetskog fudbala, ako će nam/vam biti lakše od ovih balkanskih državica, samo je Hrvatska dostigla taj level.
I onda uporedite šta je Pape napravio sa ove repke u odnosu na Ćiru. U odnosu na Ćiru zato što ovu generaciju tek njih dvojca su vodila, Kodro mislim da jednu tekmu , a Fudo ih je okupio,manje-više, ako se dobro sjećam.

Kad nas je Ćiro vodio imali smo 15 igrača ,koji su bili kalibra (i ovo je dvojbeno) za repku, danas imamo njih 19-20, upravo iz razloga što je Safet taj tim nadgradio, dod'o mu još 3-4 igrača, ukaz'o im povjerenje, nije ga dav'o 30-godišnjaku zbog želje da se proda, već Mujdži,Sanelu ili Muhamedu(ima), relativno mladim igračima,pred kojima je budućnost.

Onog trenutka kad ovaj Safet sagradi ekipu koja će brojati 30 kvalitetnih igrača u stranim klubovima, od toga 20 u Liga 5,od toga makar 5 po najjačim klubovima tih prvenstava , ostalih 10 po Turskoj,Portugalu,Grčkoj i Turskoj i 10-15 igrača koji će igrati po domaćim ili nam susjednim prvenstvima i razvaljivati ,a biti mladji od 22-23 godine, onda nek' ovu repku preuzme Vaha nemam ništa protiv, za Barbareza sam već rek'o na koji način sam ZA.

Valjda ćemo shvatiti jednog dana koliko smo mi ograničena repka. :roll:[/quote]
Vidite gospodine neslazem se s'vama. Ako nemamo izgradjen tim odnosno stil ili matricu onda moramo ici mec po mec, znaci posebne pripreme fizicke,psiholoske a posebno takticke. Glavni element u taktici je sastav odnosno postavljanje ili formacija. Sinoc ocita greska selektora , 4-ca nasih igraca skoro istog formata trebali su da pokriju 4 razlicite pozicije(Misimovic,Pjanic,Ibricic i Medunjanin). Ja od ove cetvorice nisam skoro nista vidio, o onda logicno da su rumuni pravili ogroman pritisak na indisponiranu nasu odbranu i sama sreca nas je spasila 6-7 golova u nasoj mrezi. Dzeko osjecen,a tajming njihovih pasova katastrofalan za sve njegove ofs. su apsolutni krivci pomenuti. Sasvim bi logicno bilo da je umjesto Mismovic-Ibricic igro dvojac Besic-Ibisevic.[/quote]
Glavna stvar u fudbalu je fizicka sprema,,eh ako toga nema onda se sve ostalo pada u vodu (IVICA OSIM)

Ahmed.S
Postovi: 175
Pridružen/a: 02 feb 2010, 17:17
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Ahmed.S » 04 jun 2011, 23:45

Glavna stvar u fudbalu je fizicka sprema,,eh ako toga nema onda se sve ostalo pada u vodu (IVICA OSIM)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61417
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Virtu4l » 05 jun 2011, 00:38

Jeli Curtman saznao šta se dešavalo unutar reprezentacije :lol: :lol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la nihco » 05 jun 2011, 00:50

gruezi je napisao/la:losa taktika je npr poslat 4 klasicne 10tke na teren i ocekivati od njih radijus kretanja i pozrtvovanost jednog salihovica...a spahic i dzeko vec dugo vremena vedre i oblace medzu igracima tu je i ibricic koji je vazda tu s njima...mislim kako je moguce da begovic biva suspendovan od strane safeta a ibricic biva pozvan nakon kriminalnog bjezanja od okupljanja i uz to jos i izjavi : ako me suspenduju ,necu se vise odazivat...i pape popusti i pozva ovog totalno nepotrebnog igraca koji je samo tu da uzima mjesto trkacima tipa cocalica ili zahirovica ili onog malca iz teplica...nemogu se oteti dojmu da su spahic i dzeko ipak bili ti koji su kumovali njegovom ponovnom pozivanju stoga novinarske price o uticaju ove dvojice na selktora(e) ipak imaju smisla...
od pocetka se postavlja to pitanje. cemu u reprezentaciji misimovic,pjanic,ibricic,medunjanin,stilic,pa evo sad i alispahic? vise - manje isti tip igraca,osim pjanica, svi spori, losi u duelima,malo trce, ne igraju defanzivu,cisti playmakeri starog kova,sto se prije zvalo -desetka-. prevazidjeni igraci,radi toga su tamo gdje jesu. ne kontam,pa bolje je pozvat mahmutovica ili zeca, koji su barem brzi,cocalica ili jahica koji su univerzalni defanzivaci, ljevakovica koji moze trcati dvije utakmice.......prosiriti broj mogucnosti.......
Sent from my Commodore 64

Sole
Postovi: 145
Pridružen/a: 23 maj 2011, 01:19
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Sole » 05 jun 2011, 02:55

kinder_jaje je napisao/la:pape se izivljava na begovicu sto ne pokusa na spahicu misimovicu ibricicu itd ne smije kao oni su nam vazni igraci ne mozemo bez njih izgubiti 3-0 i nema ovdje napretka digle se zvijezde a tako nam i treba vahu treba za selektora pod hitno
Ja koliko znam i Begovic i Papak su dobili poziv za ovu utakmicu, ali boze moj Begovic 3. put zaredom nije spreman da igra, ne treba nam. Papac izjavljuje kako bi se volio vratiti u repku, dobije poziv hop, nisam sprreman, smijesno

Dado
Postovi: 1848
Pridružen/a: 08 sep 2008, 20:28
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Dado » 05 jun 2011, 04:39

Ova tema treba pod kljuc. Repka izgubi jednu utakmicu, imaju pravo los dan i odmah se gomila niskih i podlih bljuvotina ispise preko 3 stranice foruma. U tome su novinari jos naveca **** koja, umjesto da objektivno izvjestavaju, jos dodatno potpiruju ovakve gadosti. :evil:

Treba svasta mjenjati u repci, treba karantina od zbora u Sarajevu do utakmice, treba vojna disciplina, ali to je posao selektora i ultimativno saveza. Igrace imamo kakve imamo. Ako mislite da ih mozete trositi i mjenjati kao dnevne novine zaboravite na bilo kakav uspjeh, ikad. :evil:

Avatar
levat
Postovi: 620
Pridružen/a: 15 feb 2011, 06:18
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la levat » 05 jun 2011, 05:03

Nisu krivi ni igrači ni Pape. Kriva je promjena statuta NSBiH koji nam je nametnula UEFA. Dok je bio stari statut sve je bilo OK. Drugo, itekako se ojetio nedostatak Muniba Ušanovića. Sa njim bi bila neka druga pjesma. Hoćemo stari savez. Novi savez napolje.

Avatar
kiM.
Postovi: 96
Pridružen/a: 04 jun 2011, 17:52
Lokacija: 70230
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la kiM. » 05 jun 2011, 08:49

levat je napisao/la:Nisu krivi ni igrači ni Pape. Kriva je promjena statuta NSBiH koji nam je nametnula UEFA. Dok je bio stari statut sve je bilo OK. Drugo, itekako se ojetio nedostatak Muniba Ušanovića. Sa njim bi bila neka druga pjesma. Hoćemo stari savez. Novi savez napolje.
Svakakvih komentara ovdje mogu pročitati, sad želite smjenu saveza... :roll:
#BILDNOTWELCOME

Avatar
Dushi_Rob
Postovi: 889
Pridružen/a: 09 mar 2011, 21:47
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Dushi_Rob » 05 jun 2011, 11:27

levat je napisao/la:Nisu krivi ni igrači ni Pape. Kriva je promjena statuta NSBiH koji nam je nametnula UEFA. Dok je bio stari statut sve je bilo OK. Drugo, itekako se ojetio nedostatak Muniba Ušanovića. Sa njim bi bila neka druga pjesma. Hoćemo stari savez. Novi savez napolje.
sa ovim postom si opravdao svoj nick ! ;)
Kratke hlače,duga brada,kalašnjikov ambasada...

Be Casual ...

Michel_Platini
Postovi: 27
Pridružen/a: 01 apr 2011, 11:57
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Michel_Platini » 05 jun 2011, 11:57

Ahmed.S je napisao/la:Glavna stvar u fudbalu je fizicka sprema,,eh ako toga nema onda se sve ostalo pada u vodu (IVICA OSIM)
Priznajem, bio je stvarno posran datum za ovu utakmicu.

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Za_raju » 05 jun 2011, 11:59

Pozdrav!!!
Evo upravo sam usao u kucu slomljen od puta,rezultata,a posebno od onog maloumnika...
I zaticem ono sto sam mogao i predpostaviti od onih koji podrzavaju maloumnika...
Brzom transformacijom forumasi su poceli da sklanjaju pravog krivca svaljujuci na igrace krivicu (one koji su igrali baraz)...Jadno da jadnije ne moze ... :cry:
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

Michel_Platini
Postovi: 27
Pridružen/a: 01 apr 2011, 11:57
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Michel_Platini » 05 jun 2011, 12:11

Za_raju je napisao/la:Pozdrav!!!
Evo upravo sam usao u kucu slomljen od puta,rezultata,a posebno od onog maloumnika...
I zaticem ono sto sam mogao i predpostaviti od onih koji podrzavaju maloumnika...
Brzom transformacijom forumasi su poceli da sklanjaju pravog krivca svaljujuci na igrace krivicu (one koji su igrali baraz)...Jadno da jadnije ne moze ... :cry:
Ratka Mladica ili sta? Kako god, svaka cast za put, bili ste koliko toliko na broju i akciji

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Za_raju » 05 jun 2011, 12:15

Michel_Platini je napisao/la:
Za_raju je napisao/la:Pozdrav!!!
Evo upravo sam usao u kucu slomljen od puta,rezultata,a posebno od onog maloumnika...
I zaticem ono sto sam mogao i predpostaviti od onih koji podrzavaju maloumnika...
Brzom transformacijom forumasi su poceli da sklanjaju pravog krivca svaljujuci na igrace krivicu (one koji su igrali baraz)...Jadno da jadnije ne moze ... :cry:
Ratka Mladica ili sta? Kako god, svaka cast za put, bili ste koliko toliko na broju i akciji
Mi smo uvijek tu ;)
A zna svaki forumas na koga se ovo odnosi i sta sam pricao za nasu taktiku i naseg stratega i razocaran sam sto sam bio upravu 1000% kao da sam sve ovo vec odgledao... :cry:
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.