Desavanja unutar reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Cartman » 05 jun 2011, 16:01

Spahic zasluzuje zvizduke kod svakog dodira lopte u utorak. Isto vazi i za njegovog ljubavnika.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

amho
Postovi: 1214
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:24
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la amho » 05 jun 2011, 16:03

Vrebac je napisao/la:
Za_raju je napisao/la:
fcz je napisao/la:Ne mogu biti siguran u ono sto licno ne vidim i ne cujem, ali ovo sto je Za_raju napisao mi uopste ne zvuci nemoguce. Susic jeste levat, to stoji, ali ako ga igraci na ovaj nacin pokusavaju otjerati, brukanjem reprezentacije i drzave, onda ni oni nisu nista bolji od njega. Ima hiljadu drugih nacina da se smijeni selektor.
Prijatelju ovo gore su moje sumnje uz privitak 4-5 nekih dogadjaja koji su mi formirale misljenje,ovo gore nije nista izmisljeno,a sad neka tumaci kako kome volja... ;)
Jednostavno mi se netraze postovi od ranije,,ali kad se igrala tekma u SAD-u , kada sam pricao da igraci jednim djelom bojkotuju i sutra bi pristali da Susic ode,, ovdje su svi pisali da su gluposti teorija zavjere,,ali prije ili kasnije to ce se dogoditi ,,Susic ce otici i selektor ce postati vjerovatno Barbarez!!!
postace barbarez selektor i nekad u junu 2013. ce se ovdje vodit' ista, ako ne i gora diskusija u vez istih problema..

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Monolog » 05 jun 2011, 16:10

Bilal je napisao/la:Kad telci pocnu pricati o taktici. ;)
Kakve veze taktika ima sa nasim porazom? Covjek napravio jednu izmjenu u odnosu na proslu utakmicu i dodje neki telac i prica kako je Susic pogrijesio taktiku. :shock:
Haj ti napravi taktiku kojom ces uspjeti pobijediti, a da ti se 7 od 11 igraca vuca po terenu. Telci su docekali ono sto su i prizeljkivali, da bi mogli nastaviti sa svojim maloumnickim ponasanjem. :arrow:
Znaš, može se i lijepo izraziti mišljenje koje je oprečno mišljenju većine. ;)

slika
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Number1
Postovi: 514
Pridružen/a: 06 jan 2011, 12:14
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Number1 » 05 jun 2011, 16:21

mi bosanci smo narod koji teško može bit profesionalac...
prvi ja, ne znam ni kako je to razmišljat profesionalno, a i vi kad bi došli u njihove situacije isto bi se tako ponašali vjerujte.. al to je taj naš mentalitet. ja u repci profesionalce mogu nabrojati na prste, i to su većina oni koji su djetinjstvo i život proveli izvan BiH. Naprimjer, Pjanić mi je baš profesionalac, iako je mlađi od dosta njih. Zatim Bajramović dok je igrao, Muslimović...
A uzmimo za primjer ove što su djetinjstvo proveli ovdje il negdje u okolnim zemljama, Džeko-žišovac, čovjek iz raje, voli se zezat, i teško se njemu takvom prilagoditi na toliku profesionalnost. Spahić isto partyman, Štilić (on do sad nije pokazivao neprofesionalnost, al voli i on hodat po tim barovima itd.)
Naravno, ne kažem ja da sad ne treba to nikako, i oni su ljudi, al u ovolikoj mjeri je pretjerivanje..
A svi oni misle ko i vi u brojnim situacijama, ono standardno "Ma nema veze, bit će to dobro" ne gledavši posljedice vašeg ponašanja. I kod nas onaj ko je zvijezda i ko je glavni u repci baš se pravi glavni, mi bosanci volimo bit autoritet. zato nam je takva i drzava, sport, ne samo fudbal, nego i ostali, primjer rukomet...
I zato nećemo nikad ništa postić jer treba imat način razmišljanja ko Švabe da bi šta uradili..
A dobro je to Ivica jednom rekao: Mi na balkanu imamo pogrešno razmišljanje o fudbalu, prvo mislimo šta ti možeš sam uradit, a tek onda ako ne možeš gledaš kome ćeš dodat.. kod drugih je to drugačije!
Nil Satis Nisi Optimum

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Arnelinho » 05 jun 2011, 16:23

Ali, mi smo samo obični gledaoci i nemam pojma kako to i zašto bi mogli kritikovati taktiku Papeta. Ta Haris nije isti tip igrača kao Pjanić i Misimović, nemam pojma odakle vam to, Hari je visok, "čuvar lopte", jako dobra kontrola iste, a pas mu je 2x gori od Miralemovog ili Miksetovog. To im je glavna razlikam u ostalim segmentima su slični. To je kao da poredimo Diabya i Wilshira :)
Po drugoj strani, koji drugi kloc bi mogao bolje pokrpati pozicije na kojima su dotični igrali? Pjanić je jedina opcija za desno krilo, od Mikseta nemamo boljeg spielmachera (osim Pjanić),a što se Ibre tiče ,ni meni nije drag, toliko, al' kod vašeg (većine ) idola Ćire je igr'o i to baš po krilima.

Ja sam za remont repke i da Safet počne iznova graditi istu, uz to da Babra dobije poziciju selektora U-21 i da ih vodi naredne 4 godine, pa da onda sa njima zajedno preuzme A ekipu.

Safet ovo,za sad, jako dobro radi.

Ovaj put smo bar poraženih od t.i. "Brazilaca sa Karpata", a sramote protiv Litvanaca ,Moldavaca,Belgijaca niko i ne spominje (Baka), takodje od Turaka, koji imaju prosječnu ekipu(ništa bolju od Rumuna) ,smo doživjeli isti polom (2-1) al' uz istu igru(Ćirino maslo) 5-ca u našoj mreži, Portugal. Ne vidim kako to Pape slabije vodi ovu ekipu od prijašnjih selektora.
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
kiM.
Postovi: 96
Pridružen/a: 04 jun 2011, 17:52
Lokacija: 70230
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la kiM. » 05 jun 2011, 16:24

Nekako imam neki osjećaj da neki klan stvaraju Hasagić, Spahić, Misimović i Džeko, ali možda i griješim... :?
#BILDNOTWELCOME

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Ponos Torina » 05 jun 2011, 16:25

Cartman je napisao/la:Spahic zasluzuje zvizduke kod svakog dodira lopte u utorak. Isto vazi i za njegovog ljubavnika.

hajd ne bas zvizduke ali treba jedan ogroman transparent napraviti,koji ce doprijeti do njih,koji ce ih bosti u oci cijelu utakmicu!!!Nesto tipa gdje vam je ponos,za koga igrate,koga predstavljate....

Kim@
taj klan odavno postoji Hasagic,Spahic,Dzeko oni su stalno zajedno...Misimovica nikad nisam vidio s njima....
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61296
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Virtu4l » 05 jun 2011, 16:28

Čekamo da nam uvijek dobro informisani Curtman objasni šta se to dešavalo unutar reprezentacije....
Evribadi sej Željo
Željoooo

Michel_Platini
Postovi: 27
Pridružen/a: 01 apr 2011, 11:57
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Michel_Platini » 05 jun 2011, 16:31

Monolog je napisao/la:
Bilal je napisao/la:Kad telci pocnu pricati o taktici. ;)
Kakve veze taktika ima sa nasim porazom? Covjek napravio jednu izmjenu u odnosu na proslu utakmicu i dodje neki telac i prica kako je Susic pogrijesio taktiku. :shock:
Haj ti napravi taktiku kojom ces uspjeti pobijediti, a da ti se 7 od 11 igraca vuca po terenu. Telci su docekali ono sto su i prizeljkivali, da bi mogli nastaviti sa svojim maloumnickim ponasanjem. :arrow:
Znaš, može se i lijepo izraziti mišljenje koje je oprečno mišljenju većine. ;)

slika
Umro!

Kod da je bila dobra u prosloj utakmici, pa ono telci ovo.

Cuj matereti, kaze kakave veze ima poraz sa taktikom!? LOLOLOL u PM.

Avatar
kiM.
Postovi: 96
Pridružen/a: 04 jun 2011, 17:52
Lokacija: 70230
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la kiM. » 05 jun 2011, 16:31

Ponos Torina je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Spahic zasluzuje zvizduke kod svakog dodira lopte u utorak. Isto vazi i za njegovog ljubavnika.

hajd ne bas zvizduke ali treba jedan ogroman transparent napraviti,koji ce doprijeti do njih,koji ce ih bosti u oci cijelu utakmicu!!!Nesto tipa gdje vam je ponos,za koga igrate,koga predstavljate....

Kim@
taj klan odavno postoji Hasagic,Spahic,Dzeko oni su stalno zajedno...Misimovica nikad nisam vidio s njima....
Nek' sam barem nešto pogodio, ali mislio sam i da je Miske pošto je već starosjedilac u repki pa zato. ;)
#BILDNOTWELCOME

Avatar
Cincinnatus
Postovi: 895
Pridružen/a: 02 dec 2008, 03:18
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Cincinnatus » 05 jun 2011, 16:37

Znaci Spaha i Co. namjerno nisu se trudili protiv Rumunije?

Zasto? Imali su odlicnu sansu za kval., zasto bi to rusili samo da dovedu Barbareza?

Ne kontam.
"On a football team, it's not the strength of the individual players, but it is the strength of the unit and how they all function."

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 05 jun 2011, 16:54

Ono u petak je bila katastrofa, plod nemoći da se igra. Zašto? Prije svega jer smo u katastrofalnoj formi, igrači nam ne igraju u svojim timovima. Klanovi, ima ih, vidi se i preko tv-a, i tačno se vidi ko nije dio klana. Recimo Lulić, Medunjanin ili Rahimić. Nema te selekcije koja može igrati sa klanovima. Smjeniti Papeta, značilo bi da su igrači veći od repke. Pape se mora s tim izboriti, i treba podršku. Taktika nema nikakve veze sa onim od petka, da smo igrali 3-4-3, mi ne bi bili u stanju dati gol. Oni nisu bili u stanju hodati, da li zbog mamurluka ili trenutne forme, o tome treba Sušić da presudi. Ja sam bio skeptičan glede njegovih sposobnosti, ali sam u toku kvalifikacija shvatio, da nije riječ u selktorima, riječ ponekad samo i isključivo u igračima. Žao mi je čak sad i Ćire. Čovjek je bio totalno upravu. Mrzio sam to što svaljuje odgovornost na pojedince, ali sad vidim da su u našoj repki pojednici sebi očigledno umislili da su veći od same repke, i da je ista njihova privatna prčija. Naši igrači očigledno imaju karakternih problema. Svaka čast Sušiću na izjave poslije utakmice. A ko se ljuti, ima i ona mahalska uvali mu Pape k....

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Pauk » 05 jun 2011, 18:02

Mene se cudilo kad sam procitao na **** . ba
da se igraci prije tekme sa Rumunijom opustaju uz tenis gledajuci mec Federer-Djokovic


Jeste da nisam nikad igrao fudbal na tom nivou ali 90 minuta prije vrlo vazne tekme gledati tenis... :o
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Stecak81
Postovi: 2
Pridružen/a: 05 jun 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Stecak81 » 05 jun 2011, 18:06

Evo sta sam nasao na drugom forumu!

Eh sad sto sam cuo iz razgovora Bahe sa Ivicom Osimom je da je navodno Spahic u Rumuniji iz restorana otjerao Faruka Hadzibegica i poslao ga u pm, dok je Pjanic Bahu koji ga je zamolio za intervju, poslao u 100 picki materina. Ne govorim ja da je Baho sad neki heroj ili nesto, samo prenosim njegove rijeci. Takodjer je rekao da Spahic ucjenjuje selektora ( ?? ) i da je najvece zlo BH fudbala. Iz razgovora sam takodjer saznao ( mahalac icon_mrgreen.gif ) da ce na tv1 u utorak prije utakmica biti neka emisija u kojoj ce se iznijeti neke stvari i te price oko klanova.


p.s Jedan nas bivsi selektor koji je prijatelj sa mojim starim mu je prije 2-3 godine isto ovo rekao za Spahica da je **** od covjeka. Nemojte me pogresno shvatiti, prenio sam samo sto sam cuo, iako je meni Spahic jedan od najdrazih igraca sto je ikad igrao za reprezentaciju, ali AKO ovo ispadne tacno, onda Spahicu brate sam si sebe zajebao, ne trebas nam, hvala i dovidjenja.

Avatar
Mythbusters
Postovi: 62
Pridružen/a: 04 jun 2011, 10:01
Lokacija: Izmedju planinu u srcu doline
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Mythbusters » 05 jun 2011, 18:10

Stecak81 je napisao/la:Evo sta sam nasao na drugom forumu!

Eh sad sto sam cuo iz razgovora Bahe sa Ivicom Osimom je da je navodno Spahic u Rumuniji iz restorana otjerao Faruka Hadzibegica i poslao ga u pm, dok je Pjanic Bahu koji ga je zamolio za intervju, poslao u 100 picki materina. Ne govorim ja da je Baho sad neki heroj ili nesto, samo prenosim njegove rijeci. Takodjer je rekao da Spahic ucjenjuje selektora ( ?? ) i da je najvece zlo BH fudbala. Iz razgovora sam takodjer saznao ( mahalac icon_mrgreen.gif ) da ce na tv1 u utorak prije utakmica biti neka emisija u kojoj ce se iznijeti neke stvari i te price oko klanova.


p.s Jedan nas bivsi selektor koji je prijatelj sa mojim starim mu je prije 2-3 godine isto ovo rekao za Spahica da je **** od covjeka. Nemojte me pogresno shvatiti, prenio sam samo sto sam cuo, iako je meni Spahic jedan od najdrazih igraca sto je ikad igrao za reprezentaciju, ali AKO ovo ispadne tacno, onda Spahicu brate sam si sebe zajebao, ne trebas nam, hvala i dovidjenja.

Ako je ovo istina treba poslati spahica u pm,naravno ponavljam ako je istina.Al' nekako mi se previse slucajnosti veze za naseg kapitena.
Dum spiro spero
A.A.A.B

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Cartman » 05 jun 2011, 18:14

U 18.30 "Trece Poluvrijeme" na TV 1, mozda bude nesto...
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
|BOSANAC|
Postovi: 6
Pridružen/a: 05 jun 2011, 17:11
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la |BOSANAC| » 05 jun 2011, 18:14

Stecak81 je napisao/la:Evo sta sam nasao na drugom forumu!

Eh sad sto sam cuo iz razgovora Bahe sa Ivicom Osimom je da je navodno Spahic u Rumuniji iz restorana otjerao Faruka Hadzibegica i poslao ga u pm, dok je Pjanic Bahu koji ga je zamolio za intervju, poslao u 100 picki materina. Ne govorim ja da je Baho sad neki heroj ili nesto, samo prenosim njegove rijeci. Takodjer je rekao da Spahic ucjenjuje selektora ( ?? ) i da je najvece zlo BH fudbala. Iz razgovora sam takodjer saznao ( mahalac icon_mrgreen.gif ) da ce na tv1 u utorak prije utakmica biti neka emisija u kojoj ce se iznijeti neke stvari i te price oko klanova.


p.s Jedan nas bivsi selektor koji je prijatelj sa mojim starim mu je prije 2-3 godine isto ovo rekao za Spahica da je **** od covjeka. Nemojte me pogresno shvatiti, prenio sam samo sto sam cuo, iako je meni Spahic jedan od najdrazih igraca sto je ikad igrao za reprezentaciju, ali AKO ovo ispadne tacno, onda Spahicu brate sam si sebe zajebao, ne trebas nam, hvala i dovidjenja.
Stvarno sramota ako se ovo desilo, svi crno pišu o Spahiću valjda je nešto i istina. Ne znam da li da vjerujem ovo u vezi Pjanića. :?
.Just play. Have fun. Enjoy the game^

BOSNA ♥

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61296
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Virtu4l » 05 jun 2011, 18:18

I registrovao si se na forum samo da nam kažeš sve ovo?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Cartman » 05 jun 2011, 18:19

Virtu4l je napisao/la:I registrovao si se na forum samo da nam kažeš sve ovo?
Vec je vise doprinjeo od tebe sa vise od 8000 postova.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la STEVIE » 05 jun 2011, 18:20

nije ovo vise slucajno, u zadnje vrijeme sve vise se pisu ovakve "price".. velika sramota ako je ovo zaista istinito(u vezi hadzibegica)
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87 i 24 gosta.