Desavanja unutar reprezentacije

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,insider

Drape
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Drape » 30 nov 2018, 01:24

Pitanje od milion dolara koje sam vidio da je napisao novinar Goran Arbutina: Ali zanima me taj momenat - saigrači. Mjesecima su gledali tetovažu i ok im je bilo da istrče sa njim na teren. Kakva je to onda poruka za ostale?

Miske01
Kontakt:

Post Postao/la Miske01 » 30 nov 2018, 06:19

Drape je napisao/la:Pitanje od milion dolara koje sam vidio da je napisao novinar Goran Arbutina: Ali zanima me taj momenat - saigrači. Mjesecima su gledali tetovažu i ok im je bilo da istrče sa njim na teren. Kakva je to onda poruka za ostale?

Sumnjam da je neko obracao paznju. Ja sam bio na okupljanjima u Zenici, Sarajevu i Becu i nikad Vranjesa golorukog nisam vidio, a tetovaza mu je svakako sakrivena visoko na unutrasnjoj strani bicepsa... a i da je vidio neko, sumnjam da bilo ko zna da je to vojvoda cetnicki... prvi ja ne bih znao
PROCI CE SVE, ALI DUSA, OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 30 nov 2018, 23:54

Miske01 je napisao/la:
Drape je napisao/la:Pitanje od milion dolara koje sam vidio da je napisao novinar Goran Arbutina: Ali zanima me taj momenat - saigrači. Mjesecima su gledali tetovažu i ok im je bilo da istrče sa njim na teren. Kakva je to onda poruka za ostale?

Sumnjam da je neko obracao paznju. Ja sam bio na okupljanjima u Zenici, Sarajevu i Becu i nikad Vranjesa golorukog nisam vidio, a tetovaza mu je svakako sakrivena visoko na unutrasnjoj strani bicepsa... a i da je vidio neko, sumnjam da bilo ko zna da je to vojvoda cetnicki... prvi ja ne bih znao

Kad vidiš onu četničku kapu - šubaru ili šta je već na glavi jasno ti je da je neki četnik. Na njegovu sreću mi to nismo vidjeli zbog same pozicije te tetovaže koja nije jasno vidljiva. Da se ne lažemo u svim bh selekcijama je dolazilo do ovakvih situacija, poznajem lično neke osobe koje su bile dio reprezentacija BiH u drugim sportovima (omladinske selekcije), a javno su u RS-u u svakodnevnom životu podržavali četnike i tako dalje.

Ne volim generalizovati, ali činjenica je da tako pa barem 70-80% Srba misli. :thumbup:
Čovjek koji svim srcem navija za Sarajevo i Bosnu i Hercegovinu.

Drape
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 23 avg 2019, 02:05

Pogrešno je bilo dati kapitensku traku Edinu, on nije nikakav lider(da se njeg pita Vranješ bi i sad igrao) a i na primjeru drugih sportskih kolektiva se vidi da je za ekipu puno bolje da za kapitena ima nekog prgavog tipa koji im autoritet i zna zagalamiti i reći svašta i protivniku ali i suigračima. Ako će i nakon Edina birati kapitena po principu nek je to najveća zvijezda onda će to biti Pjanić koji ne može biti lider i autoritet ni Kjosevskom.

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 23 avg 2019, 09:26

Beša za kapitena da ih pobije sve

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: slusalica, Varg i 6 gostiju.