Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Stivi_Dzi
Postovi: 1791
Pridružen/a: 14 apr 2009, 13:14
Lokacija: Gotham City
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la Stivi_Dzi » 08 avg 2011, 11:34

Za mene si Bosanski Srbin, ja ti ne dodajem nikakve identitete, takodjer si i Bosanac, tako da ta dva termina mogu koristiti ;) Osim ako ti naravno ne smeta to "Bosanac" :D

A sto se tice dragise, ev vidim da imamo slicno misljenje, ne moze on nikako biti u komitetu, imate vi i boljih ljudi ja sam siguran u to :!:
“The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil, but because of the people who don't do anything about it.”

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la admin » 08 avg 2011, 13:44

mnogo_smo_jaki je napisao/la:
Stivi_Dzi je napisao/la:A hoces li ti shvatit da takvom covjeku nije mjesto u komitetu ??? Nama trebaju ljudi koji ce se borit za dobrobit fudbala u BH, ne smeta meni ako je on pravoslavac, katolik, jevrej, bitno mi je da voli BiH, i da ce radit sve kako bi poboljsao sadasnju situaciju, a ne vjerujem bas da je dragisa takav, i dosta vise o toj diskriminaciji srba, lupaš bezveze.

pročitaj moj post malo bolje i vidi šta sam ja rekao o ćorsoviću i o fudbalu u Bih.Pa diskriminacija je ako meni neko na silu nameće neki identitet pored onoga kojeg imam.ako si ti bosnjak ili hrvat,isto tako sam i ja srbin iz bosne,a ne bosanac pravoslavac.e toj diskriminaciji ti govorim.
ko ti brani da budeš šta hoćeš i koga uopšte interesuje šta si? kakve veze ima tvoja ili bilo čija religija ili nacionalnost sa ovom temom?

Vidim samo 2-3 forumaša koji inputiraju da ova tema ima veze sa nacionalnošću Ćosovića i to su oni kojima on ne smeta. Svi kojima smeta govore o potpuno drugoj stvari, pa ne znam zašto se stalno vraćamo na ovo isto i vodimo temu u off.

Avatar
Padovan
Postovi: 12642
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la Padovan » 08 avg 2011, 13:59

@mnogo_smo_jaki

Izvinite na off topicu, samo da odgovorim i ja završavam, jer sam iznio svoje mišljenje o Ćor(s)oviću. Ja ne znam šta sam pogriješio, šta se to stidite svoje vjere i mjesta gdje živite, ne kontam Dalje uhvatio si se za taj dio kako bi raspravu odveo u drugom smjeru, to je najmanje bitno, bitan je onaj dole dio boldani!
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

hamo_pipa
Postovi: 475
Pridružen/a: 21 avg 2010, 13:48
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la hamo_pipa » 16 avg 2011, 04:31

mnogo_smo_jaki je napisao/la:
Stivi_Dzi je napisao/la:A hoces li ti shvatit da takvom covjeku nije mjesto u komitetu ??? Nama trebaju ljudi koji ce se borit za dobrobit fudbala u BH, ne smeta meni ako je on pravoslavac, katolik, jevrej, bitno mi je da voli BiH, i da ce radit sve kako bi poboljsao sadasnju situaciju, a ne vjerujem bas da je dragisa takav, i dosta vise o toj diskriminaciji srba, lupaš bezveze.

pročitaj moj post malo bolje i vidi šta sam ja rekao o ćorsoviću i o fudbalu u Bih.Pa diskriminacija je ako meni neko na silu nameće neki identitet pored onoga kojeg imam.ako si ti bosnjak ili hrvat,isto tako sam i ja srbin iz bosne,a ne bosanac pravoslavac.e toj diskriminaciji ti govorim.

Niko bolan njemu ne spori da se izjasnjava ko srbin. Nek se izjasnjava ko klingonac, il borg, nece nikome smetat. Sta si se vise uhvatio diskriminacije, majka mu stara. Uhvatio i ne popusta. Al' posto vidim da tjeras vodu na svoj mlin, hajde onda. Sta ce on kao covjek koji voli srbiju svim srcem u fsbih?
Ne voli savez i reprezentaciju, al voli pare uzimat?

I na kraju krajeva, eto nek voli i srbiju, ne moze mu niko zabranit, al ljudi koji rade u tom komitetu trebaju da iz sve snage rade da fudbal u ovoj zemlji napreduje. Prvo, zbog para koje dobija. Drugo, zbog klubova iz rs-a, kojima ce sigurno bit bolje ako se stvari poprave. Eto, ne mora ni volit ovu zemlju, al ako mu vec ne smeta da uzima pare od nje, nek onda zasuce rukave i radi nesto.

Dok god TI I TAKVI branite ovog klotza (nije srpski klotz, samo klotz, onako obicni, bez ikakvog prefiksa i sufiksa il cega vec), nama nece bit bolje. Eto.
Man can hardly even recognize the devils of his own creation.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la Principatus » 16 avg 2011, 12:18

hamo_pipa je napisao/la: Niko bolan njemu ne spori da se izjasnjava ko srbin. Nek se izjasnjava ko klingonac, il borg, nece nikome smetat.
:D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

cikac
Postovi: 484
Pridružen/a: 22 feb 2010, 19:48
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la cikac » 16 avg 2011, 12:30

Klingonac, Borg ili Srbin, nebitno, jel ovog čovjeka iko primjetio tokom boravka reprezentacije u BiH i utakmice sa Grčkom, tj. da li je on uradio išta od posla za koji ga se plaća?

ili je bio u Srbiji, pratio svoju reprezentaciju?

Avatar
LudLo 4
Postovi: 1103
Pridružen/a: 21 apr 2011, 02:13
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la LudLo 4 » 16 avg 2011, 19:56

Joj joj jesmo tuke.Eto sve nam savrseno u savezu pa nas brine to sto je neki degen u komitetu za medije,89% ne zna ni sta taj komitet ustvari radi. :roll:
||| FKZeljeznicar |||
Jaci od ratova,rezima i partija 1921-2011!
...dok ima nas i on ce da traje...

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la Arnelinho » 16 avg 2011, 23:59

LudLo 4 je napisao/la:Joj joj jesmo tuke.Eto sve nam savrseno u savezu pa nas brine to sto je neki degen u komitetu za medije,89% ne zna ni sta taj komitet ustvari radi. :roll:
Baš zato što 89% nas ne zna ni šta taj komitet ustvari radi je on postavljen tamo. :D
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la Elegant » 22 avg 2011, 12:07

Prošlu kvalifikacionu utakmicu za Evropsko prvenstvo Bosna i Hercegovina je igrala u Zenici, kada je sa 2:0 pobijeđena Albanija. Međutim, to "kolegi" Ćo(r)soviću nije bila vijest.

U noći kada je u Zenici BiH savladala Albaniju, u sportskom prilogu na Radio-televiziji Republike Srpske emitovan je sportski prilog, koji je uređivao, pogađate, Ćo(r)sović.

Prvo je emitovan prilog o Novaku Đokoviću, potom je iščitana ATP i WTA rang-lista gdje su gledaoci uredno informisani na kojim se mjestima nalaze Troicki, Tipsarević, Janković, Ivanović... Onda je išao prilog sa susreta NBA finala između Dallasa i Miamija, a potom je "ekskluzivno" objavljena informacija kako fudbalska reprezentacija Srbije sutra putuje u Australiju na prijateljsku utakmicu sa domaćom selekcijom.

Za kraj je Ćo(r)sović ostavio informaciju kako se od aktivnog igranja fudbalom u Brazilu oprostio Dejan Rambo Petković.
E da ga vidimo sad pred Bjelorusiju, hoce li spomenuti neki prefiks za nase momke ili nece !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la soba 39 » 22 avg 2011, 16:29

Elegant je napisao/la:
Prošlu kvalifikacionu utakmicu za Evropsko prvenstvo Bosna i Hercegovina je igrala u Zenici, kada je sa 2:0 pobijeđena Albanija. Međutim, to "kolegi" Ćo(r)soviću nije bila vijest.

U noći kada je u Zenici BiH savladala Albaniju, u sportskom prilogu na Radio-televiziji Republike Srpske emitovan je sportski prilog, koji je uređivao, pogađate, Ćo(r)sović.

Prvo je emitovan prilog o Novaku Đokoviću, potom je iščitana ATP i WTA rang-lista gdje su gledaoci uredno informisani na kojim se mjestima nalaze Troicki, Tipsarević, Janković, Ivanović... Onda je išao prilog sa susreta NBA finala između Dallasa i Miamija, a potom je "ekskluzivno" objavljena informacija kako fudbalska reprezentacija Srbije sutra putuje u Australiju na prijateljsku utakmicu sa domaćom selekcijom.

Za kraj je Ćo(r)sović ostavio informaciju kako se od aktivnog igranja fudbalom u Brazilu oprostio Dejan Rambo Petković.
E da ga vidimo sad pred Bjelorusiju, hoce li spomenuti neki prefiks za nase momke ili nece !
U velikoj ste zabludi ako mislite da nekog u RS-u boli qrac kako je igrala BiH sa Albanijom.I naravno da su za tamošnje stanovništvo prioriteti Novak,Viktor,Janko,Jelena,Ana...
Jbga,tako je pa kome se sviđa sviđa kome ne...nek trpi ili nek se fata daljinskog
Bez qrac :mrgreen:
"Indija,Pakistan..."

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la Monolog » 22 avg 2011, 16:31

Eh, pa što će onda u komitetu urednik sportskih vijesti u kojima se NE KAŽE NITI JEDNA JEDINA RIJEČ O REPREZENTACIJI BOSNE I HERCEGOVINE? Niko ovdje ne govori za koga bi ko treb'o navijati (niko ni nema pravo na to), al' da u savezu bude osoba koja ne yebe ni 1% reprezentaciju, to je van svake pameti.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

cikac
Postovi: 484
Pridružen/a: 22 feb 2010, 19:48
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la cikac » 22 avg 2011, 16:38

kolektivno licemjerstvo.

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la soba 39 » 22 avg 2011, 16:39

Monolog je napisao/la:Eh, pa što će onda u komitetu urednik sportskih vijesti u kojima se NE KAŽE NITI JEDNA JEDINA RIJEČ O REPREZENTACIJI BOSNE I HERCEGOVINE? Niko ovdje ne govori za koga bi ko treb'o navijati (niko ni nema pravo na to), al' da u savezu bude osoba koja ne yebe ni 1% reprezentaciju, to je van svake pameti.
Hoće rampapa :mrgreen:
"Indija,Pakistan..."

cikac
Postovi: 484
Pridružen/a: 22 feb 2010, 19:48
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la cikac » 22 avg 2011, 16:43

da je samo do para, ja bi mu svoje dao, pa nek ih na lijekove troši.

hoće on da bude tu da može da minira, sabotira, kvari... nije niko ovdje lud, pa da ne konta po kojem je zadatku imenovan.

mnogo_smo_jaki
Postovi: 789
Pridružen/a: 04 jun 2011, 20:10
Lokacija: Grad Prijedor-Republika Srpska
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la mnogo_smo_jaki » 22 avg 2011, 17:19

Tako je kako je..drugačije ne može :lol: :lol: :lol: ...Što kaže Milutin Topalović u "Maratonci trče počasni klub"..:"Je.bi ga Bily,takav je posao!".. :lol: :lol: ....On je tu,u tom komitetu,izglasan od strane sve tri strane.A što se tiče stručnosti,on je loš,ali ima i gorih od njega u tok komitetu,ko i cjelom savezu.Ovo je zemja kompromisa,i samo tako može da funkcioniše,pa i u sportu..Možda se neko ne sviđa Srbima,možda neko Hrvatima,možda neko Bošnjacima(primjer ovaj Ćorsović),ali....preko nečega moraš da "pređeš" da bi nešto dobio 8-) ..."Malo ja,malo ti pa ćemo se voljeti" :lol: :lol: :lol: daleko od toga,ali bar se ne moramo mrziti ;)
GLUPOM ČOVJEKU NEMA SMISLA OBJAŠNJAVATI...

Avatar
Identitet
Postovi: 228
Pridružen/a: 13 okt 2010, 15:53
Lokacija: Stari grad čaršija
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la Identitet » 23 avg 2011, 12:49

mnogo_smo_jaki je napisao/la:Tako je kako je..drugačije ne može :lol: :lol: :lol: ...Što kaže Milutin Topalović u "Maratonci trče počasni klub"..:"Je.bi ga Bily,takav je posao!".. :lol: :lol: ....On je tu,u tom komitetu,izglasan od strane sve tri strane.A što se tiče stručnosti,on je loš,ali ima i gorih od njega u tok komitetu,ko i cjelom savezu.Ovo je zemja kompromisa,i samo tako može da funkcioniše,pa i u sportu..Možda se neko ne sviđa Srbima,možda neko Hrvatima,možda neko Bošnjacima(primjer ovaj Ćorsović),ali....preko nečega moraš da "pređeš" da bi nešto dobio 8-) ..."Malo ja,malo ti pa ćemo se voljeti" :lol: :lol: :lol: daleko od toga,ali bar se ne moramo mrziti ;)

ja sam recimo bio protiv jusufa pušine i njegovog povratka u savez zbog rata i pizdarija. ista je stvar sa ovim lešinarom iz lukavice. dok nam god odlucuju oni koji su nas sve zajedno uvalili u ova **** jeebali smo macku mater. a posto vidim da cijenis familiju topalović...

[youtube][/youtube]

mnogo_smo_jaki
Postovi: 789
Pridružen/a: 04 jun 2011, 20:10
Lokacija: Grad Prijedor-Republika Srpska
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la mnogo_smo_jaki » 23 avg 2011, 20:10

Identitet je napisao/la:
mnogo_smo_jaki je napisao/la:Tako je kako je..drugačije ne može :lol: :lol: :lol: ...Što kaže Milutin Topalović u "Maratonci trče počasni klub"..:"Je.bi ga Bily,takav je posao!".. :lol: :lol: ....On je tu,u tom komitetu,izglasan od strane sve tri strane.A što se tiče stručnosti,on je loš,ali ima i gorih od njega u tok komitetu,ko i cjelom savezu.Ovo je zemja kompromisa,i samo tako može da funkcioniše,pa i u sportu..Možda se neko ne sviđa Srbima,možda neko Hrvatima,možda neko Bošnjacima(primjer ovaj Ćorsović),ali....preko nečega moraš da "pređeš" da bi nešto dobio 8-) ..."Malo ja,malo ti pa ćemo se voljeti" :lol: :lol: :lol: daleko od toga,ali bar se ne moramo mrziti ;)

ja sam recimo bio protiv jusufa pušine i njegovog povratka u savez zbog rata i pizdarija. ista je stvar sa ovim lešinarom iz lukavice. dok nam god odlucuju oni koji su nas sve zajedno uvalili u ova **** jeebali smo macku mater. a posto vidim da cijenis familiju topalović...

[youtube][/youtube]

Ma treba Lakija Topalovića u savez :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
GLUPOM ČOVJEKU NEMA SMISLA OBJAŠNJAVATI...

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la harishp » 23 avg 2011, 23:55

Kud ce gori Laki od Dragise.Plus grobari i jedan i drugi.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61398
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la Virtu4l » 26 avg 2011, 18:37

soba 39 je napisao/la:U velikoj ste zabludi ako mislite da nekog u RS-u boli qrac kako je igrala BiH sa Albanijom.
Tu si se prevario.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la don_burza » 26 avg 2011, 18:47

Virtu4l je napisao/la:
soba 39 je napisao/la:U velikoj ste zabludi ako mislite da nekog u RS-u boli qrac kako je igrala BiH sa Albanijom.
Tu si se prevario.

evo interesuje mene


cak i idem i na utakmice
Thomas Müller - Fußballgott

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: DanijelTZ, KoloDD, Sindikat12 i 34 gosta.